Hoşgeldiniz!

Sevgiyle Videoları

Fatma Şahin: Fethullah Gülen Abimize Sevgiyle 03:04
Fatma Şahin: Fethullah Gülen Abimize Sevgiyle 3.135 izlenme - 3 ay önce Fatma Şahin daha önce katıldığı Türkçe Olimpiyatları'nda Gülen'e selam göndererek "Fethullah Gülen abimizi saygıyla sevgiyle selamlıyoruz" dedi. Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, geçen günlerde katıldığı Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler zirvesi sonrası açıklamalarda bulundu ve FETÖ'yü buzdağına benzetti. Anadolu Ajansı’na konuşan ve FETÖ'nün “Türkçeyi dünya dili yapmak”iddiasıyla hareket ettiğini ileri süren Şahin, “Bu yapının ipi kimlerin elinde belli değil” dedi. AKP’li Şahin Cemaat’i bir “kukla” olarak eleştirirken, Türkçe Olimpiyatları’nın “asıl amacın” perdelemesi olduğunu iddia ediyor. Oda TV'nin aktardığı habere göre AKP'li Şahin, 2012 yılında düzenlenen 10. Türkçe Olimpiyatları'na katılıp “Fethullah Gülen abimizi saygıyla sevgiyle selamlıyoruz” ifadelerini kullanmıştı. “FETHULLAH GÜLEN ABİMİZİ SEVGİYLE...” Fatma Şahin AKP ile Gülen Cemaati'nin arası bu kadar bozulmadan önce, Gaziantep'te düzenlenen 10. Türkçe Olimpiyatları'na katılıp şunları söylemişti: “Öncelikle üzerimdeki bir selamı sizlere getirdim. Bugün Bakanlar Kurulu vardı. Bu organizasyonda aranızda olmak için Sayın Başbakan'ımızdan izin istedim. Sayın Başbakan'ım sizlere en kalbi duygularıyla selamlarını gönderdi. Şahinbey'in, Şehit Kamil'in torunlarını sevgileriyle selamladıklarını söyledi. Hakikaten bu manzara muhteşem. Bu manzaraya yüreğinizle bakmanız gerekiyor. Bugün bu yapılan çalışma şimdi olan bir çalışma değil. Büyük bir emek var, büyük bir vefa var, büyük bir cefa var, büyük bir fedakarlık var, büyük bir azim var, büyük bir kararlılık var. Bir idealin nasıl bir zafere dönüştüğünün göstergesi. Bir ilin ordusunun nasıl başardığının işareti. Bu başarıda, ta baştan baş mimarı olan Fethullah Gülen abimizi saygıyla sevgiyle selamlıyoruz. Dünyanın dört bir tarafında ay yıldızlı bayrağımızı diken bütün öğretmenlerimizi bütün kalbimizle sevgimizi saygımızı gösteriyoruz. Türkçe olimpiyatları, Türkçe'nin aslında bir tarih diliydi, bilim diliydi ama bugün Türkçe, bu organizasyonlar sayesinde dünya dili oldu, sevgi dili oldu, barış dili oldu, kardeşlik dili oldu."
İlhan İrem -  Bursa Konseri Belgeseli 23:59
İlhan İrem - Bursa Konseri Belgeseli 1.005 izlenme - 1 ay önce Türkiye'nin tartişmasiz en özel sanatçısı olan , mistik kimgligi ve besteleri ile bütün jenerasyonlarda izin birakmayi başarabilmiş ender ' sanatcı' lardan olan ilhan irem , geçtiğimiz ay Bursa'da cok özel bir konser verdi . Şimdi konserden kesitler izleyeceğiz İlhan irem : Atatürk'ü bu ülkenin belleğinden silmeye kimsenin gücü yetmez...
