Hoşgeldiniz!

Sevdiği Kız Videoları İzle

Sevdiği Kız Kürşat A Abi Deyince 00:53
Sevdiği Kız Kürşat A Abi Deyince 22.834 izlenme - 7 yıl önce sevdiği kız kürşata abi deyince
sevdiği kız kürşad a 00:53
sevdiği kız kürşad a"abi"deyince 8.512 izlenme - 7 yıl önce yaradana kurban ne bu tatlılık (maşallah)
Sevdiğin Kızın Ensesine Üflemek 01:37
Sevdiğin Kızın Ensesine Üflemek 2.100 izlenme - 2 yıl önce Elbet aramızda sevdiği kızın arkasında oturup ensesine üfleyen arkadaşlar olmuştur. Ben de bu arkadaşlardan biriydim bir zamanlar. İşte izleyeceğimiz bu videoda Yeşilçam'ın en güzel filmlerinden olan Sultan filminin efsane sahnelerinden birini paylaşmak istedim. Bulut Aras,sevdiği kız Türkan Şoray'ın ensesine üflüyor ve tabi ki bu durum Türkan Şoray'ın oldukça hoşuna gidiyor. İzliyoruz. İyi nostaljiler.
sevdiği kız ona abi deyince 00:53
sevdiği kız ona abi deyince 5.052 izlenme - 7 yıl önce sevdiği kız ona abi deyince
Sevdiği Kız Kürşad A 00:53
Sevdiği Kız Kürşad A 5.149 izlenme - 7 yıl önce
minik kürşat'a sevdiği kız abi deyince 00:53
minik kürşat'a sevdiği kız abi deyince 4.812 izlenme - 7 yıl önce facebooktan aldığım bir videodur.allah analı babalı büyütsün minik kürşat'ı. :)
küçük kürşada sevdiği kız abi demiş d 00:53
küçük kürşada sevdiği kız abi demiş d 4.133 izlenme - 7 yıl önce küçük kürşada sevdiği kız abi deyince neler olmuş izleyin d
sevdiği kız abi diyince çocuğun düştüğü durum  xd 00:54
sevdiği kız abi diyince çocuğun düştüğü durum xd 2.538 izlenme - 6 yıl önce sevdiği kız abi diyince çocuğun düştüğü durum xd
sevdiği kız ona abi deyince 00:53
sevdiği kız ona abi deyince 1.708 izlenme - 7 yıl önce sevdiği abi değinceee...
Sevdiği Kız Abi Demiş 00:22
Sevdiği Kız Abi Demiş 1.441 izlenme - 6 yıl önce
 Sevdiği Kız Obez Diye Reddedince 7 Ayda 73 Kilo Verdi 04:22
Sevdiği Kız Obez Diye Reddedince 7 Ayda 73 Kilo Verdi 1.070 izlenme - 3 yıl önce Adana'da bir genç, sevdiği kız ‘obez’ diye aşk teklifini reddedince 7 ayda 73 kilo vererek 176 kilodan 103 kiloya düştü. Adana'da özel bir hastanede satın alma sorumlusu olarak çalışan 29 yaşındaki Ali Sonay, 18 yaşından sonra aşırı yemek ve düzensiz beslenme nedeniyle 80 kilodan 176 kiloya kadar çıktı. Sonay bu nedenle sağlık problemleri yaşamaya başladı. Ancak bir türlü akşam yatmadan önce 6-7 kişilik yemek yemekten vazgeçemedi. Sonay bir gün bir kıza aşık olup ona karşı aşkını ilan ettiğinde, genç kız tarafından obez olduğu için reddedildi. Bunun üzerine zayıflamaya karar veren Sonay, hemen spor salonuna yazıldı, yüzmeye başladı. Ancak spor salonunda aşırı kilodan dolayı aletleri kırdı, yüzme salonunda ise merdivenleri ve fayansları kırdı. 