Hoşgeldiniz!

Sesleniş Videoları İzle

Sesleniş... 02:57
Sesleniş... 50.481 izlenme - 11 ay önce SESLENİŞ...
Sedat Peker'in Uyuşturucu Satıcılarına Karşı Ulusa Seslenişi 00:49
Sedat Peker'in Uyuşturucu Satıcılarına Karşı Ulusa Seslenişi 5.364 izlenme - 3 ay önce Sedat Peker 26 Haziran 1971 yılında Sakarya doğmuş olup uzun süre Almanya'da yaşayan Peker, Turancı olduğunu dile getirmektedir. Peker, Turancı bir site de kurmuş ve bu site ile Turan dünyasına ulaşılarak Türk Birliği'ne katkı sağlanılacağını dile getirmiştir. 1990 yılında T. Bülent Kılıç ile kurduğu bir oto firmasının servisinin dolandırılmasından ve ortağından ayrıldıktan sonra yasadışı örgüt kurarak birçok suça karışmıştır. 1997'de Rize'de kaçakçı Abdullah Topçu'yu öldürmek suçundan savcı karşısına çıkan ve serbest bırakılan Peker'in iki adamı, aynı davadan müebbet hapse mahkûm olmuştur. Tehditle tahsilat yapmak, zorla alıkoymak, adam öldürmeye azmettirmek gibi suçlardan yedi ay boyunca aranan Peker, teslim olacağını bildirerek 19 Ağustos 1998'de Romanya'dan Türkiye'ye geldi. Eylül 1998'de Peker ve adamları hakkında 7,5 yıla kadar hapis istemiyle dava açildı. Bu davadan yargılandığı sırada duruşmada "Eski bir milletvekili bana mesaj göndererek, "Mahkemede fazla artistlik yapmasın.", "Her şeyi size anlatmak istiyorum çünkü ben bunları anlatmazsam şüpheli bir şekilde intihar edebilirim" dedi. 12 sanıkla birlikte çete oluşturmak suçundan yargılandığı davada, 24 Mayıs 1999'da serbest bırakıldı. 12 Mart 2005 tarihinde İstanbul Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürlüğü tarafından yapılan Kelebek Operasyonu ile tutuklanmış ve İstanbul 9. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen dava 31 Ocak 2007 tarihinde karara bağlanarak 14 yıl 5 ay 10 gün hapis cezasına çarptırılmıştır. Peker ayrıca örgüt kurmak, tehdit, iş yeri kurşunlama, yaralama, hürriyeti tehdit, yağma ve sahte kimlik kullanma iddiasıyla İzmir 10. Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılanmaktadır. Ergenekon davasında silahlı terör örgütü kurma suçuyla yargılanmakta olan Peker 10 yıl hapse mahkum edilmiştir.
Travesti İkoncanecem  ile Halk Otobüsünden Taksicilere Sesleniş 01:16
Travesti İkoncanecem ile Halk Otobüsünden Taksicilere Sesleniş 13.542 izlenme - 8 ay önce Mübarek Ramazan ayının içerisinde olduğumuzun şu günlerde sapık taksicilerin davranışlarından bıkan İkoncanecem'in taksicilere seslenişini dinleyelim efem.
Travesti Barbiesra ile Ulusa Sesleniş 00:45
Travesti Barbiesra ile Ulusa Sesleniş 16.877 izlenme - 9 ay önce İzmirli ablamızın naif ses tonu ile ruhumuzun derinlerine işlediği kısa bir tanıtım vidyosunu izleyelim efem.
Sesleniş... İhvanlarıma... 04:17
Sesleniş... İhvanlarıma... 5.815 izlenme - 8 ay önce SESLENİŞ... İHVANLARIMA...
Nihat Hatipoğlu 05:01
Nihat Hatipoğlu 3.066 izlenme - 3 yıl önce Nihat Hatipoğlu
Sitemli Siir (Ata66kan) 02:35
Sitemli Siir (Ata66kan) 4.213 izlenme - 8 yıl önce siir dostlarına =ata66kan=
Yılmaz Güney - Sevgiliye Sesleniş 00:58
Yılmaz Güney - Sevgiliye Sesleniş 2.046 izlenme - 3 yıl önce Caner Kılınç
12'lerle Sorunlu Dayı - 2012 Yılını Söyleyememek 00:20
12'lerle Sorunlu Dayı - 2012 Yılını Söyleyememek 2.158 izlenme - 4 yıl önce Dayımız'ın basın açıklaması yaparken bir türlü telaffuz edemediği 2012 yılınının kendisinde derin yaralar açtığı kanaatindeyim...