İlhan İrem - Bazen Neşe Keder & Birleşsin Bütün Eller (1973) 06:31
İlhan İrem - Bazen Neşe Keder & Birleşsin Bütün Eller (1973) 8.579 izlenme - 1 yıl önce İlhan İrem'in 1973 yılında kendi imkânları ile Diskotür firmasına yaptığı ilk 45'liği "Birleşsin Bütün Eller - Bazen Neşe Bazen Keder". Bazen neşe bazen keder Geçiyor ömürler Yaz geçti bahar geçti Soluyor benizler Senden hala yok bir haber Olacaktık hep beraber Bir gün bana dönseydin eğer Senden hala yok bir haber Olacaktık hep beraber Bir gün bana dönseydin eğer Şen mutlu şen mutlu elele Biz bize diz dize kime ne Yan yana kol kola göz göze Sen benim ben senin elele Şen mutlu şen mutlu elele Biz bize diz dize kime ne Yan yana kol kola göz göze Sen benim ben senin elele Bazen neşe bazen keder Geçiyor ömürler Yaz geçti bahar geçti Soluyor benizler Senden hala yok bir haber Olacaktık hep beraber Bir gün bana dönseydin eğer Senden hala yok bir haber Olacaktık hep beraber Bir gün bana dönseydin eğer Şen mutlu şen mutlu elele Biz bize diz dize kime ne Yan yana kol kola göz göze Sen benim ben senin elele Şen mutlu şen mutlu elele Biz bize diz dize kime ne Yan yana kol kola göz göze Sen benim ben senin elele [3:33] Birleşsin Bütün Eller: Bir dünya olsun ki barışta Sevgiyle aşkla dolu Bir dünya olsun ki insanları Hepsi birer melekten Her tarafı çiçeklik En yüce duygu kardeşlik Çağlayan pınarlardan Fışkırsın hep mutluluk Karanlıklardan sıyrılmış Her zaman hür ve aydınlık Bir dünya olsun ki artık Amaçlar bir yok ayrılık Her tarafı çiçeklik En yüce duygu kardeşlik Çağlayan pınarlardan Fışkırsın hep mutluluk Karşılıklı bütün sevgiler Kalmasın yaşlı gözler Dostluk insanlık yolunda Birleşsin bütün eller Her tarafı çiçeklik En yüce duygu kardeşlik Çağlayan pınarlardan Fışkırsın hep mutluluk Söz&Müzik: İlhan İrem
Türkü Bahtı Karalım  2011 Yeni Her Seye Ragmen Sevgiyle 2011 Albüm 04:20
Türkü Bahtı Karalım 2011 Yeni Her Seye Ragmen Sevgiyle 2011 Albüm 66.420 izlenme - 6 yıl önce damarabeskci facebook orjinal profil sayfamız [ www.facebook.com/damarabeskc1] arabeskci facebook orjinal profil sayfamız [ www.facebook.com/arabeskci.kral ] acebook hayran sayfamız d&a [www.facebook.com/arabeskc1.damarabeskc1] facebook profil ve hayran sayfamıza tüm arabeskci arkadaşları bekleriz.
Türkü Oğul  2011 Yeni Her Seye Ragmen Sevgiyle 2011 Albüm 04:55
Türkü Oğul 2011 Yeni Her Seye Ragmen Sevgiyle 2011 Albüm 59.485 izlenme - 6 yıl önce damarabeskci facebook orjinal profil sayfamız [ www.facebook.com/damarabeskc1] arabeskci facebook orjinal profil sayfamız [ www.facebook.com/arabeskci.kral ] acebook hayran sayfamız d&a [www.facebook.com/arabeskc1.damarabeskc1] facebook profil ve hayran sayfamıza tüm arabeskci arkadaşları bekleriz.
Türkü Dağlar Dağımdır Benim 2011 Yeni Her Seye Ragmen Sevgiyle 2011 Albüm 03:20
Türkü Dağlar Dağımdır Benim 2011 Yeni Her Seye Ragmen Sevgiyle 2011 Albüm 63.537 izlenme - 6 yıl önce damarabeskci facebook orjinal profil sayfamız [ www.facebook.com/damarabeskc1] arabeskci facebook orjinal profil sayfamız [ www.facebook.com/arabeskci.kral ] acebook hayran sayfamız d&a [www.facebook.com/arabeskc1.damarabeskc1] facebook profil ve hayran sayfamıza tüm arabeskci arkadaşları bekleriz.
ilhan irem aşk değil nefret değil 03:55
ilhan irem aşk değil nefret değil 65.774 izlenme - 8 yıl önce ilhan irem bir ekoldür
türkü bilesin 2011 yeni her seye ragmen sevgiyle 2011 albüm 03:38
türkü bilesin 2011 yeni her seye ragmen sevgiyle 2011 albüm 46.543 izlenme - 6 yıl önce damarabeskci facebook orjinal profil sayfamız [ www.facebook.com/damarabeskc1] arabeskci facebook orjinal profil sayfamız [ www.facebook.com/arabeskci.kral ] acebook hayran sayfamız d&a [www.facebook.com/arabeskc1.damarabeskc1] facebook profil ve hayran sayfamıza tüm arabeskci arkadaşları bekleriz.
