Hoşgeldiniz!

şevket altuğ

Şevket Altuğ, Jale Altuğ ve Minik Hayranları Tuna (27 Nisan 2017) 03:03
Şevket Altuğ, Jale Altuğ ve Minik Hayranları Tuna (27 Nisan 2017) 14.432 izlenme - 6 yıl önce 27 Nisan 2017 tarihinde Şevket Altuğ hayranı bir baba olan Gökhan Akkaya, Şevket-Jale Altuğ çiftini görür bir kafede. Yanlarına gider.İşin güzel tarafı oğlu Tuna'ya da Süper Baba'yı ve yeşilçam klasiklerini izletmiş.O da hayranı usta sanatçının. Kısa ama keyifli bir sohbet gerçekleşmiş.Çok özlemişiz gerçekten büyük ustayı.
şansım yok ölemedim (şekerpare - şener şen) 00:48
şansım yok ölemedim (şekerpare - şener şen) 25.202 izlenme - 15 yıl önce şener şen ve şevket altuğ’un hurşit ve ziver tiplemesiyle ne kadar büyük aktörler olduklarını ispatladıkları bir yeşilçam klasiği olan şekerpare filminden bir sahne. ziver’in hurşit’e sinirlenip ortalığı kopardığı an. şener şen yine süper.
Şevket Altuğ ve Jale Altuğ Çiftinin Aeg Lavamat Reklamı 00:29
Şevket Altuğ ve Jale Altuğ Çiftinin Aeg Lavamat Reklamı 6.483 izlenme - 6 yıl önce Şevket Altuğ ve Jale Altuğ çiftinin 80'li yıllarda oynadıkları AEG Lavamat reklamı.
Bi Beşiktaş Muhabbeti Açtım - Şener Şen Şevket Altuğ (Gölge Oyunu) 01:00
Bi Beşiktaş Muhabbeti Açtım - Şener Şen Şevket Altuğ (Gölge Oyunu) 9.531 izlenme - 9 yıl önce Gölge Oyunu, 1992 yapımı bir Türk filmi. Yavuz Turgul'un senaryosunu yazıp yönettiği filmde Şener Şen ve Şevket Altuğ oynamıştır. Mahmut (Şevket Altuğ) ve Abidin (Şener Şen) bir pavyonda çalışmaktadırlar. Mahmut dürüst bir gençtir. Abidin ise tersine hırsız, yalancı ve çapkındır. Bu arada Sülo adlı bir komisyoncu pavyonda çalışması için patrona Kumru (Larissa Litichevskaya) isimli bir kız getirir. Gazinonun patronu, kızın sağır ve dilsiz olduğunu anlayınca onu kovar. Mahmut ona sahip çıkar ve Abidinle birlikte yaşadıkları eve götürür. Patron Süloya komisyon olarak verdiği parayı çıkartabilmek için Kumru'yu sigarayla çiçek sattırarak çalıştırmaya başlar. Mahmut, Kumru'nun yanında taşıdığı fotoğraftan Zeliha adındaki annesini aradığını anlar ve ona yardım eder. Sonunda Kumru'nun annesinin hapiste olduğunu öğrenirler. Abidin ile Mahmut, Kumru yüzünden kavga ederler ve arkadaşlıkları sona erer. Abidin yeni bir ortakla başka bir pavyonda çalışmaya başlar ama mutsuzdur ve içindeki bunalım onu intihara kadar sürükler. Mahmut, Abidinin hayatını kurtarır. Ortaklığa yeniden başlarlar. Bu arada Kumru'nun annesini ziyaret ederler. Annesi de aynı kızı gibi sağır ve dilsizdir. Mahmut Kumru'yu sever ve ilk kez bir genç kızla birlikte olur. Ertesi gün uyandığında Kumru'yu bulamaz ve Abidin'le birlikte her yerde ararlar. Pavyona döndüklerinde hiç kimsenin Kumru'nun varlığından haberleri bile olmadığı yanıtını alırlar. Akıllarına birlikte çektirdikleri bir fotoğraf gelir. Fotoğrafa baktıklarında Abidin ve Mahmut dışında hiç kimsenin olmadığını görürler. Olanların ya da olmayanların bir düş mü yoksa gerçek mi olduğuna anlam veremezler. Ama dışarıda yaşam sürmektedir. Filmin Ad: Gölge Oyunu Yönetmen: Yavuz Turgul Oyuncular: Şener Şen, Şevket Altuğ Yapım: Erler Film Yapımcı: Türker İnanoğlu Yapım Yılı: 1993
