Hoşgeldiniz!

sesi çok güzel

Sibel Can -  Hangimiz Sevmedik 04:08
Sibel Can - Hangimiz Sevmedik 252.929 izlenme - 3 yıl önce Sibel Can - Hangimiz Sevmedik Hangimiz düşmedik kara sevdaya Hangimiz sevmedi çılgınlar gibi Hangimiz bir kuytu köşe başında Bir vefasız için yol gözlemedi Herkesten bir anı saklar bu yollar Herkesin acısı sevgisi kadar Güzelmiş çirkinmiş ne fark eder ki Deli gibi sevmek ruhumuzda var Aşığın gözü kör kulağı sağır Doğruyu yanlışı ondan görmedi Yakıldı yıkıldı yinede sevdi Ah o vefasızlar kıymet bilmedi Herkesten bir anı saklar bu yollar Herkesin acısı sevgisi kadar Güzelmiş çirkinmiş ne fark eder ki Deli gibi sevmek ruhumuzda var
Sesi Çok Güzel! 02:08
Sesi Çok Güzel! 31.098 izlenme - 9 yıl önce sesi çok güzel!
Mutlu Kaya - Bahçada Yeşil Çınar (Akustik) Performans 00:14
Mutlu Kaya - Bahçada Yeşil Çınar (Akustik) Performans 16.045 izlenme - 3 yıl önce Mutlu Kaya - Bahçada Yeşil Çınar (Akustik) Performans 2015 Video Klip Şarkı Sözleri: Bahçada yeşil çınar Boyun boyuma uyar Ben seni gizli sevdim Bilmedim alem duyar Aman gülüm nananay Top kaküllüm nananay Nanay kibar yarim Nay nanay ay nay Bahçalarda gül varı Var git ellerin yari Sen bana yar olmazsın Yüzüme gülme bari Aman gülüm nananay Top kaküllüm nananay Nanay kibar yarim Nay nanay ay nay
Mutlu Kaya Vurulduğu Evde Sibel Can'a Hayallerini Anlatmıştı 01:55
Mutlu Kaya Vurulduğu Evde Sibel Can'a Hayallerini Anlatmıştı 5.615 izlenme - 3 yıl önce Ergani ilçesinde, ulusal televizyon kanalındaki ses yarışmasına katılan Mutlu Kaya, evinde uğradığı silahlı saldırıda yaralandı Fatih Mahallesi'ndeki evinde henüz kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişilerce tabancayla başından vurulan Mutlu Kaya, Ergani Devlet Hastanesine kaldırıldı. Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilen Kaya'nın sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi. Mutlu Kaya, Sibel Can'ın evine yaptığı ziyarette kendini anlatırken "Benim elbisem ve ayakkabım yok" sözü herkesi çok üzmüştü. Peki Mutlu Kaya kimdir? MUTLU KAYA'NIN HİKAYESİ Yarışmanın ilk bölümünde Sibel Can, Diyarbakır'dan gelen 'sesi çok güzel' ihbarına yanıt verip Ergani ilçesine gitmişti. Mutlu Kaya bir ilköğretim okulunun çay ocağında çalışıyordu. Sibel Can'ı karşısında görünce şaşırmıştı. Üniversiteyi kazanmasına rağmen maddi olanaklar yüzünden okumaya gidemeyen Mutlu Kaya, yoksul bir ailenin kızı. 8 çocuk doğuran annesiyle birlikte evleri olmadığı için evli olan ablalarının evinde yaşıyorlar. Tek bir odada yatıp kalkan Mutlu ve ailesinin hikayesi izleyen herkesi derinden sarstı. Mutlu Kaya'nın Sibel Can'ın teklifini kabul edip İstanbul'a gelmeye karar verdiği anda söylediği 'Benim elbisem ve ayakkabım yok' sözü herkesi çok üzmüştü. SİBEL CAN'IN YARIŞMACISI MUTLU KAYA VURULDU! SİBEL CAN'IN YARIŞMACISI MUTLU KAYA VURULDU! "BABASI TEHDİT ETTİ" İDDİASI Mutlu Kaya'nın yarışma katılmaya karar verdiği dönemde tehdit aldığı belirtildi. 17 Nisan'da Posta gazetesinde çıkan habere göre, Mutlu Kaya, yarışmaya katılmaya karar verdiği zaman akrabalarının kendisine kızdığı ve "Televizyona çıkıp şarkıcı mı olacaksın? Biz aşiretiz seni öldürürüz" dedikleri belirtildi. Haberde olayı Sibel Can'ın da doğruladığı ifade edilerek, Can'ın şu açıklamasına yer verildi: "O benim Sindirellam, prensesim. Sonuna kadar arkasındayım. Bu tehditler onun geleceğini karartmamalı. Mutlu okuyacak, bu işin eğitimini alacak. Sesi kadar kaderi de güzel olacak."