Türkü Gitme 2011 Yeni Her Seye Ragmen Sevgiyle 2011 Albüm 04:24
Türkü Gitme 2011 Yeni Her Seye Ragmen Sevgiyle 2011 Albüm 41.323 izlenme - 6 yıl önce damarabeskci facebook orjinal profil sayfamız [ www.facebook.com/damarabeskc1] arabeskci facebook orjinal profil sayfamız [ www.facebook.com/arabeskci.kral ] acebook hayran sayfamız d&a [www.facebook.com/arabeskc1.damarabeskc1] facebook profil ve hayran sayfamıza tüm arabeskci arkadaşları bekleriz.
sevgiliyle böyle konuşulur :)) 01:59
sevgiliyle böyle konuşulur :)) 20.991 izlenme - 7 yıl önce sevgilinizle bu tarzda konuşsanız acaba ne olurdu d
İlhan İrem - İki Duvar Arasında 06:52
İlhan İrem - İki Duvar Arasında 2.430 izlenme - 2 yıl önce Anılar; cıvıl cıvıl koşmayın peşimden Giymeyin en şuh elbiseleri boşa Anılar; uçuk uçuk inmeyin göklerden Giyemem o deli gömleğini bir daha Şimdi çiziyorum kendi hayalimi Gölgeler tutuşmuş çığlıklarla yanıyor Durmalı, susmalı, yürümeli, gitmeli Haykırmalı belki de Kapılmalı, unutmalı, gitmeli Kanat seslerine Sen orada iki duvar arasında Sen orda duvarlar arasında Kapılmalı, unutmalı, gitmeli Kanat seslerine Neleri ördük, çözerken bağladık Nelere güldük, nelere ağladık Gülmeli, geçmeli, gitmeli Haykırmalı belki de Uzan şöyle sevgilim bulut çimenlerine Masmavi bir uyku insin gözlerine İlahiler duyacaksın düşlerinde Uyan! Uyan!.. Üzerinde bulutlardan bir gelinlik Adını haykıracağım bir tepede
Türkü Gonul Derdi 2011 Yeni Her Seye Ragmen Sevgiyle 2011 Albüm 04:11
Türkü Gonul Derdi 2011 Yeni Her Seye Ragmen Sevgiyle 2011 Albüm 18.768 izlenme - 6 yıl önce damarabeskci facebook orjinal profil sayfamız [ www.facebook.com/damarabeskc1] arabeskci facebook orjinal profil sayfamız [ www.facebook.com/arabeskci.kral ] acebook hayran sayfamız d&a [www.facebook.com/arabeskc1.damarabeskc1] facebook profil ve hayran sayfamıza tüm arabeskci arkadaşları bekleriz.
Türkü İhtiyacım Var 2011 Yeni Her Seye Ragmen Sevgiyle 2011 Albüm 04:44
Türkü İhtiyacım Var 2011 Yeni Her Seye Ragmen Sevgiyle 2011 Albüm 18.049 izlenme - 6 yıl önce damarabeskci facebook orjinal profil sayfamız [ www.facebook.com/damarabeskc1] arabeskci facebook orjinal profil sayfamız [ www.facebook.com/arabeskci.kral ] acebook hayran sayfamız d&a [www.facebook.com/arabeskc1.damarabeskc1] facebook profil ve hayran sayfamıza tüm arabeskci arkadaşları bekleriz.
Türkü Yar Meleke 2011 Yeni Her Seye Ragmen Sevgiyle 2011 Albüm 02:01
Türkü Yar Meleke 2011 Yeni Her Seye Ragmen Sevgiyle 2011 Albüm 16.339 izlenme - 6 yıl önce damarabeskci facebook orjinal profil sayfamız [ www.facebook.com/damarabeskc1] arabeskci facebook orjinal profil sayfamız [ www.facebook.com/arabeskci.kral ] acebook hayran sayfamız d&a [www.facebook.com/arabeskc1.damarabeskc1] facebook profil ve hayran sayfamıza tüm arabeskci arkadaşları bekleriz.
