Hoşgeldiniz!

sezai aydın

Rocky'nin Seslendiricisi Sezai Aydın'a Teşekkür Etmesi 00:32
Rocky'nin Seslendiricisi Sezai Aydın'a Teşekkür Etmesi 7.913 izlenme - 2 yıl önce Rocky filmerinde onu seslendiren Sezai Aydın bir program için Rocky'i kendisine teşekkür ediyormuş gibi seslendiriyor.
Cosby'nin Şifresi ve Fred Çakmaktaş'ın Türküsü 02:12
Cosby'nin Şifresi ve Fred Çakmaktaş'ın Türküsü 2.726 izlenme - 1 yıl önce Al Pacino, Sylvester Stallone ve daha birçok ünlü aktörü sayısız filmde seslendiren Sezai Aydın'ın Okan Bayülgen'le olan sohbetinden bir kesit
2x11 Beauty Contest Sezai Aydın (1) Taş Devri Kanal D 00:30
2x11 Beauty Contest Sezai Aydın (1) Taş Devri Kanal D 7.435 izlenme - 6 yıl önce Gizemlover Divxzevki.com
Sezai Aydın ve Oğlu Arda Aydın ın Parodi Röportajı 09:54
Sezai Aydın ve Oğlu Arda Aydın ın Parodi Röportajı 2.337 izlenme - 2 yıl önce Hepimizin Stallone başta olmak üzere pek çok aktöre verdiği ses ile tanıdığımız ve beğenimizi kazanmış olan usta sanatçı Sezai Aydın ın kendi gibi tiyatrocu ve dublajcı olan oğlu ile gerçekleştirdiği skeç.Arda Aydın da Di Caprio başta olmak üzere pek çok aktöre ses vermiş ve müzisyen yönü de olan albümler çıkarmış bir sanatçı.Röportajda gerçek hayatta başlarına gelen ilginç tepkileri de eleştirmişler.Yeni bir format geliştirmişler izliyoruz
Rocky 3 - Rocky, Thunderlips'e Karşı (Sezai Aydın Dublaj) 08:39
Rocky 3 - Rocky, Thunderlips'e Karşı (Sezai Aydın Dublaj) 2.968 izlenme - 2 yıl önce Sizler için arşivimden ufak bir yeniyıl hediyesi dostlar.Rocky hayırkurumlarına bağış yapmak için Thunderlips ile gösteri maçı yapmayı kabul eder.Mickey ise bu durumdan oldukça tedirgindir.
Rocky 3 - Dövüş Sahnesi (Sezai Aydın Dublajlı) 14:35
Rocky 3 - Dövüş Sahnesi (Sezai Aydın Dublajlı) 1.758 izlenme - 3 yıl önce Rocky III, senarist, yönetmen ve başrol oyuncusunun Sylvester Stallone olduğu 1982 yılı, ABD yapımı sinema filmi. KONUSU ŞÖYLE;Rocky, Apollo Creed'i yendikten sonra büyük bir ün kazanır.Bütün dövüşlerde şampiyonluğunu korumayı başarır. Clubber Lang adlı gözü yükseklerde bir boksör Rocky'nin maçlarını takip eder. Rocky'yi devirme yolunu kollayan Clubber'dan Mickey çekinmektedir. Philadelphia Müzesi'nin önüne büyük bir törenle Rocky'nin heykeli dikilir. Rocky konuşmasını yaparken Clubber lang gelip Rocky'ye meydan okur. Rocky kabul eder ama Mickey istemez. Rocky, Mickey'i ikna eder. Rocky, Clubber Lang'ı hafife almaktadır ama Clubber Rocky'yi ciddiye alır. Maça çıkarken karmaşa çıkar ve Clubber lang Mickey'i itip yaralar. Mickey maça çıkamaz ve Rocky yenilir. Ardından Mickey Ölür. Rocky Şampiyonluğunu kaybetmiş ve Mıckey'i maça zorladığı için duyduğu vicdan azabıyla hayattan kopar. Apollo creed, Rocky'ye yardım etmek ister. Çalıştırıcısı olmayan Rocky bu teklifi kabul eder. Philadelphia'nın dışına çıkarlar, Apollo'nun eski salonuna gelirler. Rocky yaşadıklarının verdiği panikten zor kurtulur karısı adrian onu tekrar hayata tutunmaya motive eder. Rocky, Apollo'nun taktiklerini kullanır tıpkı onun gibi ringde dansetmeyi ve sağ elini kullanmayı öğrenir. Clubber'dan bir maç daha ister ve Clubber kabul eder. Apollo Creed maçtan önce Amerikan Bayrağı stilindeki şortunu Rocky'ye verir. Rocky tamamen değişmiş bir şekilde ringe çıkar. Zayıflamıştır ve aşırı formdadır. Clubber beklemediği yumruklar alır heyecanlı geçen maç 3. round'da Clubber'ın devrilmesiyle son bulur. Apollo-Rocky dostluğu başlar ve Dünya Ağırsiklet Boks Şampiyonluğu tekrar Rocky'ye döner.
