Hoşgeldiniz!

seyyar

Zabıtanın Yere Döktüğü Çilekleri Vatandaşın Satın Alması 00:44
Zabıtanın Yere Döktüğü Çilekleri Vatandaşın Satın Alması 7.985 izlenme - 2 hafta önce Adana’da Atatürk Caddesi’nde seyyar satıcının tablasında bulunan çilekleri zabıta ekipleri yere dökmüş. Ekipler seyyar satıcının tablasını alarak olay yerinden ayrılırken yere dökülen çileği çevredeki vatandaşlar satın almak için birbiriyle yarışmış.
Gırgır Satıcısının Müthiş İkna Kabiliyeti 02:46
Gırgır Satıcısının Müthiş İkna Kabiliyeti 13.528 izlenme - 4 ay önce Aday olsa muhtar olur; Gırgır satarak ekmeğinin peşinde koşan satıcının ikna kabiliyeti. Adeta büyüleyip satış yapıyor.
İşini Layıkıyla Yapan Efsane İşportacı 02:07
İşini Layıkıyla Yapan Efsane İşportacı 4.967 izlenme - 1 ay önce İşini Layıkıyla Yapan Efsane İşportacı * Görüntüler Ankara'dan...
İşportacılığın Hakkını Veren Abimiz 01:22
İşportacılığın Hakkını Veren Abimiz 4.691 izlenme - 1 ay önce Anlatımı ve akıcı konuşması ile işportacılığın hakkını veren emekçi abimiz.
Sattıklarını Sayabilene Bedava Veren Seyyar Satıcı 00:25
Sattıklarını Sayabilene Bedava Veren Seyyar Satıcı 4.532 izlenme - 2 ay önce Omuzuna asılı çantasında atletten çoraba her şey bulunan seyyar satıcı abimiz. Sattığı ürünleri öyle bir sayıyor ki seyyar satıcı abimiz döktürüyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Taksim’de Şemsiye Satıcılarının Meydan Kavgası 00:48
Taksim’de Şemsiye Satıcılarının Meydan Kavgası 5.770 izlenme - 4 ay önce İstanbul’da etkili olan yağış nedeniyle Taksim Meydanı’na çıkan seyyar şemsiye satıcıları yer kapma yüzünden birbirine girmiş.
Doktora Da Ben Gözlük Satıyorum Diyen İşportacı 03:12
Doktora Da Ben Gözlük Satıyorum Diyen İşportacı 3.280 izlenme - 4 ay önce İşportada ulu orta satılan gözlükler ve parfümler tehlike saçıyor. Güneş gözlüğünün yanında numaralı gözlük de satan bir satıcı, ‘Doktor bile bizden alıyor’ diyerek müşteriyi ikna etmeye çalışıyor
Diva Edasında Elma Satan Amca 01:00
Diva Edasında Elma Satan Amca 2.991 izlenme - 2 ay önce Seyyar satıcılardan etkileyici bir çok performans izlemiştik. Ancak bu amca elma satan bir satıcı olarak işinin zirvesinde.
Hipnoz Etkisi Yaratan Seyyar Satıcı 04:36
Hipnoz Etkisi Yaratan Seyyar Satıcı 1.121 izlenme - 4 hafta önce Bursa da seyyar satıcı abimizin muhteşem ürün tanıtımı. Gırgır tarzında sattığı ürünü öyle bir tanıtıyor ki gelen geçen ürünü hipnoz olmuşcasına alıyor.
Van'ın Romantik Fındık Satıcısı 00:24
Van'ın Romantik Fındık Satıcısı 2.185 izlenme - 2 ay önce Seyyar satıcılar genelde avazı çıktığı kadar bağırıp ürünlerini satmaya bağlamış. Ancak bu dayı işi romantizme bağlamış.
Pazarlama Dahisi Gırgır Satıcısı 01:02
Pazarlama Dahisi Gırgır Satıcısı 19.100 izlenme - 2 yıl önce Sokakta gırgır satan seyyar satıcı fenomen oldu. Kendine has tavrı ve konuşmasıyla ilgi odağı olan satıcı halin çok memun görünüyor
Zabıta ile Kadın Seyyar Satıcı Arasında Yaşanan Arbede 00:59
Zabıta ile Kadın Seyyar Satıcı Arasında Yaşanan Arbede 4.572 izlenme - 7 ay önce İstanbul Üsküdar'da izinsiz satış yaptığı iddiasıyla zabıtanın müdahale ettiği seyyar satıcı kadın ile Üsküdar Zabıtası arasında yaşanan arbede amatör kameraya böyle yansımış. Satıcı kadının bayılmasıyla sona eren görüntülerin sosyal medyada paylaşılmasının ardından Üsküdar Belediyesi, 2 zabıta memurunun açığa almış.
Seyyar Satıcının İkna Etme Kabiliyeti 01:22
Seyyar Satıcının İkna Etme Kabiliyeti 1.074 izlenme - 1 ay önce Pazarlama yeteneği üst düzeyde olan ve limon suyu sıkacağı satan seyyar satıcının müthiş ikna etme kabiliyeti izleyenleri hayran bırakmış efendim.
Hayat Okulu Pazarlama ve Reklamcılık Mezunu Çocuk 02:45
Hayat Okulu Pazarlama ve Reklamcılık Mezunu Çocuk 15.323 izlenme - 3 yıl önce Sahilde seyyar çay kahve satan çocuğun sevgilisiyle birlikte oturan gençle yaptığı müthiş konuşma. Bu kadar hazır cevap başka yerde göremezsiniz
Seyyar Satıcılık Yapan Ninesini Zabıtalardan Savunan Ufaklık 00:37
Seyyar Satıcılık Yapan Ninesini Zabıtalardan Savunan Ufaklık 5.068 izlenme - 12 ay önce Adam gibi adamlıkta bu hafta zirveyi bu ufaklığa verin. Bu ne cesarettir yarabbi seni tanımak istiyorum yiğidim!