Türkü Gelde Unut 2011 Yeni Her Seye Ragmen Sevgiyle 2011 Albüm 04:08
Türkü Gelde Unut 2011 Yeni Her Seye Ragmen Sevgiyle 2011 Albüm 10.201 izlenme - 6 yıl önce damarabeskci facebook orjinal profil sayfamız [ www.facebook.com/damarabeskc1] arabeskci facebook orjinal profil sayfamız [ www.facebook.com/arabeskci.kral ] acebook hayran sayfamız d&a [www.facebook.com/arabeskc1.damarabeskc1] facebook profil ve hayran sayfamıza tüm arabeskci arkadaşları bekleriz.
Türkü Fadile 2011 Yeni Her Seye Ragmen Sevgiyle 2011 Albüm 02:45
Türkü Fadile 2011 Yeni Her Seye Ragmen Sevgiyle 2011 Albüm 9.038 izlenme - 6 yıl önce damarabeskci facebook orjinal profil sayfamız [ www.facebook.com/damarabeskc1] arabeskci facebook orjinal profil sayfamız [ www.facebook.com/arabeskci.kral ] acebook hayran sayfamız d&a [www.facebook.com/arabeskc1.damarabeskc1] facebook profil ve hayran sayfamıza tüm arabeskci arkadaşları bekleriz.
Türkü Bir Ben Gülemedim 2011 Yeni Her Seye Ragmen Sevgiyle 2011 Albüm 03:59
Türkü Bir Ben Gülemedim 2011 Yeni Her Seye Ragmen Sevgiyle 2011 Albüm 9.028 izlenme - 6 yıl önce damarabeskci facebook orjinal profil sayfamız [ www.facebook.com/damarabeskc1] arabeskci facebook orjinal profil sayfamız [ www.facebook.com/arabeskci.kral ] acebook hayran sayfamız d&a [www.facebook.com/arabeskc1.damarabeskc1] facebook profil ve hayran sayfamıza tüm arabeskci arkadaşları bekleriz.
Ben Seni Kocaman Bir Sevgiyle Sevdim 05:10
Ben Seni Kocaman Bir Sevgiyle Sevdim 3.858 izlenme - 8 yıl önce ...
Sevgiyle İlk Defa Tanışan Köpeğin İç Burkan Tepkisi.. 01:04
Sevgiyle İlk Defa Tanışan Köpeğin İç Burkan Tepkisi.. 426 izlenme - 1 yıl önce Aylardır İstismara Uğrayan Köpeğin Sevgi ve Şefkatle İlk Defa Tanışma Anı. :(( www.izlesene.com/capsonizlesene abone olmayi yorum atmayi unutmayın capsonizlesene bir yerde yoktur.
Türkü Gel Barışak U.h 2011 Yeni Her Seye Ragmen Sevgiyle 2011 Albüm 04:27
Türkü Gel Barışak U.h 2011 Yeni Her Seye Ragmen Sevgiyle 2011 Albüm 4.673 izlenme - 6 yıl önce damarabeskci facebook orjinal profil sayfamız [ www.facebook.com/damarabeskc1] arabeskci facebook orjinal profil sayfamız [ www.facebook.com/arabeskci.kral ] acebook hayran sayfamız d&a [www.facebook.com/arabeskc1.damarabeskc1] facebook profil ve hayran sayfamıza tüm arabeskci arkadaşları bekleriz.
İlhan İrem - İlhan-ı Aşk 05:32
İlhan İrem - İlhan-ı Aşk 376 izlenme - 2 yıl önce Türk müzik tarihinin cem karaca ve baris manco ile tartişmasiz en kaliteli sesi olan İlhan irem'den yine unutulmayan eşsiz bir parça .. Hangimiz senli benli hangimiz sizli bizli Bir koridor esrarengiz yaşıyoruz gizli gizli Hangimiz yapayalnız hangimiz çoluk çocuk Hangimizin bakışları daha sıcak, daha soğuk Hangimiz uyuyoruz hangimiz duyuyoruz Deniz derin, gökler mavi hangimiz uçuyoruz Hangimiz arıyoruz hangimiz sarıyoruz Hayat bir yol ve bir ışık hangimiz kalıyoruz Hangimiz veriyoruz hangimiz seviyoruz Bir koridor sonu baştan hangimiz giriyoruz Ve hangi söz daha doğru hangi göz daha içten Hangi üzüm daha tatlı daha buruk sevgimizden Ve hangi söz daha doğru hangi göz daha içten
Türkü Nurumu Geldi 2011 Yeni Her Seye Ragmen Sevgiyle 2011 Albüm 02:53
Türkü Nurumu Geldi 2011 Yeni Her Seye Ragmen Sevgiyle 2011 Albüm 2.056 izlenme - 6 yıl önce damarabeskci facebook orjinal profil sayfamız [ www.facebook.com/damarabeskc1] arabeskci facebook orjinal profil sayfamız [ www.facebook.com/arabeskci.kral ] acebook hayran sayfamız d&a [www.facebook.com/arabeskc1.damarabeskc1] facebook profil ve hayran sayfamıza tüm arabeskci arkadaşları bekleriz.
