Hoşgeldiniz!

sezgi

Hıçkırık 45.Bölüm 1.Fragman (2 Mart  Cuma) 00:31
Hıçkırık 45.Bölüm 1.Fragman (2 Mart Cuma) 541 izlenme - 2 hafta önce Hıçkırık 45. Bölümüyle 02 Mart 2018 Cuma Akşamı Saat 14:45'te... Nalan ve Kenan evleniyor mu? Sonunda o gün gelir. Evlenmeye karar veren Nalan ve Kenan'ın düğün günüdür. Herkes oradadır. Azmi bile... Azmi, kızı Nalan'ı beline bağladığı kırmızı kurdele ile Kenan'a bir ömür boyu teslim eder. Herkes çok mutludur. Gelin arabası hazırdır. Bu mutlu günü bozacak bir şey olacak mı? Azmi son anda olumsuz bir durum yaşatacak mı? Nalan ve Kenan evlenebilecekler mi? Konu & Hikaye: Sert, aslında ne kadar duygusal olsa da duygularını göstermekten kaçınan, anti romantik, kıskanç Taş Fırın erkeği Haluk ile modern, kariyerinin zirvesinde olan ve romantizm beklentisinden hiç vazgeçmeyen Meltem’in evlilikleri, dostlarıyla ilişkileri, iş hayatları ve ev içi küçük problemleri her zamanki gibi ön plandadır. Artık çocuklar büyümüş ve her ikisi de evden gitmiştir. Ancak Haluk ve Meltem, Emine ve Emine’nin kayınvalidesi Kükrek Kadriye sayesinde hiç yalnız kalmazlar. Kükrek Kadriye, her gün Emine’yle birlikte Haluk ve Meltem’in evine gelmekte, bu nedenle evde çok renkli durumlar ortaya çıkmaktadır. Dominant teyze Gönül ve Zero Tuna’nın gündemi TEOG’dur. Çocukları Beton Orçun ve Merve TEOG sınavına hazırlanmaktadır. Bir TEOG annesi olan Gönül, çocukları internetten uzaklaştırıp ders çalışmalarını sağlamak için elinden geleni yapar. Yapım: Mint Motion Pictures Yapımcı: Birol Güven Senarist: Birol Güven Yönetmen: Bora Tekay Görüntü Yönetmeni: Altuğ Kasapbaşoğlu Müzik: Aydın Sarman - Burcu Güven Oyuncu Kadrosu: Tamer Karadağlı (Haluk) Pınar Altuğ Atacan (Meltem) Zeyno Gönenç (Gönül) Volkan Severcan (Zero Tuna) Melek Şahin (Emine ve Emine'nin kardeşi Nefes Terapisti Oksijen Hayriye) Suzan Kardeş (Kükrek Kadriye - Hüseyin'in annesi) Alparslan Özmol (Hüseyin) Şükrü Koruyucu (Şükrü) Alp Eren Khamis (Beton Orçun) Öykü Güven (Merve) Süleyman Yağcı (Fıs Fıs İsmail) Ferdi Akamur (Müsteşar Kemal) Serkan Bülbül (Dar Gömlek Tolga) Deniz Gök (İrem) Hıçkırık Hafta İçi Her Gün Saat 14:45'te... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hıçkırık 50.Bölüm (Final) 1.Fragman (9 Mart Cuma) 00:44
Hıçkırık 50.Bölüm (Final) 1.Fragman (9 Mart Cuma) 267 izlenme - 1 hafta önce Hıçkırık 50. Bölüm (Final) 09 Mart 2018 Cuma Akşamı Saat 14:45'te... Nalan ve Kenan tekrar kavuşabilecek mi? Kenan, İlhami ve Azmi'den alacağı intikam için harekete geçer. Elindeki kozları bir bir kullanır. İlhami'yi köşeye sıkıştırmıştır. İlhami her zamanki gibi parasal gücüne güvenmektedir. Kenan'ın nasıl bir hamle yapacağını bilmediğinden endişelidir. Nalan ise, İlhami'yi uyarır. Şayet Kenan'a zarar verecek bir şey yapmaya kalkarsa evliliğin biteceğini söyleyerek onu uyarır. Konu & Hikaye: Sert, aslında ne kadar duygusal olsa da duygularını göstermekten kaçınan, anti romantik, kıskanç Taş Fırın