Hoşgeldiniz!

şeyma subaşı

Şeyma Subaşı ve Orkun Işıtmak Çılgınca Dans Etti 00:53
Şeyma Subaşı ve Orkun Işıtmak Çılgınca Dans Etti 9.237 izlenme - 2 gün önce GQ Men Of The Year 2018 Ödül Törenine, Acun Ilıcalı'dan boşandıktan sonra gündemden düşmeyen Şeyma Subaşı ve Ünlü Youtuber Orkut Işıtmak delice dans etmiş.
Acun Ilıcalı'dan Boşanma Sonrası İlk Açıklama 02:42
Acun Ilıcalı'dan Boşanma Sonrası İlk Açıklama 24.272 izlenme - 3 ay önce TV 8’in sahibi Acun Ilıcalı ile eşi Şeyma Subaşı Ilıcalı birlikte geldikleri Silivri Aile Mahkemesi’nde anlaşmalı olarak boşandı. Duruşmanın başında gizlilik kararı veren hakim, çifti 9 dakikada boşadı. Acun Ilıcalı'dan ilk açıklama: “Her evlilikte boşanmada var. Biz de Şeyma ile evliliğimizi kurtarmak için açıkçası birkaç kere denedik konuştuk kurtaramadık. Buna insani yönden bakmanızı istiyorum. Denedik olmadı… Sonuçta ikimiz için de demek hayırlısı böyle. Popülerliğimizden kaynaklanan çirkin dedikodular olabilir. Sonuçta biz de kendi aramızda küçük bir aileydik olmadı, yürütemedik. Yürümedi hayırlısı olsun. İddiaların hepsi çirkin. Severek evlendik yürütemedik, saygı ile ayrıldık.”
Şeyma Subaşı, Fransız DJ Guido Siena İle Görüntülendi 00:26
Şeyma Subaşı, Fransız DJ Guido Siena İle Görüntülendi 10.492 izlenme - 2 ay önce Şeyma Subaşı tatil için gittiği Meksika’da yeni sevgilisi olduğu iddia edilen Fransız DJ Guido Senia ile görüntülenmiş.
Acun Abi Beatbox Yapcam (Boşanma Röportajı) 01:43
Acun Abi Beatbox Yapcam (Boşanma Röportajı) 13.916 izlenme - 3 ay önce Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı çiftinin 26.11.2018 tarihi itibariyle boşanması sonrası adliye çıkışında röportaj yaptıkları sırada arkadan gelen "Acun abi Beatbox yapıcam" sözleri ile dumura uğraması fakat hiçbirşey olmamış gibi açıklamasına devam etmesi. Olay 0:34'de yaşanıyor.
Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı Boşandı 02:36
Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı Boşandı 9.709 izlenme - 3 ay önce Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşıyla saat 13.50 sıralarında aynı araçla Silivri Adliyesi'ne geldi. Silivri Aile Mahkemesi'nde görülen duruşma yaklaşık 8 dakika sürdü. Çift anlaşmalı olarak boşandılar
Gel Barışılam Diyen Ahmet Hakan Video İle Cevabını Verdi 00:15
Gel Barışılam Diyen Ahmet Hakan Video İle Cevabını Verdi 40.584 izlenme - 1 yıl önce Şeyma Subaşı, geçtiğimiz yıl sert bir tartışmaya giriştiği Ahmet Hakan'ın "Gel barışalım" çağrısına olumlu cevap verdi.
Şeyma Subaşı'yı Kızının Uyarması - Çok Ses Yapıyorsunuz Anne 00:15
Şeyma Subaşı'yı Kızının Uyarması - Çok Ses Yapıyorsunuz Anne 59.134 izlenme - 1 yıl önce Sosyal medyayı en sık kullanan ünlülerin başında gelen Acun Ilıcalı'nın müstakbel eşi Şeyma Subaşı arkadaşlarıyla birlikte ufak çaplı parti vermiş. Kızı sesten rahatsız olunca annesini "Çok Ses Yapıyorsunuz Anne" deyip uyarmış.
