Hoşgeldiniz!

Sevindik Videoları

Söz 1. Bölüm 2. Fragmanı (3 Nisan Pazartesi) 01:19
Söz 1. Bölüm 2. Fragmanı (3 Nisan Pazartesi) 72 izlenme - 7 gün önce Söz 1. Bölümüyle 03 Nisan 2017 Pazartesi Akşamı Saat 20:00'da!... Yollarını intikamın birleştirdiği kahramanlar Türkiye’nin karşı karşıya kaldığı korkunç saldırı sonrası, vatanın dört bir yanından özel yeteneklere sahip on iki kahraman Özel Kuvvet Askeri görevlendirilir. Amaçları, ülkemize bela olmaya çalışan bu yeni ve çok tehlikeli terör örgütünün liderini bulup yok etmek ve örgütün kökünü kurutmaktır. “Namlumuz namusumuz, Vatan cennetimizdir” diyerek yola çıkan cesaret dolu on iki can; birbirlerine hem kardeş, hem vatan, hem de siper olacaktır. Bu yolda karşılarına çıkan aşklarını kalplerine, özlemlerini ise toprağa gömeceklerdir. Atalarını, analarını ve yüreklerini ısıtan kim varsa yanlarında taşıyıp savaşacaklardır. Üsteğmen Yavuz önderliğinde zorlu koşullarda, gece gündüz demeden düşmanla çetin bir mücadeleye girip şehadet yemini ederler. On iki kahraman asker Zekası ve cesaretiyle bütün timin saygısını ve güvenini kazanan kıdemli üsteğmen ve tim komutanı Yavuz rolünü başarılı oyuncu Tolga Sarıtaş canlandırırken; vatanı için gözünü kırpmadan ölüme yürüyen bu özel timin diğer mensuplarını ise; Mustafa Yıldıran, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Atakan Arslan, Mehmet Ali Karakuş, Doğukan Polat, Oktay Samurkaş, Volkan Uygun canlandırıyor. Yönetmen - Yağız Alp Akaydın Uygulayıcı Yapımcı - Fatmanur Sevinç Senaryo - Ethem Özışık Drama Direktörü - İlkay Doğan Müzik - Atakan Ilgazdağ Sanat Yönetmeni - Erol Taştan Görüntü Yönetmeni - Cihan Yeşiltarla Oyuncular: Tolga Sarıtaş, Serhat Kılıç, Aybüke Pusat, Meriç Aral, Nihat Altınkaya, Atakan Arslan, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Mustafa Yıldıran, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Mehmet Ali Karakuş, Doğukan Polat, Volkan Uygun, Oktay Samurkaş, Nil Günal, Ece Okay, Melisa Yıldırımer, Mehmet Uslu, İlayda Ildır, Şirin Ötüken, Çınar Altıntaş "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Devlerin Aşkı Büyük Olur 03:52
Devlerin Aşkı Büyük Olur 5.137 izlenme - 6 yıl önce devlern askı byük olr mustafa sevindik
Sevindik Boks 05:06
Sevindik Boks 5.413 izlenme - 10 yıl önce sevindik boks yusuf hocanın ögrencisi tanju
Söz 2. Tanıtım Fragmanı! Yeni Dizi Yakında! 00:48
Söz 2. Tanıtım Fragmanı! Yeni Dizi Yakında! 50 izlenme - 2 hafta önce 'GÖZÜN ARKADA KALMASIN' “Söz” dizisinin ilk tanıtımı geçtiğimiz gün yayınlandı. Tanıtımda; bir çatışmanın ortasında yüze yakın teröristin arasında kalan Özel Kuvvetler Timi'nin on iki mensubu, bu umutsuz anın içinde ve ölümün kıyısındayken, komutanlarına hayatta kalacaklarına ve görevi tamamlayacaklarına dair “Söz” veriyor. Dizinin adına da gönderme yapan tanıtım, izleyenler tarafından büyük ilgi gördü. Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın üstlendiği, senaryosunu Ethem Özışık’ın yazdığı ve bir Özel Kuvvet Timi'nin hikayesini konu alan “Söz” dizisinin çekimleri ise tüm hızıyla devam ediyor. Yollarını intikamın birleştirdiği kahramanlar Türkiye’nin karşı karşıya kaldığı korkunç saldırı sonrası, vatanın dört bir yanından özel yeteneklere sahip on iki kahraman Özel Kuvvet Askeri görevlendirilir. Amaçları, ülkemize bela olmaya çalışan bu yeni ve çok tehlikeli terör örgütünün liderini bulup yok etmek ve örgütün kökünü kurutmaktır. “Namlumuz namusumuz, Vatan cennetimizdir” diyerek yola çıkan cesaret dolu on iki can; birbirlerine hem kardeş, hem vatan, hem de siper olacaktır. Bu yolda karşılarına çıkan aşklarını kalplerine, özlemlerini ise toprağa gömeceklerdir. Atalarını, analarını ve yüreklerini ısıtan kim varsa yanlarında taşıyıp savaşacaklardır. Üsteğmen Yavuz önderliğinde zorlu koşullarda, gece gündüz demeden düşmanla çetin bir mücadeleye girip şehadet yemini ederler. On iki kahraman asker Zekası ve cesaretiyle bütün timin saygısını ve güvenini kazanan kıdemli üsteğmen ve tim komutanı Yavuz rolünü başarılı oyuncu Tolga Sarıtaş canlandırırken; vatanı için gözünü kırpmadan ölüme yürüyen bu özel timin diğer mensuplarını ise; Mustafa Yıldıran, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Atakan Arslan, Mehmet Ali Karakuş, Doğukan Polat, Oktay Samurkaş, Volkan Uygun canlandırıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Söz 1. Bölüm 1. Fragmanı (3 Nisan Pazartesi) 01:19
Söz 1. Bölüm 1. Fragmanı (3 Nisan Pazartesi) 33 izlenme - 7 gün önce Söz 1. Bölümüyle 03 Nisan 2017 Pazartesi Akşamı Saat 20:00'da!... Yollarını intikamın birleştirdiği kahramanlar Türkiye’nin karşı karşıya kaldığı korkunç saldırı sonrası, vatanın dört bir yanından özel yeteneklere sahip on iki kahraman Özel Kuvvet Askeri görevlendirilir. Amaçları, ülkemize bela olmaya çalışan bu yeni ve çok tehlikeli terör örgütünün liderini bulup yok etmek ve örgütün kökünü kurutmaktır. “Namlumuz namusumuz, Vatan cennetimizdir” diyerek yola çıkan cesaret dolu on iki can; birbirlerine hem kardeş, hem vatan, hem de siper olacaktır. Bu yolda karşılarına çıkan aşklarını kalplerine, özlemlerini ise toprağa gömeceklerdir. Atalarını, analarını ve yüreklerini ısıtan kim varsa yanlarında taşıyıp savaşacaklardır. Üsteğmen Yavuz önderliğinde zorlu koşullarda, gece gündüz demeden düşmanla çetin bir mücadeleye girip şehadet yemini ederler. On iki kahraman asker Zekası ve cesaretiyle bütün timin saygısını ve güvenini kazanan kıdemli üsteğmen ve tim komutanı Yavuz rolünü başarılı oyuncu Tolga Sarıtaş canlandırırken; vatanı için gözünü kırpmadan ölüme yürüyen bu özel timin diğer mensuplarını ise; Mustafa Yıldıran, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Atakan Arslan, Mehmet Ali Karakuş, Doğukan Polat, Oktay Samurkaş, Volkan Uygun canlandırıyor. Yönetmen - Yağız Alp Akaydın Uygulayıcı Yapımcı - Fatmanur Sevinç Senaryo - Ethem Özışık Drama Direktörü - İlkay Doğan Müzik - Atakan Ilgazdağ Sanat Yönetmeni - Erol Taştan Görüntü Yönetmeni - Cihan Yeşiltarla Oyuncular: Tolga Sarıtaş, Serhat Kılıç, Aybüke Pusat, Meriç Aral, Nihat Altınkaya, Atakan Arslan, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Mustafa Yıldıran, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Mehmet Ali Karakuş, Doğukan Polat, Volkan Uygun, Oktay Samurkaş, Nil Günal, Ece Okay, Melisa Yıldırımer, Mehmet Uslu, İlayda Ildır, Şirin Ötüken, Çınar Altıntaş "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Söz İnternete Özel Fragmanı! Yeni Dizi Yakında! 02:55
Söz İnternete Özel Fragmanı! Yeni Dizi Yakında! 36 izlenme - 2 hafta önce 'GÖZÜN ARKADA KALMASIN' “Söz” dizisinin ilk tanıtımı geçtiğimiz gün yayınlandı. Tanıtımda; bir çatışmanın ortasında yüze yakın teröristin arasında kalan Özel Kuvvetler Timi'nin on iki mensubu, bu umutsuz anın içinde ve ölümün kıyısındayken, komutanlarına hayatta kalacaklarına ve görevi tamamlayacaklarına dair “Söz” veriyor. Dizinin adına da gönderme yapan tanıtım, izleyenler tarafından büyük ilgi gördü. Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın üstlendiği, senaryosunu Ethem Özışık’ın yazdığı ve bir Özel Kuvvet Timi'nin hikayesini konu alan “Söz” dizisinin çekimleri ise tüm hızıyla devam ediyor. Yollarını intikamın birleştirdiği kahramanlar Türkiye’nin karşı karşıya kaldığı korkunç saldırı sonrası, vatanın dört bir yanından özel yeteneklere sahip on iki kahraman Özel Kuvvet Askeri görevlendirilir. Amaçları, ülkemize bela olmaya çalışan bu yeni ve çok tehlikeli terör örgütünün liderini bulup yok etmek ve örgütün kökünü kurutmaktır. “Namlumuz namusumuz, Vatan cennetimizdir” diyerek yola çıkan cesaret dolu on iki can; birbirlerine hem kardeş, hem vatan, hem de siper olacaktır. Bu yolda karşılarına çıkan aşklarını kalplerine, özlemlerini ise toprağa gömeceklerdir. Atalarını, analarını ve yüreklerini ısıtan kim varsa yanlarında taşıyıp savaşacaklardır. Üsteğmen Yavuz önderliğinde zorlu koşullarda, gece gündüz demeden düşmanla çetin bir mücadeleye girip şehadet yemini ederler. On iki kahraman asker Zekası ve cesaretiyle bütün timin saygısını ve güvenini kazanan kıdemli üsteğmen ve tim komutanı Yavuz rolünü başarılı oyuncu Tolga Sarıtaş canlandırırken; vatanı için gözünü kırpmadan ölüme yürüyen bu özel timin diğer mensuplarını ise; Mustafa Yıldıran, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Atakan Arslan, Mehmet Ali Karakuş, Doğukan Polat, Oktay Samurkaş, Volkan Uygun canlandırıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sevindik Boks Lokman 07:27
Sevindik Boks Lokman 3.451 izlenme - 10 yıl önce sevindik boks yusuf ağca saıyer boks macı
Sevindik Boks 01:26
Sevindik Boks 2.755 izlenme - 10 yıl önce sevindik boks yusuf hoca tanju boks
Akşam Güneşi 03:00
Akşam Güneşi 5.558 izlenme - 9 yıl önce sevindik gençlerinin yorumu ile akşam güneşi
Bu Can Bu Bedenden Ayrılmıyorsa 07:12
Bu Can Bu Bedenden Ayrılmıyorsa 1.199 izlenme - 7 yıl önce ismail sevindik
Tanju Boks Yusuf Hocanın Ögrencisi 08:02
Tanju Boks Yusuf Hocanın Ögrencisi 1.140 izlenme - 10 yıl önce tüm hocalarıma saygılar