Hey Adrian! Başardım! (Sezai Aydın dublajı) 01:28
Hey Adrian! Başardım! (Sezai Aydın dublajı) 1.714 izlenme - 3 yıl önce Çocukluğunda Rocky'yi izleyen herkes bir kere de olsa bağırmıştır "Hey Edriyıııın! Başardım!" diye. Kimse Sezai Aydın gibi bağıramaz tabi. Bize Rocky'yi sevdiren en büyük unsurlardan biridir Aydın'ın sesi. İnternette bu sahnenin Sezai Aydın dublajlı halini bulmak çok zor. Samanyolu Tv sık sık seriyi yayınlıyor ama kuşa çevirerek. Ne öpüşme sahneleri oluyor, ne de klişe sahneleri...
Rambo - İlk Kan - Duygusal Bitiş Sahnesi 04:32
Rambo - İlk Kan - Duygusal Bitiş Sahnesi 1.727 izlenme - 3 yıl önce Tabiri caizse bütün şehri yakıp yıkan rambo, vietnam savaşında yaşadıklarını albay Trautmann'a ağlayarak anlatmaktadır. Sezai Aydın dublajı ile de daha bir anlam kazanır.
Sesin Yüzleri - 2. Bölüm - Sezai Aydın 14:43
Sesin Yüzleri - 2. Bölüm - Sezai Aydın 1.656 izlenme - 2 yıl önce Küçük bir serzenişde bulunmak isterim. Uzun zamandır seslendirme sektöründe bulunan biriyim. Büyük isimlerle aynı mikrofonu paylaşma şerefinde bulundum. Ama hepsinin ağzından aynı lafı duymak beni birazcık üzdü. "Hakettiğimizi alamıyoruz."Bunun nedeni Türklerin seslendirmenlere ilgisinin olmaması. Bu yüzden artık seslendirme sanatçıları yerine normal oyuncular ya da beyazıt öztürk okan bayülgen mehmet ali gibi yüzü bilinen insanlar seçmeye başladılar. Bu sektördeki değerimiz güngeçtikçe azalıyor. TRT bu program başlattı "Sesin Yüzleri". Burada bir farkındalık başlatılmaya çalışıyor. Yakında bölümlerini yüklüycem kısa kısa. Küçük çapta bir serzeniş oldu. Saygılar
Seslendiriyorum - 3. Bölüm - TRT Dublaj ve Seslendirme Arşivi 27:27
Seslendiriyorum - 3. Bölüm - TRT Dublaj ve Seslendirme Arşivi 1.902 izlenme - 2 yıl önce Programın 3. Bölümünde, TRT'de Yetişen Usta Seslendirme Sanatçıları Konuk Oldu,Oytun Şanal,Sungun Babacan,Sezai Aydın,Rüştü Asyalı,Tamer Karadağlı,Tülay Bursa,Ercan Demirel,Ali Gül , Yekta Kopan,Oya Küçümen Ve Selma Yeşilbağ Konuk Oldular.TRT Arşivinden Özel Videolar Eşliğinde Dilerseniz Videomuzu İzleyelim.
Rocky Efsanevi Giriş Sahnesi  (Sezai Aydın Dublajıyla) 02:48
Rocky Efsanevi Giriş Sahnesi (Sezai Aydın Dublajıyla) 1.330 izlenme - 3 yıl önce 3 Oscar alan ilk filmin eve giriş sahnesinde atmosferi,karakteri tanımlayan sekansları, yalnızlığını, mali durumunu, filmin gidişatını anlamamızı sağlayan bu görünürde basit ama Rocky efsanesi için milat olan bir sahneyi Türkçe ve hd kalitesiyle sizlerle paylaşıyoruz.
Radyo Tiyatrosu Yapım Aşaması - Sungun Babacan Sezai Aydın 04:29
Radyo Tiyatrosu Yapım Aşaması - Sungun Babacan Sezai Aydın 1.086 izlenme - 2 yıl önce Hatırlayanız vardır, eskiden televizyon olmayan evlerin eğlencesidir radyo. Hele ki 'Radyo Tiyatrosu' (Arkası Yarın) saati başladığı zaman ailece radyo başına toplanır o anın keyfini çıkarırdık. Kendi kafamızda belirlerdik radyo tiyatrosunda rol alan kişilerin yüz şekillerini hareketlerini. İşte bu güzel anılarımızın sesleri nasıl ortaya çıkıyor hep birlikte izleyelim.
