Hoşgeldiniz!

seviş benimle

diyar pala - seviş benimle 03:36
diyar pala - seviş benimle 46.611 izlenme - 5 yıl önce seviş benimle
Seviş Benimle 01:07
Seviş Benimle 27.633 izlenme - 4 yıl önce kısa bi video
semİha yanki / yazık - söz müzik sezen aksu 02:38
semİha yanki / yazık - söz müzik sezen aksu 4.841 izlenme - 8 yıl önce www.nostaljikahvesi.net
Şenko - mehtaplı gecelerde 04:01
Şenko - mehtaplı gecelerde 2.842 izlenme - 7 yıl önce söz müzik : Şenol yalçın
Tarkan - Seviş Benimle (1995 İnönü Konseri) 04:50
Tarkan - Seviş Benimle (1995 İnönü Konseri) 178 izlenme - 12 ay önce Tarkan'ın ne kadar zamanın ötesinde bir sanatçı olduğunun kanıtlarından biridir bu şarkı. Gel gelelim biz bu şarkıya aileyle denk geldiğimizde kafayı koltuğa gömmüş insanlarız, öyle bi dönemdi o dönemler. Ama adamın 1995'te verdiği konsere bak. Bildiğin erotizm kokuyor. Öyle şimdikiler gibi kalitesiz, laçka bir erotizm de değil. Bildiğin kalite akıyor adamdan. Sonuna kadar izlemeniz tavsiye olunur.
Tarkan - Seviş Benimle (1994) 05:16
Tarkan - Seviş Benimle (1994) 82 izlenme - 8 ay önce Tarkan'ın 1994 çıkışlı "Acayipsin" isimli albümünden marjinal sözlere ve yoruma sahip bir parça. Kaset yeni alınmış ve yaz aylarında arabayla İzmir'e gidilmektedir. Kasetçalarda Tarkan'ın siyah yüzeyle kaplı "Aacayipsin" isimli kaseti çalmaktadır. Gül Döktüm Yollarına , Hepsi Senin mi , Unutmamalı , Dön Bebeğim , Kış Güneşi , Şeytan Azapta gibi şarkılar dinlenmekte ve eğlenceli bir yolculuk yapılmaktadır. Ancak "Seviş Benimle , aay odada şimdi aay yatakta , daha çıplak görünüyorsun" sözleriyle arabada bulunan baba,dayı,anne,abla gibi büyüklerin yanında utanmış , sanki şarkıyı ben yazmışım gibi yerin dibine girip kızarmışımdır. Aynı duygu televizyondaki öpüşme sahnelerinde de yaşanmıştır o yıllarda.Hey gidi.. Hep birlikte dinliyoruz efendim..
Diyar Pala - Seviş Benimle (Şarki Sözleri İle) 03:36
Diyar Pala - Seviş Benimle (Şarki Sözleri İle) 55 izlenme - 1 yıl önce Diyar Pala Resmi YouTube Kanalı Abone Ol: http://goo.gl/SmW2Ab Diyar Pala Playlist: http://goo.gl/IJpFpP
Seviş Benimle - Dr Kemal Ökmen 05:03
Seviş Benimle - Dr Kemal Ökmen 47 izlenme - 8 ay önce Başlangıcı Orta Asya'dan gelen Türk Musikisi, Selçuklu ve Osmanlı döneminde iyice şekillenmiş, özellikle Osmanlının zevk-ü sefa dönemlerinde tavan yapmıştır. TSM' de diğer sanat dalları gibi zamanın koşullarına uyarak çeşitli şekillenmeler göstermiştir. Ancak özellikle 1980 sonrası Çok kıymetli fakat az sayıda birkaç bestekarın önemli katkıları haricinde gerektiği kadar beslenememiş malesef ve diğer müzik dallarına nazaran eski yaygınlığını yitirmiştir. Ancak hummalı araştırmalarıma rağmen hakkında pek fazla bilgi edinemediğim bu eli eteği öpülesi abimiz sayesinde 12'den vuracağımızı düşünüyorum.
Tarkan - Seviş Benimle 05:17
Tarkan - Seviş Benimle 75 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Aacayipsin Çıkış Tarihi: 12.05.1994 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: çıkar ateşten elbiseni bir tek çıplaklığın kalsın ateşten de sıcak ay odada şimdi ay yatakta ay içindeyken daha çıplak görünüyorsun kendini ver bana nasıl da büyür bedenin gecenin içinde sen sen değilsin artık hadi konuş benimle utanmak istiyorum sözlerinden seviş benimle, savaş benimle karışalım birbirimize hiç nokta koyma geceye dur yok, durak yok bu son gece, ölüm yakın konuş benimle, seviş benimle sınırsız ol, yasaksız ol seviş benimle, savaş benimle bir yılan kadar soğuk ve kıvrak bir yalan kadar çekici ve ürkütücü olmalısın sen sen değilsin artık ben de yokum seviş benimle, konuş benimle yalnızca aşk ve gece ölüm bir adım ötede