Hoşgeldiniz!

Sesler Videoları

Kan Vermek İstemeyen Ergen (Serin Sesler) 01:20
Kan Vermek İstemeyen Ergen (Serin Sesler) 246.021 izlenme - 4 yıl önce Kan Vermek İstemeyen Ergen (Serin Sesler)
Korku Filmlerindeki Ses Efektleri 03:26
Korku Filmlerindeki Ses Efektleri 989 izlenme - 13 saat önce Korku yada gerilim filmlerinde sık sık duyduğumuz ürpertici garip sesler bazen filmin bazı sahnelerinde ansızın çıkar ve bizleri yerimizden hoplatır. Şimdi izleyeceğiniz bu videoda izlediğimiz bir çok korku, gerilim filmlerindeki ses efektlerin nasıl meydana geldiğini göreceksiniz.
All Star Şarkısını Windows XP'nin İşlem Sesleri İle Çalmak 01:04
All Star Şarkısını Windows XP'nin İşlem Sesleri İle Çalmak 1.395 izlenme - 1 hafta önce James Niessen adlı Kanal, XP'nin işlem seslerini kullanarak son zamanlarda özellikle sosyal medyada popülerliği artan, bir döneme damgasını vurmuş All Star şarkısını çalmış. İlk çıktığı dönemlerde de popülerliği tavan yapan Smash Mouth'un şarkısını mutlaka bir dizide, filmde ya da internette izlediğiniz bir videoda duymuşsunuzdur. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
  Koyunlarda değişik sesler! 02:04
Koyunlarda değişik sesler! 78.688 izlenme - 3 yıl önce Koyunlarda değişik sesler!
Kızına Araba Sürmeyi Öğreten Babanın Çilesi - Hollywood Dublajı 03:26
Kızına Araba Sürmeyi Öğreten Babanın Çilesi - Hollywood Dublajı 17.509 izlenme - 4 ay önce Hollywood Dublajları serimizin bu bölümünde kızına araba kullanmayı öğreten baba videosu var. İyi seyirler.
Annelerinin İnlemelerini Dinleyen Kızlar 03:17
Annelerinin İnlemelerini Dinleyen Kızlar 61.044 izlenme - 1 yıl önce Aslında bu video biraz eskidir bilenler bilir. Fakat dün yüklenen .. gelen garip sesler videosunu izleyince aklıma geldi.
Söyleyemedim Amatör Sesler 01:59
Söyleyemedim Amatör Sesler 132.472 izlenme - 8 yıl önce söyleyemedim amatör sesler
Açıklanamayan sesler korkutuyor 01:11
Açıklanamayan sesler korkutuyor 42.289 izlenme - 3 yıl önce Dünya üzerinde birçok ülkede kaydedilen ve kaynağı tam olarak tespit edilemeyen seslere bir yenisi daha eklendi.
Amatör Sesler 01:43
Amatör Sesler 36.511 izlenme - 5 yıl önce Muhteşemmmmm )
Muhteşem  Amatör Bi Ses  Rap 03:03
Muhteşem Amatör Bi Ses Rap 96.602 izlenme - 7 yıl önce çok güzel söylenmiş
Serin Sesler - Kenan Komutan 02:26
Serin Sesler - Kenan Komutan 25.619 izlenme - 3 yıl önce Serin Sesler - Kenan Komutan
Karmate - Hasta Oldum Derdune [trt Sesler] 04:26
Karmate - Hasta Oldum Derdune [trt Sesler] 54.178 izlenme - 6 yıl önce trt sesler programından.