Seslendiriyorum 4. Bölüm - TRT Dublaj Ve Seslendirme Arşivi 26:45
Seslendiriyorum 4. Bölüm - TRT Dublaj Ve Seslendirme Arşivi 1.470 izlenme - 2 yıl önce Programın 4. Bölümünde, Yine TRT'de Yetişen Usta Seslendirme Sanatçıları Konuk Oldu,,Sungun Babacan, Sezai Aydın, Rüştü Asyalı,Tamer Karadağlı,Tülay Bursa,Selma Yeşilbağ, Ercan Demirel, Ali Gül , Yekta Kopan, Özlem Ersönmez, Hakan Vanlı Ve Diğer Seslendirme Sanatçıları,Zeynep Özden Ayyıldız, Toron Karacaoğlu, Umut Tabak Ve Tayfun Erarslan Konuk Oldular.TRT Arşivinden Özel Videolar Eşliğinde Dilerseniz Videomuzu İzleyelim.
Sezai Aydın Dublajlı Cosby Ailesi 02:27
Sezai Aydın Dublajlı Cosby Ailesi 1.009 izlenme - 3 yıl önce Evet başlıktan olay belli zaten, izliyor hatta büyük dublaj ustası Sezai Aydın'ı dinliyoruz.
Rocky - Türkçe (Sezai Aydın) 01:25
Rocky - Türkçe (Sezai Aydın) 800 izlenme - 3 yıl önce Sezai Aydın'ın süper performansı, sesin karaktere "cuk" oturması sayesinde yıllarca dublajsız halini aramadık Rocky'nin. Gün geldi dublajlı halini arar olduk. Ancak bir türlü bulamadık. En sonunda bu küçük sahneyi buldum. Gönül isterdi "Adriaaaaaan" diye bagırdıgı sahneyi bulayım ama olmadı. Rocky'nin Mickey'e "yıllardır gelmedin evim kokuyor muydu?" diyerek saglam ayar verdigi sahne aha burası. Neyse sahneyi bilen biliyor zaten. Bize kalan dublajlı haliyle izleyip alkıslarla yaşatmak...
Cosby Ailesi - Trt Dublajlı Ufak Bir Kesit 02:27
Cosby Ailesi - Trt Dublajlı Ufak Bir Kesit 1.124 izlenme - 3 yıl önce Çikulata renkli aile(Sezen Cumhur Önal'a selam ederim) Cosby Ailesinden Trt dublajlı bir kesit. İnce dokunmuş espriler, doğal oyunculuklar ve nostaljik değer bizi bir kaç sene evveline rahatlıkla taşırken o mükemmel, nevi şahsına münhasır seslendirmeden de bahsetmeden geçemeyeceğim. Bill Cosby'e ses veren Sezai Aydın'ın aynı zamanda slyvester stallone, ayi yogi, fred cakmaktas, al pacino, robert de niro ve değerli adlı köpeği de seslendirdiğini biliyor muydunuz. Ben bilmiyodum valla, yeni öğrendim. Bi de uçaklar havada nası duruyo onu öğrenebilsem. Koca demir. Alla alaaa ilginç... Seslendirme işini zevk için yapan Sezai Aydın'a saygılarımla... arzınızda Cosby Show.
Rocky 1 - Final Sahnesi (TRT Dublaj) 08:14
Rocky 1 - Final Sahnesi (TRT Dublaj) 1.226 izlenme - 3 yıl önce Sitede sadece Edriyınnnn bölümü olan Rocky 1'in son maçı ve final sahnesini izliyoruz. Rocky, 1976'da çekilenbir ABD filmi. 6 filmden oluşan bir serisinin ilk filmi. Başrolde, senaryosunu da yazan Sylvester Stallone oynadı. Sylvester Stallone senaryosuyla birçok yapım evi ve prodüktöre başvurmuştur, içlerinden bazıları senaryoya ilgi duysada Stallone'un başrolde kendisinin oynaması şartına sıcak bakmamıştır. En sonunda yanlışlık eseri bir yapımcı Stallone'u kabul etmiştir. Yapımcı Stallone'u oynadığı The Lord's of Flatbush adlı filmdeki rol arkadaşı Perry King zannedip Rocky rolünü kendisine vermiştir, böylece kendisini büyük başarı ve şöhrete taşıyacak olan yolun kapısı küçük bir yanlışlıkla da olsa açılmıştır. Filmde yoksul ve kimsesiz bir boksör olan Rocky Balboa'nın yaşam hikâyesi anlatılır. 1977'de aday olduğu 10 daldan en iyi film, en iyi yönetmen ve en iyi kurgu dallarında 3 Oscar almıştı.