İlhan irem - Dua 06:06
İlhan irem - Dua 193 izlenme - 1 yıl önce İlhan irem'in Harbiye acik hava sahnesinde verdigi konserde söyledigi dua sarkisi ,bu topraklar uğruna canlarını veren Mehmetçikler için yazılmıştır. ilhan irem : Bütün güzel yüreklerin içinde yaşamak zorunda bırakıldığı cehennem, cehaletin ve hainliğin esareti altında. Demokratik eşitlik ilkesi, demokratik eşitlik arzuları ile gelenler en büyük diktatör oldular. Yarimi azad edin ana Belki de bu son sözüm sana Bağrındaki karayı n´olur sil ana Sıla sıla uzaklarda Ne olur ağlama yurdum Ne olur ağlama zor bana da Bozkırda sert rüzgarda Koşarım dostlarım ardımda Ah edip son duamda Sisler iner dumanlı dağlara Hakkını helal et ey ana! Karamsar her şey Bir özlem bende seneler Ruh göçer mi hiç gelse zaman Vuruldu ceylan kul oldu Sustu sesi o an Hey! heyhat ana O paslı hatıra bozkırda şehit O paslı hatıra ok yarası O paslı hatıra yarinden uzakta bir nefer ana O paslı yarayı unutma Acıyı içinden sök ana Hayat sürer ana Yas yeter ana Yas yeter ana..
Mehmet Ali Birand - Sevgiyle Kayın 00:35
Mehmet Ali Birand - Sevgiyle Kayın 424 izlenme - 2 yıl önce Malum belki izlemeyenleriniz olmuştur ama bizim gözümüzden kaçmış,ilk defa Disko Kralı "Medya Arkası" nda yer aldı..Orjinalini de bulduk tabi sizler için..Mehmet Ali Birand ağabeyimiz, 29.11.2010 akşamı haber bültenini kapatırken yine iyi dileklerini iletiyor..
Kızılırmak - Sevgiyle 03:29
Kızılırmak - Sevgiyle 235 izlenme - 5 yıl önce
Kola makinası parayla değil sevgiyle çalışıyor 00:24
Kola makinası parayla değil sevgiyle çalışıyor 255 izlenme - 5 yıl önce
Sevgiyle Bakan Gözler Yalan Sölemez) 04:31
Sevgiyle Bakan Gözler Yalan Sölemez) 186 izlenme - 5 yıl önce Hadi sevgili bana sevdiğini söyle. Ama hiç "seni seviyorum"cümlesi olmasın içinde. Hadi sevgili seviyorsan yüreğin gelsin dile. Ben dilde söylenenin dilde kalacağını biliyorum nihayetinde. Verebilıyosan yüreğini ver elime. Yüreğıni verki inanayım beni sevdiğine. Herkezlere söylediğini ise bana sakın söyleme..!
Zulfu Livaneli - Sevgiyle 02:44
Zulfu Livaneli - Sevgiyle 1 izlenme - 2 gün önce Zülfü Livaneli - Sevgiyle Albüm:Zülfü Livaneli -2 - Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (2012) Şarkı Sözleri: Sevgiyle başla bugüne Coşkuyla başla bugüne Şarkılarla türkülerle Uzat bana ellerini Doğan günün şenliğine Sen de katıl Sen de Yalnızlıktı yavrum yok eden seni Dostluklar yaratır yeniden seni Tutkuyla başla bugüne
Mesnevi'den Hikayeler Acılar Sevgiyle Tatlılaşır 03:43
Mesnevi'den Hikayeler Acılar Sevgiyle Tatlılaşır 187 izlenme - 5 yıl önce
Bülent Ortaçgil - Herşey Sevgiyle Başlar 04:05
Bülent Ortaçgil - Herşey Sevgiyle Başlar 215 izlenme - 5 yıl önce