Hoşgeldiniz!

Sevilay Yükselir

Hayvan Taklidi Yapmak - Sevilay Yükselir 03:50
Hayvan Taklidi Yapmak - Sevilay Yükselir 480 izlenme - 3 yıl önce Seçim öncesinde CHP'nin $'ü geçmesi durumunda hayvan taklidi yapacağını söyleyen Sabah Gazetesi yazarı Sevilay Yükselir'e, genel seçimlerde CHP'nin %,9 alması hatırlatıldı.
Dört Kadın Bir Ali Ağaoğlu 02:04
Dört Kadın Bir Ali Ağaoğlu 436 izlenme - 3 yıl önce Ali Ağaoğlu, konuk olarak geldiği 4 kadın 1 erkek programının nasıl olduysa bir anda moderatörü olur. Amacı olan 130 m havuz ve 10. kattaki domates tarlası tanıtımına 4 kadın fırsat tanımayacaktır. Ali Baba'nın da dediği gibi kocalarına sabır diliyoruz. Ali Ağaoğlu da kim olur diyenler için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/38681/burada-havuzlar-olacak---merhaba-ben-hasmet-2
Sevilay Yükselir - Aleviler Ergen Çocuklar Gibi 04:45
Sevilay Yükselir - Aleviler Ergen Çocuklar Gibi 177 izlenme - 3 yıl önce Sevilay Yükselir hem Alevi, hem Ak Partili olduğu için Alevilerin kendisine tepki gösterdiğini söylüyor. Alevilerin çatışmacı, öfkeli ve önyargılı olduklarını açıklıyor. Okan Bayülgen'in de orada olması ilginç.
HÜSEYİN GÜLERCE SAMİMİYSE GAZETEDEN İSTİFA ETSİN 10:20
HÜSEYİN GÜLERCE SAMİMİYSE GAZETEDEN İSTİFA ETSİN 222 izlenme - 4 yıl önce SEVİLAY YÜKSELİR: "HÜSEYİN GÜLERCE SAMİMİYSE GAZETEDEN İSTİFA ETSİN"
Chp Yüzde 24'ü Geçince Hayvan Taklidi Yapacaktı 03:49
Chp Yüzde 24'ü Geçince Hayvan Taklidi Yapacaktı 175 izlenme - 7 yıl önce canlı yayında verdiği söz başına bela oldu. chp yüzde 24'ü geçsin hayvan taklidi yaparım diyen sabah gazetesi yazarına bu sözü canlı yayında hatırlatıldı.
Canlı Yayında Gergin Anlar! Sende Arıza Var... 01:00
Canlı Yayında Gergin Anlar! Sende Arıza Var... 101 izlenme - 5 yıl önce A Haber'de yayınlanan ve Sevilay Yükselir'in sunduğu programın konuğu Ertuğrul Özkök'tü. Ertuğrul Özkök ve Sevilay Yükselir arasında sürekli gergin anlar yaşandı.
Sevilay Yükselir: Ekrem Dumanlı Şirazesinden Çıkmış! 09:30
Sevilay Yükselir: Ekrem Dumanlı Şirazesinden Çıkmış! 94 izlenme - 4 yıl önce Sevilay Yükselir: Ekrem Dumanlı Şirazesinden Çıkmış!
Sevilay Yükselir: Türkiye Siyaseti Şekillendirilmek İsteniyor 04:47
Sevilay Yükselir: Türkiye Siyaseti Şekillendirilmek İsteniyor 68 izlenme - 4 yıl önce SEVİLAY YÜKSELİR: TÜRKİYE SİYASETİ ŞEKİLLENDİRİLMEK İSTENİYOR
Sevilay Yükselir'den Bomba Gibi Ertuğrul Özkök İddiası 02:47
Sevilay Yükselir'den Bomba Gibi Ertuğrul Özkök İddiası 56 izlenme - 4 yıl önce Sevilay Yükselir'den Bomba Gibi Ertuğrul Özkök İddiası
Sevilay Yükselir: 03:44
Sevilay Yükselir: "Ali Ünal Akıl Sağlığını Yitirmiş!" 56 izlenme - 4 yıl önce Sevilay Yükselir: "Ali Ünal Akıl Sağlığını Yitirmiş!"
TVem'de Utanç Veren Soma Şov 07:26
TVem'de Utanç Veren Soma Şov 70 izlenme - 4 yıl önce TVem'de yayınlanan spor programı sunucusu ve yorumcuları, yüzlerine ayakkabı boyası sürerek başlarına taktıkları baretlerle çıkınca büyük tepki aldı.
TVem'de Utanç Veren Soma Şov 07:26
TVem'de Utanç Veren Soma Şov 62 izlenme - 4 yıl önce TVem'de yayınlanan spor programı sunucusu ve yorumcuları, yüzlerine ayakkabı boyası sürerek başlarına taktıkları baretlerle çıkınca büyük tepki aldı.