Küçük Ağa - 6. Bölüm (TRT - 1983) 51:00
Küçük Ağa - 6. Bölüm (TRT - 1983) 1.028 izlenme - 3 yıl önce TRT'nin dizisinde 6. bölüm. Kurtuluş savaşının zor günlerini dizi film olarak izlemeye devam. Bu dizinin müzikleri de süper.
Cosby Show - Cosby Ailesi 00:55
Cosby Show - Cosby Ailesi 892 izlenme - 3 yıl önce Hepimizin hafızasında yer etmiş; devamlı eğlenen hakstıbıl ailesinin başından geçen olayların anlatıldığı güzel bir amerikan dizisi kanımca sezai aydın'ın seslendirmesi türkiye' de sevilmesinin en büyük etkenlerinden biridir.
Kaynanalar Dizi Jeneriği (1994) 01:14
Kaynanalar Dizi Jeneriği (1994) 1.120 izlenme - 3 yıl önce Siyah-beyaz televizyonlarımızda tek bir kanaldan başka seçeneğimizin olmadığı yıllarda girdi yaşamımıza "Nöri Kantar"... Kısa sürede, TRT'nin yıldız dizilerinden biri oldu. Anadolu'dan İstanbul'a göç eden tüccar Nuri Kantar ve ailesinin, kent yaşamına alışırken başına gelen ilginç olaylar, Türk insanının da hayatında yer etti. 1974 yılında başlayan dizi, tam 32 yıl sürdü. Nöri, Nöriye, Döndü ve Tijen tiplemeleri aileden biri gibiydi. Amerikan dizilerindeki hayata inat, Türk insanının "kendisini" anlatan dizi, ekranlara veda etmesinin ardından bile unutulmadı.
Rocky - Little Marie Nasihat Sahnesi - Rocky 1 01:33
Rocky - Little Marie Nasihat Sahnesi - Rocky 1 258 izlenme - 3 yıl önce Hey Rocky Yeah Screw you Creepo! (canin cehenneme ucube cevirisi superdir, orda icimin yaglari erimistir ayrica) Rocky serilerinde en sevdigim sahnelerden biridir... Sezai Aydin babanin seslendirmesiyle ayri bir yer edinmistir kendimde anlayana zaten fazla yorum gerekmez sevgiler...
Bir İdam Mahkumunun Son Günü 57:45
Bir İdam Mahkumunun Son Günü 217 izlenme - 3 yıl önce Victor Hugo'nun harika eserinin harika bir yorumu. Etkileyici olan metin Sezai Aydın üstadın sesiyle daha da can alıcı olmuş. (Can alıcı da iyi oturdu buraya) Not: İdam edilen kişi Rocky değil, müsterih olunuz.
Hürkan (1989) - Futbol Sahnesi 06:09
Hürkan (1989) - Futbol Sahnesi 345 izlenme - 3 yıl önce Başrollerini Sylvester Stallone, Donald Sutherland ve Tom Sizemore gibi oyuncuların paylaştığı 1989 yapımı güzel bir hapishane filmidir. Doksanlı yıllarda televizyonlarımızda hür kan adıyla gösterilen filmin konusu frank leone daha önceki mahkumiyeti esnasında hasta olan babasını ziyaret etmek için hapishane müdüründen izin alamayınca kaçan ve abd halkının da desteğini alarak müdür amcayı suçluymuş gibi gösteren eski bir mahkumken yeniden hapse düşer ve yine eski müdürünün yanı başında bulur, kendisine takmış olan müdür bununla uğraşmaya başlar ve olaylar gelişir. Filmden güzel bir kesit izliyoruz.
