Hoşgeldiniz!

Seviyorum Lan Seni Videoları İzle

Seviyorum Lan Seni 03:23
Seviyorum Lan Seni 8.443 izlenme - 7 yıl önce allahsız
Seviyorum Lan Seni ! 03:20
Seviyorum Lan Seni ! 1.314 izlenme - 10 ay önce Türk sinema tarihinin baş yapıtlarından biri olan,başrollerini Türkan Şoray,Bulut Aras ve Şener Şen'in paylaştığı Sultan filminin en duygusal ve en güzel sahnesidir. İyi izlemeler.
Seviyorum Lan Seni Nolucak Şimdi ? 01:24
Seviyorum Lan Seni Nolucak Şimdi ? 3.809 izlenme - 4 yıl önce Seviyorum Lan Seni . NoLucak Şimdi ?
Seviyorum Lan Seni 03:28
Seviyorum Lan Seni 3.623 izlenme - 7 yıl önce mc kaos seviyorum lan seni
seviyorum lan seni 02:01
seviyorum lan seni 1.109 izlenme - 5 yıl önce
seviyormusun? seviyorum lan seni.... 02:52
seviyormusun? seviyorum lan seni.... 710 izlenme - 5 yıl önce www.volkanerel.comdj volkan erel
Seviyorum Lan Seni - Geniş Aile 02:02
Seviyorum Lan Seni - Geniş Aile 235 izlenme - 2 yıl önce Geniş Aile'de Zeynep'in Cevahire ilan-ı aşk ettiği 87. bölümden bir kesit. Ablamız oyunculuğun dibine vurmuş.
rasim karataşlı seviyorum Lan Seni GüLbiye Orhan 26 07:48
rasim karataşlı seviyorum Lan Seni GüLbiye Orhan 26 56 izlenme - 2 yıl önce Seviyorum lan seni Eyy gönlümün köse bası Sevda trenimin son istasyonu Ask sandalımın köhne limanı Adına yar dediğim Sefil gönlümün idam mangası Seviyorum lan seni Sen sallandırsan da beni Bir darağacında gönlünün meydanında Yine de seviyorum lan seni Hatıralarımın tozlu sandukası Gözyaşlarımın hokkası Kalemimin kırık ucu Gönül tahtamın beyaz tebeşiri Gözümü sakınmadığım Gönül budağım Seviyorum lan seni Sen esirgesen de gözlerini gözlerimden Hasret bıraksan da beni gözlerinin kahvesine Yine de seviyorum lan seni Ömrümün sonbaharında Dalımda kalan son yaprağım Kırık dökük aşk ezgimin öksüz notası Kavalımın son deliği Kemanımın kırık teli Seviyorum lan seni Sen dinlemesen de artik şarkımızı Bir ayrılık şarkısının nakaratı olup Pelesenk olsan da dilime Yine de seviyorum lan seni Haziran ortası yağan kar tanem Kış ortası batıdan doğan güneşim Tersine tersine akan nehrim Baldan tatlı baldıran zehrim Seviyorum lan seni Sen son versen de hayatime Dudaklarındaki baldan tatlı zehrinle Yine de seviyorum lan seni Eyy benim sırat köprüm Sevaplarımın ve günahlarımın müsebbibi Cennetimdeki huri Cehennemimdeki zebani Seviyorum lan seni Şikayetçi değilim senden Ne bu dünyada ne de ahrette Sen beni bıraksan da Arafta bir başıma Yine de seviyorum lan seni Bensen o Edebiyat Defteri ne Ait Şiirdir..