Hoşgeldiniz!

şeytan duymadan önce

Şeytan Duymadan Önce 01:58
Şeytan Duymadan Önce 8.983 izlenme - 10 yıl önce Şeytan Duymadan Önce fragman
before the devil knows you're dead fragmanı 1 01:37
before the devil knows you're dead fragmanı 1 567 izlenme - 7 yıl önce maddi zorluğa düşen borsa simsarı andy'nin kardeşi hank'i anne ve babalarının sahip olduğu mücevherci dükknını soymaya ikna etmesiyle başlayan ldquo;şeytan duymadan öncerdquo;nin öyküsünde andy ve hank'in şansları pek iyi gitmiyor. andy ve hank'in babaları peşinde olduğu suçluların oğulları olduğundan habersizce adaletin yerini bulmasını beklerken kardeşler andy'nin eşi gina ile birlikte başarısız soygun girişimlerinin tüm sonuçlarıyla yüzleşmek zorunda kalıyorlar.
Şeytan duymadan önce 01:58
Şeytan duymadan önce 379 izlenme - 10 yıl önce
before the devil knows you're dead fragmanı 2 01:22
before the devil knows you're dead fragmanı 2 299 izlenme - 7 yıl önce maddi zorluğa düşen borsa simsarı andy'nin kardeşi hank'i anne ve babalarının sahip olduğu mücevherci dükknını soymaya ikna etmesiyle başlayan ldquo;şeytan duymadan öncerdquo;nin öyküsünde andy ve hank'in şansları pek iyi gitmiyor. andy ve hank'in babaları peşinde olduğu suçluların oğulları olduğundan habersizce adaletin yerini bulmasını beklerken kardeşler andy'nin eşi gina ile birlikte başarısız soygun girişimlerinin tüm sonuçlarıyla yüzleşmek zorunda kalıyorlar.
before the devil knows you're dead fragmanı 3 01:59
before the devil knows you're dead fragmanı 3 202 izlenme - 7 yıl önce maddi zorluğa düşen borsa simsarı andy'nin kardeşi hank'i anne ve babalarının sahip olduğu mücevherci dükknını soymaya ikna etmesiyle başlayan ldquo;şeytan duymadan öncerdquo;nin öyküsünde andy ve hank'in şansları pek iyi gitmiyor. andy ve hank'in babaları peşinde olduğu suçluların oğulları olduğundan habersizce adaletin yerini bulmasını beklerken kardeşler andy'nin eşi gina ile birlikte başarısız soygun girişimlerinin tüm sonuçlarıyla yüzleşmek zorunda kalıyorlar.