Hoşgeldiniz!

seslendirme

Deadpool'un Sesi, Deadpool 2 Galasına Giderse? 13:10
Deadpool'un Sesi, Deadpool 2 Galasına Giderse? 12.401 izlenme - 3 yıl önce Deadpool'un sesi olarak tanıdığımız Harun Can ile Deadpool 2 galasına gidiyoruz! Gala öncesinde neler oldu? Galaya doğru yola çıkarken başlayıp, kapılar açılmadan hemen öncesine kadar olan biten ne varsa bu videoda!
Köpeğe Dublaj Yapılan Türk Filmi 00:27
Köpeğe Dublaj Yapılan Türk Filmi 27.547 izlenme - 5 yıl önce Türk Sineması garipliklerine bir örnek daha... 1977 yapımı Kan isimli (meşhur "Deli Kadir" karakterinin olduğu) filmde, havlayan köpeği bir insan seslendiriyor ve sonuç olarak sinema tarihine altın harflerle girecek bir performans çıkıyor.
Donald Duck'ı Seslendiren Adam - Naci Taşdöğen 04:35
Donald Duck'ı Seslendiren Adam - Naci Taşdöğen 9.540 izlenme - 3 yıl önce Gemide, Emret Komutanım, Lise Defteri, Ağır Roman gibi filmlerde oynamış ve yüzlerce yabancı filmde seslendirme yapmış hatta İyi Aile Robotu'nu canlandırmış Naci Taşdöğen'in samimi röportajı geliyor. Röportajı yapan adam da boru değil, Uğur Taşdemir.
Çizgi Film - Vinç kamyonu piramit yapıyor. 03:03
Çizgi Film - Vinç kamyonu piramit yapıyor. 37.087 izlenme - 6 yıl önce Hey çocuklar Haydi bugün vinç kamyonu kullanalım ve kamyon ile rengarenk halkaları kaldırıp çubuğa takalım ve tabiki bir sıralama ile olması gerekli. Önce büyük halka sonra sırayla büyükten küçüğe sıralama yaparak üst üste yerleştirelim finalde piramit ortaya şıkaralım. Dört küçük araba serisinin devamı ollan eğitici bir bölüm daha sizlerle . Kaçırmayın. Renkleri çok kolay öğrenmek için mutlaka izlenilesi bir animasyon video. Süpriz renkler sizlerle.
hoca koptu(sesli dinleyin) 00:57
hoca koptu(sesli dinleyin) 27.948 izlenme - 15 yıl önce hoca koptu gerçektende...
Tanzanya'lıların Muhteşem Yüzyıl Dublajı 01:55
Tanzanya'lıların Muhteşem Yüzyıl Dublajı 5.869 izlenme - 3 yıl önce Dizinin seyirciye iyi yansıması adına seslendirmeciler bayağı kasıyor galiba. Geçen haftaki o kız ağlamasın da naaapsın?
Kızına Araba Sürmeyi Öğreten Babanın Çilesi - Hollywood Dublajı 03:26
Kızına Araba Sürmeyi Öğreten Babanın Çilesi - Hollywood Dublajı 18.757 izlenme - 5 yıl önce Hollywood Dublajları serimizin bu bölümünde kızına araba kullanmayı öğreten baba videosu var. İyi seyirler.
Hababam Sınıfı Seslendirme Kadrosu 03:42
Hababam Sınıfı Seslendirme Kadrosu 5.227 izlenme - 3 yıl önce Rıza Tüzün, Gazanfer Özcan, Kamuran Usluer, Hayri Esen, Şener Şen'in içinde bulunduğu seslendirme kadrosu.
Nazi Vahşetine Dair Korkunç Görüntüler (1945) 56:53
Nazi Vahşetine Dair Korkunç Görüntüler (1945) 4.944 izlenme - 2 yıl önce Nazi vahşetine dair Sovyet çekimlerinin derlenmesi ve Rusça seslendirmeden oluşan bir video. Alt yazı olmasa da, görüntüler her şeyi anlatıyor. Cidden insanın psikolojisini bozan görüntüler.