Arnavut Şevket Ulusa Sesleniş 00:37
Arnavut Şevket Ulusa Sesleniş 2.138 izlenme - 3 yıl önce Kuşlar Hakkındaki Bilgisi,güler Yüzü,espirili Kişiliğiyle Gönüllere Taht Kuran Şevket Abimizin Ünlü Videosu İçin Yaptığı Kısa Bilgilendirme.
Cübbeli Nihat Doğan ile Vaaz 01:00
Cübbeli Nihat Doğan ile Vaaz 943 izlenme - 2 yıl önce Son zamanlarda barış elçiliğine soyunan Nihat Doğan katıldığı programda kendi kendinin gazıyla ulusa sesleniyor. Bravo Nihat, Ver gazı ver gazı...
Nihat Doğan - Ulusa Sesleniş 00:59
Nihat Doğan - Ulusa Sesleniş 2.045 izlenme - 6 yıl önce
Trafik Magandasının Ulusa Seslenişi 00:47
Trafik Magandasının Ulusa Seslenişi 772 izlenme - 1 yıl önce Ünal Turan isimli trafik magandası, trafiği hiçe sayan görüntülerinin ardından gözaltına alınmış ve sonrasında serbest bırakılmıştı. Serbest bırakıldıktan sonra ilk iş olarak eve gidip ortaokullu ve liseli takipçilerine seslenen Ünal Turan "Zirveyi çok seviyorum, kesinlikle bırakmak gibi bir niyetim yok" derken karne alan kardeşleri de kutlamayı unutmadı.
Şahin K'dan Ulusa Sesleniş (Faturayı göster, kurtul) 00:40
Şahin K'dan Ulusa Sesleniş (Faturayı göster, kurtul) 636 izlenme - 1 yıl önce Korsan ve mp3 nedeniyle artık yerlerde sürünen albüm satışlarını tavana vurdurtmak için, türk pornosunu tekeline almış Şahin K' yı kullanan reklam kampanyası. Bu tip haksız rekabetleri hiç tasvip etmesek te tüm üylerimizin en yakın müzik marketine koşmalarını, şayet izdihamdan dolayı albüm kalmamışsa yine de parasını takdim etmelerini salık veriyoruz.
Nazım Hikmet-Türk İşçisine Sesleniş 01:26
Nazım Hikmet-Türk İşçisine Sesleniş 18 izlenme - 2 hafta önce Nazım Hikmet Türkiye'de bulunan işçilere seslenip onların bayramını kutluyor.
Nihat Hatipoglu  - Sesleniş 07:07
Nihat Hatipoglu - Sesleniş 714 izlenme - 3 yıl önce Nihat Hatipoglu - Dosta Dogru - Sesleniş (14.11.2013)
ulusa sesleniş 01:20
ulusa sesleniş 2.144 izlenme - 8 yıl önce ulusa sesleniyorlar :)
Saraykızı'ndan Ulusa Sesleniş 04:44
Saraykızı'ndan Ulusa Sesleniş 286 izlenme - 1 yıl önce Bu videoyu da bana güya kendicelerince talimat yada fikir beyan etme yada kendilerince artık birşeyler ben isterdim ki böyle şeylere vakit değilde e tabii ki fikirlerle özdeşmek güzel bir şey böyle karşılıklı ama böyle medenice olursa daha medeniliğe yakışır diye düşünüyorum.Ben müziği seviyorum.Müzik dalında fikir beyan olmasını isterdim.Umarım bu tür fikirlerde inşallah bulunmam. Bazı arkadaşlarımız kardeşlerimiz diyorlar ki ben müzikle değil evimin işiyle uğraşmam gerekiyormuş.Şimdi önce şunu iyice altını çizerek söylemek istiyorum.Eğer müzik güzel bir şeyse ben uğraşıyorum memnunum.yaptığıma inanıyorum iyi yaptığıma ama tabii ki eksik yönlerim var kabul. 1.30 kadar ancak dayanabildim.
Arnavut Şevket Ulusa Sesleniş 00:37
Arnavut Şevket Ulusa Sesleniş 577 izlenme - 2 yıl önce Kuşlar hakkındaki bilgisi,güler yüzü,espirili kişiliğiyle gönüllere taht kuran Şevket abimizin ünlü videosu için yaptığı kısa bilgilendirme. Seviyoruz seni Şevket abi.