erkeği Haluk ile modern, kariyerinin zirvesinde olan ve romantizm beklentisinden hiç vazgeçmeyen Meltem’in evlilikleri, dostlarıyla ilişkileri, iş hayatları ve ev içi küçük problemleri her zamanki gibi ön plandadır. Artık çocuklar büyümüş ve her ikisi de evden gitmiştir. Ancak Haluk ve Meltem, Emine ve Emine’nin kayınvalidesi Kükrek Kadriye sayesinde hiç yalnız kalmazlar. Kükrek Kadriye, her gün Emine’yle birlikte Haluk ve Meltem’in evine gelmekte, bu nedenle evde çok renkli durumlar ortaya çıkmaktadır. Dominant teyze Gönül ve Zero Tuna’nın gündemi TEOG’dur. Çocukları Beton Orçun ve Merve TEOG sınavına hazırlanmaktadır. Bir TEOG annesi olan Gönül, çocukları internetten uzaklaştırıp ders çalışmalarını sağlamak için elinden geleni yapar. Yapım: Mint Motion Pictures Yapımcı: Birol Güven Senarist: Birol Güven Yönetmen: Bora Tekay Görüntü Yönetmeni: Altuğ Kasapbaşoğlu Müzik: Aydın Sarman - Burcu Güven Oyuncu Kadrosu: Tamer Karadağlı (Haluk) Pınar Altuğ Atacan (Meltem) Zeyno Gönenç (Gönül) Volkan Severcan (Zero Tuna) Melek Şahin (Emine ve Emine'nin kardeşi Nefes Terapisti Oksijen Hayriye) Suzan Kardeş (Kükrek Kadriye - Hüseyin'in annesi) Alparslan Özmol (Hüseyin) Şükrü Koruyucu (Şükrü) Alp Eren Khamis (Beton Orçun) Öykü Güven (Merve) Süleyman Yağcı (Fıs Fıs İsmail) Ferdi Akamur (Müsteşar Kemal) Serkan Bülbül (Dar Gömlek Tolga) Deniz Gök (İrem) Hıçkırık Hafta İçi Her Gün Saat 14:45'te... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hero Zero Güç, Dayanıklılık, Beyin, Sezgi, Arttırma Hilesi 05:50
Hero Zero Güç, Dayanıklılık, Beyin, Sezgi, Arttırma Hilesi 17.753 izlenme - 4 yıl önce Hero Zero Güç, Dayanıklılık, Beyin, Sezgi, Arttırma Hilesi
Kenan'dan Son Dakika Golü! | Hıçkırık 50.Bölüm (Final) (9 Mart Cuma) 03:43
Kenan'dan Son Dakika Golü! | Hıçkırık 50.Bölüm (Final) (9 Mart Cuma) 192 izlenme - 1 hafta önce 09 Mart 2018 Cuma – Hıçkırık 50. Bölüm (Final) | Kenan, şirket toplantısında herkesi şok eden bir haber veriyor! Kenan çekdiği acıların intikamını almak için yemin etmişti. Bu uğurda Kutsi ona yardım etmek için söz vermişti. Verdiği sözü tutan Kutsi, Kenan'a öyle bir yardımda bulunuyor ki, Azmi ve Nalan'ın karşısına çok güçlü çıkıyor. İşten elini çektiğini düşünen Azmi, Kenan'ın yerine Nalan'ı geçirmek için vakit kaybetmiyor. Şirketin önemli toplantısına kızı ile katılıyor. bu sırada Kenan, şirket toplantısına gelip herkesi şaşırtıyor. Nalan'ı kendi koltuğunda gören Kenan kalkmasını istiyor. Azmi'nin bu duruma karşı gelmesine ise, elindeki dosya ile cevap veriyor! Konu & Hikaye: Sert, aslında ne kadar duygusal olsa da duygularını göstermekten kaçınan, anti romantik, kıskanç Taş Fırın erkeği Haluk ile modern, kariyerinin zirvesinde olan ve romantizm beklentisinden hiç vazgeçmeyen Meltem’in evlilikleri, dostlarıyla ilişkileri, iş hayatları ve ev içi küçük problemleri her zamanki gibi ön plandadır. Artık çocuklar büyümüş ve her ikisi de evden gitmiştir. Ancak