Hoşgeldiniz!

sesler

Annelerinin İnlemelerini Dinleyen Kızlar 03:17
Annelerinin İnlemelerini Dinleyen Kızlar 93.970 izlenme - 2 yıl önce Aslında bu video biraz eskidir bilenler bilir. Fakat dün yüklenen .. gelen garip sesler videosunu izleyince aklıma geldi.
Söyleyemedim Amatör Sesler 01:59
Söyleyemedim Amatör Sesler 134.431 izlenme - 8 yıl önce söyleyemedim amatör sesler
Sen Yarim İdun Bu kadarmı içten Okunur Müthiş Ses 01:59
Sen Yarim İdun Bu kadarmı içten Okunur Müthiş Ses 1.662 izlenme - 1 ay önce Sen yarim idun sevduğum idun Söz vermiştuk ölümüne Sen benum idun Alnumuza yazildi yar bu kara yazi Söz vermiştuk tutamaduk yar sözumüzü Dilerum ki beni hiç unutmayasun Ölene kadar hep benim yarim olasun Unutamam artık seni hep seveyirum Senun içun senun içun yar öleyirum Sen yarim idun sevduğum idun Ölesiye sevdum seni her şeyum idun Kader böyle ayirdi bak yollarımuzi Ne yapalum kuramaduk yar yuvamuzi Görüyorum bu aşk beni senide yakar Ayrı düştük seninle yar sonsuza kadar Unutamam artık seni hep seveyirum Senun içun senun içun yar öleyirum Amatör Sanatçılar 10.000
Açıklanamayan sesler korkutuyor 01:11
Açıklanamayan sesler korkutuyor 42.345 izlenme - 4 yıl önce Dünya üzerinde birçok ülkede kaydedilen ve kaynağı tam olarak tespit edilemeyen seslere bir yenisi daha eklendi.
  Koyunlarda değişik sesler! 02:04
Koyunlarda değişik sesler! 78.839 izlenme - 4 yıl önce Koyunlarda değişik sesler!
Kızına Araba Sürmeyi Öğreten Babanın Çilesi - Hollywood Dublajı 03:26
Kızına Araba Sürmeyi Öğreten Babanın Çilesi - Hollywood Dublajı 17.981 izlenme - 9 ay önce Hollywood Dublajları serimizin bu bölümünde kızına araba kullanmayı öğreten baba videosu var. İyi seyirler.
Muhteşem  Amatör Bi Ses  Rap 03:03
Muhteşem Amatör Bi Ses Rap 97.140 izlenme - 7 yıl önce çok güzel söylenmiş
Amatör Sesler 01:43
Amatör Sesler 36.878 izlenme - 5 yıl önce Muhteşemmmmm )
Serin Sesler - Kenan Komutan 02:26
Serin Sesler - Kenan Komutan 25.842 izlenme - 4 yıl önce Serin Sesler - Kenan Komutan
Karmate - Hasta Oldum Derdune [trt Sesler] 04:26
Karmate - Hasta Oldum Derdune [trt Sesler] 54.241 izlenme - 7 yıl önce trt sesler programından.
En İyi Amatör Sanatçılar 14:36
En İyi Amatör Sanatçılar 29.995 izlenme - 3 yıl önce En İyi Amatör Sanatçılar (Mükemmel Sesler !!!)- 2013/2014 (Yeni)
En Komik Hayvan Sesleri 01:21
En Komik Hayvan Sesleri 23.231 izlenme - 4 yıl önce Beklenmedik En Komik Hayvan Sesleri
Serin Sesler - Saçım Şekil 01:31
Serin Sesler - Saçım Şekil 13.786 izlenme - 3 yıl önce Serin Sesler'den "Saçım Şekil"
Komik Sesler 00:14
Komik Sesler 19.089 izlenme - 5 yıl önce Komik Sesler
horoz sesi 00:19
horoz sesi 26.848 izlenme - 7 yıl önce gıt gıttt gıdaqqqqq yumurtam sıcaq inanmazsan qelde baqq
Efecan Le Le Xezal - 2014 Rekor Gelsin 03:43
Efecan Le Le Xezal - 2014 Rekor Gelsin 22.704 izlenme - 3 yıl önce Efecan Le Le Xezal - 2014 Rekor Gelsin - Rap Bizde Marka Baba
Uzay'dan gelen ilginç sesler tüyler ürpertti! 02:29
Uzay'dan gelen ilginç sesler tüyler ürpertti! 29.248 izlenme - 4 yıl önce NASA uzaya yaptığı yolculuklarda güneş sistemimizin çeşitli yerlerinden gelen ilginç sesleri kaydetti.güneş sistemimizin çeşitli yerlerinden çıkan ilginç sesler..
