Hoşgeldiniz!

sevkiyat

İnsansız Kamyon ile Yapılan İlk Bira Sevkiyatı 01:12
İnsansız Kamyon ile Yapılan İlk Bira Sevkiyatı 2.533 izlenme - 1 yıl önce Otomobil üreticilerinin bir hayli üzerine düştüğü insansız araç teknolojisinde ben de varım diye Otto, Budweiser için sürücüsüz teslimat yaptı. Amerika içi teslimat yapan Otto yakın gelecekte kargo gibi teslimat işlerinin sürücüsüz araçlarla yapılabileceğine dair en önemli adımlardan birini atmış gözüküyor. Daha önce de Amazon gibi dev şirketlerin kargo taşımacılığında drone kullanmasına dair haberleri okumuştuk. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hal Kayıt Sistemi - Komisyoncu Sevkiyat Bildirimi 04:20
Hal Kayıt Sistemi - Komisyoncu Sevkiyat Bildirimi 1.761 izlenme - 6 yıl önce Acarlar Adnan Menderes Toptancı Hali
Son Dönemlerin En Büyük Askeri Sevkiyatı  01:42
Son Dönemlerin En Büyük Askeri Sevkiyatı 137 izlenme - 2 yıl önce Şırnak'a son dönemlerin en büyük askeri sevkiyatlarından biri bugün gerçekleştirildi. Mardin-Cizre yönünden gelen ve yaklaşık 70 araçtan oluşan kirpi, kobra ve akrep olarak adlandırılan zırhlı araçlar ile otobüslerden oluşan konvoy ile komandolar, sıkı güvenlik önlemi altında Şırnak çevre yolundan gelerek 23. Jandarma Sınır Tümen Komutanlığı’na giriş yaptı. Cizre tarafından karayoluyla gelen konvoyda frekans karıştırıcı jammerlar eşliğinde sıkı bir şekilde güvenlik önlemi alındı. Şırnak 23'üncü Jandarma Sınır Tümen Komutanlığı'na yapılan asker sevkiyatının, daha sonra uygun görülen birliklerde konuşlandırılacağı belirtildi.
Sınıra Yapılan Askeri Sevkiyat Kızıltepe'ye Ulaştı 01:46
Sınıra Yapılan Askeri Sevkiyat Kızıltepe'ye Ulaştı 9 izlenme - 1 ay önce Sınıra yapılan askeri sevkiyat Kızıltepe'ye ulaştıMARDİN - Suriye sınırına gönderilen zırhlı araçlar, Mardin'in Kızıltepe ilçesine ulaştı.
Suriye Sınırına Sevkiyat Sürüyor 01:28
Suriye Sınırına Sevkiyat Sürüyor 7 izlenme - 1 ay önce Suriye sınırına sevkiyat sürüyor KİLİS - Suriye'nin Halep kentine bağlı Afrin ilçesinin karşısında bulunan Türkiye tarafına tank ve askeri araç sevkiyatları sürüyor.
Cenaze Aracıyla Uyuşturucu Sevkiyatı Yapmışlar 01:47
Cenaze Aracıyla Uyuşturucu Sevkiyatı Yapmışlar 21 izlenme - 4 ay önce Cenaze aracıyla uyuşturucu sevkiyatı yapmışlarANTALYA - Diyarbakır'dan tekerlekli sandalye, peynir bidonları ve cenaze aracı ile Antalya uyuşturucu madde getirdiği belirlenen 10 kişi yakalandı.
Afrin Sınırına Büyük Sevkiyat 02:13
Afrin Sınırına Büyük Sevkiyat 15 izlenme - 4 ay önce Afrin sınırına büyük sevkiyat Suriye sınırına sıfır noktada bulunan Kilis'te, Afrin bölgesinin karşısındaki hudut karakollarına fırtına obüs, kirpi, zırhlı kobra aracı ile sivil otobüslerle komando birlikleri sevk edildiKİLİS - Suriye sınırına sıfır noktada bulunan Kilis'te, Afrin...
Afrin Sınıra Büyük Sevkıyat 01:31
Afrin Sınıra Büyük Sevkıyat 13 izlenme - 6 ay önce Afrin Sınıra büyük sevkıyatKİLİS - Suriye sınırındaki Kilis'te, Afrin bölgesinin karşısındaki Hudut Karakollarına fırtına obüs topları ile M 114 kariyer gönderildi.
