Hoşgeldiniz!

şeytan çıkarma

Yanlış Kişiden Çıkan Şeytan Ortalığı Karıştırdı 01:16
Yanlış Kişiden Çıkan Şeytan Ortalığı Karıştırdı 3.822 izlenme - 7 ay önce Pakistan’daki şeytan çıkarma ayini izleyenleri güldürdü.. Büyük bir ciddiyetle karşısındaki kişinin içinden“kötü ruhu” arındırmaya çalışan kişi, farklı bir şekilde başarılı oldu. Zira yanlarına gelen diğer kişiler arasından yeşil gömlekli olan, seans kendisine uygulanmadığı halde birden tuhaf hareketler yapmaya başladı ve diğerlerinin üstüne uçtu! Bu komik anlar kameralara böyle yansıdı.
Şeytan Çıkarma! 01:03
Şeytan Çıkarma! 7.606 izlenme - 9 yıl önce arkiler şeytan çıkarıyo :d
Hayaletlerden Dayak Yiyen Çocuğun Dramı... :) 02:45
Hayaletlerden Dayak Yiyen Çocuğun Dramı... :) 8.955 izlenme - 10 yıl önce gulme komşuna gelir başına...
Şeytan' ın Tapeleri (Korkunçlu) 03:47
Şeytan' ın Tapeleri (Korkunçlu) 1.640 izlenme - 3 yıl önce Exorcism of Emily Rose( Şeytan Çarpması- 2005) ve Requiem( 2006) filmlerine konu olmuş, Anneliese Michel adlı Alman kıza Katolik Kilisesi tarafından uygulanan şeytan çıkarma ayinden kalma ses kayıtları. İddiaya göre içine 6 tane şeytan girmiş : 1) Hitler 2) Kabil 3) Neron 4) Fleischmann 5) Yehuda 6) Lucifer
Türk Usulü Şeytan Çıkarma 11:34
Türk Usulü Şeytan Çıkarma 656 izlenme - 2 yıl önce Exorsistimizin adı "spirutualist" Erol Tangut. Kendisine şeytan avcısı diyor. Görüntülerde mücadele ettiği şeytan,iblis,ifrit,cin v.s.lerin içine kaçtığı üç kadın var.(arada bir de adam bağırıyor, herhalde aynı dertlerden müzdarip bir genç.) Bu şeytanlarla Erol beyin canla başla savaşı karşınızda...
Anneliese Michel - Şeytan Çıkarma Ses Kaydı! (Çocuklar İçin Uygun Değildir) 03:31
Anneliese Michel - Şeytan Çıkarma Ses Kaydı! (Çocuklar İçin Uygun Değildir) 871 izlenme - 2 yıl önce Sitedaşlar çocuklar için uygun değil yazdım çünkü etkilenebilme ihtimalleri yüksek lütfen dikkate alalım.Gelelim ses kaydına ses kaydı Anneliese Michel'e ait.Hayatı daha sonra The Exorcism of Emily Rose filmine konu olmuştur. Kendisi hastalandıktan sonra doktorlar tanı ve tedaviyi başaramazlar ve en son içine şeytan girdiği şüphesiyle Katolik Kilise'si tarafından şeytan çıkarma izni verilir. Bu seanslarının hepsinin ses kaydı alınır. Garip sesler çıkaran ve günden güne durumu daha da kötüleşen Michel en sonunda hayatını kaybeder. Şeytan Çıkarma uygulayan din görevlilerine ölüme sebebiyetten dava açılır. Orjinali Almanca olan diyaloğun sonlarına doğru şu konuşmaları duyacaksınız :(İngilizce çevirisi) Rahipler:Oh Great God… (2:36 Burada Anneliese çatallaşan ve boğazını yırtarak çıkan sesten kurtulmuş ve normal sesiyle konuşmaya başlamıştır) Anneliese:Oh, yes… Rahipler:So are you happy? Anneliese:Yes, I feel completely different. Rahipler:We are begging You, we are begging You, God Almighty for bad spirits to have no more power over Anneliese’s body. Anneliese:I’m completely free now…completely free. It’s so wonderful…completely free.