Haluk ve Meltem, Emine ve Emine’nin kayınvalidesi Kükrek Kadriye sayesinde hiç yalnız kalmazlar. Kükrek Kadriye, her gün Emine’yle birlikte Haluk ve Meltem’in evine gelmekte, bu nedenle evde çok renkli durumlar ortaya çıkmaktadır. Dominant teyze Gönül ve Zero Tuna’nın gündemi TEOG’dur. Çocukları Beton Orçun ve Merve TEOG sınavına hazırlanmaktadır. Bir TEOG annesi olan Gönül, çocukları internetten uzaklaştırıp ders çalışmalarını sağlamak için elinden geleni yapar. Yapım: Mint Motion Pictures Yapımcı: Birol Güven Senarist: Birol Güven Yönetmen: Bora Tekay Görüntü Yönetmeni: Altuğ Kasapbaşoğlu Müzik: Aydın Sarman - Burcu Güven Oyuncu Kadrosu: Tamer Karadağlı (Haluk) Pınar Altuğ Atacan (Meltem) Zeyno Gönenç (Gönül) Volkan Severcan (Zero Tuna) Melek Şahin (Emine ve Emine'nin kardeşi Nefes Terapisti Oksijen Hayriye) Suzan Kardeş (Kükrek Kadriye - Hüseyin'in annesi) Alparslan Özmol (Hüseyin) Şükrü Koruyucu (Şükrü) Alp Eren Khamis (Beton Orçun) Öykü Güven (Merve) Süleyman Yağcı (Fıs Fıs İsmail) Ferdi Akamur (Müsteşar Kemal) Serkan Bülbül (Dar Gömlek Tolga) Deniz Gök (İrem) Hıçkırık Hafta İçi Her Gün Saat 14:45'te... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hıçkırık 33.Bölüm 1.Fragman (14 Şubat Çarşamba) 00:45
Hıçkırık 33.Bölüm 1.Fragman (14 Şubat Çarşamba) 405 izlenme - 1 ay önce Hıçkırık 33. Bölümüyle 14 Şubat 2018 Çarşamba Akşamı Saat 14:45'te... Nalan sebep olduğu olumsuz durumlardan dolayı fazlasıyla üzgün! Köy evinde patlayan silahın kimi vurduğu meçhulken Aslı, olan biten her şey için Nalan'ı suçlamaktadır. Nalan, Aslı'nın söylediklerinden etkilenir ve neden olduğu sorunlardan dolayı düşünmeye başlar. Perihan, Hayat ile olan birlikteliği bozmak için oğlu Engin'in eski sevgilisi Irmak'ı kullanmaya devam ediyor. Hayat ilk kez Engin'e duygularıyla yaklaşmaya başlıyor. Selin ise, annesi Perihan'ın telefonundan şok eden bir gerçeği öğreniyor. Vesime ise, kızı Hayat'a annesi olduğunu söyleyemediğinden dolayı mutsuzdur. Konu & Hikaye: Sert, aslında ne kadar duygusal olsa da duygularını göstermekten kaçınan, anti romantik, kıskanç Taş Fırın erkeği Haluk ile modern, kariyerinin zirvesinde olan ve romantizm beklentisinden hiç vazgeçmeyen Meltem’in evlilikleri, dostlarıyla ilişkileri, iş hayatları ve ev içi küçük problemleri her zamanki gibi ön plandadır. Artık çocuklar büyümüş ve her ikisi de evden gitmiştir. Ancak Haluk ve Meltem, Emine ve Emine’nin kayınvalidesi Kükrek Kadriye sayesinde hiç yalnız kalmazlar. Kükrek Kadriye, her gün Emine’yle birlikte Haluk ve Meltem’in evine gelmekte, bu nedenle evde çok renkli durumlar ortaya çıkmaktadır. Dominant teyze Gönül ve Zero Tuna’nın gündemi TEOG’dur. Çocukları Beton Orçun ve Merve TEOG sınavına hazırlanmaktadır. Bir TEOG annesi olan Gönül, çocukları internetten uzaklaştırıp ders çalışmalarını sağlamak için elinden geleni yapar. Yapım: Mint Motion Pictures Yapımcı: Birol Güven Senarist: Birol Güven Yönetmen: Bora Tekay