Hoşgeldiniz!

Seyit Torun Videoları İzle

CHP Milletvekilleri Erzurum'da Referandum Çalışmalarına Başladı 03:46
CHP Milletvekilleri Erzurum'da Referandum Çalışmalarına Başladı 2 izlenme - 3 ay önce CHP milletvekilleri Erzurum'da referandum çalışmalarına başladıERZURUM - CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ve beraberindeki milletvekilleri Erzurum'da referandum çalışmalarına başladı.
Chp'den Samsun'a Milletvekili Çıkartması 02:27
Chp'den Samsun'a Milletvekili Çıkartması 2 izlenme - 3 ay önce CHP'den Samsun'a milletvekili çıkartmasıSAMSUN - CHP Genel Başkan Yardımcıları Seyit Torun ve Çetin Osman Budak'ın da aralarında bulunduğu toplam 8 vekil ve 1 parti meclis üyesi bir dizi toplantılara katılmak için Samsun'a geldi.
Seyit Torun - CHP Düzce İl Başkanı Zekeriya Tozan'ın Darbedilmesi - Ordu 02:37
Seyit Torun - CHP Düzce İl Başkanı Zekeriya Tozan'ın Darbedilmesi - Ordu 7 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Seyit Torun'un açıklaması Toplantıdan detaylar CHP Genel Başkan Yardımcısı Torun: " (CHP Düzce İl Başkanı Zekeriya Tozan'ın darbedilmesi) Olayı kınıyorum ve lanetliyorum.
Çanakkale CHP'li Torun'dan 'Pkk'ya Destek' İddiası 04:13
Çanakkale CHP'li Torun'dan 'Pkk'ya Destek' İddiası 5 izlenme - 1 yıl önce CHP'li Torun'dan 'PKK'ya destek' iddiası CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, geçmişte çözüm süreci adı altında bölücü terör örgütü PKK'ya destek verildiğini iddia ederek sorumluların yargılanmasını istedi.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Torun: 01:10
CHP Genel Başkan Yardımcısı Torun: "Asla ve Asla Terör Bu Ülkeyi Bölemeyecek" 2 izlenme - 9 ay önce CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun, Van'da terör örgütü PKK mensuplarınca Kurban Bayramı'nın ilk günü gerçekleştirilen ve 46'sı sivil 48 kişinin yaralandığı saldırıya ilişkin, "Hoşgörünün, paylaşmanın, kucaklaşmanın manevi gününün başlangıcında, bir bayram gününde böyle bir infialin, saldırının olması son derece üzücü." dedi.
Çanakkale CHP'li Torun'dan Hükümete 'Algı' Eleştirisi 04:07
Çanakkale CHP'li Torun'dan Hükümete 'Algı' Eleştirisi 2 izlenme - 1 yıl önce CHP'li Torun'dan hükümete 'algı' eleştirisi CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Çanakkale'de hükümeti eleştirdi.