Hoşgeldiniz!

sessizliği

Ayben - Ölüm Sessizliği 04:00
Ayben - Ölüm Sessizliği 123.132 izlenme - 6 yıl önce
Hayalcash - Düşlerin Sessizliği 2013 (Video Klip) Hd 02:11
Hayalcash - Düşlerin Sessizliği 2013 (Video Klip) Hd 92.323 izlenme - 4 yıl önce hayalcash düşlerin sesizligi hayalcash düşlerin hayalcash sesizliği hayalcash sesizligi düşlerin düşlerin sesizligi hayalcash düşlerin hayalcash sesizliği ha...
the silence of the lambs 1 fragmanı 01:43
the silence of the lambs 1 fragmanı 73.260 izlenme - 7 yıl önce akademiyi başarıyla bitirmiş olan clarice starling artık genç bir fbı ajanıdır.clarice sapık bir katilin peşindedir.katilin elinde bulunan bir kadını kurtarmaya çalışmaktadır.bu katil kurbanlarının derilerini yüzebilecek kadar psikopat bir sapıktır.clarice bu sapığa ulaşma amacıyla bir başka psikopat olan ünlü doktor hannibal lecter ile yakınlaşmak gerektiği yönünde bir plan yapar.fakat claricein lecterdan alacağı bilgiler güvenini kazanmasına bağlıdır. n nfilm 1992 yılında 7 dal
Galatasaray Tv - Kuzuların Sessizliği ( Penaltı ve Drama İçerir ) 02:24
Galatasaray Tv - Kuzuların Sessizliği ( Penaltı ve Drama İçerir ) 4.579 izlenme - 10 ay önce Beşiktaş elendiği zaman Uefa kupası resmi paylaşan zihniyet, kendilerine geldiği zaman Avrupa'ya karşı oynuyoruz deyip saygı bekliyorlar. 2000 yılında malum örgüt ve üyeleri ile elde edilen çakma başarı ile kendilerini dev aynasında görenler ne hikmetse bu örgütün kurutulmaya başlamasıyla adete çöküşe geçmişlerdir. Adını bile diyemediğimiz takımlara elenmeye paylaşıp hala bizlere çakma krallık yapmaya çalışmaktadırlar.
Güneydoğu Familya - Sensizliğin Sessizliği 03:42
Güneydoğu Familya - Sensizliğin Sessizliği 9.706 izlenme - 6 yıl önce Guneydogu Familya / 2012 / Efecan Amp; Cixflow Amp; Hayat Amp; T
Günsel - Yerli Otomobil - Sessizliği Sür 01:24
Günsel - Yerli Otomobil - Sessizliği Sür 2.902 izlenme - 2 yıl önce Hızlı, çevik ve tam bir Kıbrıslı. Tanıdık geldi mi? Kıbrıs muflonunu özel kılan ne varsa Günsel Model 1’i yaratmak için ilham aldık. Kabiliyetlerini yansıtan çizgilere, 90 farklı tasarımdan sonra ulaştık. görüldüğü üzere tasarımını kopya çekmişe benzemiyorlar (tampon kısmı belirsiz olmuş biraz daha dışarıya çıkıntılı olabilirdi) , eger ki motorunuda kendileri üretti ise tadından yenmez
Kuzuların Sessizliği'nden Esinlenen Katil - Sıcağı Sıcağına 19:59
Kuzuların Sessizliği'nden Esinlenen Katil - Sıcağı Sıcağına 3.644 izlenme - 3 yıl önce Tarihler 11 şubat 1995'i gösterdiğinde Türkiye daha önce hiç görüp duymadığı bir olaya tanık olmuştu. İzlediği ''Kuzuların sessizliği'' filminden esinlenip o şekilde cinayet işleyen behman tarhan, işlediği cinayetleri büyük bir soğukkanlılıkla anlatmıştı.o dönem ülke gündemini uzunca meşgul eden ve dış basında bile konu olan bu olay yıllar sonra sıcağı sıcağınanın arşivinden çıktı. Not: Cem Kurtoğlu'na çok teşekkür ederiz..
dead calm 01:26
dead calm 6.268 izlenme - 7 yıl önce joe sam neill ve rae ıngram nicole kidman açık denizde bir kazazedeyi billy zane kurtarıp teknelerine almakla doğru bir iş yaptıklarını düşünürler. ancak kazazede hiç de iyi niyetli birisi değildir. kısa zamanda işler karışır ve tehlike başlar. gerilim filmleriyle ün yapan philip noyce bu filmin yönetmenliğini üstleniyor.