Görüntü Yönetmeni: Altuğ Kasapbaşoğlu Müzik: Aydın Sarman - Burcu Güven Oyuncu Kadrosu: Tamer Karadağlı (Haluk) Pınar Altuğ Atacan (Meltem) Zeyno Gönenç (Gönül) Volkan Severcan (Zero Tuna) Melek Şahin (Emine ve Emine'nin kardeşi Nefes Terapisti Oksijen Hayriye) Suzan Kardeş (Kükrek Kadriye - Hüseyin'in annesi) Alparslan Özmol (Hüseyin) Şükrü Koruyucu (Şükrü) Alp Eren Khamis (Beton Orçun) Öykü Güven (Merve) Süleyman Yağcı (Fıs Fıs İsmail) Ferdi Akamur (Müsteşar Kemal) Serkan Bülbül (Dar Gömlek Tolga) Deniz Gök (İrem) Hıçkırık Hafta İçi Her Gün Saat 14:45'te... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kenan'ın İntikam Planı Ne? | Hıçkırık 49.Bölüm (8 Mart Perşembe) 05:08
Kenan'ın İntikam Planı Ne? | Hıçkırık 49.Bölüm (8 Mart Perşembe) 143 izlenme - 1 hafta önce 08 Mart 2018 Perşembe – Hıçkırık 49. Bölüm | Kenan, duygularıyla oynayanlara karşı -Nalan da dahil olmak üzere- intikam almak için yemin ediyor! Kenan kaçıp gitmek yerine, kalıp savaşmayı seçiyor. İlhami'nin nispet yaparcasına Nalan ile olan evliliğini açıklamasından sonra böyle bir karar alır. Bu yolda ise, tek dayanağı Kutsi Babadır. Kutsi, Kenan'ın ne yapacağını bilmez; fakat, her konuda tam destek olacağını söyler. İlk olarak da Azmi'nin ve diğerlerinin karşısına çıkacak ve Kenan'a güç olacak bir dosya verir. Kenan, dosyada yazılanları okuduktan sonra savaşa hazır başlayacağını anlar ve mutluluğu yüzüne vurur. İlk hamlesi ise konağa gitmek olur. Konağa geldiğinde İlhami'nin de olduğu bir akşam yemeği yenmektedir. Bu yemekte Nalan ve İlhami'nin evliliğini kutlanıyordur. Kenan'ı karşılarında gören herkes şok olur. Nalan, gittiğini düşündüğü Kenan'ı karşısında görünce hem çok şaşırır, hem de çok mutlu olur. Fakat, Kenan'ın söylediği şey herkesin buz kesilmesine neden olur! Konu & Hikaye: Sert, aslında ne kadar duygusal olsa da duygularını göstermekten kaçınan, anti romantik, kıskanç Taş Fırın erkeği Haluk ile modern, kariyerinin zirvesinde olan ve romantizm beklentisinden hiç vazgeçmeyen Meltem’in evlilikleri, dostlarıyla ilişkileri, iş hayatları ve ev içi küçük problemleri her zamanki gibi ön plandadır. Artık çocuklar büyümüş ve her ikisi de evden gitmiştir. Ancak Haluk ve Meltem, Emine ve Emine’nin kayınvalidesi Kükrek Kadriye sayesinde hiç yalnız kalmazlar. Kükrek Kadriye, her gün Emine’yle birlikte Haluk ve Meltem’in evine gelmekte, bu nedenle evde çok renkli durumlar ortaya çıkmaktadır. Dominant teyze Gönül ve Zero Tuna’nın gündemi TEOG’dur. Çocukları Beton Orçun ve Merve TEOG sınavına hazırlanmaktadır. Bir TEOG annesi olan Gönül, çocukları internetten uzaklaştırıp ders çalışmalarını sağlamak için elinden geleni yapar. Yapım: Mint Motion Pictures Yapımcı: Birol Güven Senarist: Birol Güven Yönetmen: Bora Tekay Görüntü Yönetmeni: Altuğ Kasapbaşoğlu Müzik: Aydın Sarman - Burcu Güven Oyuncu Kadrosu: Tamer Karadağlı (Haluk) Pınar Altuğ Atacan (Meltem) Zeyno Gönenç (Gönül) Volkan Severcan (Zero Tuna) Melek Şahin (Emine ve Emine'nin kardeşi Nefes Terapisti Oksijen Hayriye) Suzan Kardeş (Kükrek Kadriye - Hüseyin'in annesi) Alparslan Özmol (Hüseyin) Şükrü Koruyucu (Şükrü) Alp Eren Khamis (Beton Orçun) Öykü Güven (Merve) Süleyman Yağcı (Fıs Fıs İsmail) Ferdi Akamur (Müsteşar Kemal) Serkan Bülbül (Dar Gömlek Tolga) Deniz Gök (İrem) Hıçkırık Hafta İçi Her Gün Saat 14:45'te... