Hoşgeldiniz!

sevgisi

Genel Kurmay Başkanı Hulusi Akar'ı Gülümseten Tekmil 00:48
Genel Kurmay Başkanı Hulusi Akar'ı Gülümseten Tekmil 8.739 izlenme - 3 hafta önce Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi AKAR’ın, 26 Şubat 2018’de gerçekleştirdiği Oğulpınar Hudut Karakolu/Hatay'daki inceleme ve denetlemelerine ilişkin görüntüler kameraya böyle yansıdı.
Almanya'da YPG Yandaşlarını Çıldırtan Türk 01:17
Almanya'da YPG Yandaşlarını Çıldırtan Türk 7.418 izlenme - 2 ay önce Almanya'da TSK'nın terör örgütleriyle mücadelesini istemeyen ve protesto gösterisi yapan terör örgütü YPG yandaşlarına Ölürüm Türkiyem parçasını dinleten türk kardeşimizin kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz.
Mondi Anneler Günü Viral Filmi! 03:00
Mondi Anneler Günü Viral Filmi! 135.618 izlenme - 4 yıl önce #aklimaannemgelir
Babama Sen Söylesene Anne - Cif Anneler Günü Filmi 01:24
Babama Sen Söylesene Anne - Cif Anneler Günü Filmi 149.359 izlenme - 5 yıl önce Ne kadar büyürsek büyüyelim anneler hep aynı sevgiyle üstümüze titrer. En çok teşekkürü tabi ki onlar hak eder... 28 yıldır annelerimizin yanında olan Cif, tüm annelerin anneler gününü kutlar.
Dereye Düşen Köpeği Kurtaran Temizlik İşçisi 03:13
Dereye Düşen Köpeği Kurtaran Temizlik İşçisi 1.214 izlenme - 4 hafta önce Gaziantep'in Oğuzeli ilçesinde dereye düşen sokak köpeği, kıyafetleri ile suya giren temizlik işçisi, itfaiye ve vatandaşların yardımıyla gerçekleşen operasyonla hayvanı sudan çıkarttı.
Ünlüler Sokak Hayvanları İçin Kamera Karşısına Geçti 03:12
Ünlüler Sokak Hayvanları İçin Kamera Karşısına Geçti 762 izlenme - 2 hafta önce Ünlü oyuncular hayvanların hediyelik eşya gibi satılması yerine barınaklarda ya da sokaklarda yaşayan hayvanların sahiplenilmesi için Kadıköy Belediyesi tarafından sürdürülen “Satın Alma Sahiplen” kampanyası için bir araya geldi. Kadıköy Belediyesi tarafından gerçekleştirilen kampanyada Ayumi Takano, Ali Mert Yavuzcan, Bennu Yıldırımlar, Beste Bereket, Caner Cindoruk, Çiğdem Tunç, Ece Özdikici, Engin Hepileri, Lale Cangal, Levent Üzümcü, Melis Birkan, Meltem Yılmazkaya, Necip Memili, Özge Özder, Rojda Demirer, Seray Kaya, Sibel Taşçıoğlu, Şebnem Scheffer yer aldı.
Çocuk Sevgisi 00:06
Çocuk Sevgisi 49.010 izlenme - 4 yıl önce Çocuk Sevgisi Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Anne Şarkısı 04:47
Anne Şarkısı 50.522 izlenme - 4 yıl önce Anne Makam: Nihavent güfte: Mehmet Nuri Parmaksız beste: Ramazan Özyurt
Sahipsiz Sokak Hayvanları İçin Aşevi 02:59
Sahipsiz Sokak Hayvanları İçin Aşevi 903 izlenme - 2 hafta önce İstanbul'un Pendik ilçesinde yaşayan hayvansever ve hayırsever iş adamı Ünal Hekim, sokak köpekleri için sıcak yemek pişirilen "Ölü Adam Sahipsiz Köpekler Aşevi" adını verdiği bir aşevi, sahipsiz köpeklerin bir süre kaldığı misafirhane ile yavru köpekler için yetimhane açmış.
