Hoşgeldiniz!

sevkiyat

İnsansız Kamyon ile Yapılan İlk Bira Sevkiyatı 01:12
İnsansız Kamyon ile Yapılan İlk Bira Sevkiyatı 2.389 izlenme - 1 ay önce Otomobil üreticilerinin bir hayli üzerine düştüğü insansız araç teknolojisinde ben de varım diye Otto, Budweiser için sürücüsüz teslimat yaptı. Amerika içi teslimat yapan Otto yakın gelecekte kargo gibi teslimat işlerinin sürücüsüz araçlarla yapılabileceğine dair en önemli adımlardan birini atmış gözüküyor. Daha önce de Amazon gibi dev şirketlerin kargo taşımacılığında drone kullanmasına dair haberleri okumuştuk. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hal Kayıt Sistemi - Komisyoncu Sevkiyat Bildirimi 04:20
Hal Kayıt Sistemi - Komisyoncu Sevkiyat Bildirimi 1.667 izlenme - 5 yıl önce Acarlar Adnan Menderes Toptancı Hali
Son Dönemlerin En Büyük Askeri Sevkiyatı  01:42
Son Dönemlerin En Büyük Askeri Sevkiyatı 132 izlenme - 1 yıl önce Şırnak'a son dönemlerin en büyük askeri sevkiyatlarından biri bugün gerçekleştirildi. Mardin-Cizre yönünden gelen ve yaklaşık 70 araçtan oluşan kirpi, kobra ve akrep olarak adlandırılan zırhlı araçlar ile otobüslerden oluşan konvoy ile komandolar, sıkı güvenlik önlemi altında Şırnak çevre yolundan gelerek 23. Jandarma Sınır Tümen Komutanlığı’na giriş yaptı. Cizre tarafından karayoluyla gelen konvoyda frekans karıştırıcı jammerlar eşliğinde sıkı bir şekilde güvenlik önlemi alındı. Şırnak 23'üncü Jandarma Sınır Tümen Komutanlığı'na yapılan asker sevkiyatının, daha sonra uygun görülen birliklerde konuşlandırılacağı belirtildi.
Uyuşturucu Sevkiyatı Yapan Sevgililer Yakalandı: Düğün Yapacaktık 02:34
Uyuşturucu Sevkiyatı Yapan Sevgililer Yakalandı: Düğün Yapacaktık 9 izlenme - 3 hafta önce
Şanlıurfa’dan Sınıra Askeri Sevkiyat 02:37
Şanlıurfa’dan Sınıra Askeri Sevkiyat 10 izlenme - 1 ay önce Edinilen bilgiye göre; Şanlıurfa 20. Zırhlı Tugay Komutanlığından çıkan askeri araçlar Suriye sınırına sevk edildi.
SEVKİYAT 01:01
SEVKİYAT 36 izlenme - 4 yıl önce SEVKİYAT
Çağatay Şaşmaz - Sevkiyat 04:28
Çağatay Şaşmaz - Sevkiyat 53 izlenme - 5 yıl önce sevkiyat seslendiren çağatay şaşmaz sarmaşık saatler program sunucusu şiirlerin prensi