Sesi Çok Güzel yarışmasına katılan Mutlu Kaya'ya silahlı saldırı 00:25
Sesi Çok Güzel yarışmasına katılan Mutlu Kaya'ya silahlı saldırı 4.966 izlenme - 3 yıl önce Diyarbakır'ın Ergani ilçesindeki evinde başından silahla vurulan 'Sesi Çok Güzel' yarışması finalisti Mutlu Kaya, ağır yaralandı. Kaya'yı İstanbul'a getiren Sibel Can haberi alınca isyan etti. Ergani ilçesinde, ulusal televizyon kanalındaki ses yarışmasına katılan Mutlu Kaya, evinde uğradığı silahlı saldırıda yaralandı. Fatih Mahallesi'ndeki evinde henüz kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişilerce tabancayla başından vuruldu. Hane halkının haber vermesiyle olay yerine polis ve 112 acil servis ekipleri sevk edildi. Mutlu Kaya, yapılan ilk müdahalesinin ardından Ergani Devlet Hastanesine kaldırıldı. Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilen Kaya'nın sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi. Saldırıyı düzenleyen kişi ya da kişilerin yakalanması için çalışma başlatıldı. SİBEL CAN: NASIL KIYDILAR SANA Haberi alan Sibel Can Instagram sayfasınd Muıtlu Kaya'nın fotoğrafını paylaştı ve altına "Benim güzel Mutlu kızım nasıl kıydılar sana. Çok üzgünüm. Yarışma sayesinde tanıdığım, binlerce pırlanta kızımızdan biri olan Mutlu'nun sağlık durumu şu anda çok kritik. Acil şifalar diliyorum. Dualarımızı eksik etmeyelim.." notunu düştü Hayatı tehlikede Posta, Mutlu Kaya'nın babası tarafından ölümle tehdit edilmesini 17 Nisan 2015 tarihinde böyle duyurmuştu.
Mutlu Kaya Yoğun Bakımdan Çıktı 02:31
Mutlu Kaya Yoğun Bakımdan Çıktı 4.547 izlenme - 3 yıl önce Diyarbakır’ın Ergani ilçesindeki evinde uğradığı silahlı saldırı sonucu ağır yaralanan ve 37 gün kaldığı yoğum bakımdan önceki gün çıkarılan Mutlu Kaya, vurulduktan sonra ilk defa görüntülendi. Kendisini çeken muhabirlere gülümseyen Kaya’nın sağlık durumunun her geçen gün biraz daha iyiye gittiği belirtildi. Baba Mehmet Kaya, Mutlu’nun yoğun bakımdan çıkarılması ile kendilerini yeniden doğmuş gibi hissetlerini belirtti. Ulusal bir televizyon kanalında yayınlanan ses yarışmasına katılarak ünlenen ancak Diyarbakır’ın Ergani ilçesindeki evinde uğradığı silahlı saldırı sonucu başından vurularak ağır yaralanan Mutlu Kaya, önceki gün 37 gün kaldığı Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi yoğun bakım servisinden çıkarıldı. Normal odaya alınan Mutlu Kaya, yaklaşık 40 gün sonra ilk defa kameraların karşısına çıktı. Hastanenin birinci katındaki odasında doktoru Ulaş Aktaş ve annesi Hanım Kaya ile gazetecilerin karşısına çıkan Kaya’nın yüzünden tebessümler eksik olmadı. Gazetecilerin başı ile selamlayan Kaya’nın durumunun her geçen gün biraz daha iyiye gittiği belirtildi.
Başından Vurulan Mutlu Kaya'nın Evinden İlk Görüntüler 00:59
Başından Vurulan Mutlu Kaya'nın Evinden İlk Görüntüler 2.619 izlenme - 3 yıl önce Sesi Çok Güzel’ yarışmasıyla ismini duyuran ve ses sanatçısı Sibel Can’ın ‘Veliahtım’ dediği Mutlu Kaya silahla başından vuruldu. Mutlu’nun evinde ölüm sessizliği yaşanırken, şüpheler, eski sevgilisine çevrilmiş durumda.
