Hoşgeldiniz!

sevgi kara

gökhan türkmen-adı aşk sebebimin[qülşen] 03:53
gökhan türkmen-adı aşk sebebimin[qülşen] 34.034 izlenme - 9 yıl önce gülşenn güzel şarkısını gökhan türkmenden dinleyin :)
Sevemedim Karagözlüm 04:02
Sevemedim Karagözlüm 13.513 izlenme - 9 yıl önce sevemedim karagözlüm
Etkin - Heves mi Sandın? 05:41
Etkin - Heves mi Sandın? 1.530 izlenme - 3 yıl önce Bu şarkıyı askerde nöbet tutarken az dinlemedim zaten bu şarkıyı çoğu insan da askerde öğrenmiştir.Şu anda da bi yerlerde aypodunda(askerde içinden müzik sesi gelen herşeye aypod denir) bu şarkıyı dinleyen askerlerimiz vardır eminim. Bu şarkı başta askerlerimize, alkışlarlayaşıyorum üyelerine gelsin. Sevgili alkış dostları bu şarkıyı dinlerken utanmayın, son ses açın dinleyin. sizi hakir göreni s.kim. 3 deyince kırmızı tuborgları açıyoruz üç. Şarkı Sözleri (lyrics): Yıllarca bekledim seni sevdim aşkıma karşılık verirsin diye Yollara bakıp her gün ümitle belki bir gün bana dönersin diye x 2 [Nakarat] x 2 Bendeki bu aşkı heves mi sandın? Üç beş gün sonra biter mi sandın? Böyle bir sevdayı sen kimde gördün? Ahhh Ne Leyla ne Mecnun böyle sevmedi. Ahhh Ne Leyla ne Mecnun böyle sevmedi. Aşkıma karşılık verseydin keşke Ağlamazdım ben her gece böyle Sevmiştim ben seni delicesine, ne Leyla ne Mecnun böyle sevmedi x 2 [Nakarat] x 2 Ne Leyla ne Mecnun böyle sevmedi. Vay gülüm vay, derde mi yanarsın sevdaya mı? Neye yanarım biliyor musun güzel kız? Hani beni görüpte o suratını asışın var ya Hah işte ona yanarım, sanki suç bendeymiş gibi Kendine gel güzelim Sen benim sevdiğim, sen benim taptığım, sen benim sevdalım olamazsın Çok değişmişsin be güzelim Hani bir söz vardır bilir misin? Ağlamayı bilmeyen gözler sevmeyi de bilmezler. Ama ben seni hala seviyorum be güzelim Bu da demektir ki ben hala ağlıyorum. Dedim ya güzel kız bendeki bu aşk ne neves ne de üç beş günlük Bendeki bu aşk bendeki bu aşk, bu can bu bedenden çıkıncaya kadar güzelim Bu can bu bedenden çıkıncaya kadar... [Nakarat] Ne Leyla ne Mecnun böyle sevmedi.
Gerçek 02:47
Gerçek 3.672 izlenme - 10 yıl önce zeki müren'in unutulmaz şarkısı eşiliğinde ve derlediğim birkaç resim.. gerçek aşkı kanıtlayan görüntü ise videonun sonunda.. mutlaka İzleyİn.. not: shakespeare%u2019in ünlü karakterleri romeo ve juliet%u2019in birlikte öldüğü İtalya%u2019nın mantua bölgesinde iki aşığın birbirlerine sarılı iskeletleri bulundu. sevgililerin en az 5 bin yıldır bir arada yattığı tahmin ediliyor. yorumlarınızı bekliyorum..
Gülüm Anlasana  İzzet Gündoğdu 07:11
Gülüm Anlasana İzzet Gündoğdu 193 izlenme - 8 yıl önce bu sana ilk şarkım kırmızı gülüm kan ol damarlarımda , ilik ol kemiklerimde ... seni çok seviyorum !!!
Sevgi Kara Ve Yusuf - Yeşil Başlı Gövel Ördek 01:24
Sevgi Kara Ve Yusuf - Yeşil Başlı Gövel Ördek 4 izlenme - 3 ay önce Yeşil başlı gövel ördek - Sevgi Kara ve Yusuf