Hoşgeldiniz!

Sezer Güvenirgil

Otoparkta Meksika Çıkmazı Yunus Bülbül İçerir 03:54
Otoparkta Meksika Çıkmazı Yunus Bülbül İçerir 3.130 izlenme - 6 ay önce Oğlunu uyuşturucu mafyasına kaptıran Sezer Güvenilgir ile kızını fuhuş mafyasına kaptıran Yunus Bülbül ortaklaşa olarak çocuklarını bulurlar ama fuhuş mafyasının lideri Simsar ve uyuşturucu mafyasının lideri Cevdet’te bulur.
Yunus Bülbül & Sezer Güvenirgil - Keko (1996) 06:21
Yunus Bülbül & Sezer Güvenirgil - Keko (1996) 5.409 izlenme - 3 yıl önce Türk televizyonlarının en karizmatik oyuncusu Yunus Bülbül'ün eşşiz keko performansı. Her repliğinde Amerikalı Rapciler gibin sürekli ''yov yov'' nidaları atan kendine has tarzıyla gönüllere taht kuran,gerek konusu, gerek esprileriyle bambaşka nostalji dizimiz Keko.
Bücür Cadı 18.Bölüm 25:26
Bücür Cadı 18.Bölüm 3.379 izlenme - 2 yıl önce Bücür Cadı 18.Bölüm (Full - Tek Parça) Bücür Cadı, Zeliş ve annesi Şehriye maddi açıdan zor zamanlar geçirmektedir. Şehriye ara sıra evlere gündeliğe gitmektedir. Zeliş, iyiliksever ve örnek bir çocuk olduğu için gece rüyasında bir melek tarafından özel güçler verilerek ödüllendirilir. Olay sıcak bir mahallede geçmektedir. Abbas köftecilik yapmaktadır. Köftelerin sağlıksız olduğunu düşünen Zabıta Enver'den sürekli kaçma halindedir. Abbas ve Şehriye arasında gizli bir aşk vardır. Zeliş ve daha sonra güçlerini yeniden kazanacak olan Şehriye ile beraber etrafta yaşanan kötü olayların önüne geçmeye çalışırlar. 2004 yılında 169. bölümde ekranlara veda etti.
Bücür Cadı 20.Bölüm 15:30
Bücür Cadı 20.Bölüm 1.788 izlenme - 2 yıl önce Bücür Cadı 20.Bölüm (Tek Parça) Bücür Cadı, Zeliş ve annesi Şehriye maddi açıdan zor zamanlar geçirmektedir. Şehriye ara sıra evlere gündeliğe gitmektedir. Zeliş, iyiliksever ve örnek bir çocuk olduğu için gece rüyasında bir melek tarafından özel güçler verilerek ödüllendirilir. Olay sıcak bir mahallede geçmektedir. Abbas köftecilik yapmaktadır. Köftelerin sağlıksız olduğunu düşünen Zabıta Enver'den sürekli kaçma halindedir. Abbas ve Şehriye arasında gizli bir aşk vardır. Zeliş ve daha sonra güçlerini yeniden kazanacak olan Şehriye ile beraber etrafta yaşanan kötü olayların önüne geçmeye çalışırlar. 2004 yılında 169. bölümde ekranlara veda etti.
Yılmaz Güney - Yavşak Meselesi 01:12
Yılmaz Güney - Yavşak Meselesi 1.057 izlenme - 3 yıl önce 1968 ve 1969 yapımı, başrollerinde Yılmaz Güney ile Bücür Cadı dizisinden hatırlayabileceğiniz Sezer Güvenirgil'in oynadığı Çifte Tabancalı Kabadayı filminden enteresan bir sahne. Bir "orospu olacaksa okumuş orospu olsun" kadar olmasa da, o günlerde bünyesinde edilebilen en büyük küfürün "eşoleşek" olduğu Yeşilçam sinemasında kalıpların dışına çıkmış bir sahne. Keyifli seyirler...
Bücür Cadı 17.Bölüm 23:30
Bücür Cadı 17.Bölüm 496 izlenme - 2 yıl önce Bücür Cadı 17.Bölüm (Full - Tek Parça) Bücür Cadı, Zeliş ve annesi Şehriye maddi açıdan zor zamanlar geçirmektedir. Şehriye ara sıra evlere gündeliğe gitmektedir. Zeliş, iyiliksever ve örnek bir çocuk olduğu için gece rüyasında bir melek tarafından özel güçler verilerek ödüllendirilir. Olay sıcak bir mahallede geçmektedir. Abbas köftecilik yapmaktadır. Köftelerin sağlıksız olduğunu düşünen Zabıta Enver'den sürekli kaçma halindedir. Abbas ve Şehriye arasında gizli bir aşk vardır. Zeliş ve daha sonra güçlerini yeniden kazanacak olan Şehriye ile beraber etrafta yaşanan kötü olayların önüne geçmeye çalışırlar. 2004 yılında 169. bölümde ekranlara veda etti.