Sesi Çok Güzel Yarışmacısı Mutlu Kaya Başından Vuruldu! 08:56
Sesi Çok Güzel Yarışmacısı Mutlu Kaya Başından Vuruldu! 785 izlenme - 3 yıl önce Ergani ilçesinde, ulusal televizyon kanalındaki ses yarışmasına katılan Mutlu Kaya, evinde uğradığı silahlı saldırıda yaralandı.
Gökhan Türkmen feat. Sibel Can - Çatı Katı (Sesi Çok Güzel) 04:27
Gökhan Türkmen feat. Sibel Can - Çatı Katı (Sesi Çok Güzel) 896 izlenme - 3 yıl önce Gökhan Türkmen feat. Sibel Can - Çatı Katı (Sesi Çok Güzel) Şimdi çatı katında inziva vakti Nerede aranacak haklının hakkı ? Dinlemeliydim vaktinde aklı Seni unutmaya çalışmak da varmış Bana bıraktıklarınla teselli avında Demek ki elleri boş dönmek de varmış, Bu günleri görmek de varmış Yarın hatırımı sorsan ne olur ? Bugün hevesimi kırdın bir kere ! Gitme! dememle kalsan ne olur ? Gönlün çoktan yola çıkmış bir kere !
Mutlu Kaya'nın Vurulmadan Önceki Son Görüntüleri 02:00
Mutlu Kaya'nın Vurulmadan Önceki Son Görüntüleri 476 izlenme - 3 yıl önce Mutlu Kaya'nın vurulmadan önceki son görüntüleri Katıldığı ses yarışması ile beğenilen Mutlu Kaya'nın saldırıya uğramadan önceki görüntüleri ortaya çıktı. Masmavi gözlerindeki hayallerini ‘heveslik eyledim’ şarkısıyla seslendirdi, Türkiye’de gönülleri fethetti ancak uğradığı saldırı onu ve sevenlerini derinden üzdü. Billur sesi ve hayranlık bırakan güzelliği ile hastanede yaşam mücadelesi veren Diyarbakırlı Mutlu Kaya için umutlu bekleyiş yedinci günde de devam ederken genç kız 6 ay süre ile ekipler tarafından koruma altına alındı. Genç kız saldırıya uğramadan kısa süre önce ise katıldığı bir düğünde böyle görüntülendi. Diyarbakır’dan duyurduğu sesiyle, İstanbul’da hayallerinin peşine düşen Mutlu Kaya’nın hastanedeki yedinci gününde de dualar iyileşmesi yönünde. Gazi Yaşargil Eğitim Araştırma Hastanesi Beyin Cerrahi yoğun Bakım Ünitesi'nde tedavi altında bulunan Kaya'nın uyandırılma süreci devam ederken ailesi ve yakınları da hastane bahçesinden bir an olsun ayrılmadan sancılı bekleyişlerini sürdürüyor. 6 AY KORUMA KARARI Türkçe ve Kürtçe seslendirdiği şarkılarla Diyarbakır’ı gözdesi olan Kaya’nın İstanbul süreci başladıktan sonra sınırları aşan ismi kısa sürede kabul gördü ve gönüllerde yer edindi. Öte yandan emniyet yetkililerinden alınan bilgiye göre yetkililer Kaya’nın hastaneden taburcu olmasına kadar geçen süre içerisinde 6 ay süreli ile tedbir amaçlı koruma kararı altına alındığı öğrenildi. GİTTİĞİ HER YERDE MİKROFON ELİNDEN DÜŞMEDİ Kaya’nın saldırıya uğramadan kısa süre önce yakınlarının, ilçede gerçekleştirdiği bir düğüne ailesi ile katıldığı ve düğünde yine güzelliği ile büyüleyerek mikrofonu sahiplendiği görüldü.