Trt Çocuk Korosu - Candan Düzyatan 00:59
Trt Çocuk Korosu - Candan Düzyatan 1.702 izlenme - 7 yıl önce atatürk e sesleniş konserı trt çocuk korosu - 18.11.2009
Rap Yapamayan Ekin Yelboğa'dan Ulusa Sesleniş 01:00
Rap Yapamayan Ekin Yelboğa'dan Ulusa Sesleniş 807 izlenme - 4 yıl önce Feysbuğu kapatılmış, bu sebeple bir açıklama yapma ihtiyacı duymuş.
sen gidiyorsun benden  duygusal ayrılık şiiri 03:47
sen gidiyorsun benden duygusal ayrılık şiiri 1.939 izlenme - 6 yıl önce şiir ve yorum berat bahure anteplıoğlu melbourne
kayıp kıza babanın enteresan  seslenişi 01:58
kayıp kıza babanın enteresan seslenişi 973 izlenme - 6 yıl önce
muronun ulusa seslenişi 02:12
muronun ulusa seslenişi 962 izlenme - 7 yıl önce Facebook:Binbir Surat Yunus www.yunusyuva.org
Mustafa Yıldızdoğan - Sesleniş 03:50
Mustafa Yıldızdoğan - Sesleniş 819 izlenme - 5 yıl önce
garsona sesleniş - atakan topcu 03:17
garsona sesleniş - atakan topcu 935 izlenme - 6 yıl önce kaliteyi uzaklarda arama en iyisi en kalitelisi daima bu sayfadahttp//www.facebook.com/turkeyvideocity
Ercik Kral'ın Dönüşü - Dünyaya Sesleniş 05:21
Ercik Kral'ın Dönüşü - Dünyaya Sesleniş 424 izlenme - 2 yıl önce Dengesiz videolarıyla tanıdığımız kralımız aradan geçen uzun zamanın ardından oldukça değişmiş, kendini dine adamış ve mutlak bir diktatörlük kurmuşa benziyor. Krallığınız verdiği gazla akıl almak iddaalarda bulunuyor ve dünya halklarına sesleniyor. Kulak veriyoruz.
verdi veriştirdi 03:30
verdi veriştirdi 2.066 izlenme - 8 yıl önce venezuella hugo chavez ülkesinin televizyonunda yaptığı ulusal konuşmada george w. bush'a verdi veriştirdi. eski abd başkanı bush'a çok ağır sözler eden chavez bush'a hitaben, korkak, namussuz, sukisatçı ve eşek dedi. İşte türkçe altyazılı o konuşma.
Halka Seslenen Abimiz 05:40
Halka Seslenen Abimiz 102 izlenme - 7 ay önce Atatürk, ölümünden iki ay önce bu vasiyeti yazmış, Elli yıl sonra açılmasını istemiş. 1988 yılında açılacak olan vasiyetnameyi 1958’de Adnan Menderes nereden biliyordu? CHP’nin içinden geliyordu. Türk halkı olarak bizim haberimiz yok ama İngiliz istihbaratçılar Atatürk’ün vasiyetini biliyor. Sizce kim sızdırmış olabilir bu bilgileri? Acaba bütün partiler şu an da kimlerin güdümünde? Türk halkı zaten bir çok tarihi olayın iç yüzünü bilmez. “1980’lerde CIA Arkadaşlar bu yıllardaki olayları incelediğimiz zaman Ankara’dan İran ve Irak’daki darbeleri kontrol altında tutan güçler Başkan Roosevelt’in oğlu Kermit Roosevelt Türkiye’den bu gizli işleri yönetiyordu” diye geçiyormuş. tabiki iç yüzü ancak bunu başardığımız zaman sırlar perdesi açılacaktır... O zamanlar MİT’deki maaşların bile CIA tarafından ödendiği gizli tarihte geçiyor.. Gerçekten CIA tarafından mı ödeniyordu? Tabii ama boşverin bunları… Dünyada hiç bir halk olayların içyüzünü bilmez. Zaten bilmesi de gerekmez, halkın ilgisini çeken ya futbolcudur ya da sinema oyuncusu bilmem kimdir. Onun don giyip giymediği, kimlerle yatıp kalktığı daha önemlidir. BU konular bizim için değeri vardır kendi için değeri olmayanda biiz bu yoldan vazgeçirmek için elinden geleni yapar ,,, Ya uğraşma bu boş işlerle der ve kaçar … Kaçan bunlar gibi olsun ben bu yolda ölmeye hazırım Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Recep İvedikten Knight Vb Online Oyun Oynayanlara Seslenişi 00:32
Recep İvedikten Knight Vb Online Oyun Oynayanlara Seslenişi 877 izlenme - 4 yıl önce Recep İvedikten Knight Vb Online Oyun Oynayanlara Seslenişi