En İyi Amatör Sanatçılar 14:36
En İyi Amatör Sanatçılar 29.894 izlenme - 3 yıl önce En İyi Amatör Sanatçılar (Mükemmel Sesler !!!)- 2013/2014 (Yeni)
En Komik Hayvan Sesleri 01:21
En Komik Hayvan Sesleri 23.141 izlenme - 3 yıl önce Beklenmedik En Komik Hayvan Sesleri
Tanrım Nereden Sevdim - Amatör Müzik Paylaşımları 03:20
Tanrım Nereden Sevdim - Amatör Müzik Paylaşımları 1.258 izlenme - 1 ay önce Reklam ve işbirlikleri için; amatormuzikturkey@gmail.com Amatör Müzik Paylaşımları, Facebook'ta, https://goo.gl/zrQOBn Peki YouTube kanalımıza abone oldunuz mu? https://goo.gl/x0oFVA Amatör Müzik Paylaşımları, güzel amatör sesleri bu kanalda paylaşarak sizlere ve Türkiye'ye sanatçı çıkarma misyonu içerisindedir. Vizyonumuz ise Türkiye'nin en büyük amatör şarkı paylaşılan kanalı olmaktır. Hergün yeni amatör müzik paylaşımları ile sizlerleyiz kanalımıza abone olmayı, izlediğiniz videoları paylaşmayı ve beğenmeyi unutmayınız bizlere desteğiniz bu şekilde olabilir ancak. Bu platformda sadece Amatör Şarkı Paylaşımları yapılacaktır. amatör müzik paylaşımları, amatör müzikler, amatör şarkılar, amatör videolar, amatör sanatçılar, amatör sesler, amatör parçalar, amatör şarkılar, amatör arabesk, en iyi amatörsesler
Dans Etmek İçin Doğdular - Serin Sesler 00:30
Dans Etmek İçin Doğdular - Serin Sesler 3.168 izlenme - 6 ay önce Sürüden ayrılan erkek aslanlar dişi aslanları etkilemek için çiftleşme dansı yapıyorlar. Egemenliği ele geçirmek için çeşitli sürülere saldırı girişiminde bulunan genç aslanlar, kimi zaman bu girişimlerinden sonuç alamazlar.
Serin Sesler - Saçım Şekil 01:31
Serin Sesler - Saçım Şekil 13.754 izlenme - 3 yıl önce Serin Sesler'den "Saçım Şekil"
Efecan Le Le Xezal - 2014 Rekor Gelsin 03:43
Efecan Le Le Xezal - 2014 Rekor Gelsin 22.635 izlenme - 3 yıl önce Efecan Le Le Xezal - 2014 Rekor Gelsin - Rap Bizde Marka Baba
Outlast - Sesler Fail - Bölüm 6 - w/UykuluOyuncu 25:26
Outlast - Sesler Fail - Bölüm 6 - w/UykuluOyuncu 10.588 izlenme - 2 yıl önce Outlast - Sesler Fail - Bölüm 6 - w/UykuluOyuncu Daha fazla oyun için www.izlesene.com/burakoyunda kanalına abone olabilirsiniz....
Komik Sesler 00:14
Komik Sesler 18.381 izlenme - 4 yıl önce Komik Sesler
Uzay'dan gelen ilginç sesler tüyler ürpertti! 02:29
Uzay'dan gelen ilginç sesler tüyler ürpertti! 28.960 izlenme - 4 yıl önce NASA uzaya yaptığı yolculuklarda güneş sistemimizin çeşitli yerlerinden gelen ilginç sesleri kaydetti.güneş sistemimizin çeşitli yerlerinden çıkan ilginç sesler..
horoz sesi 00:19
horoz sesi 26.799 izlenme - 7 yıl önce gıt gıttt gıdaqqqqq yumurtam sıcaq inanmazsan qelde baqq
Mad Max: Fury Road Filminde Seslerin Önemi 01:41
Mad Max: Fury Road Filminde Seslerin Önemi 5.288 izlenme - 10 ay önce Oscar'ını da alan son zamanların en başarılı yapıtlarından Mad Max: Fury Road'un sesine odaklanan Zackery Ramos-Taylor'dan muhteşem çalışma. Ses tasarımı Oscar'ını alan filmin bu yönüne odaklanan Vimeo kullanıcısı filmin gerçekten hak ettiği ödülü bir kez daha gözler önüne serdi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
ambulans köpek 00:51
ambulans köpek 46.225 izlenme - 8 yıl önce ambulans kuçu ) hayvanlar komik köpek komik sesler çıkaran köpek
Bakkal Amca (Komik Sesler) 01:00
Bakkal Amca (Komik Sesler) 15.510 izlenme - 3 yıl önce Video Alihan Bütün Ve Eda Kaya Tarafından Yapılmıştır. Çok Komik Gerçekten İzlemenizi Tavsiye Ediyorum
Mustafa Kaya İle Yıldız Sensin Programında Muhteşem Bir Ses Hediye Ünlü Sizlerle 01:00
Mustafa Kaya İle Yıldız Sensin Programında Muhteşem Bir Ses Hediye Ünlü Sizlerle 81 izlenme - 2 gün önce Mustafa Kaya İle Yıldız Sensin Programında Muhteşem Bir Ses Hediye Ünlü Sizlerle... Pazar Günü Saat 16:30 da Business Channel Türk TV Ekranlarında.