Yaver Öztürk - Nerden Bileceksiniz (Sesi Çok Güzel) 02:51
Yaver Öztürk - Nerden Bileceksiniz (Sesi Çok Güzel) 631 izlenme - 3 yıl önce Yaver Öztürk - Nerden Bileceksiniz ____@___xclas______ (Sesi Çok Güzel) Yaver Öztürk performansı... Sesi Çok Güzel 3.Bölüm Sibel Can, Sertab Erener ve Gökhan Türkmen Türkiye’nin dört bir yanını gezerek keşfedilmeyen sesleri dinlemeye devam ediyor… Bu hafta, Sibel Can Bursa ve Edirne'den takımını oluşturdu, Sertab Erener ise Mardin ve Kocaeli'den takım kurdu. Gökhan Türkmen Bursa, Antalya ve Ankara’yı ziyaret etti. Sibel Can programa esprili ve iddialı giriş yaparak en güzel sesler bizde diyerek yarışmanın heyecan ve gerilimini artırdı. Sertab Erener altın kart uygulamasını kullanarak Melih Kahveci'yi tekrar takımına aldı, bu bölümde tekrar yarışacak. Gökhan Türkmen’in yarışmacısı Enes sahnedeyken Sibel Can ile aralarindaki esprili diyalog izleyenlere neşeli anlar yaşattı. Emre Karayel yarışmacı Hatice ile Arapça şarkı söyledi. Bu bölümde de izleyenleri farklı hayat hikayeleri ve birbirinden güzel sesler bekliyor.
Mutlu Kaya'dan Final Performansı - Hasretinle Yandı Gönlüm - Sesi Çok Güzel 02:02
Mutlu Kaya'dan Final Performansı - Hasretinle Yandı Gönlüm - Sesi Çok Güzel 741 izlenme - 3 yıl önce Mutlu Kaya'dan Final Performansı - Hasretinle Yandı Gönlüm - Sesi Çok Güzel Şarkı Sözleri: Hasretinle yandı gönlüm Yandı yandı söndü gönlüm Evvel yükseklerden uçtu Düze indi şimdi gönlüm Aramızda karlı dağlar Hasretin bağrımda kışlar Başa geldi olmaz işler Yokluğundan öldü gönlüm Gözlerimde kanlı yaşlar Hasretin bağrı kışlar Başa geldi olmaz işler Yokluğundan öldü gönlüm Gelecektin gelmez oldun Halimi hiç sormaz oldun Yaralarımı sarmaz oldun Yokluğundan öldü gönlüm Aramızda karlı dağlar Hasretin bağrımda kışlar Başa geldi olmaz işler Yokluğundan öldü gönlüm Gözlerimde kanlı yaşlar Hasretin bağrımda kışlar Başa geldi olmaz işler Yokluğundan öldü gönlüm Daha fazlası için izlesene kanalıma abone ol en güncel müzik videolarını kaçırma.
Sesi Çok Güzel Mutlaka İzleyin 02:55
Sesi Çok Güzel Mutlaka İzleyin 1.013 izlenme - 7 yıl önce
Türkiye ve Sibel Can Diyarbakırlı Mutlu Kaya'ya Ağlıyor! 06:01
Türkiye ve Sibel Can Diyarbakırlı Mutlu Kaya'ya Ağlıyor! 463 izlenme - 3 yıl önce Mutlu Kaya - Berivan ____@____xclas_________ Türkiye ve Sibel Can Diyarbakırlı Mutlu Kaya'ya Ağlıyor! Diyarbakır’ın Ergani ilçesinde başına aldığı kurşun darbesi ile hayati tehlikesi bulunan Sesi Çok Güzel adlı yarışma programının finalist Mutlu Kaya için herkes ağlıyor.. Ünlü sanatçı Sibel Can’ın Diyarbakır’da keşfettiği yarışmacı Mutlu Kaya, evinde uğradığı silahlı saldırı sonucu başından yaralandı. Durumu ağır olan Mutlu Kaya, şu an için yoğun bakımda. Fatih Mahallesi’ndeki evinde ise hüzün var.