Yeşim Salkım’dan Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı Açıklaması 03:34
Yeşim Salkım’dan Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı Açıklaması 631 izlenme - 5 gün önce Ünlü sanatçı, sinema ve dizi oyuncusu Yeşim Salkım, Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın evliliği hakkında daha önceden yorumlar yapmış ve tepkiler almış. Yeşim Salkım, Acun Ilıcalı hakkında yeni bir video kaydı yaparak sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunmuş.
Şeyma Şubaşı'nın Sosyal Medyayı Sallayan Eski Görüntüleri 03:13
Şeyma Şubaşı'nın Sosyal Medyayı Sallayan Eski Görüntüleri 17.936 izlenme - 7 ay önce Bir televizyon programında düzenlenen modellik yarışmasına ait görüntüleri ortaya çıkan Şeyma Subaşı'nın estetis hali dikkat çekmiş. Top Model Türkiye 2006 yarışma programının jurisi olan Deniz Akkaya'nın eleştirilerini dinleyen Şeyma Subaşı'nın üzgün hali kameralara böyle yansımış.
Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı Boşanıyor 03:23
Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı Boşanıyor 3.954 izlenme - 3 ay önce Geçtiğimiz yıl eylül ayında Fransa'nın Marsilya kentinde evlenen Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı'nın bugün anlaşmalı olarak boşanacağı bildirildi.
Dans Edemeyen Acun'dan Samimi İtiraflar (Beyaz Show - 27 Ekim 2017) 01:14
Dans Edemeyen Acun'dan Samimi İtiraflar (Beyaz Show - 27 Ekim 2017) 24.542 izlenme - 1 yıl önce Acun'un düğün görüntülerine takılmaya devam eden Beyaz, dans edememe konusunu da yeniden gündeme getirmiş. Şeyma Subaşı'nın aksine dans etme konusunda yeteneksiz olduğunu kabul eden Acun Ilıcalı, işi bilenlerin yanında işe hiç karışmamanın daha doğru olacağını ifade eden bir benzetmeyle konuyu noktalamış.
Şeyma Subaşı'dan Olay Direk Dansı 00:12
Şeyma Subaşı'dan Olay Direk Dansı 951 izlenme - 3 hafta önce Bir süre önce medya patronu Acun Ilcalı'dan ayrılan Şeyma Subaşı direk dansı ile moral depoluyor olmalı. Direk dansında da oldukça iddialı.
Şeyma Subaşı Direk Dansı Yapıyor 01:03
Şeyma Subaşı Direk Dansı Yapıyor 14.735 izlenme - 10 ay önce Şeyma Subaşı'nın direk dansı performansı Acun Ilıcalı'nın eşi Şeyma Subaşı, Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor.
Şeyma Subaşı Ve Acun Ilıcalı Domuzlarla Denize Girdiler 01:20
Şeyma Subaşı Ve Acun Ilıcalı Domuzlarla Denize Girdiler 14.604 izlenme - 12 ay önce Acun Ilıcalı'nın eşi Şeyma Subaşı Bahama tatili sırasında domuz besledi. Dünyanın dört bir yanını gezme fırsatı bulan ve burada geçirdiği keyifli vakitleri sosyal medya hesabından da paylaşan Şeyma Subaşı bu defa Bahama'dan paylaşım yaptı. Kocası Acun Ilıcalı’nın Survivor 2018 için Dominik’te olmasını fırsat bilen Şeyma, soluğu dünyanın en ünlü tatil mekanlarından olan Bahama Ada Sahilleri’nde aldı. Sözcü'nün haberine göre Masmavi suları ve neredeyse el değmemiş gibi görünen kumsallarıyla hemen herkesin görmek istediği bu yerde tatilin tadını çıkartan Şeyma Subaşı, Bahama tatili sırasında yaklaşık 30 yıldır doğal ortamda yaşayan domuzları beslemeyi de ihmal etmedi.