2 yıl böyle spor yaparak zayıflamaya çalıştı ama başaramadı. Bunun üzerine medikal müdahaleye karar veren Sonay, midesini ameliyatla küçültmeye karar verdi. Sonay midesini küçülttükten sonra aynı zamanda 7 dalda da spor yapmaya devam etti. Bunun sonucunda Sonay 7 ayda tam 73 kilo vererek, 176 kilodan 103 kiloya düştü. "ALDIĞIM NEFESİN, ATTIĞIM ADIMIN DEĞERİNİ ANLADIM" Geç gelen azimle, medikal tedavi, diyet ve spor ile kilo verdiğini anlatan Sonay, "Sevdiğim bir insan vardı. Benim bu halimden hiçbir türlü elektrik almadığını söyledi. Ben de dönüp aynaya kendi halime baktığımda bırakın elektriği hiçbir şey alamadım. Bu nedenle gidip zayıflamaya karar verdim. Sevdiğim kız beni beğenmeyince çok rencide oldum. Ben kendimi aşırı özgüvenli bilirdim ama o cümleyi duyduktan sonra kendime çeki düzen verme kararı aldım. 7 ayda 73 kilo verdim sağlıklı bir şekilde. Literatürde bu kadar kısa sürede aşırı kilo verip hayatta kalan çok az insan var. Ama ben çok sağlıklı kilo verdim. Kilo verdikten sonra aldığım nefesin, attığım adımın ne kadar değerli olduğunu anladım. Sevdiğim kız şimdi başka biriyle evlendi ancak olsun ben sağlığıma kavuştum onun sayesinde" dedi. Eski kıyafetlerinden bir gömlek ve pantolonu hatıra olarak sakladığına dikkat çeken Sonay şunları kaydetti: "Mide küçültme ameliyatı yaptırdım ama bunun yanı sıra az yemek yiyip dengeli beslenip spor yapmaya devam ediyorum. Kilo verdim diye sporu ve dengeli beslenmeyi bırakmadım. Daha önce geceleri 6-7 kişilik yemek yiyordum şimdi 3 öğün az az yiyorum. Kilo verdikten sonra insanın az yemekle de yaşayabileceğini öğrendim. Kiloluyken spor bile yapamıyordum. Gittiğim spor salonundaki aletleri kırdım. Gittiğim havuzdaki merdiveni, fayansları kırdım. Ama şimdi öyle bir problemim yok. Fitness, tenis, havuz, yüzme, yürüyüş gibi çok dalda spor yapıyorum."
Sevdiği Kızı Almaya Çalışan Urfalı Çocuk 06:12
Sevdiği Kızı Almaya Çalışan Urfalı Çocuk 676 izlenme - 3 yıl önce Urfalı çocuk, sevdiği kızı almak için telefonda dayısını ikna etmeye çalışıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
sevdiği kız kürşat'a abi deyince 00:53
sevdiği kız kürşat'a abi deyince 1.241 izlenme - 6 yıl önce küçücük bir bebeğin babasının onu ağlatmak için yaptığı bir oyun
Sevdiği Kızı Almak İçin Her Yolu Deneyen Urfalı Çocuk 06:12
Sevdiği Kızı Almak İçin Her Yolu Deneyen Urfalı Çocuk 515 izlenme - 3 yıl önce Çocuk bir kıza sevdalanmış ama ne sevdalanmak dayısını ikna etmeye çalışıyor kızı alabilmek için. Başlık parası veriyor hatta arabayı bile satmayı teklif ediyor. Urfa insanımızın o güzel şivesi ile video daha keyif hale gelmiş izliyoruz.
sevdiği kız abi diyince çocuğun düştüğü durum 00:53
sevdiği kız abi diyince çocuğun düştüğü durum 920 izlenme - 6 yıl önce
Sevdiği Kız Kürşada Abi Demiş 00:53
Sevdiği Kız Kürşada Abi Demiş 650 izlenme - 4 yıl önce Sevdiği Kız Kürşada Abi Demiş
Sevdiği Kız İçin Araba Yakmak 01:17
Sevdiği Kız İçin Araba Yakmak 259 izlenme - 2 yıl önce Ne aciklama yazsak bos, her izlediginizde farkli bir detaya yarilabilirsiniz sonucta olay Adana'da gecmekte.
Sevdiği Kiz Kürşat'a Abi Demiş 03:17
Sevdiği Kiz Kürşat'a Abi Demiş 147 izlenme - 3 yıl önce Sevdiği Kiz Kürşat'a Abi Demiş
Nurullahtan Sevdiği Kız Burcuya Hedıye 03:12
Nurullahtan Sevdiği Kız Burcuya Hedıye 153 izlenme - 5 yıl önce sana ıyı sanslar dılıoruz efecan sonses