Hoşgeldiniz!

Sessiz Sessiz Videoları

Emirkan - Sessiz Sessiz 04:17
Emirkan - Sessiz Sessiz 59.534 izlenme - 5 yıl önce
sessiz sessiz ağlayan içli bebek :)) 00:31
sessiz sessiz ağlayan içli bebek :)) 79.950 izlenme - 7 yıl önce sessiz sessiz ağlayan içli bebek
Berdan Mardini Sessiz Sessiz - Esirce 03:51
Berdan Mardini Sessiz Sessiz - Esirce 9.401 izlenme - 9 yıl önce devam edecek !!!
Ümit Aksoy - Sessiz Sessiz 05:08
Ümit Aksoy - Sessiz Sessiz 1.269 izlenme - 2 yıl önce Ümit Aksoy - Sessiz Sessiz (Video Klip) 2015 Şarkı Sözleri; Sessiz sessiz ağlarım Kimse duymaz feryadımı Kimse duymaz isyanımı.. Gittiğin günden beri Gözyaşlarım yağmur seli Unuttum sanma seni Hala seviyorum.. Zaman aleyhimize işleyecek olsada Hayatım meçhullerde savrulup kaybolsada Hasretin yüreğimi en derinden vursada Unutmak mümkün değil Seni hala seviyorum..
Berdan Mardini - Sessiz Sessiz 03:51
Berdan Mardini - Sessiz Sessiz 1.304 izlenme - 5 yıl önce
Emirkan - Sessiz Sessiz 03:43
Emirkan - Sessiz Sessiz 853 izlenme - 5 yıl önce
Ve Sessiz Sessiz Ağlar Kadın... 04:39
Ve Sessiz Sessiz Ağlar Kadın... 574 izlenme - 5 yıl önce Ve Sessiz Sessiz Ağlar Kadın
Berdan Mardini - Sessiz Sessiz 03:51
Berdan Mardini - Sessiz Sessiz 367 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Hazır mısın Çıkış Tarihi: 22.04.2008 Arabesk Şarkı Sözleri: Çok Çektim Çok Benim Kadar Çekme Sakın Sevmekmi Zor Sevilmemk mi Benim Hakkım Daha Fazla Taşıyamam Bilmen Lazım Habersizce Çok Sevildim İmkansızım Ölsemde Bil Gülsemde Bil Beni Küçük Göresende Bil Sessiz Sessiz Arayan O Kişi Benim Bıraktığım O Güllerin Hepsi Senin Cadde, Cadde Sokak, Sokak Yazdı Elim Seviyorum Kes Cezamı Sevgilim..
Ümit Aksoy - Sessiz Sessiz (Official Video) 05:08
Ümit Aksoy - Sessiz Sessiz (Official Video) 127 izlenme - 2 yıl önce Ümit Aksoy - Sessiz Sessiz (Official Video) Şarkı Sözleri: Sessiz sessiz ağlarım Kimse duymaz feryadımı Kimse duymaz isyanımı.. Gittiğin günden beri Gözyaşlarım yağmur seli Unuttum sanma seni Hala seviyorum.. Zaman aleyhimize işleyecek olsada Hayatım meçhullerde savrulup kaybolsada Hasretin yüreğimi en derinden vursada Unutmak mümkün değil Seni hala seviyorum.. Söz & Müzik: Ümit Aksoy Aranjör: Sedat Sakarya Yönetmen: Onur Şekercioğlu
Geri Dönülmez Yoldayım 03:23
Geri Dönülmez Yoldayım 572 izlenme - 6 yıl önce geri dönülmez bir yoldayım bir avuç toprak son nasibim gün güneş olsa ben neyleyim gönlümde akşam oldu benim geri dönülmeyen yoldayım bir avuç toprak son nasibim gün güneş olsa ben neyleyim gönlümde akşam oldu benim bazen bir rüzgarım esen bazende de düşen bir yaprak tut ellerimi istersen maziye uzanarak bütün baharlar geçip gitti hayallerim artık hep sensiz yaşıyorum bak kaderimi ağaçlar gibi sessiz sessiz bütün baharlar geçip gitti hayallerim artık hep sensiz yaşıyorum bak kaderimi ağaçlar gib
Aşk 03:56
Aşk 107 izlenme - 8 yıl önce
Sessiz Medya - Kısa Film 01:43
Sessiz Medya - Kısa Film 69 izlenme - 2 yıl önce Yaşanan olaylara kayıtsız kalan medyaya sitemi ifade etmek üzere hazırlanmış kısa film.