Hoşgeldiniz!

sezen cumhur önal

Nostalji Şarkılar Cumhur 03:15
Nostalji Şarkılar Cumhur 30.848 izlenme - 3 yıl önce 80 Li Yılların Sevilen Şarkıları
Sezen Cumhur Önal - Çikolata Renkli Michael Jackson 00:32
Sezen Cumhur Önal - Çikolata Renkli Michael Jackson 1.021 izlenme - 3 yıl önce Eşsiz yorumları ve sunumu ile Sezen Cumhur Önal'ı "çikolata renkli şarkıcı" derken anımsayalım. "Bütün bu olup biten garip olaylar"dan kasıt ise Michael Jackson'un Leave Me Alone klibi. Not: irup = europe
Sezen Cumhur Önal'dan Rocky sunumu (Müzik Yelpazesi, 1986) 00:36
Sezen Cumhur Önal'dan Rocky sunumu (Müzik Yelpazesi, 1986) 1.347 izlenme - 2 yıl önce Dönemin popüler filmlerinden olan ve büyük ses getiren filmi Rocky birde Sezen Cumhur Önal'ın tanıtımıyla dinlemek ve nostalji yaşatmak adına sizlerle paylaşmak istedim. Kabul buyrunuz dostlar.
Müzik Yelpazesi 03:33
Müzik Yelpazesi 988 izlenme - 3 yıl önce Sezen Cumhur Önal sunumuyla bizlerin beğenisine sunulmuş, yelpaze şeklinde rengarenk dekoru, her zaman aynı güzellikte sunumuyla dönem gençleri ve çocuklarının aklına kazınmış programdı. Videoda da göreceksiniz çikolata renkli sanatçı kalıbının çıkış noktasıdır. Türk televizyonlarında, o gün bugündür hiç bir müzik programındaki sunum, çikolata renkli sanatçı tanımlaması kadar sempatik olmamıştır ayrıca. Sayesinde o dönem pek tv alternatifi olmayan Türk halkı bolca yabancı klip izlemiştir.
Taklit ve Taklitçiler - DrStress 01:25:59
Taklit ve Taklitçiler - DrStress 596 izlenme - 2 yıl önce 90'lı yılların unutulmayanlarından, DrStress programının taklit ve taklitçiler konusunu ele aldığı hafta. Konuklar: Yalçın Menteş Meltem Cumbul Fatih Mühürdar Sezen Cumhur Önal Mertcan Silgan Paylaşımlarından dolayı TVKare'ye teşekkürler. Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=JWuUjPkJqZ8
Sezen Cumhur Önal - Çikolata Renkli Disko Prensi 00:32
Sezen Cumhur Önal - Çikolata Renkli Disko Prensi 1.473 izlenme - 8 yıl önce sezen cumhur önal çikolata renkli disko prensi michael jacksonu sunuyor - müzik yelpazesi
Türkan Şoray - Aşk Eski Bir Yalan 02:32
Türkan Şoray - Aşk Eski Bir Yalan 483 izlenme - 3 yıl önce Aşk eski bir yalan Adem'le Havva`dan kalan aşk eski bir yalan hayatıma dolan bir ses bir bakış bazen o kalbime akan bir çiçek hatırlanan yılların ardından..