Rocky'nin Seslendiricisi Sezai Aydın'a Teşekkür Etmesi 00:32
Rocky'nin Seslendiricisi Sezai Aydın'a Teşekkür Etmesi 8.367 izlenme - 6 yıl önce Rocky filmerinde onu seslendiren Sezai Aydın bir program için Rocky'i kendisine teşekkür ediyormuş gibi seslendiriyor.
Özlem Altınok - Seslendirme Sanatçısı 02:04
Özlem Altınok - Seslendirme Sanatçısı 3.702 izlenme - 2 yıl önce Sesini daha çok reklamlardan tanıdığımız seslendirme sanatçısı özlem altınokla yapılmış bir röportajı izleyeceksiniz.
Abdurrahman Palay 01:54
Abdurrahman Palay 4.656 izlenme - 3 yıl önce Yıllarca pek çok yeşilçam jönünü seslendiren Abdurrahman Palay artık bir kült haline dönmüş olan ve yeşilçam denince akla gelen ilk replik olan "nayır,nolamaz" ın altında yatan gerçeği anlatıyor.
Nur Subaşı Hayata Gözlerini Yumdu. 00:23
Nur Subaşı Hayata Gözlerini Yumdu. 4.464 izlenme - 4 yıl önce Değerli tiyatro ve dublaj sanatçısı, 76 yaşındaki Nur Subaşı hayatını kaybetti. Nur Subaşı 1942 yılında doğdu. Ankara Devlet Konservatuarı yüksek bölümünü bitirdi. Önce Ankara Devlet Tiyatrosunda görev yaptı. İstanbul Devlet Tiyatrosu 1979 yılında kuruduğunda ilk tayın olanlardan biri oldu. Tiyatro oyunculuğunun yanı sıra pek çok sinema filminde seslendirme yapmıştır. Şirinlerin giriş bölümündeki unutulmaz seslendirmesinden hatırlayacağımız sanatçıyı, vefatının üzerinde neredeyse bir hafta geçmesine rağmen site de haber değeri bile taşımamış olması gerçekten üzücü. Birisi Şirinlerin hatırına paylaşır diyordum ama iha haberlerinden sıra gelmemiş olmalı.
Flash TV - Hollywood Dublajı (Melek Subaşı) 02:41
Flash TV - Hollywood Dublajı (Melek Subaşı) 9.858 izlenme - 5 yıl önce Shockvoice ekibinden yeni bir şaheser geliyor şimdi ekranlarınıza. Flash TV'de kocasıyla tartışan Melek Subaşı'nın hikayesi yeniden seslendirilerek farklı bir boyut kazanmış. Yalçın Çakır abimizin de dublajı bence şahane olmuş. Keyifli seyirler..
Alvin ve Sincaplar - Cevapsız Çınlama 03:25
Alvin ve Sincaplar - Cevapsız Çınlama 9.799 izlenme - 5 yıl önce Beğenip abone olmayı unutmayın Facebook sayfamız: https://www.facebook.com/alvinvesimon/ Şarkı önerileriniz ve istekleriniz için yorum yapın :)
Bu Şehirde Sana Aşik Biri Var 03:55
Bu Şehirde Sana Aşik Biri Var 15.509 izlenme - 13 yıl önce amatör bİr seslendİrme ama hayet hoŞ...
2 Dakikada Merak Ettiğimiz Türk Dublaj Sanatçıları 02:20
2 Dakikada Merak Ettiğimiz Türk Dublaj Sanatçıları 4.357 izlenme - 4 yıl önce Film ve dizilerde sıkça benzer sesleri dinleyip gerçek görüntülerinin ne olduğunu merak ettiğimiz o dublaj sanatçıları sizlerle efendim.
evimde uzaylı var - türkçe dublajlı fragman 02:00
evimde uzaylı var - türkçe dublajlı fragman 28.144 izlenme - 12 yıl önce "high school musical" serisi ile gençlerin hayranlığını kazanan ashley tisdale'in başrolde oynadığı "evimde uzaylı var" filminin türkçe seslendirmesini halil ergün, yetkin dikinciler, yiğit özşener gibi usta isimler yaptı. pearson ailesi tatil için maine şehrine gider. fakat eve vardıklarında,orada yalnız olmadıklarını fark ederler. dost bir uzaylı o evi önceden keşfetmiştir,ama yanındaki arkadaşları onun kadar iyi değildir ve evi istila etmek istemektedirler. 11 eylül'de sinemalarda!