Şevket Altuğ - Düşman Filmi (1979) 05:55
Şevket Altuğ - Düşman Filmi (1979) 7.299 izlenme - 8 yıl önce Şevket Altuğ'un en az bilinen rollerinden birisidir."Karadenizli Abdullah" rolüyle yer almış filmde.Senaryo Yılmaz Güney'e ait.Baş rolleri Aytaç Arman ve Güngör Bayrak paylaşıyor.Filmin yönetmeni ise Zeki Ökten.Film, işsiz bir adamın parasızlık yüzünden yaşadığı dramı anlatmaktadır. İsmail, karısı Naciye, yaşlı annesi ve küçük kızıyla yoksul bir hayat sürmektedir. İhtiyaçlarını karşılamak için zaman zaman amele pazarında geçici işler yapar. Bir süre sonra belediyede köpek zehirleme işi bulur. Bu iş hoşuna gitmese de çalışmaya başlar. Çevresindeki gösterişli hayattan etkilenen Naciye ise gizlice fuhuş yapıp evden kaçmak için para biriktirir. Bir gün eve gelen İsmail karısının kaçtığını öğrenir. Bunun üzerine kötü yola düşen Naciye’yi bulup namusunu temizlemek için yola çıkar.
Şevket Altuğ ile Söyleşi 07:40
Şevket Altuğ ile Söyleşi 4.370 izlenme - 5 yıl önce
Şevket Altuğ'un Sümer Tilmaç'a Sürpriz Yapması (10 Kasım 2011) 05:29
Şevket Altuğ'un Sümer Tilmaç'a Sürpriz Yapması (10 Kasım 2011) 5.460 izlenme - 7 yıl önce Sümer Tilmaç'ın konuk olduğu programa telefonla bağlanarak duygusal anlar yaşatan Şevket Altuğ,Sümer Tilmaç hakkında övgü dolu sözler söylemişti.Ve burada anlattığı küçük hikayede neden Süper Baba'da Sümer Tilmaç'la başrolü paylaştığını da anlatıyor.
Şekerpare - Ziver'i Tanımak 00:32
Şekerpare - Ziver'i Tanımak 6.068 izlenme - 8 yıl önce Ziver kılık değiştirmiştir ve ziverin ahbabı olduğunu kanıtlamak ister, bunu yapmak için kendi özelliklerinden bir kaç tane sayması gerekir, görev 3 kağıttır ve mühimdir, zor da olsa özel yeteneklerinden bir kaç tane saymalıdır.
Bana da Bir Bardak Su - Kemal Sunal 04:11
Bana da Bir Bardak Su - Kemal Sunal 7.690 izlenme - 8 yıl önce Fazla açıklama yapmaya lüzum yok. Başkasından duyduğumuzda ya da başlığı gördüğümüzde bile gülümseten unutulmaz Kemal Sunal repliklerindendir. Hiçbir büfecinin Osman'ın istediği suyu neden temin etmediği de ayrıca sorgulanmalıdır.
Şekerpare - En Komik Sahneler 06:59
Şekerpare - En Komik Sahneler 5.581 izlenme - 9 yıl önce Şener Şen, İlyas Salman ve Şevket Altuğ'un oynadığı Sekerpare filminin en komik sahneleri. Yüksek kaliteli 4. videoda Zivey Bey, Hurşit ve Cumali'nin en komik sahnelerini bulacaksınız.