Sezen Cumhur Önal - Çikolata Renkli Michael Jackson 2 01:53
Sezen Cumhur Önal - Çikolata Renkli Michael Jackson 2 374 izlenme - 3 yıl önce şüphesiz seksenlerin en güzel müzik programıydı (aslında zaten bir kaç müzik programı vardı) o çocuk halimizle saatin 11 olmasını iple çeker, Sezen Cumhur Önalın mikrofonu yan tuttuğu eşsiz sunumuyla hava kattığı programı beklerdik. yaşlanıyoruz lan ühüüüüüüüüüüüü http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/22777/sezen-cumhur-onal-cikolata-renkli-michael-jackson
Patricia Carli - Bir Gün Sana Döneceğim ( Encore Une Fois - 1967) 03:08
Patricia Carli - Bir Gün Sana Döneceğim ( Encore Une Fois - 1967) 255 izlenme - 3 yıl önce Sezen Cumhur Önal, Carli'nin orijinali 'Encore Une Fois' adlı parçasına 1960'lı yıllarda ünlü yabancı şarkıcıların çoğuna yaptığı gibi Türkçe sözler yazdı ve Carli'ye 'Bir Gün Sana Döneceğim' adıyla plak yaptırttı. Patrcia Carli, İtalyan asıllı Fransız pop şarkıcısı, besteci ve şarkı sözü yazarıdır. Yé-Yé tarzı müziğin önde gelen temsilcilerinden olan Carli ününün doruğunda olduğu 1960'lı yıllarda Türkiye'ye de defalarca konserler vermeye geldi ve Sezen Cumhur Önal'ın sözlerini yazdığı kendi parçalarının Türkçe aranjman plaklarını doldurdu. Kendi şarkılarının sözlerini de yazan Patricia Carli daha sonra şarkı söylemeyi bırakarak Nicoletta, Dalida ve Claude François gibi şarkıcılara söz yazmaya devam etti.
Gönül Yazar -Sevenler Ölmez (1971) - Durul Gence 5'lisi 02:52
Gönül Yazar -Sevenler Ölmez (1971) - Durul Gence 5'lisi 147 izlenme - 3 yıl önce Sezen Cumhur Önal'ın söz yazdığı güzel bir arajman. Taş plak cızırtıları ve Gönül hanımın kendi ağzıyla tamtaranamları da hediye.
Sezen Cumhur Önal - Son Dans 02:46
Sezen Cumhur Önal - Son Dans 141 izlenme - 3 yıl önce Yorutube'de dolaşırken gördüm ve bizim Çukulata renkli şarkıcıları sunan Sezen Cumhur Önal abimiz şarkı da mı söylemiş şaşkınlığıyla ırgalandım. Sezen abimiz şarkı söylemiyor, fonda müzik var. Sezen abi, sevgilisini boş bırakıp, kaptıran bir aptal aşığın son sözlerini söylüyor. Komik kategorisine girse de olurdu da, Sezen Cumhur Önal'a bunu yapamazdım.
Nonna Bella - Hayat Bitmeden (1972) 03:37
Nonna Bella - Hayat Bitmeden (1972) 163 izlenme - 3 yıl önce Söz : Sezen Cumhur Önal, Orkestra : Los Embacadores Paraguyos Hayat Bitmeden, vakit geçmeden, göçüp gitmeden, görseydin seni, gönül gözüynen
Ajda Pekkan - Hoşgör Sen (Beyaz Show - 1998) 03:23
Ajda Pekkan - Hoşgör Sen (Beyaz Show - 1998) 123 izlenme - 3 yıl önce Beyaz Show'un 1998 yılında yayınlanan ve Ajda Pekkan ile Sezen Cumhur Önal'ın konuk olduğu programda Süperstar ünvanlı sanatçı Ajda Pekkan'ın seslendirmiş olduğu Hoşgör Sen isimli parçayı nostaljik bir içerik olması nedeni ile paylaşmak istedim. Hem süperstar hayranlarına hemde tüm site sakinlerinin beğenisine sunarım. İyi seyirler, iyi dinlemeler efendim.
İlhan Şeşen ile Sezen Cumhur Önal Tartışması (1995) 00:49
İlhan Şeşen ile Sezen Cumhur Önal Tartışması (1995) 132 izlenme - 3 yıl önce 90'lardan kalma bu haberde,iki ünlü sanatçı olan İlhan Şeşen ile Sezen Cumhur Önal arasındaki 90'ların popçu akımı üzerine yaşanan tartışmadır. İyi nostaljiler.
Sacha Distel - Kime Derler Sana Derler 02:39
Sacha Distel - Kime Derler Sana Derler 61 izlenme - 3 yıl önce Sözleri Sezen Cumhur Önal'a, müziği ise Maurice Tezé'ye ait olan bu şarkıyı Fransız şarkıcı Sacha Distel seslendiriyor. İşbu şarkıyı "Babamız Evleniyor" filminde Ajda Pekkan da söylemiştir. NOT: Birkaç dinlemeden sonra şarkıyı Sacha'nın telaffuzuyla söylemeye başlamak da görülmemiş şey değildir hani.