41 İlden 450 Doktor İstiklal Marşı'nı Seslendirdi 04:15
41 İlden 450 Doktor İstiklal Marşı'nı Seslendirdi 421 izlenme - 2 hafta önce İstiklal Marşı'nın kabulünün 97'nci yıl dönümünde 41 ilden 450 doktor İstiklal Marşı'nın her bir ayrı ayrı dizesini okudu. Tokat'ın Zile ilçesinde aile hekimi olarak görev yapan Dr. Bilal Öztürk başlattığı çalışmayla sosyal medya üzerinde meslektaşlarına ulaştı. 41 ilden 450 doktora ulaşan Öztürk, meslektaşlarında İstiklal Marşı'nın 10 kıtasını okuyarak videoya kaydetmesini istedi. Doktorlar bulundukları kentlerin tarihi ve turistik yerlerinden İstiklal Marşı'nı okuyarak çektikleri videoları Öztürk'e yolladı. Öztürk, 41 ildeki 450 doktordan gelen video kayıtlarını klip haline getirdikten sonra ise sosyal medyada yayınlanmaya başladı. Doktorların İstiklal Marşı'nın 10 kıtasını seslendirdiği video kısa sürede sosyal medyada büyük ilgi gördü.
Engelli Sahibinin Gezintisine Yardımcı Olan Köpek 00:25
Engelli Sahibinin Gezintisine Yardımcı Olan Köpek 452 izlenme - 2 hafta önce Vietnam'ın Binh Duong eyaletinde engelli sahibinin tekerlikle sandalye ile gezintisine yardımcı olan sevimli köpeğin görüntülerini izliyoruz.
Korku Ve Heyecanla Tavşanının Alevlerden Çıkışını Bekleyen Adam 00:36
Korku Ve Heyecanla Tavşanının Alevlerden Çıkışını Bekleyen Adam 3.083 izlenme - 3 ay önce ABD'nin Kaliforniya eyaletinde meydana gelen büyük yangında alevler içerisinde kalan tavşanının faciadan kurtuluşunu korku ve heyecanla izleyen genç adam kameraya böyle yansıdı.
Gerçek Allah Korkusu Ve Gerçek Allah Sevgisi... 02:44
Gerçek Allah Korkusu Ve Gerçek Allah Sevgisi... 17.618 izlenme - 2 yıl önce GERÇEK ALLAH KORKUSU VE GERÇEK ALLAH SEVGİSİ...
Annesi Onu Çok, Babası Onu Çok Severmiş 02:33
Annesi Onu Çok, Babası Onu Çok Severmiş 26.510 izlenme - 5 yıl önce Annesi Onu Çok, Babası Onu Çok Severmiş
Hayvan Sevgisini Farklı Boyutlara Taşıyan Yurdum İnsanı 01:10
Hayvan Sevgisini Farklı Boyutlara Taşıyan Yurdum İnsanı 3.475 izlenme - 3 ay önce Bir köpek ve bir kediyle beraber yolcu otobüsünün içinde kendi yazdığı türküyü seslendiren adamın kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz efendim.
