Hoşgeldiniz!

şeytan çıkarma

şeytan çıkarma! 01:03
şeytan çıkarma! 7.368 izlenme - 8 yıl önce arkiler şeytan çıkarıyo :d
Şeytan' ın Tapeleri (Korkunçlu) 03:47
Şeytan' ın Tapeleri (Korkunçlu) 1.379 izlenme - 2 yıl önce Exorcism of Emily Rose( Şeytan Çarpması- 2005) ve Requiem( 2006) filmlerine konu olmuş, Anneliese Michel adlı Alman kıza Katolik Kilisesi tarafından uygulanan şeytan çıkarma ayinden kalma ses kayıtları. İddiaya göre içine 6 tane şeytan girmiş : 1) Hitler 2) Kabil 3) Neron 4) Fleischmann 5) Yehuda 6) Lucifer
hayaletlerden dayak yiyen çocuğun dramı... :) 02:45
hayaletlerden dayak yiyen çocuğun dramı... :) 8.932 izlenme - 8 yıl önce gulme komşuna gelir başına...
Şeytan Çıkarma Ayininde Korkutan Olay 01:17
Şeytan Çıkarma Ayininde Korkutan Olay 241 izlenme - 6 ay önce Sosyal medyada dolaşan bir şeytan çıkarma ayinine ait görüntülerde ürküten bir ayrıntı göze çarptı. Genç bir kıza uygulanan ayinde kızın yüzünde bir ara şeytani bir gülümseme belirdi. Nerede ve ne zaman çekildiği bilinmeyen görüntülerde İspanyolca konuşan bir genç kıza orta yaşlı bir kadın ve çevredeki birkaç erkek şeytan çıkarma ayini düzenliyor. Önce kızla konuşan beyaz kazaklı bir kadına genç kız “aynı şey değil” diyor. Kadın kıza “neden” sorusunu yöneltince kız cevap vermiyor ve kadın ekliyor “Çünkü sen bir ölüsün” diyor. Ardından genç kız “O beni duyuyor” demeye başlıyor. Kızı ellerinden sıkıca tutan adamlarla birlikte ayin düzenleniyor. İşte o sıralarda kızın yüzünde şeytani bir gülümseme beliriyor.
Türk Usulü Şeytan Çıkarma 11:34
Türk Usulü Şeytan Çıkarma 367 izlenme - 1 yıl önce Exorsistimizin adı "spirutualist" Erol Tangut. Kendisine şeytan avcısı diyor. Görüntülerde mücadele ettiği şeytan,iblis,ifrit,cin v.s.lerin içine kaçtığı üç kadın var.(arada bir de adam bağırıyor, herhalde aynı dertlerden müzdarip bir genç.) Bu şeytanlarla Erol beyin canla başla savaşı karşınızda...
Anneliese Michel - Şeytan Çıkarma Ses Kaydı! (Çocuklar İçin Uygun Değildir) 03:31
Anneliese Michel - Şeytan Çıkarma Ses Kaydı! (Çocuklar İçin Uygun Değildir) 471 izlenme - 1 yıl önce Sitedaşlar çocuklar için uygun değil yazdım çünkü etkilenebilme ihtimalleri yüksek lütfen dikkate alalım.Gelelim ses kaydına ses kaydı Anneliese Michel'e ait.Hayatı daha sonra The Exorcism of Emily Rose filmine konu olmuştur. Kendisi hastalandıktan sonra doktorlar tanı ve tedaviyi başaramazlar ve en son içine şeytan girdiği şüphesiyle Katolik Kilise'si tarafından şeytan çıkarma izni verilir. Bu seanslarının hepsinin ses kaydı alınır. Garip sesler çıkaran ve günden güne durumu daha da kötüleşen Michel en sonunda hayatını kaybeder. Şeytan Çıkarma uygulayan din görevlilerine ölüme sebebiyetten dava açılır. Orjinali Almanca olan diyaloğun sonlarına doğru şu konuşmaları duyacaksınız :(İngilizce çevirisi) Rahipler:Oh Great God… (2:36 Burada Anneliese çatallaşan ve boğazını yırtarak çıkan sesten kurtulmuş ve normal sesiyle konuşmaya başlamıştır) Anneliese:Oh, yes… Rahipler:So are you happy? Anneliese:Yes, I feel completely different. Rahipler:We are begging You, we are begging You, God Almighty for bad spirits to have no more power over Anneliese’s body. Anneliese:I’m completely free now…completely free. It’s so wonderful…completely free.
