Hoşgeldiniz!

seta

Emine Erdoğan: Ülkemle Gurur Duymama Müsaade Edin 04:20
Emine Erdoğan: Ülkemle Gurur Duymama Müsaade Edin 2.344 izlenme - 2 yıl önce Emine Erdoğan, ABD'de SETA konferansında yaptığı konuşmada "3 milyon göçmene, hiç tereddüt etmeden kapılarını açan ülkemle gurur duymama, lütfen müsaade edin." dedi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Nükleer Güvenlik Zirvesi amacıyla ABD'ye yaptığı ziyarete refakat eden Emine Erdoğan, ziyaretin ilk gününde Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı SETA'nın Washington D.C temsilciliği tarafından düzenlenen Suriyeli Mülteciler Krizi Paneli'ne konuşmacı olarak katıldı. Emine Erdoğan, " Akdeniz sahillerinde ölenler, ne yazık ki Suriyeli olduğu için, modern dünyanın, insan ve kadın hakları örgütlerinin ilgisini çekmedi. Böyle bir ortamda, 3 milyon göçmene, hiç tereddüt etmeden kapılarını açan ülkemle gurur duymama, lütfen müsaade edin." dedi. GENİŞ DİNLEYİCİ TOPLULUĞU AFAD Başkanı Fuat Oktay, Suriye Muhalefeti Ulusal Koalisyon Hükümeti Başbakanı Ghassan Hitto, NuDay Syria Başkanı Nadia Alawa, Syrian American Medical Society Başkanı Paul Frisoli ve SETA Genel Koordinatörü Prof. Dr. Burhanettin Duran'ın konuşmacı olarak yer aldığı panele, Türk araştırmacılar ve Amerikan düşünce kuruluşlarının temsilcilerinin yanı sıra yazar ve aktivistlerin de aralarında olduğu geniş bir dinleyici topluluğu katıldı. Panelde, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr.Sema Ramazanoğlu, İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı da hazır bulundu.
nesimi,hasirci,corum,seta,saman,makinası,sedat,tan 06:19
nesimi,hasirci,corum,seta,saman,makinası,sedat,tan 6.203 izlenme - 9 yıl önce nesimi,hasirci,corum,seta,saman,makinası,sedat,taner,kenan,adana,ceyhan,nesimi,hasırcı,çorum,alaca,saman,ticareti
seta balya makinaları 03:39
seta balya makinaları 5.822 izlenme - 9 yıl önce nesimi,hasirci,corum,seta,saman,makinası,sedat,taner,kenan,adana,ceyhan,nesimi,hasırcı,çorum,alaca,saman,ticareti
Nilyaş18 03:22
Nilyaş18 1.181 izlenme - 11 yıl önce nil yaş 18 amatür klip
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, SETA'da sürdürülebilir kalkınma üzerine bir konuşma yaptı. 01:26
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, SETA'da sürdürülebilir kalkınma üzerine bir konuşma yaptı. 18 izlenme - 4 yıl önce Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, SETA'da sürdürülebilir kalkınma üzerine bir konuşma yaptı.
Seta-Dc'nin 5'inci Yıllık Konferansı - Mehmet Şimşek 02:33
Seta-Dc'nin 5'inci Yıllık Konferansı - Mehmet Şimşek 1 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Şimşek'in konferanstaki konuşması-Katılımcılardan detaylar Amerika'nın başkenti Washington' da SETA DC'nin yıllık konferansı düzenlendi.