Şanlıurfa’dan Sınıra Askeri Sevkiyat 02:37
Şanlıurfa’dan Sınıra Askeri Sevkiyat 41 izlenme - 1 yıl önce Edinilen bilgiye göre; Şanlıurfa 20. Zırhlı Tugay Komutanlığından çıkan askeri araçlar Suriye sınırına sevk edildi.
Türkiye'den ABD'ye Dikiş Makinesinde Uyuşturucu Sevkiyatı Polise Takıldı 01:22
Türkiye'den ABD'ye Dikiş Makinesinde Uyuşturucu Sevkiyatı Polise Takıldı 3 izlenme - 2 ay önce Türkiye'den ABD'ye dikiş makinesinde uyuşturucu sevkiyatı polise takıldı Narkotik polisi, 13 Aralık'ta bir kargo firmasının deposuna operasyon düzenledi Dedektör köpeklerinin de yer aldığı operasyonda, Türkiye'den ABD'ye gönderilecek dikiş makinesine uyuşturucu gizlendiği tespit edildiİSTANBUL...
Hayvan Gübresi İçinde Uyuşturucu Sevkiyatı Yapmak 01:15
Hayvan Gübresi İçinde Uyuşturucu Sevkiyatı Yapmak 15 izlenme - 11 ay önce Osmaniye'de hayvan gübresi yüklü bir kamyonda gizlenmiş vaziyette 170 kilo 100 gram esrar ele geçirildi. Alınan bilgiye göre, İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ile Uyuşturucuyla Mücadele Şubesi ekipleri tarafından E-90 Otoyolu Kadirli gişeleri yakınında oluşturulan polis uygulama noktasında 31 P 1237 plakalı kamyon şüphe üzerine durduruldu.
Uyuşturucu Sevkiyatı Yapan Sevgililer Yakalandı: Düğün Yapacaktık 02:34
Uyuşturucu Sevkiyatı Yapan Sevgililer Yakalandı: Düğün Yapacaktık 14 izlenme - 1 yıl önce
Aile Görünümlü Uyuşturucu Sevkiyatı 00:26
Aile Görünümlü Uyuşturucu Sevkiyatı 3 izlenme - 3 ay önce Aile görünümlü uyuşturucu sevkiyatı Otomobilin zulasından uyuşturucu çıktı, 1 şüpheli tutuklandıELAZIĞ - Elazığ'da, karı-kocanın içinde bulunduğu otomobile özel yaptırılan zuladan 9 kilo 350 gram toz esrar çıktı, şüphelilerden biri tutuklandı.
Rüzgar Türbini Sevkiyatı 01:27
Rüzgar Türbini Sevkiyatı 7 izlenme - 8 ay önce Danimarka'da 218 km'lik yolculukla 88 buçuk metre ve 60 ton olan rüzgargülünün transferi kameraya böyle yansımış.
Doğu İllerine Askeri Sevkiyat 02:46
Doğu İllerine Askeri Sevkiyat 4 izlenme - 5 ay önce Doğu illerine askeri sevkiyatGAZİANTEP - Gaziantep'ten doğu illerine gidecek olan ve içerisinde 13 adet tank bulunan askeri konvoy bu sabah yola çıktı.
Hatay Sınırına Askeri Malzeme Sevkiyatı 00:50
Hatay Sınırına Askeri Malzeme Sevkiyatı 4 izlenme - 4 ay önce Hatay sınırına askeri malzeme sevkiyatıHATAY - Hatay'ın sınır bölgesine Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından askeri araç ve askeri malzeme lojistik sevkiyatı sürüyor.
Düğün Kınası Altında Kaçak Sigara Sevkiyatı 01:22
Düğün Kınası Altında Kaçak Sigara Sevkiyatı 3 izlenme - 3 ay önce Düğün kınası altında kaçak sigara sevkiyatı Aksaray'da polisin şüphe üzerine durdurduğu kumaş yüklü tırın römorkunda kınaların bulunduğu kolilerin içine gizlenmiş 19 bin 100 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildiAKSARAY - Aksaray'da kumaş yüklü tırın römorkunda kınaların bulunduğu kolilerin...
