Hoşgeldiniz!

sesler

Kızına Araba Sürmeyi Öğreten Babanın Çilesi - Hollywood Dublajı 03:26
Kızına Araba Sürmeyi Öğreten Babanın Çilesi - Hollywood Dublajı 14.976 izlenme - 6 gün önce Hollywood Dublajları serimizin bu bölümünde kızına araba kullanmayı öğreten baba videosu var. İyi seyirler.
Kan Vermek İstemeyen Ergen (Serin Sesler) 01:20
Kan Vermek İstemeyen Ergen (Serin Sesler) 245.856 izlenme - 3 yıl önce Kan Vermek İstemeyen Ergen (Serin Sesler)
  Koyunlarda değişik sesler! 02:04
Koyunlarda değişik sesler! 78.278 izlenme - 3 yıl önce Koyunlarda değişik sesler!
Annelerinin İnlemelerini Dinleyen Kızlar 03:17
Annelerinin İnlemelerini Dinleyen Kızlar 46.542 izlenme - 1 yıl önce Aslında bu video biraz eskidir bilenler bilir. Fakat dün yüklenen .. gelen garip sesler videosunu izleyince aklıma geldi.
söyleyemedim amatör sesler 01:59
söyleyemedim amatör sesler 130.684 izlenme - 7 yıl önce söyleyemedim amatör sesler
Açıklanamayan sesler korkutuyor 01:11
Açıklanamayan sesler korkutuyor 42.225 izlenme - 3 yıl önce Dünya üzerinde birçok ülkede kaydedilen ve kaynağı tam olarak tespit edilemeyen seslere bir yenisi daha eklendi.
Dans Etmek İçin Doğdular - Serin Sesler 00:30
Dans Etmek İçin Doğdular - Serin Sesler 3.147 izlenme - 3 ay önce Sürüden ayrılan erkek aslanlar dişi aslanları etkilemek için çiftleşme dansı yapıyorlar. Egemenliği ele geçirmek için çeşitli sürülere saldırı girişiminde bulunan genç aslanlar, kimi zaman bu girişimlerinden sonuç alamazlar.
Amatör Sesler 01:43
Amatör Sesler 35.966 izlenme - 5 yıl önce Muhteşemmmmm )
Muhteşem  Amatör Bi Ses  Rap 03:03
Muhteşem Amatör Bi Ses Rap 96.060 izlenme - 6 yıl önce çok güzel söylenmiş
Serin Sesler - Kenan Komutan 02:26
Serin Sesler - Kenan Komutan 25.257 izlenme - 3 yıl önce Serin Sesler - Kenan Komutan
En İyi Amatör Sanatçılar 14:36
En İyi Amatör Sanatçılar 29.780 izlenme - 3 yıl önce En İyi Amatör Sanatçılar (Mükemmel Sesler !!!)- 2013/2014 (Yeni)
karmate - hasta oldum derdune [trt sesler] 04:26
karmate - hasta oldum derdune [trt sesler] 54.118 izlenme - 6 yıl önce trt sesler programından.
