Hoşgeldiniz!

ses yarışması

Grup Kosinüs - Artvin (X Factor) 06:25
Grup Kosinüs - Artvin (X Factor) 235.129 izlenme - 8 yıl önce Grup Kosinus Performansı - X Factor Star Işığı
Kaan Kandemir Belçika'nın O Ses Yarışmasına Damga Vurdu 02:10
Kaan Kandemir Belçika'nın O Ses Yarışmasına Damga Vurdu 1.501 izlenme - 5 ay önce Türk genci Kaan Kandemir, Belçika'da The Voice Belgique adlı ses yarışmasına damga vurdu. Sahneye çıkan genç yarışmacı, performansıyla hem jüriyi hem de seyircileri büyüledi.
Ses Yarışmasında Muhteşem John Lennon Performansı 02:45
Ses Yarışmasında Muhteşem John Lennon Performansı 3.923 izlenme - 5 yıl önce John Lennon'un efsane parçası İmagine'ı kendi tarzında yorumlamış. Böyle bir gitar performansını sanırım kimse beklemiyordu..
Osmaniye Liseler Arası Ses Yarışması 07:14
Osmaniye Liseler Arası Ses Yarışması 790 izlenme - 8 yıl önce osmaniye 2013 türk halk müziği 1.si
En İyi Despacito Yorumları - O Ses Amerika 07:36
En İyi Despacito Yorumları - O Ses Amerika 344 izlenme - 4 yıl önce O ses Türkiye programının Amerika'da yapılan versiyonu the Voice Global programında geçtiğimiz yazın hit şarkısı Despacito'nun en iyi yorumlarının derlenmiş verisyonu sizlerle. Şarkı Sözleri: Sí, sabes que ya llevo un rato mirándote Tengo que bailar contigo hoy (DY) Vi que tu mirada ya estaba llamándome Muéstrame el camino que yo voy (Oh) Tú, tú eres el imán y yo soy el metal Me voy acercando y voy armando el plan Solo con pensarlo se acelera el pulso (Oh yeah) Ya, ya me está gustando más de lo normal Todos mis sentidos van pidiendo más Esto hay que tomarlo sin ningún apuro Despacito Quiero respirar tu cuello despacito Deja que te diga cosas al oído Para que te acuerdes si no estás conmigo Despacito Quiero desnudarte a besos despacito Firmo en las paredes de tu laberinto Y hacer de tu cuerpo todo un manuscrito (sube, sube, sube) (Sube, sube) Quiero ver
Ferdi Tayfur - Altın Ses Yarışmasında (Aa Ben İçerir) 07:03
Ferdi Tayfur - Altın Ses Yarışmasında (Aa Ben İçerir) 338 izlenme - 7 yıl önce Arkadaşlarıyla güçlerini birleştiren ferdi, şöhret şerbetini fondip yapmak için kolları sıvar. Ümitsizdir nitekim, sevdiği kızı gönlünde hissederek eserini seslendirir ... Soğan cücüğü estantanesi, hatrı sayılır bir estantanedir.
Ses Yarışması Seçmelerine Katılan Yetenek Küpü İsveçliler 10:07
Ses Yarışması Seçmelerine Katılan Yetenek Küpü İsveçliler 195 izlenme - 7 yıl önce Ülkemizde de benzerleri düzenlenen ses yarışmalarının İsveç versiyonuna katılan adaylar jüri önünde gitar çalıp neredeyse kusursuz İngilizce'yle şarkı söylüyorlar.Bir çoğunun, bırakın Türkiye'deki ses yarışmalarına katılan adayları piyasadaki bir çok şarkıcıdan çok daha iyi olduğu aşikar.
Battista Acquaviva - Psaume de David (İnanılmaz Ses) 02:55
Battista Acquaviva - Psaume de David (İnanılmaz Ses) 183 izlenme - 5 yıl önce Edendim Fransa'nın o ses yarışmasında Battista Acquaviva isimli bir yarışmacı 2015 yılında inanılmaz bir performans sergilemiş. Sizin de izlemenizi istiyorum. Tek kelime ile inanılmaz!