Hoşgeldiniz!

sevgili john

sevgili john fragman 02:23
sevgili john fragman 21.531 izlenme - 8 yıl önce sevgili john filminin resmi fragmanı...
sevgili john fragmanı 02:23
sevgili john fragmanı 4.317 izlenme - 8 yıl önce vizyon tarihi 19 mart 2010 detaylı bilgi için bkz httpwwwforumfinalcomshowthreadphpsevgili-john-dear-john-19-mart-2010-43639indexhtmlp76772post76772
sevgili john kısa klip - not scared of you 01:04
sevgili john kısa klip - not scared of you 2.036 izlenme - 8 yıl önce sevgili john filminin not scared of you isimli kısa klibi...
sevgili john filmi fragmanı 02:26
sevgili john filmi fragmanı 1.616 izlenme - 8 yıl önce sevgili john filmi fragmanı
sevgili john kısa klip -two weeks 01:04
sevgili john kısa klip -two weeks 1.072 izlenme - 8 yıl önce sevgili john filminin two weeks İsimli kısa klibi...
dear john fragmanı 2 04:06
dear john fragmanı 2 510 izlenme - 7 yıl önce çocukluğu evdeki dengeyi kurmakla geçen john tyree orduya yazılır ve asker olmak için evden ayrılır. gitmeden önce savannah isminde hayır kurumlarında çalışan muhafazakar üniversite öğrencisi ile tanışır. tesadüfler onları hep karşı karşıya getirir.rnaralarındaki ilişki kıskançlık nedneiyle bozulur gibi olsa da john genç kızın kalbini kazanmayı başarır. ancak 11 eylül'den sonra john orduya çağrılmıştır. savannah ile john'un arasındaki ilişki artık mektuplarla ilerleyecektir.
dear john fragmanı 1 02:24
dear john fragmanı 1 291 izlenme - 7 yıl önce çocukluğu evdeki dengeyi kurmakla geçen john tyree orduya yazılır ve asker olmak için evden ayrılır. gitmeden önce savannah isminde hayır kurumlarında çalışan muhafazakar üniversite öğrencisi ile tanışır. tesadüfler onları hep karşı karşıya getirir.rnaralarındaki ilişki kıskançlık nedneiyle bozulur gibi olsa da john genç kızın kalbini kazanmayı başarır. ancak 11 eylül'den sonra john orduya çağrılmıştır. savannah ile john'un arasındaki ilişki artık mektuplarla ilerleyecektir.
dear john fragmanı 8 00:30
dear john fragmanı 8 134 izlenme - 7 yıl önce çocukluğu evdeki dengeyi kurmakla geçen john tyree orduya yazılır ve asker olmak için evden ayrılır. gitmeden önce savannah isminde hayır kurumlarında çalışan muhafazakar üniversite öğrencisi ile tanışır. tesadüfler onları hep karşı karşıya getirir.rnaralarındaki ilişki kıskançlık nedneiyle bozulur gibi olsa da john genç kızın kalbini kazanmayı başarır. ancak 11 eylül'den sonra john orduya çağrılmıştır. savannah ile john'un arasındaki ilişki artık mektuplarla ilerleyecektir.
dear john fragmanı 3 00:48
dear john fragmanı 3 113 izlenme - 7 yıl önce çocukluğu evdeki dengeyi kurmakla geçen john tyree orduya yazılır ve asker olmak için evden ayrılır. gitmeden önce savannah isminde hayır kurumlarında çalışan muhafazakar üniversite öğrencisi ile tanışır. tesadüfler onları hep karşı karşıya getirir.rnaralarındaki ilişki kıskançlık nedneiyle bozulur gibi olsa da john genç kızın kalbini kazanmayı başarır. ancak 11 eylül'den sonra john orduya çağrılmıştır. savannah ile john'un arasındaki ilişki artık mektuplarla ilerleyecektir.