Atış Talimi (Dublajlı) 00:24
Atış Talimi (Dublajlı) 1.698 izlenme - 2 yıl önce Dublajın en iyisi burda vatandaş, ben epey eğlendim..
Seslendirme Nasıl Yapılır? - Fatih Özacun 02:48
Seslendirme Nasıl Yapılır? - Fatih Özacun 6.444 izlenme - 6 yıl önce Bir çok yabancı dizi, çizgi film ve filmlerde kulağımıza aşina olan Türkçe dublaj sesler vardır. Hatta izledikten sonra acaba bu kadını yada bu adamı kim seslendirmiş, seslendirme nasıl yapılır diye merakta ederiz. İşte izlemiş olduğumuz yabancı filmlerin nasıl seslendirildiğini konu alan güzel bir video. Bu arada bu videoda yer alan 'Fatih Özacun' abimizi de selamlar olsun. SUNGUN BABACAN İÇİN... http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/76095/dublajlarin-efendisi-sungun-babacan
'Aradığınız Kişiye Ulaşılamıyor' Cümlesini Seslendiren Gülsüm Soydan Röportajı 04:17
'Aradığınız Kişiye Ulaşılamıyor' Cümlesini Seslendiren Gülsüm Soydan Röportajı 1.737 izlenme - 2 yıl önce 1985 yılında Pertevniyal Lisesi’nden mezun olan sanatçı, 1991 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nü tamamladı. İlk profesyonel çalışmasına 1990 yılında Tiyatro Kumpanya’da başladı. Mezuniyetinin ardından 2 yıl Kent Oyuncuları’yla çalıştı. 1993 yılında Sema Köksal ile birlikte Oyuncular Tiyatro Grubu’nu kurdu. 1994 yılında, Hayat Çok Güzel adlı oyun ile Avni Dilligil Jüri Özendirme Ödülü’nü aldı ve İstanbul Tiyatro Festivali’ne davet edildi. Sokağa Bakan Pencere Oyuncular Tiyatro Grubu, 2. kez Avni Dilligil Jüri Özendirme Ödülü’nü kazandı. 2002-2003 tiyatro sezonunda Selma Köksal’la birlikte Taksim İstiklal Caddesi’nde Oyuncular Tiyatro Grubu “Cem Safran Sahnesi’ni” oluşturdu. İstanbul’a kazandırdıkları bu yeni tiyatro sahnesi nedeniyle İsmet Küntay jüri özel ödülünü aldı. Tiyatro oyunculuğunun yanı sıra pek çok seslendirme çalışması yaptı. Cep telefonlarındaki “Aradığınız kişiye şuanda ulaşılamıyor, lütfen daha sonra tekrar arayınız” sesi Gülsüm Soydan’a aittir. Tiyatrocu Gülsüm Soydan, bundan 15 yıl önce küçük bir stüdyoda, eline tutuşturulan kağıttaki “Aradığınız kişiye şu an ulaşılamıyor, lütfen daha sonra tekrar arayınız” anonsunu okuduğunda sesinin bu kadar ünlü olacağını bilmiyordu. Soydan’ı cep telefonlarının meşhur sesi yapan kayıt, 1992’de Levent’teki bir stüdyoda birkaç dakikada yapıldı..
Aşırı Mastürbasyon Kör Ediyor - Uğur Taşdemir 00:38
Aşırı Mastürbasyon Kör Ediyor - Uğur Taşdemir 4.606 izlenme - 4 yıl önce Değerli oyuncu, tiyatrocu, sinema, dizi ve seslendirme sanatçısı Uğur Taşdemir'in seslendirmiş olduğu bir filmden komik dialoglar içeren bir sahne.