Game of Thrones Jenerik Müziği Alaturka 02:40
Game of Thrones Jenerik Müziği Alaturka 148 izlenme - 4 gün önce Türkiye'nin en iyi çellistlerinden Uğurcan Sesler Sinefil için Game of Thrones jenerik müziğinin alaturka versiyonunu yaptı.
ambulans köpek 00:51
ambulans köpek 46.396 izlenme - 8 yıl önce ambulans kuçu ) hayvanlar komik köpek komik sesler çıkaran köpek
Korku Filmlerindeki Ses Efektleri 03:26
Korku Filmlerindeki Ses Efektleri 2.916 izlenme - 5 ay önce Korku yada gerilim filmlerinde sık sık duyduğumuz ürpertici garip sesler bazen filmin bazı sahnelerinde ansızın çıkar ve bizleri yerimizden hoplatır. Şimdi izleyeceğiniz bu videoda izlediğimiz bir çok korku, gerilim filmlerindeki ses efektlerin nasıl meydana geldiğini göreceksiniz.
Outlast - Sesler Fail - Bölüm 6 - w/UykuluOyuncu 25:26
Outlast - Sesler Fail - Bölüm 6 - w/UykuluOyuncu 10.721 izlenme - 2 yıl önce Outlast - Sesler Fail - Bölüm 6 - w/UykuluOyuncu Daha fazla oyun için www.izlesene.com/burakoyunda kanalına abone olabilirsiniz....
Mustafa Kaya İle Yıldız Sensin 13. Bölüm Konuğu Hediye Ünlü 24:48
Mustafa Kaya İle Yıldız Sensin 13. Bölüm Konuğu Hediye Ünlü 2.119 izlenme - 5 ay önce Mustafa Kaya İle Yıldız Sensin 13. Bölüm Hediye Ünlü muhteşem sesi ile konuğumuz oldu. Türküleriyle herkesin beğenisini kazandı..
Bakkal Amca (Komik Sesler) 01:00
Bakkal Amca (Komik Sesler) 15.654 izlenme - 4 yıl önce Video Alihan Bütün Ve Eda Kaya Tarafından Yapılmıştır. Çok Komik Gerçekten İzlemenizi Tavsiye Ediyorum
Tanrım Nereden Sevdim - Amatör Müzik Paylaşımları 03:20
Tanrım Nereden Sevdim - Amatör Müzik Paylaşımları 2.867 izlenme - 6 ay önce Reklam ve işbirlikleri için; amatormuzikturkey@gmail.com Amatör Müzik Paylaşımları, Facebook'ta, https://goo.gl/zrQOBn Peki YouTube kanalımıza abone oldunuz mu? https://goo.gl/x0oFVA Amatör Müzik Paylaşımları, güzel amatör sesleri bu kanalda paylaşarak sizlere ve Türkiye'ye sanatçı çıkarma misyonu içerisindedir. Vizyonumuz ise Türkiye'nin en büyük amatör şarkı paylaşılan kanalı olmaktır. Hergün yeni amatör müzik paylaşımları ile sizlerleyiz kanalımıza abone olmayı, izlediğiniz videoları paylaşmayı ve beğenmeyi unutmayınız bizlere desteğiniz bu şekilde olabilir ancak. Bu platformda sadece Amatör Şarkı Paylaşımları yapılacaktır. amatör müzik paylaşımları, amatör müzikler, amatör şarkılar, amatör videolar, amatör sanatçılar, amatör sesler, amatör parçalar, amatör şarkılar, amatör arabesk, en iyi amatörsesler
Mad Max: Fury Road Filminde Seslerin Önemi 01:41
Mad Max: Fury Road Filminde Seslerin Önemi 5.352 izlenme - 1 yıl önce Oscar'ını da alan son zamanların en başarılı yapıtlarından Mad Max: Fury Road'un sesine odaklanan Zackery Ramos-Taylor'dan muhteşem çalışma. Ses tasarımı Oscar'ını alan filmin bu yönüne odaklanan Vimeo kullanıcısı filmin gerçekten hak ettiği ödülü bir kez daha gözler önüne serdi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dans Etmek İçin Doğdular - Serin Sesler 00:30
Dans Etmek İçin Doğdular - Serin Sesler 3.227 izlenme - 11 ay önce Sürüden ayrılan erkek aslanlar dişi aslanları etkilemek için çiftleşme dansı yapıyorlar. Egemenliği ele geçirmek için çeşitli sürülere saldırı girişiminde bulunan genç aslanlar, kimi zaman bu girişimlerinden sonuç alamazlar.