Yardıran İlyas Salman Gülüşü (Hababam Sınıfı Güle Güle) 01:30
Yardıran İlyas Salman Gülüşü (Hababam Sınıfı Güle Güle) 6.404 izlenme - 8 yıl önce Birçoğumuzun bildiği üzere; filmde bedenci Müjdat ile kimyacı Şevket sürekli Ayşen Gruda'nın sigarasını yakmak için en hızlı çakmak çekme yarışındandırlar ; ancak Şevket hoca, Müjdat hocadan hep geride kalmıştır...tabii bizim için önemli olan çakmağı kimin önce çektiği değil,çektikten sonra Mehmet hocanın ortalığı şenlenip şenlendirmesidir. Hürmetler...
7 Bela Hüsnü - Ediyorum ve de Burayı Dağıtıyorum 00:56
7 Bela Hüsnü - Ediyorum ve de Burayı Dağıtıyorum 5.250 izlenme - 8 yıl önce O nasıl bir giriştir... Bu girişle Malik'in batakhanesini başına yıkar. Kolaysa çıksın Pezevenk Malik Hüsnü'nün karşısına... Çağır da gelsin Malik. Görsün dünyanın kaç bucak olduğunu. Yedi Bela Hüsnü filminin en can alıcı sahnelerinden biri.
Süper Baba Oyuncularının Unutamadıkları Sahneler 22:18
Süper Baba Oyuncularının Unutamadıkları Sahneler 1.654 izlenme - 5 yıl önce Zamanın süper ve halen unutalamayan duygusal dizisi Süper Baba'nın zamane oyuncularıyla kısa kısa söyleşiler yapılmış.
Süper Baba - Kim Elimden Tutacak Be Fiko? (Metin Çekmez, Şevket Altuğ) 02:53
Süper Baba - Kim Elimden Tutacak Be Fiko? (Metin Çekmez, Şevket Altuğ) 2.315 izlenme - 7 yıl önce Süper Baba'nın en duygusal sahnelerinden biridir.Cevdet içini döker Fiko'ya,dile getirir pişmanlığını.
Şevket Senin Daha Fazla Kazanman Lazım - Kemal Sunal 01:24
Şevket Senin Daha Fazla Kazanman Lazım - Kemal Sunal 3.255 izlenme - 8 yıl önce Ve işte Casino Royale ile birlikte sinema tarihinin en çarpıcı poker sahnesi... İflah olmaz dolandırıcı Şevket köyden gelen Osman'a tokatçılık mesleğini öğretebilmek adına onu bir kumarhaneye götürür. Hiçbir şeye karışmamasını da Osman'a tembihler. Ancak oyun başladığında Osman arkadaşının kandırılmasına dayanamaz ve daha fazla kazanması gerektiğini ona hatırlatır.
Şekerpare - Bekçibaşı Bu Karakolun Nezareti Nerdeydi? 01:02
Şekerpare - Bekçibaşı Bu Karakolun Nezareti Nerdeydi? 2.437 izlenme - 8 yıl önce Serkomser Ziver'den habersiz eve erkek alındığını sanan Hurşit Ziver'in karısını kız kardeşini Nazır olan kayın babasını tutuklar içeri atar. Bunu öğrenen Ziver küplere biner acısını kendinden çıkarmak istese de beceremez.. ( Çok ciddi anlattım ama içerik komik lan valla bak. izle ve gül. saygılar..)