İstanbul'da Duyulan Esrarengiz Ses 00:42
İstanbul'da Duyulan Esrarengiz Ses 5.013 izlenme - 1 yıl önce Bugünün ilk saatlerinde sosyal medya bir kez daha “esrarengiz ses” tartışmasıyla çalkalandı. Gece yarısından hemen sonra Maslak, Kadıköy ve Bahçelievler başta olmak üzere İstanbul’un bir dizi semtinden duyulduğu bildirilen sesler kaydedilip internette de paylaşıldı. İstanbul’da gece yarısı duyulan seslerin ise birkaç açıklaması olabilir. 1) GÖKDELENLERİN UĞULTUSU Maslak’ta duyulan sesin, kar fırtınası sırasında kuzey ormanları üstünden gelen sert rüzgarların aniden gökdelenlerle karşılaşması sonucu oluştuğu sanılıyor. Benzer sesler İngiltere’nin Manchester ve ABD’nin New York şehrinde de geçmişte duyulmuştu. Hatta 2006’da New Scientist dergisinde bu seslere yol açan tasarım hataları nedeniyle mimarlar suçlanmıştı. 2) ENDER GÖRÜLEN HAVA KOŞULLARI Yüksek binaların yer almadığı bölgelerde ise sesin, hava koşullarından kaynaklanmış olması muhtemel. Kar yağarken şimşek çakması ve gök gürlemesi nadir de olsa yaşanıyor. İstanbul da dünden beri bu doğa olayını tecrübe ediyor. Gök gürültüsü sesi, sıcak ve soğuk hava katmanlarının ve basınç alanlarının konumuna göre, çok daha geniş veya dar bir alanda duyulabiliyor. Bu şartlarda çakan bir şimşeğin yarattığı radyo dalgaları da kulağa “korkunç” gelebiliyor. Meteoroloji'den 29 Aralık'ta yapılan açıklamada, "kutupsal soğuk havanın gök gürültüsü ve kar sağanağı" getireceği belirtilmişti. 3) DİĞER İHTİMALLER İstanbul’da duyulan sesler muhtemelen üstteki iki nedenden birine dayanıyor. Ancak dünyanın farklı yerlerinde duyulan sesler için başka açıklamalar da var. Oklahoma Üniversitesi jeobilimcisi David Deming, Journal ve Scientific Exploration’da (Bilimsel Keşif Dergisi) yayınlanan bir makalesinde bu sesleri “The Hum” (Uğultu) diye tanımlamıştı. Bu fenomen “Taos Uğultusu” diye de biliniyor. Bu sesleri insanların yüzde 2’si ile yüzde 10’u arasında bir grubun duyabildiği belirtiliyor. Seslerin olası kaynakları ise yine pek “esrarengiz” değil, gayet bilimsel. İşte olası nedenler: Denizaltılar ve uçaklar arası iletişim, telefon görüşmeleri, tektonik plakaların “mikrosismik” hareketi, metro inşaatları ve trenlerin raylar ile tellerde neden olduğu sürtünme… NASA şöyle diyor: “Eğer insanların kulakları yerine radyo antenleri olsaydı, gezegenimizin dört bir yanından gelen tuhaf gürültüler senfonisini sürekli dinliyor olurduk.” Bazı insanların duymaya daha yatkın olduğu bu senfoni, işte bu nedenle sosyal medyanın gayya kuyusunda “esrarengiz seslere” dönüşüyor.
8 Dakikada Türkiye'nin Özeti 08:24
8 Dakikada Türkiye'nin Özeti 6.627 izlenme - 2 yıl önce Her anıyla toplumumuzun aynası bir video.Sosyalist sesli kız var, efesli meczup var, osmanlıcısı var, ülkede çok pis oyunlar dönüyorcular var. üstün habercilik başarısıyla insanımızı tanıyoruz.
Kasım Şeren Aşk Benimle (Serin Sesler) 00:58
Kasım Şeren Aşk Benimle (Serin Sesler) 5.040 izlenme - 1 yıl önce Beklenen şarkının beklenen cover'ı. Kasım Şeren'in Aşk Benimle isimli şarkısını coverlamışlar efendim. Aslında olan : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/277772/kasim-seren-ask-benimle-merakla-beklenen-parca
Serin Sesler Tablet Reyiz 01:40
Serin Sesler Tablet Reyiz 4.577 izlenme - 1 yıl önce Ünlü çocuk oyuncu Emir berke ve Samsung galaxy tab 3 kutu açılımını yapan zıpır evladımızı serinsesler ekibi kıyaslamış.İzleyelim bakalım bokta çıkabilir