Hoşgeldiniz!

ses efekti

Ses Efektine Bütçesi Yetmeyen Flash Tv Dizisi 00:37
Ses Efektine Bütçesi Yetmeyen Flash Tv Dizisi 4.428 izlenme - 6 ay önce Yurdumun farklı başyapıtları ile ünlü kanalı Flash Tv'de yayınlanan bir dizide vurulma sahnesinde silaha ateşlenme sesi verilememiş. Garibanlığın gözü kör olsun.
Kutsi İsmi Ses Efekti Olursa - (Beyaz Show) 01:23
Kutsi İsmi Ses Efekti Olursa - (Beyaz Show) 6.894 izlenme - 5 yıl önce Kutsi İsmi Ses Efekti Olursa - (Beyaz Show)
Dövüş Filmlerinde Ses Efekti Nasıl Yapılır? 00:18
Dövüş Filmlerinde Ses Efekti Nasıl Yapılır? 3.113 izlenme - 4 yıl önce Dövüş filmlerinde ses efekti nasıl yapılır...
Cüneyt Arkın Ses Efektleri 00:19
Cüneyt Arkın Ses Efektleri 2.241 izlenme - 3 yıl önce "dırşk, horşt, hurşt, puhaa" gibi genelde Cüneyt Arkın filmlerinde duyduğumuz, eski dövüş filmlerinin vazgeçilmez ses efektlerinin farklı videolar eşliğinde sunumunu izlyeceksiniz.
filmlerdeki ses efekti böyle yapiliyor 05:36
filmlerdeki ses efekti böyle yapiliyor 2.647 izlenme - 7 yıl önce
Ev Yapımı Ses Efekti - Dong :) 04:20
Ev Yapımı Ses Efekti - Dong :) 1.310 izlenme - 4 yıl önce Abone Olun Beğenin Paylaşın Her Zıkkımı Yapın Da Destek Olun Acık Mutlu Olayım :d
ses efekti neden önemlidir 00:18
ses efekti neden önemlidir 1.005 izlenme - 8 yıl önce ses efekti neden önemlidir
Hoplamayı İyi Kıvıran Kadın 00:31
Hoplamayı İyi Kıvıran Kadın 198 izlenme - 2 yıl önce Bir kadın bu kadar güzel hoplar,görüntüde kadın olduğu yerde hopluyor izleyince şok etkisi yaratır.Ses efekti var sanki siz izleyince nasıl bir sonuç çıkarıcaksınız
Cüneyt Arkın - Filmlerinde Neden Nayır Nolamaz Diyordu? 01:17
Cüneyt Arkın - Filmlerinde Neden Nayır Nolamaz Diyordu? 576 izlenme - 3 yıl önce Soner Yalçının yaptığı Oradaydım belgeselinde Dublaj sanatçısı Jeyan Tözüm olayı şöyle açıklıyor ; “Bizim Abdurrahman Palay(Yılmaz Güney,Ediz Hun, Orhan Gencebay gibi isimleri seslendirmiştir) diye bir arkadaşımız vardı. Abdurrahman Palay’ın konuşması çok tembeldi. Tembel bir ağzı vardı fakat Yılmaz Güney’i konuştu, Ayhan Işık’ı konuştu, başkalarını konuştu. O ayrı hikaye. Şimdi bizim şöyle bir tahtamız vardı, hani nota konan... Senaryo oraya konurdu... Onun bir de dayanacak yeri vardır. Dirseğinizi dayayabilirsiniz. Abdurrahman oraya dirseğini dayar, elini de çenesinin altına koyardı. Oradan hayır çıkmazdı. Elini ayıracaksın ki ‘hayır’ çıksın... Buradan ‘nayır’ çıkıyor. Derdik ki “Abdurrahman çek şu kolunu.” “Boşver ya.” derdi. O ‘nayırlar’, ‘nevetler’ Abdurrahman’dan bize kötü bir yama oldu. Yoksa hiçbirimiz ne ‘nevet’ derdik, ne de ‘nayır’ derdik. Dinlesinler herkes, bir jüri seçilsin. Kimsede öyle ‘nayır’, ‘nevet’ diye bir şey yok ama Abdurrahman’da var…”
işte ses efekti budur 00:18
işte ses efekti budur 513 izlenme - 8 yıl önce
Acaip Sesler Çıkaran Madde - Mortal Kombat X Ses Efektleri 01:01
Acaip Sesler Çıkaran Madde - Mortal Kombat X Ses Efektleri 341 izlenme - 3 yıl önce Mortal Kombat X fatality ses efeklerinin hazırlanışını göstermişler.çok acaip bir madde var,akışkan sıvı gibi.bu sıvıyı daha önce bir kaç oyunda gördüm benziyor.bu sıvı ile çeşitli sesler çıkastabiliyolar.arada komik seslerde çıkabiliyor.gerçektende çok ilginçmiş.bana deseler bir sıvı sesleri ile oyun yapılıyor,dalgamı geçiyon anca dalga sesi yapılır derdim.mortal kombat X 14 nisanda çıkacak heycanla bekliyorum.dokuzuncu oyunundan sonra tekrar iyi oyunlar görmeye başladık.bu ses efektlerinede meraklandım beğenilirse daha fazla araştırıp değişik bişeyler yükleyebilirim.