Show Tv / Nostalji Sinema - Kuzuların Sessizliği -1996 11:29
Show Tv / Nostalji Sinema - Kuzuların Sessizliği -1996 1.624 izlenme - 1 yıl önce Show Tv'de 1995 Yılında Yayınlanan, Kuzuların Sessizliği Fimi Tam Bir Başyapıt, Seslendirmeler Anthony Hopkins - Zekai MüftüOğlu , Jodie Foster - Müdrike Çoşansu Ve Scott Glen - Kenan Işık. Filmin Konusu : Kuzuların Sessizliği, yazar Thomas Harris'in aynı adlı romanından beyaz perdeye aktarılan, yönetmenliğini Jonathan Demme'nin yaptığı, 1991 yapımı psikolojik gerilim türünde bir film. Thomas J. Harris'in romanının bu nabızları zorlayan uyarlamasında, FBI'daki eğitimi devam eden Clarice Starling (Jodie Foster) yüksek güvenlikli bir tımarhaneye girerek bir psikiyatr iken yamyamlık yapan bir kitle katiline dönüşen Hannibal Lecter'in (Anthony Hopkins) hastalıklı zihninin derinliklerine inmeye çalışmaktadır. Starling'in bir seri katili yakalamak için ipuçlarına ihtiyacı vardır. Ancak ne yazık ki, Lecter ile yaşadığı Faustiyen ilişki sonunda onun kaçışına sebep olur ve artık iki ayrı seri katil karanlıklarda serbest dolaşır. 1992 yılında 7 dalda Oscar'a aday olan film, yönetmenine ve başrol oyuncularına altın heykelciği getirirken; en iyi film ve en iyi senaryo uyarlaması dalında da ödüle layık görülmüştü. Filmde başrol oynayan Jodie Foster 30 yaşına gelmeden iki Oscar kazanan nadir oyuncular arasına girdi. Anthony Hopkins, bu filmdeki toplam 16 dakikalık performansıyla en iyi erkek oyuncu Oscar'ını kazandı. Ki bu süre, bir oyuncunun bir filmde gözüktüğü en kısa süredir. En iyi film Oscarı'nı alan tek gerilim-korku filmidir. Devam filmi niteliğinde olan Hannibal, 2001 yılında Ridley Scott tarafından filme çekilmiştir. Kuzuların Sessizliği, Amerika Birleşik Devletleri Kongre Kütüphanesi tarafından "kültürel, tarihi ve estetik olarak önemli" filmler arasına seçilerek ABD Ulusal Film Arşivi'nde muhafaza edilmektedir.
Anthony Hopkins - Oscar Konuşması (1992 - Kuzuların Sessizliği) 02:31
Anthony Hopkins - Oscar Konuşması (1992 - Kuzuların Sessizliği) 1.884 izlenme - 2 yıl önce 1992 yılında düzenlenen 64. Akademi Ödülleri Töreni'nde büyük usta oyuncu Anthony Hopkins'in The Silence of the Lambs (Kuzuların Sessizliği) filmindeki sadece 16 dakikalık harika Hannibal Lecter rolüyle, Nick Nolte, Warren Beatty, Robin Williams ve Robert De Nire gibi yine ayrı büyük oyunculara karşı kazandığı Oscar ödülü konuşmasıdır.(Altyazı bana aittir.Yanlışlarım olabilir.İyi seyirler.)