Hatay'da Askeri Sevkiyat 00:32
Hatay'da Askeri Sevkiyat 1 izlenme - 1 ay önce Hatay'da askeri sevkiyatHATAY - Hatay'ın sınır bölgesine takviye amacıyla gönderilen askeri araçların sevkiyatı sürüyor.
Tem'de Askeri Araç Sevkiyatı 02:01
Tem'de Askeri Araç Sevkiyatı 4 izlenme - 4 ay önce TEM'de askeri araç sevkiyatıİSTANBUL - TEM Otoyolu Orhanlı Mevkii'nde tırların üzerinde tank sevkiyatı başladı.
Çağatay Şaşmaz - Sevkiyat 04:28
Çağatay Şaşmaz - Sevkiyat 55 izlenme - 6 yıl önce sevkiyat seslendiren çağatay şaşmaz sarmaşık saatler program sunucusu şiirlerin prensi
Hatay'da Askeri Malzeme Sevkiyatı 00:44
Hatay'da Askeri Malzeme Sevkiyatı 3 izlenme - 4 ay önce Hatay'da askeri malzeme sevkiyatıHATAY - Türk Silahlı Kuvvetleri'nin çatışmasızlık bölgesi olan İdlib bölgesine intikali kapsamında Hatay'da askeri araç ve askeri malzeme sevkiyatı sürüyor.
Suriye Sınırına Askeri Sevkiyat 02:16
Suriye Sınırına Askeri Sevkiyat 5 izlenme - 12 ay önce Suriye Sınırına Askeri Sevkiyat
Avustralya'ya Uyuşturuculu Masa Örtüsü Sevkiyatı 00:51
Avustralya'ya Uyuşturuculu Masa Örtüsü Sevkiyatı 1 izlenme - 2 ay önce Avustralya'ya uyuşturuculu masa örtüsü sevkiyatı Bir kargo şirketine düzenlenen operasyonda Avustralya'ya gönderilmek istenen kolide masa örtüsüne emdirilmiş 19 kilo 480 gram afyon sakızı ele geçirildiİSTANBUL - İstanbul'da bir kargo şirketine düzenlenen operasyonda Avustralya'ya...
Motosikletle Kapı Sevkıyatı 00:40
Motosikletle Kapı Sevkıyatı 4 izlenme - 8 ay önce Motosikletle kapı sevkıyatıKİLİS - Kilis'te bir motosiklet ile yapılan kapı sevkıyatı, tehlikeli ve ilginç görüntülere neden oldu Türkiye'de nüfus ortalamasına göre en çok motosikletin bulunduğu Kilis'te, motosikletler sık sık eşya taşımakta kullanılıyor.
Sınıra Sevkiyat Sürüyor 00:28
Sınıra Sevkiyat Sürüyor 1 izlenme - 2 ay önce Sınıra sevkiyat sürüyorKİLİS - Suriye sınırında bulunan Kilis'e batı illerinden askeri sevkiyat sürüyor.
Sınıra Topçu Bataryası ile Mühimmat Sevk Edildi 01:05
Sınıra Topçu Bataryası ile Mühimmat Sevk Edildi 1 izlenme - 2 ay önce Sınıra topçu bataryası ile mühimmat sevk edildiKİLİS - Kilis'teki, sınır birliklerine topçu bataryası ile mühimmat sevkıyatı yapıldı.
TSK'nın Hatay'a Sevkiyatı Sürüyor 01:02
TSK'nın Hatay'a Sevkiyatı Sürüyor 1 izlenme - 4 ay önce TSK'nın Hatay'a sevkiyatı sürüyorHATAY - Hatay'ın sınır bölgesine Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından askeri araç ve askeri personel taşıyan zırhlı araçların sevkiyatı sürüyor.
ElBab'a Askeri Sevkiyat 00:31
ElBab'a Askeri Sevkiyat 2 izlenme - 1 yıl önce El-Bab'a Askeri Sevkiyat
Suriye Sınırına Tank Sevkiyatı 01:10
Suriye Sınırına Tank Sevkiyatı 1 izlenme - 9 ay önce Suriye sınırına tank sevkiyatı GAZİANTEP - Gaziantep'ten Suriye sınırındaki Şanlıurfa'ya 10 adet tank sevkiyatı yapıldı.