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hıçkırık 49.Bölüm 1.Fragman (8 Mart Perşembe) 00:45
Hıçkırık 49.Bölüm 1.Fragman (8 Mart Perşembe) 162 izlenme - 1 hafta önce Hıçkırık 49. Bölümüyle 08 Mart 2018 Perşembe Akşamı Saat 14:45'te... Kenan, intikam yemini ediyor! Kenan, Nalan ve İlhami'nin evlendiğini duyduktan sonra kalıp intikamını almak için yemin ediyor. Nalan ise, Kenan'ın gittiğini düşünüp babası Azmi'den bunun hesabını soruyor! İlhami, Nalan'ın istediği kıvama gelmemesinden dolayı oldukça sinirleniyor. Üstüne üstlük Nalan'ın kendisini Kenan ile kıyaslaması öfkelenmesine yetiyor. Vesime ise, İlhami ile neden evlendiğini öğrenmek için Nalan'ı zorluyor! Konu & Hikaye: Sert, aslında ne kadar duygusal olsa da duygularını göstermekten kaçınan, anti romantik, kıskanç Taş Fırın erkeği Haluk ile modern, kariyerinin zirvesinde olan ve romantizm beklentisinden hiç vazgeçmeyen Meltem’in evlilikleri, dostlarıyla ilişkileri, iş hayatları ve ev içi küçük problemleri her zamanki gibi ön plandadır. Artık çocuklar büyümüş ve her ikisi de evden gitmiştir. Ancak Haluk ve Meltem, Emine ve Emine’nin kayınvalidesi Kükrek Kadriye sayesinde hiç yalnız kalmazlar. Kükrek Kadriye, her gün Emine’yle birlikte Haluk ve Meltem’in evine gelmekte, bu nedenle evde çok renkli durumlar ortaya çıkmaktadır. Dominant teyze Gönül ve Zero Tuna’nın gündemi TEOG’dur. Çocukları Beton Orçun ve Merve TEOG sınavına hazırlanmaktadır. Bir TEOG annesi olan Gönül, çocukları internetten uzaklaştırıp ders çalışmalarını sağlamak için elinden geleni yapar. Yapım: Mint Motion Pictures Yapımcı: Birol Güven Senarist: Birol Güven Yönetmen: Bora Tekay Görüntü Yönetmeni: Altuğ Kasapbaşoğlu Müzik: Aydın Sarman - Burcu Güven Oyuncu Kadrosu: Tamer Karadağlı (Haluk) Pınar Altuğ Atacan (Meltem) Zeyno Gönenç (Gönül) Volkan Severcan (Zero Tuna) Melek Şahin (Emine ve Emine'nin kardeşi Nefes Terapisti Oksijen Hayriye) Suzan Kardeş (Kükrek Kadriye - Hüseyin'in annesi) Alparslan Özmol (Hüseyin) Şükrü Koruyucu (Şükrü) Alp Eren Khamis (Beton Orçun) Öykü Güven (Merve) Süleyman Yağcı (Fıs Fıs İsmail) Ferdi Akamur (Müsteşar Kemal) Serkan Bülbül (Dar Gömlek Tolga) Deniz Gök (İrem) Hıçkırık Hafta İçi Her Gün Saat 14:45'te... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Aşıkları Heyecanlandıran Yakınlaşma! | Hıçkırık 20.Bölüm (26 Ocak Cuma) 04:58