9 aslanağzı ve  8 şeytan çıkarma denemesi 00:43
9 aslanağzı ve 8 şeytan çıkarma denemesi 2.451 izlenme - 8 yıl önce 9 aslanağzı ve 8 şeytan çıkarma denemesi
Şeytan Çıkarma Ayini - Arjantin 05:20
Şeytan Çıkarma Ayini - Arjantin 833 izlenme - 2 yıl önce Dünya Arjantin'de yapılan şeytan çıkarma ayinini konuşuyor. 22 yaşında ve isminin Laura olduğu öğrenilen kadın, şeytan tarafından ele geçirildiği iddiasıyla ailesi tarafından rahip Manuel Acuna'ya teslim edildi. 52 yaşındaki rahip Acuna, genç kızın gerçekten ele geçirildiğine karar verdi. Şeytan çıkarma ayini düzenlendi ve o ayin an be an kayıt altına alındı. Görüntüler son derece rahatsız edici. Genç kız farklı bir dilde konuşuyor, kendini yerden yere atıyor. Bu durum rahip ve rahibeleri zorlasa da, ayin başarılı oluyor ve genç kız rahat bir nefes alıyor. Rahip Acuna ayin sonrası yaptığı konuşmada "Şeytan var ve gerçek" dedi.
Şeytan Çıkarma Ayininde Korkutan Olay 01:04
Şeytan Çıkarma Ayininde Korkutan Olay 243 izlenme - 1 yıl önce Genç kadının ruhunun, şeytan tarafından ele geçirildiğini düşünen akrabaları hemen bir din görevlisi çağırdı. Şeytan çıkarma ayini sırasında yaşananlar kameraya böyle yansıdı.
Şeytan Çıkarma Ayininde Korkutan Olay 01:17
Şeytan Çıkarma Ayininde Korkutan Olay 289 izlenme - 2 yıl önce Sosyal medyada dolaşan bir şeytan çıkarma ayinine ait görüntülerde ürküten bir ayrıntı göze çarptı. Genç bir kıza uygulanan ayinde kızın yüzünde bir ara şeytani bir gülümseme belirdi. Nerede ve ne zaman çekildiği bilinmeyen görüntülerde İspanyolca konuşan bir genç kıza orta yaşlı bir kadın ve çevredeki birkaç erkek şeytan çıkarma ayini düzenliyor. Önce kızla konuşan beyaz kazaklı bir kadına genç kız “aynı şey değil” diyor. Kadın kıza “neden” sorusunu yöneltince kız cevap vermiyor ve kadın ekliyor “Çünkü sen bir ölüsün” diyor. Ardından genç kız “O beni duyuyor” demeye başlıyor. Kızı ellerinden sıkıca tutan adamlarla birlikte ayin düzenleniyor. İşte o sıralarda kızın yüzünde şeytani bir gülümseme beliriyor.