Acun Ilıcalı Ve Şayma Subaşı'nın Boşanma Protokolü 01:37
Acun Ilıcalı Ve Şayma Subaşı'nın Boşanma Protokolü 3.109 izlenme - 3 ay önce Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nın 7 maddelik ‘suskunluk protokolü’nün ayrıntılarına ulaşıldı. Protokole göre Şeyma Subaşı, evlenirse veya konuşursa nafaka kesilecek.
Şeyma Subaşı'nın Fransız Sevgilisi Guido Senia ile Tatil Yapması 00:25
Şeyma Subaşı'nın Fransız Sevgilisi Guido Senia ile Tatil Yapması 923 izlenme - 1 ay önce Evliliğini ilk mahkemede bitirip bekarlığın tadını çıkarmaya başlayan Şeyma Subaşı, Fransız sevgilisi Dj Guido Senia ile birlikte Tayland'ın dünyaca ünlü turizm adası Phuket'te tatil yapıyormuş.
Ork'un O Ses Türkiye Performansı - Netflix 01:22
Ork'un O Ses Türkiye Performansı - Netflix 14.994 izlenme - 1 yıl önce Ork'un O Ses Türkiye Performansı, Netflix Türkiye, Bright reklamıdır.
Şeyma Subaşı, Kızı Melisa'ya Böcek Yedirmeye Çalıştı 00:25
Şeyma Subaşı, Kızı Melisa'ya Böcek Yedirmeye Çalıştı 1.284 izlenme - 1 ay önce Acun Ilıcalı ile olan evliliğini sonlandıran Şeyma Subaşı, kızı Melisa'ya böcek yedirmeye çalıştığı anları kayda alarak sosyal medya hesabından paylaştı.
Acun Ilıcalı Seramik Kırma Oyununda Şeyma Subaşı'yı Yendi 00:43
Acun Ilıcalı Seramik Kırma Oyununda Şeyma Subaşı'yı Yendi 8.590 izlenme - 9 ay önce Şeyma Subaşı Survivor Adası'nda eşi Acun Ilıcalı'la birlikte seramik kırma oyunu oynadı. Eşine yenilen Subaşı, hırsını alamayınca Ilıcalı'ya top fırlattı. Acun Ilıcalı'ya yenilmeyi içine sindiremeyen Subaşı, bu seferde kumda koşu yarışı yapmak istedi. Koşu yarışını kazanan Subaşı eşine inat yaparak üç kere "En büyük benim" diye bağırdı.
Kendi Düğününden Sıkılan Acun 00:10
Kendi Düğününden Sıkılan Acun 9.914 izlenme - 1 yıl önce Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın düğününde, Acun'un "Bi bitse de gitsek amk" tandanslı tavırlarını izliyoruz.
Şeyma Subaşı'nın Ev hali Görenleri Şaşırttı (Beyaz Show - 27 Ekim 2017) 05:18
Şeyma Subaşı'nın Ev hali Görenleri Şaşırttı (Beyaz Show - 27 Ekim 2017) 10.718 izlenme - 1 yıl önce Sosyal medya paylaşımlarıyla göz önünde olan Şeyma Subaşı, evde zıt bir yaşam sürüyor! Paylaşımlarında son moda giysiler ve eğlence anları bolca... Peki evde nasıl? Beyaz ve Şeyma Subaşı'nın birlikte oynadıkları muhteşem skeci izliyoruz efendim.
Acun'la Şeyma Subaşı'ya Görgüsüz Diyen Kadın 00:45
Acun'la Şeyma Subaşı'ya Görgüsüz Diyen Kadın 8.441 izlenme - 1 yıl önce Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı düğün ve nikahtan sonra eğlenmeye bara gittiğinde kadın davetli dans eden Acun ve Şeyma Subaşı2ya beklenmedik bir tepki gösterdi
Şeyma Subaşı ve Alican Ulusoy'un Dansı 00:20
Şeyma Subaşı ve Alican Ulusoy'un Dansı 1.637 izlenme - 3 ay önce Fransa'da yaptıkları evlilikleri çok konuşulan Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı dün anlaşmalı olarak ayrıldı. Şeyma Subaşı’nın Alican Ulusoy ile yapmış olduğu dans videosu sosyal medyada gündem oldu.
Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı Boşanmak İçin Adliyeye Geldi 00:49
Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı Boşanmak İçin Adliyeye Geldi 1.322 izlenme - 3 ay önce Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı, boşanmak için Silivri Adliyesine geldi. Adliyeye birlikte gelen Subaşı ve Ilıcalı'nın neşeli oldukları görüldü.
Şeyma Subaşı'nın Aşırı Gülünç Acun Videosu 00:11
Şeyma Subaşı'nın Aşırı Gülünç Acun Videosu 5.649 izlenme - 12 ay önce Sosyal medyayı aktif kullanan Şeyma Subaşı, eşi Acun Ilıcalı'nın amcalarıyla çektirdiği fotoğrafa yapılan montajı kahkahalarla paylaştı.
Şeyma Subaşı'nın Evleniyorum Paylaşımı 00:58
Şeyma Subaşı'nın Evleniyorum Paylaşımı 4.290 izlenme - 2 yıl önce Acun Ilıcalı ile Fransa'da üç gün üç gece sürecek bir düğünle evlenecek olan Şeyma Subaşı, Mikanos'ta bekarlığa veda partisi düzenlemiş.Şeyma Subaşı, partiye ait fotoğrafları ve videoları sosyal medya hesabından yayınlamış. Subaşı'nın ingilizce "8 yılın sonunda evleniyorum" paylaşımı büyük ilgi görmüş.
Acun Ilıcalı'nın Seçilmiş Kişi Olduğunun Kanıtı 03:53
Acun Ilıcalı'nın Seçilmiş Kişi Olduğunun Kanıtı 5.789 izlenme - 2 yıl önce Tesadüfsüz isimli bir Youtuber'ın Acun Ilıcalı hakkında yaptığı muhteşem tespit.
Acun Ilıcalı'nın Kendi Düğününü Sunması! 02:04
Acun Ilıcalı'nın Kendi Düğününü Sunması! 2.451 izlenme - 1 yıl önce Ünlü televizyoncu tv 8 patronu acun ılıcalı ile 8 yıldır sevgili olan İnstagram fenomeni şeyma subaşı evledi. Düğüne beyaz gelinlikler içinde ve ağlayarak çıkan şeyma subaşı kızı melisa ılıcalıyıda küçük gelin yaptı.Sembolik nikah törenin ardından ilk dansı eden şeyma ılıcalı acun ılıcalına bizde buradan mutluluklar diliyoruz efendim.
Şeyma Subaşı'nın Skandal Görüntülerine Acun'un Tepkisi 01:12
Şeyma Subaşı'nın Skandal Görüntülerine Acun'un Tepkisi 2.406 izlenme - 1 yıl önce Geçtiğimiz günlerde sosyal medyaya düşen bir görüntü gündem oldu. Videoda Şeyma Subaşı bir partide dans ediyor, arkasında eğlenenler de ‘hap var mı?’’ diye soruyor.Bu video ortaya çıktıktan sonra Acun Ilıcalı’ya ait bir video daha sosyal medyaya düştü. O görüntüde de Acun Ilıcalı telefonda konuştuğu birisine “Birileri yapar, videoda bir şey yok ki zaten, hap var mı, ne yani hap var mı?” diyor.
Şeyma Subaşı'ya Altın Takan Yarışmacı - O Ses Türkiye (15 Ekim 2017) 01:39
Şeyma Subaşı'ya Altın Takan Yarışmacı - O Ses Türkiye (15 Ekim 2017) 2.006 izlenme - 1 yıl önce Çok izlnen yarışma O Ses Türkiye'de Acun Ilıcalı'nın karısına yarışmacı altın takarak değşik bir renk kattı.