Aşıkları Heyecanlandıran Yakınlaşma! | Hıçkırık 20.Bölüm (26 Ocak Cuma) 511 izlenme - 2 ay önce 26 Ocak 2018 Cuma – Hıçkırık 20. Bölüm | Nalan ve Kenan kıskançlık kavgasından sonra aşkın gücü ile birbirlerini öpecek kadar yakınlaştılar! İlhami'nin, Nalan ısrarı ilk kez aşıklar için atacakları adımı hızlandırarak olumlu sonuç verdi. Kenan ne zaman görse İlhami, Nalan'a dokunmak için fırsat kolluyordur. Kenan'ı kıskandırmak için yaptığı bu hareket neticesine kavuşur. Kenan kıskançlıktan kudurur. Nalan ise, hiç bir şeyden habersiz İlhami'nin amacını görmüyordur. Fakat, bir şeyin farkına varır. İlhami ile ne zaman konuşsa Kenan'ın ona karşı tavırlarında bir sertlik sezer. Bu durumu konuşmak için gittiği Kenan'ın odasında büyük tartışma kopar. Nalan ondan başka hiç bir şeyi görmediğini, umursamadığını söyler. Dünyasında ondan başka hiç kimseye yer olmadığını bahsedince de Kenan yelkenleri suya indirir. Aralarındaki aşk enerjisi ikisini birbirine fazlaca yakınlaştırır. Gözlerdeki elektrik dudaklara doğru yol almaya başlar. İki aşığın beklediği an gelmiştir artık. Konu & Hikaye: Sert, aslında ne kadar duygusal olsa da duygularını göstermekten kaçınan, anti romantik, kıskanç Taş Fırın erkeği Haluk ile modern, kariyerinin zirvesinde olan ve romantizm beklentisinden hiç vazgeçmeyen Meltem’in evlilikleri, dostlarıyla ilişkileri, iş hayatları ve ev içi küçük problemleri her zamanki gibi ön plandadır. Artık çocuklar büyümüş ve her ikisi de evden gitmiştir. Ancak Haluk ve Meltem, Emine ve Emine’nin kayınvalidesi Kükrek Kadriye sayesinde hiç yalnız kalmazlar. Kükrek Kadriye, her gün Emine’yle birlikte Haluk ve Meltem’in evine gelmekte, bu nedenle evde çok renkli durumlar ortaya çıkmaktadır. Dominant teyze Gönül ve Zero Tuna’nın gündemi TEOG’dur. Çocukları Beton Orçun ve Merve TEOG sınavına hazırlanmaktadır. Bir TEOG annesi olan Gönül, çocukları internetten uzaklaştırıp ders çalışmalarını sağlamak için elinden geleni yapar. Yapım: Mint Motion Pictures Yapımcı: Birol Güven Senarist: Birol Güven Yönetmen: Bora Tekay Görüntü Yönetmeni: Altuğ Kasapbaşoğlu Müzik: Aydın Sarman - Burcu Güven Oyuncu Kadrosu: Tamer Karadağlı (Haluk) Pınar Altuğ Atacan (Meltem) Zeyno Gönenç (Gönül) Volkan Severcan (Zero Tuna) Melek Şahin (Emine ve Emine'nin kardeşi Nefes Terapisti Oksijen Hayriye) Suzan Kardeş (Kükrek Kadriye - Hüseyin'in annesi) Alparslan Özmol (Hüseyin) Şükrü Koruyucu (Şükrü) Alp Eren Khamis (Beton Orçun) Öykü Güven (Merve) Süleyman Yağcı (Fıs Fıs İsmail) Ferdi Akamur (Müsteşar Kemal) Serkan Bülbül (Dar Gömlek Tolga) Deniz Gök (İrem) Hıçkırık Hafta İçi Her Gün Saat 14:45'te... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Aşkın Mührü! | Hıçkırık 41.Bölüm (26 Şubat Pazartesi) 02:27