Bücür Cadı 19.Bölüm 21:04
Bücür Cadı 19.Bölüm 364 izlenme - 2 yıl önce Bücür Cadı 19.Bölüm (Tek Parça) Bücür Cadı, Zeliş ve annesi Şehriye maddi açıdan zor zamanlar geçirmektedir. Şehriye ara sıra evlere gündeliğe gitmektedir. Zeliş, iyiliksever ve örnek bir çocuk olduğu için gece rüyasında bir melek tarafından özel güçler verilerek ödüllendirilir. Olay sıcak bir mahallede geçmektedir. Abbas köftecilik yapmaktadır. Köftelerin sağlıksız olduğunu düşünen Zabıta Enver'den sürekli kaçma halindedir. Abbas ve Şehriye arasında gizli bir aşk vardır. Zeliş ve daha sonra güçlerini yeniden kazanacak olan Şehriye ile beraber etrafta yaşanan kötü olayların önüne geçmeye çalışırlar. 2004 yılında 169. bölümde ekranlara veda etti.
Aşktan Da Öte 02:48
Aşktan Da Öte 1.161 izlenme - 9 yıl önce sezer güvenirgil-aşktan da öte....
Bücür Cadı'da Köfteci Abbas'ın Hatalı Büyüyle Değişmesi 08:46
Bücür Cadı'da Köfteci Abbas'ın Hatalı Büyüyle Değişmesi 483 izlenme - 3 yıl önce Bücür Cadı dönemin çocukları tarafından çok sevilmişti ve güzel bir şekilde devam ediyordu.Yunus Bülbül ve Sezer Güvenirgil boşanınca Yunus Bülbül kadrodan ayrıldı ve yerine Ana Kuzusu'ndan tanıdığımız Önder Açıkalın dahil oldu.Önder Açıkalın hastalıkla mücadele ediyordu kadroya dahil olduğunda.Hastalığı ilerleyince o da diziden ayrıldı.Abbas karakteri köyüne döndü.Sezon sonunda da finalsiz bir şekilde bitti dizi.Bu içerikte 2 bölüm birbirine nasıl bağlanamaz onu izliyoruz.Abbas'ın durup dururken ortadan kaybolmasını çocukken bile çok saçma bulmuştum.Ve Şehriye'nin kıyafetindeki değişiklik.Evsahibi Virhane zayıf bir kadındı mesela.Onun yerine Ayten Erman'ın gelmesi de saçmaydı.Büyüyle değiştirseydi onu da madem.Özetle son 35 bölüm çekilmese de olurdu.Bölümleri yükleyen facebook.com/eskidiziler sayfasına da teşekkür ederim.
Artık Görmemeye Başladım 01:15
Artık Görmemeye Başladım 218 izlenme - 3 yıl önce Kör olan bir insan görme duyusunu nasıl kaybeder? Bu olgu üzerine binlerce film çeken tecrübeli sinemamız en sonunda Behiye Aksoy'un rol aldığı, Kederli Günlerim adlı birazdan izleyeceğiniz veyahut izleyip daha sonra açıklamasına göz etmek istediğiniz film kesitiyle son noktayı koyacaktır. Kör olduğunu sembolize etmek için dışavurumculuk ekolüyle ekranın siyah gösterilmesi çok sanatsaldır. Ayrıca Sezer Güvenirgil'in gençliğini göreceksiniz.
Sezer Güvenirgil - Yazık Değil Mi 04:01
Sezer Güvenirgil - Yazık Değil Mi 47 izlenme - 1 yıl önce Sezer Güvenirgil - Yazık Değil Mi Söz: Çiğdem Talu Müzik: Melih Kibar Düzenleme: Esin Engin Dinlemek Ve İndirmek İçin Tıklayınız... Albüm Detayı: http://www.ossimuzik.com/yeni/album.php?aid=130 https://twitter.com/ossimuzik https://plus.google.com/+OssiMuzikOfficial https://www.facebook.com/ossimuzik/ https://www.instagram.com/ossimuzik http://www.ossimuzik.com/ https://itun.es/i67S7jC http://trcll.im/TmU7a https://www.turktelekommuzik.com/sa/294066
Sezer Güvenirgil - Aşktan da Öte 02:44
Sezer Güvenirgil - Aşktan da Öte 18 izlenme - 1 yıl önce Sezer Güvenirgil - Aşktan da Öte Söz: Çiğdem Talu Müzik: Melih Kibar Düzenleme: Esin Engin Dinlemek Ve İndirmek İçin Tıklayınız... Albüm Detayı: http://www.ossimuzik.com/yeni/album.php?aid=130 https://twitter.com/ossimuzik https://plus.google.com/+OssiMuzikOfficial https://www.facebook.com/ossimuzik/ https://www.instagram.com/ossimuzik http://www.ossimuzik.com/ https://itun.es/i67S7jC http://trcll.im/TmU7a https://www.turktelekommuzik.com/sa/294066