Sevindik Boks 08:14
Sevindik Boks 1.028 izlenme - 10 yıl önce Yusuf AĞCA ,Famit SEVİNDİK, Mürsel sevindik
Cennetten Bir Gül Harun Sevindik -İlahi 09:56
Cennetten Bir Gül Harun Sevindik -İlahi 931 izlenme - 7 yıl önce
Süper Bişey Dinlemeden Geçmeyin Sana Seni Yazıyoru 03:09
Süper Bişey Dinlemeden Geçmeyin Sana Seni Yazıyoru 1.083 izlenme - 8 yıl önce arkadaslar ben seslendiriyorum nasıl olmuş yorumlarınızı bekliyorum klip basında mailim var bekliyorum
Sevindik Boks 08:00
Sevindik Boks 580 izlenme - 10 yıl önce Hocalar=Yusuf AĞCA,Hamit SEVİNDİK,Mürsel SEVİNDİK Tanju karadağ
Tanju Boks Yusuf Hocanın Ögrencisi 01:31
Tanju Boks Yusuf Hocanın Ögrencisi 544 izlenme - 10 yıl önce Yusuf agça,Hamit sevindik,Mürsel sevindik karadagli_100@hotmail.com Hazırlayan=Tanju KARADAĞ
radyo studyolarına kamera konulursa olacak  şeyler 15:39
radyo studyolarına kamera konulursa olacak şeyler 987 izlenme - 7 yıl önce radyo studyolarına kamera konulursa......cut GRUP ŞAMATA54
ertuğrul sevindik 05:38
ertuğrul sevindik 321 izlenme - 7 yıl önce ertuğrul sevindik ' den zahidem ve geceler yarim oldu...
Kısas 02:40
Kısas 403 izlenme - 9 yıl önce kısaslı dostlara armagan olsun erzincan kemahlı şükrü
Sevindik Boks 02:41
Sevindik Boks 363 izlenme - 10 yıl önce Hocalar=Yusuf agca, hamit sevindik mürsel sevindik
Sevindik Boks 05:53
Sevindik Boks 323 izlenme - 10 yıl önce Hocalar=Yusuf AĞCA,Hamit SEVİNDİK,Müresel SEVİNDİK Lokman ,Muammer, Tanju ,Umut ,Yasin, Ugur arkadaşlarıma armagam olsun
Ertuğrul Sevindik 04:44
Ertuğrul Sevindik 248 izlenme - 7 yıl önce ertuğrul sevindik ' den yıldız.
Yusuf Sevindik 01:39
Yusuf Sevindik 285 izlenme - 8 yıl önce yusuf sevindik kelkit kızılca köyü sevindik_muammer_29@hotmail.com
Mustafa Sevindik - Kınamayın Aklım Yitirdiğime 02:00
Mustafa Sevindik - Kınamayın Aklım Yitirdiğime 178 izlenme - 4 yıl önce Mustafa Sevindik - Kınamayın Aklım Yitirdiğime
Kadifenin Pususu 04:00
Kadifenin Pususu 502 izlenme - 7 yıl önce kadifenin pususu(kadifekale gençlik)
Senden  Baska Sevmedim.... 03:57
Senden Baska Sevmedim.... 172 izlenme - 5 yıl önce cemil sevindik fotoslayt...
Sinem Sevindik-Gel Gönlümü Yerden Yere 03:00
Sinem Sevindik-Gel Gönlümü Yerden Yere 12 izlenme - 4 ay önce Sinem Sevindik-Gel gönlümü yerden yere Yükleyen-Mustafa Özdemir ŞARKI SÖZLERİ Gel gönlümü yerden yere Vurma güzel ne olursun Gül dururken dikenleri Derme güzel ne olursun Git diyemem, kal diyemem Sen goncasın, gül diyemem Çok severim, söyleyemem Sorma güzel ne olursun Sevgin nefes, sevgin candır Sevgin bana heyecândır Kalbim ince bir fidandır Kırma güzel ne olursun Git diyemem, kal diyemem Sen goncasın, gül diyemem Çok severim, söyleyemem Sorma güzel ne olursun
sevindik boks 03:10
sevindik boks 238 izlenme - 8 yıl önce sevindik spor
Sevindik Boks Alirıza 10:12
Sevindik Boks Alirıza 276 izlenme - 10 yıl önce Hocalar=Mürsel SEVİNDİK,Yusuf AĞCA,Hamit SEVİNDİK
Hacı Musa 06:03
Hacı Musa 487 izlenme - 9 yıl önce yusuf kılıç'ın düğünü