Duygularınızdan Allah'tan Başkasını Silin... 03:42
Duygularınızdan Allah'tan Başkasını Silin... 23.002 izlenme - 2 yıl önce DUYGULARINIZDAN ALLAH’TAN BAŞKASINI SİLİN… Hak Dostlarım, Söyleyeceklerimizi iyi dinleyip, mana yönünden anlamaya çalışınız… Zira sözlerimiz, ledün ilmi deryalarında gizlenmiş kaderin, Hakk’ın ilahi gücünü ve halkın sorumluluğunu açığa çıkaran, birer inci taneleridir… Başınıza gelen olumlu ve olumsuz her şey Allah’tandır, ama yaptığınız iyilik ve suçların karşılığıdır… Gökte ve yerde, iki cihanda, görünen ve görülmeyen, kâinatın her bölümünde, Tüm işleri idare eden O’dur… Bütün tabiat olayları, deprem, yangın, sel, savaş, trafik kazaları, her türlü hastalık, yaşam içindeki akla gelen ve gelmeyen, her hayır ve şer, Allah’tan gelir, ancak kulun yaptığına göredir… İyilik ve kötülük… Sevinç ve huzursuzluk, O’nun izni ile ve emriyle meydana gelir… Ama kulun yaşamına göredir… Hiçbir yaratık, diğerine, Allah’ın müsaadesi ve emri olmadan kendi arzusuyla, ne fayda sağlayabilir ne de zarar verebilir… Size veriyorlarsa, sizi seviyorlarsa, O’nun emriyle olur… Sizden alıyorlarsa, sizden nefret edip uzaklaşıyorlarsa O’nun kuvvetiyle olur… Bunlar sizin yaptıklarınıza göredir… Tüm bunlar zahirde kulların ve yaratıkların elinden oluyormuş gibi görünse de, hakikatte yaptıran Hak Teâlâ’dır. Ancak sizin yaptıklarınıza göre yaptırır… Bütün yaratıklar güçlerini O’ndan alır, O’nun emriyle hareket ederler… Mülkünü ilahi bir düzenle idare eder… Kim ki bu ilahi düzene karşı gelip, değiştirmeye kalkarsa, ilahi adaletiyle karşılık verir… Daha doğrusu insanların ve tüm yaratıkların, iyi ve kötü başlarına gelen her şey, kendi elleriyle yaptıklarının bedelidir… Çünkü Allah asla zulmetmez, zalimlik sıfatı yoktur. Ve bir anadan binlerce kat daha şefkatlidir… Zerre kadar iyilik yaparsanız karşılığını bulursunuz… Zerre kadar kötülük yaparsanız yine karşılığını alırsınız… Öyleyse; Yaşamınıza dikkat edin… O’nu darıltmayın, gücendirmeyin… Duygu ve fiillerinizle, Allah’ın emrine uyunuz… O’na karşı gelmeyiniz… Sözlerinizle, O’nu kimseye şikâyet etmeyiniz, O’nunla çekişmeyiniz… Böyle yaşarsanız, sizi hiç kimseye muhtaç etmez ve iki cihanda her şeyden korur…
Atatürk Ve Doktor Arasındaki Sigara Pazarlığı 00:16
Atatürk Ve Doktor Arasındaki Sigara Pazarlığı 3.139 izlenme - 4 ay önce Hastalığının başlangıcında kendisini muayene eden Fransız Dr. Fissinger günde kaç paket sigara içtiğini sormuş, atatürk "üç" demiş. Doktor bunu günde bir pakete indirmesi gerektiğini söylemiş. Türkiye'nin en saygın bilim insanlarından Prof. Dr. Celal Şengör hocamızın ağzından Atatürk ve Doktor arasında geçen anıyı dinliyoruz efendim.
Manga - Fazla Sevgisi Olan Var Mı ? (Kral Pop Haber) 01:00