Şevket Altuğ'un Doğum Günü İçin Sürpriz Videolu Kutlama Etkinliği (13 Mart 2016) 22:25
Şevket Altuğ'un Doğum Günü İçin Sürpriz Videolu Kutlama Etkinliği (13 Mart 2016) 1.969 izlenme - 8 yıl önce Oynadığı filmlerin yanı sıra Perihan Abla ve Süper Baba dizileri ile gönüllerimizde taht kuran Şevket Altuğ'un doğum günü bugün (13 Mart).İyi ki doğdun büyük usta ve iyi ki tanıdık seni.Nice huzurlu, sağlıklı seneler diliyoruz sevdiklerinizle. (Süper Baba hayran sayfası (facebook.com/superbabadizisi) ve Şevket Altuğ facebook hayran sayfası tarafından düzenlenen bir etkinliktir.Şevket Altuğ'u unutamayan,Süper Baba ile büyüyen bir neslin Şevket Altuğ'a söyleyecek sözlerinin olduğu bu çalışmaya destek olan herkese teşekkür ederim.) Hazırlayan: Çağlar Köse
Doksanlarda Süper Baba İzlemek 00:58
Doksanlarda Süper Baba İzlemek 1.233 izlenme - 4 yıl önce Şöyle bir hayal kuralım , akşam ışıkları kapatıp tüplü televizyonda Süper Baba'yı izlerken, bir yandan da yanındaki sobanın alevlerinin duvar ve tavandaki dansını izlemek. Hiç fena olmazdı değil mi ?
Kemal Sunal - En Büyük Benim Sökül Paraları 00:58
Kemal Sunal - En Büyük Benim Sökül Paraları 2.482 izlenme - 8 yıl önce Şu an izleyeceğiniz kesit 1983 yapımı Tokatçı filminde. Bu filmde Osman`ı canlandıran Kemal Sunal başlık parasını biriktirmek için şehre gider ve orada tesadüfen askerlik arkadaşıyla karşılaşır. Osman durumunu askerlik arkadaşına anlatınca geçimini tokatçılıktan sağlayan arkadaşı ona da bu işi öğretmeye çalışır. Fakat sizin de izlediğiniz gibi arkadaşının Osman`ı en büyük sensin diyerek gaza getirmesine rağmen denemeleri başarısızlıkla sonuçlanır.
Şekerpare Randevu Evi Sahnesi 05:02
Şekerpare Randevu Evi Sahnesi 2.023 izlenme - 6 yıl önce Filmde, Şener Şen'in oyunculuğunun doruğa çıktığı can alıcı sahnelerden birisi. Serkomiser Ziver, randevu evi sahibi Letafet'e Cumali'nin anası rolü yapması için yahudi bezirgan kılığında ricaya gider. O sırada randevu evinde gerdek provası bahanesiyle Cumali ve Hurşit'te gelmiştir. Papaz uçurmak : İçkili eğlence Duziko : Genelde rumların yaptığı şarap üretiminden artan cibrenin yeniden damıtılmasıyla yapılan içki bazen anason da katılıp rakı da elde edilir. Alkol derecesi çok yüksek olup sağlığa son derece zararlıdır.
Süper Baba-Gitme Be Fiko (Sümer Tilmaç Anısına) 02:15
Süper Baba-Gitme Be Fiko (Sümer Tilmaç Anısına) 1.438 izlenme - 6 yıl önce Sümer Tilmaç'ı vefatının 2.yıl dönümünde saygıyla,özlemle ve rahmetle anıyoruz.
Ferdi Tayfur Sesi ile Kız Tavlamaya Çalışmak - Kemal Sunal 03:26
Ferdi Tayfur Sesi ile Kız Tavlamaya Çalışmak - Kemal Sunal 3.178 izlenme - 8 yıl önce Kemal Sunal'ın Şevket Altuğ ile birlikte harikalar yarattığı yedi bela hüsnü(restorasyonlu) filminden bir kesit. Hüsnü, Hüsniye'yi deli gibi sevmektedir.Onun sevgisini kazanmak için parayla tuttuğu adamları dövmüş,kapısına gidip cebinde Ferdi Tayfur teybi ile playback yaparak şarkı söylemiş kısacası her türlü yolu denemiştir ancak arkadaşı Şevket'in bu önerileri bir türlü tutmamış,Hüsniye'yi yine tavlayamamıştır üstüne birde kendisini dilenci zannetmişlerdir.
