Hoşgeldiniz!

Sevim Gözay

sevim gözay - frikik 00:33
sevim gözay - frikik 51 izlenme - 1 yıl önce sevim gözay - frikik
Yeşim Ceren Bozoğlu, Cosmoplus'ta 13:27
Yeşim Ceren Bozoğlu, Cosmoplus'ta 341 izlenme - 7 yıl önce yeşim ceren bozoğlu ve berk erçer, sevim gözay'ın cosmoplus konukları oldular. gardrop detoks'u ve bahar aşklarını konuştular..
Sevim Gözay Cosmopolis Bebek Masaji Kendi Kosk 00:43
Sevim Gözay Cosmopolis Bebek Masaji Kendi Kosk 19 izlenme - 1 yıl önce Baby massage at Kendi Kosk by Yara Ulcay Sevim Gözay Cosmopolis
Sevim Gözay frikik 00:33
Sevim Gözay frikik 18 izlenme - 1 yıl önce Sevim Gözay frikik
Sevim Gözay Cosmopolis Yoga for Pregnant @ Kendi Kosk 03:06
Sevim Gözay Cosmopolis Yoga for Pregnant @ Kendi Kosk 11 izlenme - 1 yıl önce Sevim Gozay, producer and presenter of CNN Turk's Cosmopolis program visited Kendi Kosk. This part is giving some useful information why pregnant ladies should make yoga..
Sevim Gözay cnn cosmopolis by retro 09:26
Sevim Gözay cnn cosmopolis by retro 6 izlenme - 1 yıl önce Sevim Gözay cnn cosmopolis by retro
Dizikolik, Sevim Gözay TRT 00:35
Dizikolik, Sevim Gözay TRT 6 izlenme - 1 yıl önce Sevim Gözay'ın sunumuyla, dizi tutkunlarının buluşma adresi olan "Dizikolik" bu hafta da rengârenk... TRT 1'in kahkaha fabrikası dizisi, Leyla ile Mecnun'un senaristi Burak Aksak'la çok özel bir randevu ilk kez ve sadece Dizikolik'te! Leyla ile Mecnun'un set arkasından eğlenceli görüntüler ve daha fazlası... "Dizikolik" kameraları yazın en sıcak çekimlerine, TRT 1'in sevilen dizisi Yerden Yüksek'e konuk oluyor. Dizi nostalji serisinde haftanın sürprizi "Kartallar Yüksek Uçar". Türkiye'nin en büyük kartalları, dizinin dev kadrosuyla bir kez daha ekrana taşınıyor.
Sevim Gözay Cosmopolis part ucuncu 09:35
Sevim Gözay Cosmopolis part ucuncu 4 izlenme - 1 yıl önce Bitmis bir evliligin anatomisi
Sevim Gözay Cosmopolis @ Kendi Kosk 01:47
Sevim Gözay Cosmopolis @ Kendi Kosk 4 izlenme - 1 yıl önce Kendi Kosk hosting Sevim Gozay's Cosmopolis for CNN Turk Channel
Sevim Gözay 01/12 - Sözün Gücü 09:59
Sevim Gözay 01/12 - Sözün Gücü 3 izlenme - 1 yıl önce http://www.trnews.tk/ Akşam Gazetesi Yazarı
Sevim Gözay Cosmopolis (3) 07:19
Sevim Gözay Cosmopolis (3) 3 izlenme - 1 yıl önce Cosmopolis - Sevim Gözay İstanbul Karting Park'ı ziyaret etti
Sevim Gözay - ŞEHRİN RENGİ 07:19
Sevim Gözay - ŞEHRİN RENGİ 3 izlenme - 1 yıl önce "Şehrin Rengi" "Sevim Gözay" "Besprodüksiyon"
Dizikolik(Yeni Bölüm), Sevim Gözay 00:36
Dizikolik(Yeni Bölüm), Sevim Gözay 4 izlenme - 1 yıl önce Dizikolik...Programda popüler dizilerin renkli dünyaları ekrana geliyor... Son yılların vazgeçilmez alışkanlığı diziler...Ünlü oyuncuların bilinmeyen yönleri... Dizi ve film setlerinden en son haberler...Eski dizilerin nostaljik tatları...İlginç anekdotlar Dizikolik ile TRT 1 ekranında...Sevim Gözay'ın sunduğu program her cumartesi saat 18:00'de izleyicilerle buluşuyor.
Sevim Gözay Sosyal Medya 43.Bölüm part 5 13:41
Sevim Gözay Sosyal Medya 43.Bölüm part 5 2 izlenme - 1 yıl önce M. Serdar Kuzuloğlu İle Sosyal Medya'nın 9 Temmuz Cumartesi gecesi yayınlanan 43. Bölümünde; çoğu twitter kullanıcısının takip ettiği beyinsiz_adam, gazeteci ve program yapımcısı Sevim Gözay ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan Samet Gönüllü nam-ı diğer Sokrat ST konuğumuz oldular. Skype bağlantımızın ucundaysa; Londra'dan güzel sesiyle Ebru ve yine Londra'dan Tülay Kalyon dijital medya hakkındaki paylaşımlarıyla bizlerleydi.
Cosmopolis - Sevim Gözay 05:20
Cosmopolis - Sevim Gözay 5 izlenme - 1 yıl önce Cosmopolis - Sevim Gözay İstanbul Karting Park'ı ziyaret etti
Sevim Gözay  pillinetwork Cosmopolis'te  03:44
Sevim Gözay pillinetwork Cosmopolis'te 1 izlenme - 1 yıl önce Sevim Gözay pillinetwork Cosmopolis'te
Sevim Gözay & Sosyal Medya 43.Bölüm part 3 21:08
Sevim Gözay & Sosyal Medya 43.Bölüm part 3 2 izlenme - 1 yıl önce M. Serdar Kuzuloğlu İle Sosyal Medya'nın 9 Temmuz Cumartesi gecesi yayınlanan 43. Bölümünde; çoğu twitter kullanıcısının takip ettiği beyinsiz_adam, gazeteci ve program yapımcısı Sevim Gözay ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan Samet Gönüllü nam-ı diğer Sokrat ST konuğumuz oldular. Skype bağlantımızın ucundaysa; Londra'dan güzel sesiyle Ebru ve yine Londra'dan Tülay Kalyon dijital medya hakkındaki paylaşımlarıyla bizlerleydi.