İstanbul'un Son Seyyar Lahmacuncusu - Cemal Gürenizoğlu 03:14
İstanbul'un Son Seyyar Lahmacuncusu - Cemal Gürenizoğlu 10.233 izlenme - 2 yıl önce Efendim youtube'da sokak lezzetlerine dair video önerilerinde karşıma çıkan bir video ile sizleri baş başa bırakıyorum. Kendisi bir zamanlar eminönü, sultanahmet, cankurtaran civarında yaptığı lezzetli lahmacunlarla anımsanan oldukça naif bir insanmış ve bir kaç sene önce aramızdan ayrılmış.
Seyyar Holding 27:33
Seyyar Holding 2.238 izlenme - 7 ay önce Seyyar pilavın mazisi ve seyyar pilav satıcılarının tecrübe ve hikayelerinden oluşan keyifli güzel bir program olmuş,keyifli izlemeler. yönetmen,ilker yiğen
Limon Sıkacağı Satıcısından Müthiş Performans 01:38
Limon Sıkacağı Satıcısından Müthiş Performans 11.474 izlenme - 3 yıl önce Sokakta limon sıkacağı satan seyyar satıcı fenomen oldu. Kendine has tavrı ve konuşmasıyla ilgi odağı olan satıcı halin çok memun görünüyor
Seyyar Tuvalet 00:17
Seyyar Tuvalet 33.127 izlenme - 12 yıl önce iğreeeenç...
çorlu zabıta seyyar satıcı kavgası 00:06
çorlu zabıta seyyar satıcı kavgası 16.683 izlenme - 7 yıl önce çorlu zabıta seyyar satıcı kavgası
Bakan' a Küfür Eden Seyyar Satıcı 00:50
Bakan' a Küfür Eden Seyyar Satıcı 9.210 izlenme - 2 yıl önce Bursa'da Ulu Camii çıkışı, Bakan Faruk Çelik'in korumalarından isyan eden seyyar satıcı amcamızın duygularına gem vuramadığı an...
Kars Vegaslı Çaycı Genç 02:46
Kars Vegaslı Çaycı Genç 14.020 izlenme - 3 yıl önce Sahilde seyyar çay kahve satan çocuğun sevgilisiyle birlikte oturan gençle yaptığı müthiş konuşma. Bu kadar hazır cevap başka yerde göremezsiniz
Kuzu Kelle Nasıl Ayıklanır? 01:21
Kuzu Kelle Nasıl Ayıklanır? 6.150 izlenme - 3 yıl önce Kötü görüntüsünden dolayı kellenin sevmeyeni çoktur ancak yedikten sonra bağımlısı olan daha çoktur. Videodaki abi nasıl ayıklanacağını göstermiş bizlere.
Tavuklu Pilav Satarak Ne Kadar Kazanabilirsiniz? 02:06
Tavuklu Pilav Satarak Ne Kadar Kazanabilirsiniz? 9.881 izlenme - 3 yıl önce TEB TV ile Sokak Ekonomisi bu kez de sokak pilavcısına konuk oldu. Nohut, tavuk, ayran ve görünmeyen diğer maliyetler arasında sohbet çok keyifli geçti.
seyyar tayyar - quaresma transferi [ ufqks ] 01:10
seyyar tayyar - quaresma transferi [ ufqks ] 8.822 izlenme - 7 yıl önce seyyar tayyar abimizden 1 komedi daha izleyin pişman olmayaccaksınız...
Piknik Masasına Motor Takıp Tur Atan Adam! 01:20
Piknik Masasına Motor Takıp Tur Atan Adam! 3.125 izlenme - 3 yıl önce Evinin bahçesine kurduğu, piknik masasına motor ve tekerlek takıp araba hissi yaşatan adamın yaptıkları görenlerin ağzını açık bırakacak cinsten.
Zabıtadan Dükkanıyla Birlikte Kaçan Ayakkabıcı  Dayı 01:13
Zabıtadan Dükkanıyla Birlikte Kaçan Ayakkabıcı Dayı 2.144 izlenme - 2 yıl önce İstanbul'da Büyükşehir Belediyesi'nin seyyar satıcılara karşı yaptığı operasyonda geçimini ayakkabı boyacılığı ve tamiri ile geçinen bu dayının zabıtadan dükkanıyla beraber kaçması kameralara yansıdı.
Bekar Bekir'in Seyyar Düğün Salonu Yapması 01:00
Bekar Bekir'in Seyyar Düğün Salonu Yapması 1.095 izlenme - 7 ay önce Bekar Bekir gene iş başında,bu sefer seyyar düğün salonu ile sokağı inletti Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
İstanbul da Meydan Savaşı (Zabıta - Seyyar Satıcı) 02:10
İstanbul da Meydan Savaşı (Zabıta - Seyyar Satıcı) 3.548 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Eminönü’nde seyyar satıcılar, zabıta ekiplerine palalarla saldırdı. Adeta bir meydan savaşını andıran görüntülerse, kameralara yansıdı. Eminönü’nde sabah saatlerinde seyyar satıcı denetimi yapan İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı zabıta ekipleri, seyyar satıcıların saldırısına uğradı.
Haşlanmış Mısırı 2 Saniyede Yiyen Dombili 00:32
Haşlanmış Mısırı 2 Saniyede Yiyen Dombili 2.908 izlenme - 3 yıl önce Mısırcı arkadaşımız, etraftakilere mısır yemenin daha önce hiç denenmemiş bir yolunu gösteriyor. Birkaç saniye içinde mısırdan geriye sadece koçanı kalıyor.