Sibel Can ve Mutlu Kaya’nın Doktorlarından Açıklama 04:09
Sibel Can ve Mutlu Kaya’nın Doktorlarından Açıklama 366 izlenme - 3 yıl önce Sibel Can ve Mutlu Kaya’nın doktorlarından açıklama Diyarbakır’ın Ergani ilçesinde evinde uğradığı silahlı saldırı sonucu ağır yaralanan Mutlu Kaya’nın doktoru Prof. Dr. Ulaş Aktaş, Kaya’nın durumunun iyiye gittiğini belirtti. Sanatçı Sibel Can ise 'Dua edelim mutlu için' dedi. Mutlu’yu ziyaret etmek için Diyarbakır’a gelen ünlü şarkıcı Sibel Can ise, buraya gelirken daha kötü bir tabloyu düşündüğünü belirterek, Kaya’yı çok iyi gördüğünü ve iyileşmesi için dua edilmesini istedi. Diyarbakır’ın Ergani ilçesindeki evinde başından vurularak, ağır yaralanan ve getirildiği Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde üç gündür tedavisi süren Mutlu Kaya’nın doktorları tarafından basın toplantısı düzenlendi. Toplantıya, Kaya’yı ziyaret etmek için bugün Diyarbakır’a gelen ünlü şarkıcı Sibel Can ve Kaya’nın ailesi de katıldı. Kaya’nın doktoru Prof. Dr. Ulaş Aktaş, Kaya’nın Pazartesi günü sabaha karşı 05.00 civarında yoğun bakıma getirildiğini belirterek, “Getirildiğinde bilinci kapalıydı. Ameliyat gerektiren bir durum söz konusu değildi. Beyninde ödem oluştuğu için uyutuldu ve halen uyutuyoruz. Yarın sabahtan itibaren uyandırma sürecine gireceğiz ancak bu birkaç gün sürebilir. Ameliyat gerektiren bir durum söz konusu değil” dedi. “KADINA ŞİDDET YİNE ORTADA” Gözyaşları içerisinde açıklamalarda bulunan Sibel Can ise, Mutlu için bütün Türkiye’nin ağladığını ifade ederek, şunları kaydetti: “Hepimiz çok üzgünüz. Özellikle ben çok yakinen görüştüğüm için kendisi ve ailesi ile çok derinden gerçekten üzüntü duyuyorum. 19 yaşındaki bir genç kız. Kadına şiddet yine ortada. Ben derin büyük bir üzüntü duyuyorum. Ama buraya gelirken daha kötü bir tablo bekliyordum. İlk kez ben gördüm yoğun bakımda. Elini tuttum. Çok iyi gördüm. Umut ediyorum her şey çok daha iyi olacak. İnşallah her şey iyi olacak. Dua edelim Mutlu için.”
Rana Sancak'tan Canlı Performans Sesi Çok Güzel 09:43
Rana Sancak'tan Canlı Performans Sesi Çok Güzel 311 izlenme - 3 yıl önce Rana Sancak'tan ____@____xclas_______ Canlı Performans Sesi Çok Güzel 6 Mayıs 2015 Çarşamba - Sesi Çok Güzel.
Sesi Çok Güzel - Gökhan Türkmen 00:22
Sesi Çok Güzel - Gökhan Türkmen 341 izlenme - 3 yıl önce Sesi Çok Güzel - Gökhan Türkmen ___@___xclas______ Sesi Çok Güzel- Gökhan Türkmen http://www.fox.com.tr/Sesi-Cok-Guzel/
Sesi Çok Güzel 00:25
Sesi Çok Güzel 208 izlenme - 6 yıl önce Mutlaka Dinleyin
Rana Sancak'tan Canlı Performans Sesi Çok Güzel   02:30
Rana Sancak'tan Canlı Performans Sesi Çok Güzel 109 izlenme - 3 yıl önce Rana Sancak'tan Canlı Performans ____@____xclas_____ Sesi Çok Güzel 4.Bölüm Sibel can, Sertab Erener ve Gökhan Türkmen tüm türkiye'yi dolaşmaya ve yeni sesler keşfetmeye devam ediyor. Her hafta olduğu gibi 4. Bölüm de çok heyecanlı ve sesi çok güzel yarışmacıları ile başladı. Sesi Çok Güzel Sertab Erener'in 1. Yarışmacısı Halil ile başlıyor. Sibel Can, Sertab Erener'e atıfta bulunarak altın kartını kuralıyla tekrar yarışmaya dahil olan Melih Kahveci'nin performansını merak ettiğini söylüyor. Geceye damga vuran bir isim Sertab Erener'in takımında olan fırıncı Selami Bingöl, hem ses performansı hem de mesleği ile sohbet konusu olacak. Sibel Can ihbar üzerine gittiği Bursa'da Rana'yı izleyecilere dinletiyor. Bakalım bu hafta sesi çok güzel olan hangi yarışmacı finale gitmeye hak kazanacak?
Sesi Çok Güzel - Hüseyin Çingirli Performansı 02:38
Sesi Çok Güzel - Hüseyin Çingirli Performansı 60 izlenme - 3 yıl önce Evet arkadaşlar çok iyi bir ses, mutlaka din... yok yok bildiğin kendimi koydum. Biraz heyecan yapılmış, çok iyi söylenmemiş ama olsun. daha sonra akustik performanslarımı da yükleyeceğim. İstemezseniz de yüklemem, kader kısmet...