Süper Baba - Kenan Işık (1996) 47:04
Süper Baba - Kenan Işık (1996) 2.034 izlenme - 8 yıl önce Süper Baba dizisinde Deniz'in saplantılı aşığı Haluk'un babasını canlandırmıştı Kenan Işık.Süper Baba'daki kısa süreli macerasının ardından Sıcak Saatler,Kim 500 Milyar İster ve Dadı geldi ve artık nerdeyse Kenan Işık'ı tanımayan kimse kalmadı.
Şabanoğlu Şaban - Orijinal Fragman (1977) 03:49
Şabanoğlu Şaban - Orijinal Fragman (1977) 1.937 izlenme - 6 yıl önce
Hababam Karşılıklı Dil Öğrenme 05:01
Hababam Karşılıklı Dil Öğrenme 2.471 izlenme - 8 yıl önce Hababam Sınıfı Güle Güle(1981)filminde Hababam sınıfına yeni bir İngiliz İngilizce öğretmeni gelir ve o Hababama İngilizce öğretirken onların da kendisine Türkçe öğretmesini safça ister ardından olaylar gelişir. Dil Bilimde "Tandem Öğrenme"(Karşılıklı veya İkili Öğrenme)denilen hadisenin Hababam usulünü seyirlerinize sunuyorum.
Hababam Sınıfı - Kimya Dersi Maceraları (Bom) 06:48
Hababam Sınıfı - Kimya Dersi Maceraları (Bom) 3.767 izlenme - 8 yıl önce Şevket Altuğ`un mükemmel oyunculuğuyla hababam sınıfının tüm kimya deneyi maceraları ve malum patlama. Fakat en sonda kimya öğretmeni musluğu kapatır ve hababam sınıfı olası bir patlamadan kurtulur.
Hababam Sınıfı - Al Sana Bilmem Kimin Parmağı 01:11
Hababam Sınıfı - Al Sana Bilmem Kimin Parmağı 2.301 izlenme - 8 yıl önce Hababam Sınıfı'nın unutulmaz karekterlerinden bir tanesi olan "Badi Ekrem" hayatının en büyük hatasını yapar ve Hürrem hoca ile aynı masada bulunur.Eline erkek eli değmemiş,kız oğlan kız olan Hürrem hoca,Bilo ağanın gönderdiği müstehcen tatlıları görünce çılgına döner ve bu durumun tüm faturasını Badi Ekreme keser.
Vur Fakat Dinle! - Şekerpare 00:30
Vur Fakat Dinle! - Şekerpare 2.223 izlenme - 8 yıl önce Milyon kez izlense yinede gülünecek olan Şekerpare filminden ismiyle müsemma, kalbura bastı gibi şahane bir sahne. Bekçi Cumali serkomiserliğe terfi ettirilmiş , Ziver de karakola bekçi yapılmıştır. Cumali Notu:Vermezse vermesin, ben de şekerpareyi alırım, ohh datlı gibi.
Süper Baba 120.Bölüm Fragmanı (31 Ocak 1997) 01:03
Süper Baba 120.Bölüm Fragmanı (31 Ocak 1997) 1.180 izlenme - 7 yıl önce Emel'in "Ben de sizi adam sandım Nihat Bey" dediği efsane sahnenin olduğu bölümün fragmanı.Fragman için Zagor Tv'ye teşekkür ederim
Matematik Profesörü Getir, Tırtlar! - Şevket Altuğ 01:09
Matematik Profesörü Getir, Tırtlar! - Şevket Altuğ 2.036 izlenme - 8 yıl önce Şevket Altuğ ve Kemal Sunal'ın klasikleşmiş filmlerinden biri olan Yedi Bela Hüsnü'den kültleşmiş bir sahne.Kemal Sunal'ın sırtından geçinmek isteyen açgözlü yapımcılar ve sevgili yandaşları Şevket Altuğ'un kariyerini tıkamasaydı kim bilir kaç kült kesit daha olacaktı ? Her şeye rağmen İyi seyirler...