ölüm sessizliği - deat silince 02:13
ölüm sessizliği - deat silince 8.879 izlenme - 10 yıl önce gerçekten korku filmi izlemek istiyorsanız mutlaka izleyin
Yavuz  Canpolat-Bir Resim Sessizliği 04:14
Yavuz Canpolat-Bir Resim Sessizliği 4.119 izlenme - 8 yıl önce yavuz canpolat-bir resim sessizliği
Fatih Altaylı - South Park Sessizliği 00:59
Fatih Altaylı - South Park Sessizliği 1.418 izlenme - 3 yıl önce Fatih Altaylı'nın kendini savunurken gelen South Park sessizliği. Ek Bilgi: Montajda kullanılan sahne South Park'ın filminden alıntıdır. İzlemek isteyenler için filmin ismi "South Park: Bigger, Longer & Uncut (1999)" Uzun hali: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/173526/alo-fatih-fatih-altayli-savunmasi-5n1k
Jodie Foster'ın Başına Gelen Talihsiz Olay - Kuzuların Sessizliği 00:25
Jodie Foster'ın Başına Gelen Talihsiz Olay - Kuzuların Sessizliği 1.413 izlenme - 3 yıl önce 1991 yapımı 'Kuzuların Sessizliği' orijinal adı ile 'The Silence the Lambs' filmi. Başrollerini Anthony Hopkins ve Jodie Foster'ın rol aldığı psikolojik-gerilim filminden ufak bir sahne paylaşmak istedim sizlere. FBI'da eğitim alan Clarice Starling (Jodie Foster) yüksek güvenlikli bir tımarhaneye girerek Hannibal Lecter'ın (Anthony Hopkins) hastalıklı zihninin derinliklerine inmeye çalışmaktadır. İşte bu sıkı güvenlik donanımlı binaya girerken FBI ajanının başına talihsiz bir olay gelir.
Fatih Altaylı İle South Park Sessizliği 00:59
Fatih Altaylı İle South Park Sessizliği 1.013 izlenme - 4 yıl önce 5N 1K'da Cüneyt Özdemir Fatih Altaylı'nın sorusunu yanıtlayamıyor.
Bir De Ay Düşse 03:52
Bir De Ay Düşse 2.915 izlenme - 8 yıl önce sürgün olur dayanamam derdime,ayrılık yakıyor sözüm yalansız sana olan bu hasreti içime,birde sessizliği çektim dumansız, al yanağım üstüne, yaş olayım tenine, kirpiklerin yol olsun birde ay düşse, sevda içimden gitmiyor, gitmiyor şimdi denizlerde yanan sen oldun, dokunduğum her dalgada titiriyor elimle denizi saran ben oldum...!!!
Kuzuların Sessizliği - Fragman 01:44
Kuzuların Sessizliği - Fragman 1.061 izlenme - 3 yıl önce Yazar Thomas Harris'in aynı adlı romanından beyazperdeye aktarılan, yönetmenliğini Jonathan Demme'nin yaptığı, 1991 yapımı psikolojik gerilim türünde bir film. 1992 yılında 7 dalda Oscar'a aday olan film, yönetmeni ve başrol oyuncularına altın heykelciği getirirken; en iyi film ve en iyi senaryo uyarlaması dalında da ödüle layık görülmüştü. Filmde başrol oynayan, Jodie Foster 30 yaşına gelmeden iki oscar kazanan nadir oyuncular arasına girdi. Anthony Hopkins, bu filmdeki toplam 16 dakikalık performansıyla en iyi erkek oyuncu Oscar'ını kazandı. Ki bu süre, bir oyuncunun bir filmde gözüktüğü en kısa süredir. En iyi film Oscarını alan tek korku filmidir.
kahraman tazeoğlu - gece sessizliği 03:02
kahraman tazeoğlu - gece sessizliği 1.487 izlenme - 6 yıl önce kahraman tazeoğlu - gece sessizliği - (alisayar)
Kuzuların Sessizliği - Soundtrack (Aria de Capo) 02:53
Kuzuların Sessizliği - Soundtrack (Aria de Capo) 630 izlenme - 3 yıl önce Gönüllerimizde taht kurmuş malum filmin nadide müziğidir. Johann Sebastian Bach Goldberg Variations ' tan ''Aria''. Filmde karşılaşacağınız sahne: Memurlar Lecter'ın yemeğini getirir. Doktor '' Just another minute please'' der ve müziğin tadını çıkarır. Sonra alayını keser.
dead calm fragmanı 1 01:26
dead calm fragmanı 1 1.496 izlenme - 7 yıl önce joe sam neill ve rae ıngram nicole kidman açık denizde bir kazazedeyi billy zane kurtarıp teknelerine almakla doğru bir iş yaptıklarını düşünürler. ancak kazazede hiç de iyi niyetli birisi değildir. kısa zamanda işler karışır ve tehlike başlar. gerilim filmleriyle ün yapan philip noyce bu filmin yönetmenliğini üstleniyor.