Manga - Fazla Sevgisi Olan Var Mı ? (Kral Pop Haber) 40.360 izlenme - 4 yıl önce Manga'nın Yeni Klibi Kral Pop Haber
baba sevgisi böyle olur (: 03:48
baba sevgisi böyle olur (: 37.706 izlenme - 8 yıl önce uyutmak için yatağa giriyor ama çıkmaya çalışırken çocuk uyandı
Çocuklarını Sevmeyen Yöneticilik Yapamaz Ve Ondan Vatana Ve Millete Hiçbir Hayır Gelmez... 04:24
Çocuklarını Sevmeyen Yöneticilik Yapamaz Ve Ondan Vatana Ve Millete Hiçbir Hayır Gelmez... 10.657 izlenme - 2 yıl önce ÇOCUKLARINI SEVMEYEN YÖNETİCİLİK YAPAMAZ VE ONDAN VATANA VE MİLLETE HİÇBİR HAYIR GELMEZ... GÜZEL PEYGAMBERİMİZ (S.A.V.), GÜZELLİK BAĞININ GONCASI, GÜL BAHÇESİNİN SIRRI, HZ. HASAN EFENDİMİZ VE CENNET BAĞININ BAŞ TACI, TEMİZ TORUN HZ. HÜSEYİN EFENDİMİZLE ÇOCUKLUK ÇAĞINDA ONLARLA OYNARKEN, HUZURUNA GELEN, VALİ OLARAK ATAYACAĞI BİR KİŞİNİN KENDİSİNE, “YA RESULALLAH, ÇOCUKLARA NE KADAR ÇOK YÜZ VERİYORSUNUZ” DEDİĞİNDE, ONA DÖNMÜŞ, “SENİN ÇOCUĞUN VAR MI? ONLARI HİÇ BÖYLE SEVMEZMİSİN” DİYE SORMUŞTUR. O KİŞİ “ÇOCUĞUM VAR ANCAK, ONLARA BU ŞEKİLDE YÜZ VERMEM” DEMİŞTİR. BU SÖZ ÜZERİNE SEVGİLİ PEYGAMBERİMİZ (S.A.V.) “ÇOCUĞUNU SEVMEYEN, YÖNETTİĞİ HİÇ BİR KİŞİYİ SEVEMEZ VE ONA HİZMET EDEMEZ” DİYEREK, VALİLİK ATAMA KÂĞIDINI SİNİRLENİP, ELLERİYLE YIRTMIŞ, KALDIRIP ATMIŞTIR.
İnsanlığın Çevreye Verdiği Zararların Çarpıcı Kanıtları 02:01
İnsanlığın Çevreye Verdiği Zararların Çarpıcı Kanıtları 1.752 izlenme - 3 ay önce Çevreye ve denizlerimize verdiğimiz zarar her geçen gün büyürken, hayvanların doğal yaşam alanlarını resmen yok ediyoruz.
Zebra Love YouTube 03:43
Zebra Love YouTube 8.222 izlenme - 1 yıl önce Zebraların Çiftleşmesi Zebraların çiftleşmesinden kameralara yansıyanlar. Çılgın çiftleşme, vahşi doğada nasıl olduğunu görün. hayvanların bilinmeyen dünyalarına göz atın
Allah'tan Çok Neyi Sever, Neden Korkar, Kime Güvenirseniz... 03:32
Allah'tan Çok Neyi Sever, Neden Korkar, Kime Güvenirseniz... 16.856 izlenme - 2 yıl önce ALLAH’TAN ÇOK NEYİ SEVER, NEDEN KORKAR, KİME GÜVENİRSENİZ… HAK DOSTLARIM, YÜCE MEVLA’MIZ KULLARININ KENDİSİNE VE YARATIKLARINA VERMESİ GEREKEN DUYGULARI, DAHA ONLARI YARATIRKEN KALPLERİNE YERLEŞTİRMİŞTİR… BU DUYGULARIN SAYILARI, TATLARI VE RENKLERİ ÇOK ÇEŞİTLİ OLMASINA RAĞMEN, SEVGİ, KORKU VE GÜVEN GİBİ ÜÇ ANA DUYGULARDA TOPLAYABİLİRİZ… ALLAH’I SEVMEK, ALLAH’TAN KORKMAK, ALLAH’A GÜVENMEK, İMAN ETMENİN VE MÜSLÜMAN OLMANIN GEREĞİDİR… YARATIKLARI SEVMEKTE İLAHİ BİR EMİRDİR. ANCAK SINIRSIZ NEYİ ALLAH’TAN ÇOK SEVERSENİZ, İMANIN TANIMINA GÖRE BU SEVDİĞİNİZ İLAHINIZ OLACAKTIR. YİNE ALLAH’TAN ÇOK NEDEN KORKARSANIZ İLAHINIZ OLACAK, KORKTUĞUNUZ YARATIKLAR SİZE HEP KORKU SALACAKTIR… VE YİNE, ALLAH’TAN ÇOK NEYE VE KİME GÜVENİR, DOST EDİNİRSENİZ, İLAHINIZ OLACAK, ONLARDAN SÜREKLİ VEFASIZLIK VE İHANET BULACAKSINIZ... HAK