İşte Ses Efekti Budur 00:18
İşte Ses Efekti Budur 436 izlenme - 8 yıl önce
Michael Winslow Star Wars Sesleri 04:12
Michael Winslow Star Wars Sesleri 247 izlenme - 3 yıl önce Polis Akademisi'nde Teğmen Jones olarak tanıdığımız ve hayranı olduğumuz usta ses taklitçisi ve komedyen Michael Winslow Star Wars filmini kendi sesiyle yorumluyor ve eğlenceli bir gösteri oluyor.
Kutsi İsmini Kullanmak! (Beyaz Show) 01:22
Kutsi İsmini Kullanmak! (Beyaz Show) 233 izlenme - 5 yıl önce Gülme Garantili :)
ses efekti böyle olur xd xd 00:19
ses efekti böyle olur xd xd 178 izlenme - 6 yıl önce
Ses hakkında merak edilen her şey - Bilin Deneyin 12.11.2017 Pazar 23:20
Ses hakkında merak edilen her şey - Bilin Deneyin 12.11.2017 Pazar 30 izlenme - 5 ay önce Sokakta, evde, işte, hayatın her noktasında hayatımızın hep içinde olan bilimi anlatan Bilin Deneyin, sesin tarihini anlattı. Basit ses efektlerinin nasıl çıkarıldığını, sesin nasıl yayıldığını ve evde kendi hoparlörünüzü nasıl yapabileceğinizi deneylerle gösterdi. Ses Mühendisi Erkan Altınok'tan da "Ses mühendisliği nedir?" sorusunun cevabını dinledi.
Kutsi İsmi Ses Efekti Olursa  Kutsi, Gülme Krizine Girdi! - Beyaz Show 12.04.2013 03:11
Kutsi İsmi Ses Efekti Olursa Kutsi, Gülme Krizine Girdi! - Beyaz Show 12.04.2013 95 izlenme - 3 yıl önce Kutsi İsmi Ses Efekti Olursa Kutsi, Gülme Krizine Girdi! - Beyaz Show
Filmlerdeki Ses Efektleri Nasıl Yapılıyor? 01:43
Filmlerdeki Ses Efektleri Nasıl Yapılıyor? 6 izlenme - 2 ay önce Asude Altıntaş ve Cihan Özalevli'nin sunduğu Bilin Deneyin'de filmlerdeki ses efektlerinin nasıl yapıldığı basit bir deneyle anlatıldı.
Ev Yapımı Ses Efekti - Dong :d 04:20
Ev Yapımı Ses Efekti - Dong :d 53 izlenme - 4 yıl önce Abone Olun Beğenin Paylaşın Her Zıkkımı Yapın Da Destek Olun Acık Mutlu Olayım :d Https://www.facebook.com/bumodnemodu Http://www.youtube.com/muratabigf Http...
Ses Hakkında Merak Edilen Her Şey Bilin Deneyin'de Anlatıldı - 12.11.2017 Pazar 23:20
Ses Hakkında Merak Edilen Her Şey Bilin Deneyin'de Anlatıldı - 12.11.2017 Pazar 5 izlenme - 5 ay önce Sokakta, evde, işte, hayatın her noktasında hayatımızın hep içinde olan bilimi anlatan Bilin Deneyin, sesin tarihini anlattı. Basit ses efektlerinin nasıl çıkarıldığını, sesin nasıl yayıldığını ve evde kendi hoparlörünüzü nasıl yapabileceğinizi deneylerle gösterdi. Ses Mühendisi Erkan Altınok'tan da "Ses mühendisliği nedir?" sorusunun cevabını dinledi.