Askin Sessizligi Fragman 01:48
Askin Sessizligi Fragman 920 izlenme - 6 yıl önce Askin Sessizligi, 3 Mart 2012 Cumartesi Saat 15.00 Çukurova Üniversitesi Balcali Kampüsü Mithat Özsan Kültür Merkezinde
lornanın sessizliği 01:28
lornanın sessizliği 1.612 izlenme - 9 yıl önce ,le silence de lorna
GS TV'de South Park Sessizliği - 3 (Fenerbahçe - Galatasaray) 07:54
GS TV'de South Park Sessizliği - 3 (Fenerbahçe - Galatasaray) 557 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray gol attığı zaman çılgınlar atan abimiz bu sefer biraz üzülmüş.2.goldeki o uzun sessizliği herşeyi analatıyo
GS TV - South Park Sessizliği 01:12
GS TV - South Park Sessizliği 607 izlenme - 3 yıl önce Karabükspor'un Galatasaray'a Attığı 3. Golden Sonra Spikerlerin Bir Anlık Kitlenmesi... İlki için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/89898/mac-anlatirken-mavi-ekran-vermek-galatasaray-genclerbirligi
Ahmet Misbah'ın Yayında Olduğunu Fark Etmemesi 02:16
Ahmet Misbah'ın Yayında Olduğunu Fark Etmemesi 562 izlenme - 3 yıl önce Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, A Haber'de yayınlanan 'Bir Sormak Lazım'a konuk oldu. Programa Demircan ve sunucu Selin Ongun arasındaki gerilim damga vurdu. Kendisine sorulan "Bundan sonra Beyoğlu'nda neler olacak" sorusunu anlamsız bulan Demircan, yayını bitirmeyi teklif etti. Demircan, Ongun'un ısrarlı sorusu üzerine 'Tamam o zaman sorun ben de cevaplayayım' dedi. Selin Ongun'un 'Buyrun, sizi dinliyoruz' sözleriyle şaşkına dönen Ahmet Misbah Demircan 'Yayında mıydık' diye sordu. 'Evet' yanıtının ardından durumu toparlamaya çalışan belediye başkanının şaşkınlığı yayın boyunca sürdü.
lorna'nın sessizliği fragman 01:46
lorna'nın sessizliği fragman 813 izlenme - 10 yıl önce 28 kasım'da türkiye'de gösterime girecek olan lorna'nın sessizliği adlı filmin ingilizce fragmanı
Kuzuların Sessizliği - Goodbye Horses 04:19
Kuzuların Sessizliği - Goodbye Horses 270 izlenme - 3 yıl önce İsmi deyimleşmiş güzide filmimizden cinsel kimlik bunalımları yaşayan seri katilimizin ayna karşısında geçirdiği ilginç dakikalarda kendisine eşlik eden ilginç ve tuhaf şarkı. q lazzarus performansıyla; goodbye horses.
Selçuk Basa - Kim Bozacak Sessizliği 03:57
Selçuk Basa - Kim Bozacak Sessizliği 618 izlenme - 5 yıl önce Sorular var gözlerinde karanlık Sorular sorulmamış cevapsız Sessizliğin gürültüsü aramızda Kim bozacak sessizliği Kim korkak cesur kim Sor diyemem ki İstesem de cevap veremem ki Öyle bir hikaye bu beklenmedik cevapları Bulunacak birlikte Bilinmezin korkusu aramızda Kim açacak bu kilidi Kim korkak cesur kim Gel diyemem ki İstese de sana söz veremem ki Kim açacak bu kilidi Kim korkak cesur kim Kal diyemem ki İstesem de söz veremem ki
GS TV'de South Park Sessizliği 2 00:34
GS TV'de South Park Sessizliği 2 249 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray Orduspor maçını anlatan spiker abimizin Selçuk'un kendi kalesine attığı gol sonrası tepkisi takım fanatizmi yapmayalım gülüp eğlenelim.
the silence of the lambs fragman ruzgarınoglu 01:45
the silence of the lambs fragman ruzgarınoglu 684 izlenme - 8 yıl önce the silence of the lambs - kuzuların sessizliği