En Komik Hayvan Sesleri 01:21
En Komik Hayvan Sesleri 22.951 izlenme - 3 yıl önce Beklenmedik En Komik Hayvan Sesleri
Birebir Ünlü Karakterlerin Seslerini Taklit Etti 02:32
Birebir Ünlü Karakterlerin Seslerini Taklit Etti 1.380 izlenme - 2 ay önce Jake Foushee birçok ünlü karakterin seslerini başarılı bir şekilde taklit edebiliyor. Teddy'den Batman'e kadar sinemanın ünlü isimlerini taklit ettiği enfes videosunu izliyoruz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Mad Max: Fury Road Filminde Seslerin Önemi 01:41
Mad Max: Fury Road Filminde Seslerin Önemi 5.207 izlenme - 7 ay önce Oscar'ını da alan son zamanların en başarılı yapıtlarından Mad Max: Fury Road'un sesine odaklanan Zackery Ramos-Taylor'dan muhteşem çalışma. Ses tasarımı Oscar'ını alan filmin bu yönüne odaklanan Vimeo kullanıcısı filmin gerçekten hak ettiği ödülü bir kez daha gözler önüne serdi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Efecan Le Le Xezal - 2014 Rekor Gelsin 03:43
Efecan Le Le Xezal - 2014 Rekor Gelsin 22.558 izlenme - 2 yıl önce Efecan Le Le Xezal - 2014 Rekor Gelsin - Rap Bizde Marka Baba
Outlast - Sesler Fail - Bölüm 6 - w/UykuluOyuncu 25:26
Outlast - Sesler Fail - Bölüm 6 - w/UykuluOyuncu 10.281 izlenme - 2 yıl önce Outlast - Sesler Fail - Bölüm 6 - w/UykuluOyuncu Daha fazla oyun için www.izlesene.com/burakoyunda kanalına abone olabilirsiniz....
İstanbul'da Duyulan Esrarengiz Ses 00:42
İstanbul'da Duyulan Esrarengiz Ses 4.854 izlenme - 10 ay önce Bugünün ilk saatlerinde sosyal medya bir kez daha “esrarengiz ses” tartışmasıyla çalkalandı. Gece yarısından hemen sonra Maslak, Kadıköy ve Bahçelievler başta olmak üzere İstanbul’un bir dizi semtinden duyulduğu bildirilen sesler kaydedilip internette de paylaşıldı. İstanbul’da gece yarısı duyulan seslerin ise birkaç açıklaması olabilir. 1) GÖKDELENLERİN UĞULTUSU Maslak’ta duyulan sesin, kar fırtınası sırasında kuzey ormanları üstünden gelen sert rüzgarların aniden gökdelenlerle karşılaşması sonucu oluştuğu sanılıyor. Benzer sesler İngiltere’nin Manchester ve ABD’nin New York şehrinde de geçmişte duyulmuştu. Hatta 2006’da New Scientist dergisinde bu seslere yol açan tasarım hataları nedeniyle mimarlar suçlanmıştı. 2) ENDER GÖRÜLEN HAVA KOŞULLARI Yüksek binaların yer almadığı bölgelerde ise sesin, hava koşullarından kaynaklanmış olması muhtemel. Kar yağarken şimşek çakması ve gök gürlemesi nadir de olsa yaşanıyor. İstanbul da dünden beri bu doğa olayını tecrübe ediyor. Gök gürültüsü sesi, sıcak ve soğuk hava katmanlarının ve basınç alanlarının konumuna göre, çok daha geniş veya dar bir alanda duyulabiliyor. Bu şartlarda çakan bir şimşeğin yarattığı radyo dalgaları da kulağa “korkunç” gelebiliyor. Meteoroloji'den 29 Aralık'ta yapılan açıklamada, "kutupsal soğuk havanın gök gürültüsü ve kar sağanağı" getireceği belirtilmişti. 3) DİĞER İHTİMALLER İstanbul’da duyulan sesler muhtemelen üstteki iki nedenden birine dayanıyor. Ancak dünyanın farklı yerlerinde duyulan sesler için başka açıklamalar da var. Oklahoma Üniversitesi jeobilimcisi David Deming, Journal ve Scientific Exploration’da (Bilimsel Keşif Dergisi) yayınlanan bir makalesinde bu sesleri “The Hum” (Uğultu) diye tanımlamıştı. Bu fenomen “Taos Uğultusu” diye de biliniyor. Bu sesleri insanların yüzde 2’si ile yüzde 10’u arasında bir grubun duyabildiği belirtiliyor. Seslerin olası kaynakları ise yine pek “esrarengiz” değil, gayet bilimsel. İşte olası nedenler: Denizaltılar ve uçaklar arası iletişim, telefon görüşmeleri, tektonik plakaların “mikrosismik” hareketi, metro inşaatları ve trenlerin raylar ile tellerde neden olduğu sürtünme… NASA şöyle diyor: “Eğer insanların kulakları yerine radyo antenleri olsaydı, gezegenimizin dört bir yanından gelen tuhaf gürültüler senfonisini sürekli dinliyor olurduk.” Bazı insanların duymaya daha yatkın olduğu bu senfoni, işte bu nedenle sosyal medyanın gayya kuyusunda “esrarengiz seslere” dönüşüyor.