9 aslanağzı ve  8 şeytan çıkarma denemesi 00:43
9 aslanağzı ve 8 şeytan çıkarma denemesi 2.442 izlenme - 7 yıl önce 9 aslanağzı ve 8 şeytan çıkarma denemesi
Şeytan Çıkarma Ayini - Arjantin 05:20
Şeytan Çıkarma Ayini - Arjantin 415 izlenme - 1 yıl önce Dünya Arjantin'de yapılan şeytan çıkarma ayinini konuşuyor. 22 yaşında ve isminin Laura olduğu öğrenilen kadın, şeytan tarafından ele geçirildiği iddiasıyla ailesi tarafından rahip Manuel Acuna'ya teslim edildi. 52 yaşındaki rahip Acuna, genç kızın gerçekten ele geçirildiğine karar verdi. Şeytan çıkarma ayini düzenlendi ve o ayin an be an kayıt altına alındı. Görüntüler son derece rahatsız edici. Genç kız farklı bir dilde konuşuyor, kendini yerden yere atıyor. Bu durum rahip ve rahibeleri zorlasa da, ayin başarılı oluyor ve genç kız rahat bir nefes alıyor. Rahip Acuna ayin sonrası yaptığı konuşmada "Şeytan var ve gerçek" dedi.
Şeytan Çıkarma Ayininde Korkutan Olay 02:25
Şeytan Çıkarma Ayininde Korkutan Olay 121 izlenme - 6 ay önce Sosyal medyada dolaşan bir şeytan çıkarma ayinine ait görüntülerde ürküten bir ayrıntı göze çarptı. Genç bir kıza uygulanan ayinde kızın yüzünde bir ara şeytani bir gülümseme belirdi. Nerede ve ne zaman çekildiği bilinmeyen görüntülerde İspanyolca konuşan bir genç kıza orta yaşlı bir kadın ve çevredeki birkaç erkek şeytan çıkarma ayini düzenliyor. Önce kızla konuşan beyaz kazaklı bir kadına genç kız “aynı şey değil” diyor. Kadın kıza “neden” sorusunu yöneltince kız cevap vermiyor ve kadın ekliyor “Çünkü sen bir ölüsün” diyor. Ardından genç kız “O beni duyuyor” demeye başlıyor. Kızı ellerinden sıkıca tutan adamlarla birlikte ayin düzenleniyor. İşte o sıralarda kızın yüzünde şeytani bir gülümseme beliriyor.
Nijerya'da İlginç 'homoseksüel Şeytan Çıkarma' Ayini… 04:49
Nijerya'da İlginç 'homoseksüel Şeytan Çıkarma' Ayini… 398 izlenme - 1 yıl önce Nijerya'da içine 'homoseksüel şeytan' girdiği düşünülen bir gay işadamı yaklaşık 20 dakika süren bir 'homoseksüel şeytan çıkarma ayini' ile 'normal cinsel yaşama' döndürüldü. www.FirmaBizde.com - facebook.com/FirmaBizde - twitter.com/FirmaBizde Birbirinden güzel videolarımıza göz atmayı unutmayın. Lastikle karpuz parçalama. Bu kadarına da pes dogrusu :) http://www.izlesene.com/video/lastikle-karpuz-parcalama-bu-kadarina-da-pes-dogrusu/8667006 insanlik ölmemiş dedirten görüntü http://www.izlesene.com/video/insanlik-olmemis-dedirten-goruntu/8658605 Konuşan köpek herkesi şoka soktu :) http://www.izlesene.com/video/konusan-kopek-herkesi-soka-soktu/8627945 Türkiye'de İnternetin Gelişimi http://www.izlesene.com/video/turkiyede-internetin-gelisimi/8619769 Muhteşem Fon Müziği Eşliğinde Asi Atlar http://www.izlesene.com/video/muhtesem-fon-muzigi-esliginde-asi-atlar/8600017
Şeytan Çarpan Kız ve İtirafları (Exorcist İçerir) 10:34
Şeytan Çarpan Kız ve İtirafları (Exorcist İçerir) 151 izlenme - 1 yıl önce İçine ve bütün ailesine şeytan kaçan kızı yakalayan exorcist, kızı ve içindekini konuşturur ve tüm gerçekleri gün yüzüne çıkartır. İblisler dayanamaz ve "parasal döngü" sayesinde işlerini yaptıklarını itiraf ederler. 07:51'den itibaren de iblislerden kurtulan kızla yapılan söyleşi yer almakta. Dertlerinden sıkıntılarından kurtulan kız çok mutlu...