Fatih Özacun'dan Sansürsüz Seslendirme 00:56
Fatih Özacun'dan Sansürsüz Seslendirme 6.164 izlenme - 5 yıl önce Biliyorsunuz ki yabancı filmlerin, dizilerin Türkçe dublajında bir çok argo ve küfürlü kelimelerin üstü kapatılıp yerine farklı kelimeler eklemek zorunda kalıyorlar. İşte izleyeceğiniz bu videoda bir film sansürlenmezse izleyenlere nasıl bir keyif verir onu göreceğiz. Televizyonda yada almış olduğumuz DVD, Blu-Ray filmlerin bir çoğunda sesine aşina olduğumuz her türlü karaktere ses veren Fatih Özacun'dan sansürsüz seslendirme. FATİH ÖZACUN'UN SESLENDİRDİĞİ BAZI FİLMLER. Canavarlar Yaratıklara Karşı Köpek Oteli Kayıp Balık Nemo Prenses Lissi Ve Karadamı Yeti Spiderwick Günceleri Arı Filmi Kediler Şehri Simpsonlar: Sinema Filmi Hepsini Vur Ölümcül Deney: sinema filmi Gulliver'in Gezileri Rio Ice Age: 4 Anastasia DeadPoolThe Shawshank Redemption [Esaretin Bedeli] (1994) - Morgan Freeman The Illusionist [Sihirbaz] (2006) - Paul Giamatti Blood Diamond [Kanlı Elmas] (2006) - Djimon Hounsou The Last King of Scotland [İskoçya 'nın Son Kralı] (2006) - Forest Whitaker Hotel Rwanda [Rwanda Oteli] (2004) - Don Cheadle Keeping Mum [Hınzır Dadı] (2005) - Rowan Atkinson Lost" dizisinde - Desmond Hume "Prison Break" dizisinde - Benjamin Miles 'C-Note' Franklin "Abrazame Muy Fuerte", "Entre El Amor y El Odio","La Madrastra" ve "Al Diablo Con Los Guapos" dizilerinde - Cesar Evora "Duelo de Pasiones" dizisinde - Sergio Goyri
Adalet Cimcoz ve Hayri Esen Seslendirmesi (Cüneyt Arkın & Türkan Şoray) 02:38
Adalet Cimcoz ve Hayri Esen Seslendirmesi (Cüneyt Arkın & Türkan Şoray) 9.127 izlenme - 7 yıl önce Başrollerinde Cüneyt Arkiın ve Türkan Şoray olan 1970 yapimi klasik turk filmi olan hayatım sana feda filminden bir sahne."reca ediciğim bu bahsi kapatalım" repliğini türk filmlerine kazıyan unutulmaz seslendirme sanatçısı Adalet Cimcoz ile Hayri Esen seslendirmesini dinleyelim.
Kötü Kedi Şerafettin - Seslendirme Kadrosu 03:55
Kötü Kedi Şerafettin - Seslendirme Kadrosu 8.169 izlenme - 6 yıl önce Kötü Kedi Şerafettin, karikatürist Bülent Üstün'ün oluşturduğu aynı isimli çizgi roman serisinden uyarlanmakta olan filminin usta seslendirme kadrosu. 5 Şubat'ta vizyonda! Uğur Yücel - Şero Demet Evgar - Misket Okan Yalabık - Çizer Güven Kıraç - Rıza Gökçe Özyol - Rıfkı Ahmet Mümtaz Taylan - Tonguç Yekta Kopan - Cemil Ayşen Gruda - Hasene Cezmi Baskın - Şemistan ????? ??????? - Tacettin
League of Legends Türkçe Seslendirmeleri Kime Ait? 05:49
League of Legends Türkçe Seslendirmeleri Kime Ait? 4.015 izlenme - 6 yıl önce Burda yer alan bilgiler riot games ekibi tarafından paylaşılan bilgilerden alınmıştır. Eksik olan karakterler bu sebeptendir. O niye eksik bu niye eksik diye yorum yapmayın
20 Farklı Dili Seslendiren Kız 04:06
20 Farklı Dili Seslendiren Kız 5.344 izlenme - 7 yıl önce 20 Farklı Dili Seslendiren Kız 20 farklı dili konuşan güzel kızın hazırlamış olduğu neşeli ve sempatik videoyu izliyoruz.
investigation Discovery'deki inanılmaz gerçekçi seslendirme 00:38
investigation Discovery'deki inanılmaz gerçekçi seslendirme 4.507 izlenme - 6 yıl önce Über gerçekçi seslendirmedir.
ay savaşçısı türkçe seslendirme 00:41
ay savaşçısı türkçe seslendirme 5.260 izlenme - 10 yıl önce koşşş nereye kadarrrr?