Nijerya'da İlginç 'homoseksüel Şeytan Çıkarma' Ayini… 04:49
Nijerya'da İlginç 'homoseksüel Şeytan Çıkarma' Ayini… 431 izlenme - 3 yıl önce Nijerya'da içine 'homoseksüel şeytan' girdiği düşünülen bir gay işadamı yaklaşık 20 dakika süren bir 'homoseksüel şeytan çıkarma ayini' ile 'normal cinsel yaşama' döndürüldü. www.FirmaBizde.com - facebook.com/FirmaBizde - twitter.com/FirmaBizde Birbirinden güzel videolarımıza göz atmayı unutmayın. Lastikle karpuz parçalama. Bu kadarına da pes dogrusu :) http://www.izlesene.com/video/lastikle-karpuz-parcalama-bu-kadarina-da-pes-dogrusu/8667006 insanlik ölmemiş dedirten görüntü http://www.izlesene.com/video/insanlik-olmemis-dedirten-goruntu/8658605 Konuşan köpek herkesi şoka soktu :) http://www.izlesene.com/video/konusan-kopek-herkesi-soka-soktu/8627945 Türkiye'de İnternetin Gelişimi http://www.izlesene.com/video/turkiyede-internetin-gelisimi/8619769 Muhteşem Fon Müziği Eşliğinde Asi Atlar http://www.izlesene.com/video/muhtesem-fon-muzigi-esliginde-asi-atlar/8600017
Şeytan Çarpan Kız ve İtirafları (Exorcist İçerir) 10:34
Şeytan Çarpan Kız ve İtirafları (Exorcist İçerir) 248 izlenme - 2 yıl önce İçine ve bütün ailesine şeytan kaçan kızı yakalayan exorcist, kızı ve içindekini konuşturur ve tüm gerçekleri gün yüzüne çıkartır. İblisler dayanamaz ve "parasal döngü" sayesinde işlerini yaptıklarını itiraf ederler. 07:51'den itibaren de iblislerden kurtulan kızla yapılan söyleşi yer almakta. Dertlerinden sıkıntılarından kurtulan kız çok mutlu...
kutsal bardak şeytan çıkarma 01:06
kutsal bardak şeytan çıkarma 818 izlenme - 8 yıl önce yıkıldım gülmekten:))
Turkish Şeytan & Zem Zem Suyu 01:17
Turkish Şeytan & Zem Zem Suyu 758 izlenme - 3 yıl önce Seneler senesi; Birinin içine şeytan girse de, Exorcist filmindeki tadı yakalasam die dua eden mahallenin imamı Hasan nihayet muradına ermiştir.Şeytan çıkarmak için özel diktirdiği papaz modeli takım elbisesi ve atkısıyla olay mahaline koşan Hasan'ın en büyük silahı zem zem suyudur.("Napıcaksın onu?" sorusuna şahane cevaplar vermek ister deli gönül,töbe töbe...)
Pakistan'da Güldüren Şeytan Çıkarma Yöntemi 02:34
Pakistan'da Güldüren Şeytan Çıkarma Yöntemi 74 izlenme - 7 ay önce Pakistan’daki büyük bir ciddiyetle karşısındaki kişinin içinden “Kötü Ruhu” arındırmaya çalışan kişi, farklı bir şekilde başarılı olmuş. Yanlarına gelen diğer kişiler arasından yeşil gömlekli olan, seans kendisine uygulanmadığı halde birden tuhaf hareketler yapmaya başlamış ve diğerlerinin üstüne uçmuş.
Şeytan Çıkarma Ayininde Korkutan Olay 02:25
Şeytan Çıkarma Ayininde Korkutan Olay 158 izlenme - 2 yıl önce Sosyal medyada dolaşan bir şeytan çıkarma ayinine ait görüntülerde ürküten bir ayrıntı göze çarptı. Genç bir kıza uygulanan ayinde kızın yüzünde bir ara şeytani bir gülümseme belirdi. Nerede ve ne zaman çekildiği bilinmeyen görüntülerde İspanyolca konuşan bir genç kıza orta yaşlı bir kadın ve çevredeki birkaç erkek şeytan çıkarma ayini düzenliyor. Önce kızla konuşan beyaz kazaklı bir kadına genç kız “aynı şey değil” diyor. Kadın kıza “neden” sorusunu yöneltince kız cevap vermiyor ve kadın ekliyor “Çünkü sen bir ölüsün” diyor. Ardından genç kız “O beni duyuyor” demeye başlıyor. Kızı ellerinden sıkıca tutan adamlarla birlikte ayin düzenleniyor. İşte o sıralarda kızın yüzünde şeytani bir gülümseme beliriyor.
Tüyler Ürperten Şeytan Çıkarma Ayini  03:44
Tüyler Ürperten Şeytan Çıkarma Ayini 249 izlenme - 3 yıl önce TÜYLER ÜRPERTEN ŞEYTAN ÇIKARMA AYİNİ! Arjantin’de 22 yaşındaki ismi Laura olduğu belirtilen genç kadına şeytan çıkarma ayini düzenlendi. Korkunç görüntülerde kadın kendinden geçmiş bir halde “hayır hayır” diye çığlıklar atıyor.