Dev Kadrolu Güldürü - Siz Bilirsiniz 18:42
Dev Kadrolu Güldürü - Siz Bilirsiniz 171 izlenme - 3 yıl önce Bu kaydı hangi sözlerle anlatsam bilemedim. Gelde şimdi böyle bir kadro kur da program yap... Kadroda kimler yok ki; Yasemin Yalçın, Demet Akbağ, Selim Naşit, Uğur Yücel, Ahmet Uğurlu, Sezai Aydın, Bülent Özveren, Cenk Koray, Tarık Pabuççuoğlu, Köksal Engür, Rasim öztekin, Hikmet Karagöz, Nevra Serezli... Videoyu internet alemine kazandıran 'dizikurdu'na teşekkürler
Serseri - 2. Sezon - Jenerik 01:37
Serseri - 2. Sezon - Jenerik 193 izlenme - 3 yıl önce Ömer hırsızlık yaparak geçimin sağlayan bir gençtir. Ancak bu durumdan ailesinin haberi yoktur. Hapishaneye düşmüş ve ailesine yabancı ülkelerde olduğunu, ithalat-ihracat işiyle uğraştığını söylemiştir. Annesi ve iki kardeşinden sonra en yakını Cemo ve Cafer'dir. Ömer hapishaneden bir gün erken çıkar. Cemo ve Cafer'in yardımıyla herşeyi kılıfına uydurur. Kalabalık bir mahalleli gurubu onu karşılamaktadır. Herkes onun gerçekten yurt dışından geldiğine inanır. Ömer'in yokluğunda Ömer'in annesi Zehra ve kardeşlerine büyük destek olan Komser Kemal'in kızı Eylül, Ömer'i görünce heyecanlanır. Ömer'e karşı gizli bir sevgi beslemektedir. Ömer kardeşi Osman'ın askerde sakatlandığını ve o haliyle el işi yaparak evin geçimini sağladığını görünce çok üzülür. Ömer, Cemo ve Cafer'le beraber dolaşmaktadır. Genç, güzel ve zengin bir kızı bir arabanın takip ettiğini ve arabadaki adamla tartıştığını görürler. Kız adamı sepetledikten sonra Cemo ve Cafer onun çantasını çalar. Ömer genç kızın, yani Sibel'in, astım hastası olduğunu farkeder. Hırsızlardan dayak yemiş numarası yaparak Sibel'e çantasını geri verir. Ertesi gün Ömer'i hırsızlığa alıştıran Baykuş ve adamları hapishane kapısında Ömer'in çıkmasını beklemektedir. Daha fazla dayanamayıp oradan giderlerken Ömer'i görürler. Baykuş Ömer'e borç aldığı parayı geri vermesi için iki gün mühlet verir. Yoksa annesini ve kardeşlerini öldürecektir. Cemo ve Ömer karşılaşır. Cemo'nun peşinde polis vardır. İkisi beraber kaçmaktadır. Ömer evlerden birine girer. Bu ev Sibel'in evidir. Kader yine onları karşılaştırmıştır. Ömer aslında hala resmini sakladığı çocukluk aşkının Sibel olduğunu bilmemektedir. 1.Sezon Jeneriği ise Burada ; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/32142/serseri-jenerik
Birileri İçin Bişeyler Yapın 02:28
Birileri İçin Bişeyler Yapın 57 izlenme - 3 yıl önce En sert kayayı pamuk helvaya çevirir bu kesit. Arasına bir de sadeli dondurma koyarsın tam olur. Ağızda erirsin, dişler kamaşır. Kadife gibi yumuşak bir örtüde kayarken annenin üzerinde unuttuğu dikiş iğnesi gibi batar götüne, öyle kalırsın.
Victor Hugo - Bir İdam Makhumunun Son Günü (Radyo Tiyatrosu) 57:45
Victor Hugo - Bir İdam Makhumunun Son Günü (Radyo Tiyatrosu) 63 izlenme - 3 yıl önce Eser: Victor Hugo Yapım&Yönetim: Mehmet Köseoğlu Seslendirme Yönetmeni: İskender Bağcılar Ses Kayıt: Mahmut Acar Kurgu: Didem Türkmen Seslendirme: Sezai Aydın
Sezai Aydın Kimdir? 00:47
Sezai Aydın Kimdir? 21 izlenme - 3 yıl önce Sezai Aydın Biyografi, Sezai Aydın Kimdir, Sezai Aydın Yaşamı, Sezai Aydın Hayatı, Sezai Aydın Kim, 13.08.2015 günü Biyografi TV kanalına yüklediğim 'Sezai Aydın Kimdir?' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/biyografitv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Muzaffer Buyrukçu - Dünyada Bir Akşam Üstü (Sesli Kitap) 16:50
Muzaffer Buyrukçu - Dünyada Bir Akşam Üstü (Sesli Kitap) 25 izlenme - 3 yıl önce Muzaffer Buyrukçu - Dünyada Bir Akşam Üstü (Sesli Kitap) Seslendiren: Sezai Aydın Daha fazlası www.izlesene.com/radyotiyatrosu kanalında....