DOSTLARIM, DUYGULARI HAKKI İLE YERLİ YERİNDE KULLANMAK VE BU DUYGULARI HAKK’A VE YARATIKLARA VERİRKEN DERECELERİNİ AYARLAMAK BİR SANAT, BİR İLİMDİR… BU NEDENLE DÜNYA VE AHİRETTE BAŞINIZA FELAKETLER GELMEMESİ İÇİN BU İLMİ ÖĞRENİN VE YAŞAMINIZDA MUTLAKA UYGULAYIN. AKSİ TAKDİRDE İMAN VE İMANSIZLIK ARASINDA GİDİP GELİRSİNİZ… BUGÜN YAŞADIĞINIZ VE KARŞILAŞTIĞINIZ YALNIZLIK, GÖZYAŞI, AYRILIK, İHANET VE VEFASIZLIK GİBİ…
Kutsal Hazine Avcıları 03:04
Kutsal Hazine Avcıları 7.980 izlenme - 1 yıl önce Hazine sandığı bulma oyununu bilirsiniz, oldukça klasik bir oyundur. Ama bizim hazinelerimiz başka... - Ailemiz - Bayrağımız, vatanımız - Kitaplarımız - Kağıdımız, kalemimiz, yani düşüncelerimiz... Bizim daha büyük hazinemiz yoktu, sandığımıza bunları koydum. Hazine altınla, parayla olmaz, sahip olduğumuz değerlerle olur, şimdiden öğrensin...
Volkswagen Classic Club, Erdoğan Özelçi, Volkswage 24:40
Volkswagen Classic Club, Erdoğan Özelçi, Volkswage 55.141 izlenme - 8 yıl önce tv net televizyonu tarafından hazırlanan ve volkswagen sevgisini konu olarak işleyen vw cllassic club erdogan özelçi ile süregelen keyifli bir program izlemenizi tavsiye ederiz. www.vwclassicclub.net ziyaretlerinizi bekliyoruz...
Balığı Kedi Gibi Sevmek 00:47
Balığı Kedi Gibi Sevmek 19.848 izlenme - 4 yıl önce Balığı eline alıp evcil hayvan gibi seven adamın komik görüntüleri
Hayvanlara Şiddetin Önüne Geçmek İçin Kısa Film Çektiler 04:33
Hayvanlara Şiddetin Önüne Geçmek İçin Kısa Film Çektiler 1.033 izlenme - 3 ay önce Mardin'de aralarında doktor, gazeteci, öğretmen ve bilgisayar tamircilerinin de olduğu değişik meslek gruplarında olan bir grup hayırseverin kurduğu Mardin Hayvan Dostları Platformu, hayvanların yaşadıkları şiddete dikkat çekmek için bir kısa film çekti.
2 Bin Fotoğraf Biriktirip Atatürk Evi Açtı 02:04
2 Bin Fotoğraf Biriktirip Atatürk Evi Açtı 1.287 izlenme - 3 ay önce Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde yaşayan ve 2004 yılından bu yana biriktirdiği Atatürk fotoğraflarını bir araya getiren 78 yaşındaki İbrahim Sarı, Atatürk Kültür ve Okuma Evi'ni açtı.
Sevginin ve Sarılmanın Gücü 01:12
Sevginin ve Sarılmanın Gücü 3.289 izlenme - 9 ay önce Bana baya huzur veren bir video.En az 20 kez izlemişimdir,umarım video sonunda 1 dakika 13 saniyeniz'i kayıp olarak görmezsiniz,iyi seyirler alkışlarla yaşıyorum ailesi.
Can Çekişen Yaralı Ata Yardım Eden Veteriner 03:35
Can Çekişen Yaralı Ata Yardım Eden Veteriner 696 izlenme - 2 ay önce Edirne’de Sarayiçi Er Meydanı’nda ölümle burun buruna olan yaralı at, gönüllü bir veteriner hekim ve zabıta ekiplerince tedavi edildi. Uzun süre yaralı halde can çekişen yaralı at ölüme terk edilmezken Veteriner Hekim Uluç Erkan’ın söyledikleri ise yürekleri dağladı.