Uzay'dan gelen ilginç sesler tüyler ürpertti! 02:29
Uzay'dan gelen ilginç sesler tüyler ürpertti! 28.752 izlenme - 3 yıl önce NASA uzaya yaptığı yolculuklarda güneş sistemimizin çeşitli yerlerinden gelen ilginç sesleri kaydetti.güneş sistemimizin çeşitli yerlerinden çıkan ilginç sesler..
Komik Sesler 00:14
Komik Sesler 17.768 izlenme - 4 yıl önce Komik Sesler
8 Dakikada Türkiye'nin Özeti 08:24
8 Dakikada Türkiye'nin Özeti 6.470 izlenme - 1 yıl önce Her anıyla toplumumuzun aynası bir video.Sosyalist sesli kız var, efesli meczup var, osmanlıcısı var, ülkede çok pis oyunlar dönüyorcular var. üstün habercilik başarısıyla insanımızı tanıyoruz.
horoz sesi 00:19
horoz sesi 26.763 izlenme - 7 yıl önce gıt gıttt gıdaqqqqq yumurtam sıcaq inanmazsan qelde baqq
Bakkal Amca (Komik Sesler) 01:00
Bakkal Amca (Komik Sesler) 15.295 izlenme - 3 yıl önce Video Alihan Bütün Ve Eda Kaya Tarafından Yapılmıştır. Çok Komik Gerçekten İzlemenizi Tavsiye Ediyorum
ambulans köpek 00:51
ambulans köpek 46.058 izlenme - 8 yıl önce ambulans kuçu ) hayvanlar komik köpek komik sesler çıkaran köpek
Serin Sesler - Saçım Şekil 01:31
Serin Sesler - Saçım Şekil 13.747 izlenme - 3 yıl önce Serin Sesler'den "Saçım Şekil"
Kasım Şeren Aşk Benimle (Serin Sesler) 00:58
Kasım Şeren Aşk Benimle (Serin Sesler) 4.649 izlenme - 1 yıl önce Beklenen şarkının beklenen cover'ı. Kasım Şeren'in Aşk Benimle isimli şarkısını coverlamışlar efendim. Aslında olan : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/277772/kasim-seren-ask-benimle-merakla-beklenen-parca
Aleyna Tilki Geçiyor (Serin Sesler) 00:46
Aleyna Tilki Geçiyor (Serin Sesler) 94 izlenme - 4 gün önce Aleyna Tilki'nin ''Ben zaten hep popülerdim. Parmakla gösterilen bir insandım. Eleştiriler ilk defa yaşadığım bir şey değil” açıklamalarına serin sesler tabi ki kayıtsız kalmamış.
Nasıl Beatbox Yapılmaz - Her Şeyi Bildiğini Sanan Adam 06:00
Nasıl Beatbox Yapılmaz - Her Şeyi Bildiğini Sanan Adam 3.170 izlenme - 7 ay önce Geçtiğimiz günlerde Dayak Yeme Garantili Dövüş Teknikleri videosuyla tanıdığımız arkadaşımız bugün de beatbox nasıl yapılmazı gösteriyor bizlere... Not: Kendisi bu etiketleri kullandığı için değiştirmiyorum.
Soyunma Kabininde  +18 Sesler 01:43
Soyunma Kabininde +18 Sesler 21.651 izlenme - 6 yıl önce
Riff Cohen - Meshoch Be Gufi 04:53
Riff Cohen - Meshoch Be Gufi 6.490 izlenme - 2 yıl önce Riff Cohen - Meshoch Be Gufi - (alisayar)