Turkish Şeytan & Zem Zem Suyu 01:17
Turkish Şeytan & Zem Zem Suyu 598 izlenme - 2 yıl önce Seneler senesi; Birinin içine şeytan girse de, Exorcist filmindeki tadı yakalasam die dua eden mahallenin imamı Hasan nihayet muradına ermiştir.Şeytan çıkarmak için özel diktirdiği papaz modeli takım elbisesi ve atkısıyla olay mahaline koşan Hasan'ın en büyük silahı zem zem suyudur.("Napıcaksın onu?" sorusuna şahane cevaplar vermek ister deli gönül,töbe töbe...)
kutsal bardak şeytan çıkarma 01:06
kutsal bardak şeytan çıkarma 815 izlenme - 7 yıl önce yıkıldım gülmekten:))
Kutsal Damacana - Lusifer 00:57
Kutsal Damacana - Lusifer 210 izlenme - 1 yıl önce şafak sezer karanlıklar prensi lusifer'ın yedi ceddine ingilizce olaraktan giydiriyor...
Tüyler Ürperten Şeytan Çıkarma Ayini  03:44
Tüyler Ürperten Şeytan Çıkarma Ayini 155 izlenme - 2 yıl önce TÜYLER ÜRPERTEN ŞEYTAN ÇIKARMA AYİNİ! Arjantin’de 22 yaşındaki ismi Laura olduğu belirtilen genç kadına şeytan çıkarma ayini düzenlendi. Korkunç görüntülerde kadın kendinden geçmiş bir halde “hayır hayır” diye çığlıklar atıyor.
Bu şaka akıl hastası eder! 04:56
Bu şaka akıl hastası eder! 413 izlenme - 4 yıl önce Bir televizyon programında yapılan şeytan çıkarma şakası, genç kıza korku dolu anlar yaşattı.
Şeytan Çıkarma 00:06
Şeytan Çıkarma 166 izlenme - 3 yıl önce Şeytan Çıkarma
Şeytan Çıkarma Fuarında Tüyler Ürperten Görüntüler 00:36
Şeytan Çıkarma Fuarında Tüyler Ürperten Görüntüler 9 izlenme - 2 ay önce Şeytan çıkarma hakkında birçok yöntem ve ayin izlemiş olabiliriz fakat şeytan çıkarma festivalini birçoğumuz tanık olmamıştır. Haberimizde Hindistan’da düzenlenen ve şeytan çıkarma ayinleri hakkında her türlü teknik bilgi ve malzemeleri bulabileceğiniz bir fuar düzenlenmekte. Tuhaf görüntüler içeren video, yüzlerce insanın kötü ruhlarından arınmak için akın ettiği bir şeytan çıkarma fuarında çekildi. Doğu Hindistan’ın Rohtas bölgesinde bulunan bir köyde düzenlenen fuarda gurular ve büyücüler hem kötü ruhları insanların içinden çıkarıyor hem de uzak tutulmaları için kullanılabilecek ürünleri fuarın ziyaretçilerine satıyor.
CİNLERİN  ÇEŞİTLERİ--İFRİT CİNİ 04:30
CİNLERİN ÇEŞİTLERİ--İFRİT CİNİ 1 izlenme - 5 gün önce CİNLERİN ÇEŞİTLERİ--İFRİT CİNİ VİDEOMUZU SİZİN İÇİN HAZIRLADIK İYİ SEYİRLER KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN
Genç Kadının Şeytan Çıkarma Ayini Felaketle Sonuçlandı! 02:15
Genç Kadının Şeytan Çıkarma Ayini Felaketle Sonuçlandı! 69 izlenme - 2 yıl önce Amerika'da çocukları için şeytan çıkarma ayini düzenleyen Zakieya Avery isimli kadın, çocuklarından birini boğup diğerini de bıçakladı.
Papa şeytan mı çıkarttı? İşte o görüntüler! 00:57
Papa şeytan mı çıkarttı? İşte o görüntüler! 129 izlenme - 4 yıl önce Papa Francis’in, şeytan çıkardığı iddia edilen görüntü olay yarattı.
Şeytan Çıkarma 00:06
Şeytan Çıkarma 78 izlenme - 3 yıl önce Şeytan Çıkarma