Bu şaka akıl hastası eder! 04:56
Bu şaka akıl hastası eder! 428 izlenme - 5 yıl önce Bir televizyon programında yapılan şeytan çıkarma şakası, genç kıza korku dolu anlar yaşattı.
Şeytan Çıkarma 00:06
Şeytan Çıkarma 173 izlenme - 4 yıl önce Şeytan Çıkarma
Korkutan Şeytan Çıkarma Ayini 01:04
Korkutan Şeytan Çıkarma Ayini 40 izlenme - 1 yıl önce Genç kadının ruhunun, şeytan tarafından ele geçirildiğini düşünen akrabaları hemen bir din görevlisi çağırdı. Şeytan çıkarma ayini sırasında yaşananlar kameraya böyle yansıdı.
Papa şeytan mı çıkarttı? İşte o görüntüler! 00:57
Papa şeytan mı çıkarttı? İşte o görüntüler! 133 izlenme - 5 yıl önce Papa Francis’in, şeytan çıkardığı iddia edilen görüntü olay yarattı.
ŞEYTAN ÇIKARMA AYİNİ BUDİST KAFİRLER NASRANİ HAÇLI KAFİRLER VE RUKYECİ KAFİRLERDE AYNISINI YAPAR 05:23
ŞEYTAN ÇIKARMA AYİNİ BUDİST KAFİRLER NASRANİ HAÇLI KAFİRLER VE RUKYECİ KAFİRLERDE AYNISINI YAPAR 40 izlenme - 1 yıl önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR
Genç Kadının Şeytan Çıkarma Ayini Felaketle Sonuçlandı! 02:15
Genç Kadının Şeytan Çıkarma Ayini Felaketle Sonuçlandı! 73 izlenme - 3 yıl önce Amerika'da çocukları için şeytan çıkarma ayini düzenleyen Zakieya Avery isimli kadın, çocuklarından birini boğup diğerini de bıçakladı.
Şeytan Çıkarma 00:06
Şeytan Çıkarma 83 izlenme - 4 yıl önce Şeytan Çıkarma
CİNLERİN  ÇEŞİTLERİ--İFRİT CİNİ 04:30
CİNLERİN ÇEŞİTLERİ--İFRİT CİNİ 31 izlenme - 1 yıl önce CİNLERİN ÇEŞİTLERİ--İFRİT CİNİ VİDEOMUZU SİZİN İÇİN HAZIRLADIK İYİ SEYİRLER KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN
Şeytan Çıkarma Fuarında Tüyler Ürperten Görüntüler 00:36
Şeytan Çıkarma Fuarında Tüyler Ürperten Görüntüler 30 izlenme - 1 yıl önce Şeytan çıkarma hakkında birçok yöntem ve ayin izlemiş olabiliriz fakat şeytan çıkarma festivalini birçoğumuz tanık olmamıştır. Haberimizde Hindistan’da düzenlenen ve şeytan çıkarma ayinleri hakkında her türlü teknik bilgi ve malzemeleri bulabileceğiniz bir fuar düzenlenmekte. Tuhaf görüntüler içeren video, yüzlerce insanın kötü ruhlarından arınmak için akın ettiği bir şeytan çıkarma fuarında çekildi. Doğu Hindistan’ın Rohtas bölgesinde bulunan bir köyde düzenlenen fuarda gurular ve büyücüler hem kötü ruhları insanların içinden çıkarıyor hem de uzak tutulmaları için kullanılabilecek ürünleri fuarın ziyaretçilerine satıyor.
Şeytan Çıkarma Ayininde Korkutan Olay 01:04
Şeytan Çıkarma Ayininde Korkutan Olay 8 izlenme - 1 yıl önce Şeytan Çıkarma Ayininde Korkutan Olay