İstanbul'da Duyulan Esrarengiz Ses 00:42
İstanbul'da Duyulan Esrarengiz Ses 5.071 izlenme - 2 yıl önce Bugünün ilk saatlerinde sosyal medya bir kez daha “esrarengiz ses” tartışmasıyla çalkalandı. Gece yarısından hemen sonra Maslak, Kadıköy ve Bahçelievler başta olmak üzere İstanbul’un bir dizi semtinden duyulduğu bildirilen sesler kaydedilip internette de paylaşıldı. İstanbul’da gece yarısı duyulan seslerin ise birkaç açıklaması olabilir. 1) GÖKDELENLERİN UĞULTUSU Maslak’ta duyulan sesin, kar fırtınası sırasında kuzey ormanları üstünden gelen sert rüzgarların aniden gökdelenlerle karşılaşması sonucu oluştuğu sanılıyor. Benzer sesler İngiltere’nin Manchester ve ABD’nin New York şehrinde de geçmişte duyulmuştu. Hatta 2006’da New Scientist dergisinde bu seslere yol açan tasarım hataları nedeniyle mimarlar suçlanmıştı. 2) ENDER GÖRÜLEN HAVA KOŞULLARI Yüksek binaların yer almadığı bölgelerde ise sesin, hava koşullarından kaynaklanmış olması muhtemel. Kar yağarken şimşek çakması ve gök gürlemesi nadir de olsa yaşanıyor. İstanbul da dünden beri bu doğa olayını tecrübe ediyor. Gök gürültüsü sesi, sıcak ve soğuk hava katmanlarının ve basınç alanlarının konumuna göre, çok daha geniş veya dar bir alanda duyulabiliyor. Bu şartlarda çakan bir şimşeğin yarattığı radyo dalgaları da kulağa “korkunç” gelebiliyor. Meteoroloji'den 29 Aralık'ta yapılan açıklamada, "kutupsal soğuk havanın gök gürültüsü ve kar sağanağı" getireceği belirtilmişti. 3) DİĞER İHTİMALLER İstanbul’da duyulan sesler muhtemelen üstteki iki nedenden birine dayanıyor. Ancak dünyanın farklı yerlerinde duyulan sesler için başka açıklamalar da var. Oklahoma Üniversitesi jeobilimcisi David Deming, Journal ve Scientific Exploration’da (Bilimsel Keşif Dergisi) yayınlanan bir makalesinde bu sesleri “The Hum” (Uğultu) diye tanımlamıştı. Bu fenomen “Taos Uğultusu” diye de biliniyor. Bu sesleri insanların yüzde 2’si ile yüzde 10’u arasında bir grubun duyabildiği belirtiliyor. Seslerin olası kaynakları ise yine pek “esrarengiz” değil, gayet bilimsel. İşte olası nedenler: Denizaltılar ve uçaklar arası iletişim, telefon görüşmeleri, tektonik plakaların “mikrosismik” hareketi, metro inşaatları ve trenlerin raylar ile tellerde neden olduğu sürtünme… NASA şöyle diyor: “Eğer insanların kulakları yerine radyo antenleri olsaydı, gezegenimizin dört bir yanından gelen tuhaf gürültüler senfonisini sürekli dinliyor olurduk.” Bazı insanların duymaya daha yatkın olduğu bu senfoni, işte bu nedenle sosyal medyanın gayya kuyusunda “esrarengiz seslere” dönüşüyor.
Soyunma Kabininde  +18 Sesler 01:43
Soyunma Kabininde +18 Sesler 22.589 izlenme - 7 yıl önce
Kasım Şeren Aşk Benimle (Serin Sesler) 00:58
Kasım Şeren Aşk Benimle (Serin Sesler) 5.264 izlenme - 2 yıl önce Beklenen şarkının beklenen cover'ı. Kasım Şeren'in Aşk Benimle isimli şarkısını coverlamışlar efendim. Aslında olan : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/277772/kasim-seren-ask-benimle-merakla-beklenen-parca
8 Dakikada Türkiye'nin Özeti 08:24
8 Dakikada Türkiye'nin Özeti 6.859 izlenme - 2 yıl önce Her anıyla toplumumuzun aynası bir video.Sosyalist sesli kız var, efesli meczup var, osmanlıcısı var, ülkede çok pis oyunlar dönüyorcular var. üstün habercilik başarısıyla insanımızı tanıyoruz.