Hoşgeldiniz!

sevda türküsev

Allah Müslüman Mıdır? Diyen Mengi'ye Sert Çıkış! 03:05
Allah Müslüman Mıdır? Diyen Mengi'ye Sert Çıkış! 2.718 izlenme - 4 yıl önce Gazeteci - Yazar Sevda Türküsev, Vatan Gazetesi Yazarı Ruhat Mengi'nin "Allah Müslüman mıdır?" başlığıyla kaleme aldığı yazıyı çok sert sözlerle eleştirdi.
Chp'ye Oy Verecek Zihniyete Gelirsem Allah Benim Canımı Alsın - Sevda Türküsev 02:46
Chp'ye Oy Verecek Zihniyete Gelirsem Allah Benim Canımı Alsın - Sevda Türküsev 1.166 izlenme - 2 yıl önce Yeni Şafak yazarı sevda türküsev'in isyanından bir kesit.neye kime isyan ettiğini tam olarak anlayamasak da derdini anlatmaya çalışırken bağırarak konuşmasından tipik bir akpli olduğunu çıkarabiliyoruz.İbretle izliyoruz.
Gazeteci Sevda Türküsev'den Pis Yedili Dizisine Ağır Eleştiriler. 04:31
Gazeteci Sevda Türküsev'den Pis Yedili Dizisine Ağır Eleştiriler. 1.429 izlenme - 4 yıl önce Beyaz TV'de ''Şeker Tadında'' programına konuk olan Sevda Türküsev 'Pis Yedili' dizisini bombaladı ve dizinin yapımcısı Gani Müjde için ''Bana klavyetörlük yapmasın, delikanlıysa karşıma gelsin, tartışalım'' dedi.
Canlı Yayında Nihat Doğan'a Saydırdı! 03:11
Canlı Yayında Nihat Doğan'a Saydırdı! 795 izlenme - 4 yıl önce Gazeteci Sevda Türküsev, Akil İnsanlar Grubuna Dahil Olmak İsteyen Nihat Doğan'a Saydırdı.
Nihat Doğan’ı Topa Tutan Sevda Türküsev 03:11
Nihat Doğan’ı Topa Tutan Sevda Türküsev 852 izlenme - 4 yıl önce Gazeteci Sevda Türküsev, Akil İnsanlar Grubuna Dahil Olmak İsteyen Nihat Doğan'a Saydırdı.
Beyaz Tv'nin Pınar Altuğ'a Başörtü Cevabı 03:20
Beyaz Tv'nin Pınar Altuğ'a Başörtü Cevabı 284 izlenme - 3 yıl önce (Atatürk müslümandı kısmına takılmıyoruz) Pınar altuğun görüşlerine, Sevda Türküsev'in tokat gibi tabrine uygun cevabını izliyoruz
Sevda Türküsev'in Sözleri Sosyal Medyada Olay Oldu 01:34
Sevda Türküsev'in Sözleri Sosyal Medyada Olay Oldu 142 izlenme - 2 yıl önce Yeni Şafak yazarı Türküsev, konuk olduğu programda verdiği örnekler ve yaptığı ilginç çıkışlarla sosyal medyada gecenin en çok konuşulan isimlerinden biri oldu.