Aşkın Mührü! | Hıçkırık 41.Bölüm (26 Şubat Pazartesi) 212 izlenme - 3 hafta önce 26 Şubat 2018 Pazartesi – Hıçkırık 41. Bölüm | Nalan ve Kenan, aşklarını öpücükle taçlandırdılar! Nalan, konaktan ayrıldıktan sonra Kenan'ın çocukluğunu yaşadığı eve yerleşir. Mutlu bir hayatın temellerini atar iki aşık. Kenan bir an önce Nalan'ın eşi olmasını istemektedir. İlk evlilik teklifinden sonra yaşanan olumsuzluklar çifti ayırmaya yetmişti. Kenan artık kaybedecek zamanının olmadığını bilmektedir. Keza Nalan da! Kenan yeni evlerinde, yeni hayatlarına güzel bir başlangıç yapmak ister. Nalan'a tekrar evlenme teklif eder. Nalan bu sefer de canı gönülden bu teklifi kabul eder. İki aşığımız bu mutlu anı aşk dolu öpücükle sonlandırır. Konu & Hikaye: Sert, aslında ne kadar duygusal olsa da duygularını göstermekten kaçınan, anti romantik, kıskanç Taş Fırın erkeği Haluk ile modern, kariyerinin zirvesinde olan ve romantizm beklentisinden hiç vazgeçmeyen Meltem’in evlilikleri, dostlarıyla ilişkileri, iş hayatları ve ev içi küçük problemleri her zamanki gibi ön plandadır. Artık çocuklar büyümüş ve her ikisi de evden gitmiştir. Ancak Haluk ve Meltem, Emine ve Emine’nin kayınvalidesi Kükrek Kadriye sayesinde hiç yalnız kalmazlar. Kükrek Kadriye, her gün Emine’yle birlikte Haluk ve Meltem’in evine gelmekte, bu nedenle evde çok renkli durumlar ortaya çıkmaktadır. Dominant teyze Gönül ve Zero Tuna’nın gündemi TEOG’dur. Çocukları Beton Orçun ve Merve TEOG sınavına hazırlanmaktadır. Bir TEOG annesi olan Gönül, çocukları internetten uzaklaştırıp ders çalışmalarını sağlamak için elinden geleni yapar. Yapım: Mint Motion Pictures Yapımcı: Birol Güven Senarist: Birol Güven Yönetmen: Bora Tekay Görüntü Yönetmeni: Altuğ Kasapbaşoğlu Müzik: Aydın Sarman - Burcu Güven Oyuncu Kadrosu: Tamer Karadağlı (Haluk) Pınar Altuğ Atacan (Meltem) Zeyno Gönenç (Gönül) Volkan Severcan (Zero Tuna) Melek Şahin (Emine ve Emine'nin kardeşi Nefes Terapisti Oksijen Hayriye) Suzan Kardeş (Kükrek Kadriye - Hüseyin'in annesi) Alparslan Özmol (Hüseyin) Şükrü Koruyucu (Şükrü) Alp Eren Khamis (Beton Orçun) Öykü Güven (Merve) Süleyman Yağcı (Fıs Fıs İsmail) Ferdi Akamur (Müsteşar Kemal) Serkan Bülbül (Dar Gömlek Tolga) Deniz Gök (İrem) Hıçkırık Hafta İçi Her Gün Saat 14:45'te... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bayılan Nalan'a Şaşırtan Haber! | Hıçkırık 44.Bölüm (1 Mart Perşembe) 03:39
Bayılan Nalan'a Şaşırtan Haber! | Hıçkırık 44.Bölüm (1 Mart Perşembe) 175 izlenme - 2 hafta önce 01 Mart 2018 Perşembe – Hıçkırık 44. Bölüm | Nalan, Vesime'nin zorla götürdüğü doktordan şaşırtan gerçeği öğreniyor! Nalan, İlahmi'nin verdiği son ilaçtan içtikten sonra tekrar baygınlık geçirir. Kenan eve geldiğinde onu görür. Ne olduğunu sorduğunda Nalan, günlük işlerden kaynaklandığını söyler. Kenan, Nalan'ın bu açıklamasından şüphelenir; fakat, sevdiği kadına güvenmek zorunda kalır. Bu baygınlık olayını Vesime'ye anlatır. Vesime hemen Nalan'ı yeni bir doktora götürür. MR sonuçları çıktığında doktor Nalan'ı şok eden bir açıklamada bulunur! Konu & Hikaye: Sert, aslında ne kadar duygusal olsa da duygularını göstermekten kaçınan, anti romantik, kıskanç Taş Fırın erkeği Haluk ile modern, kariyerinin zirvesinde olan ve romantizm beklentisinden hiç vazgeçmeyen Meltem’in evlilikleri, dostlarıyla ilişkileri, iş hayatları ve ev içi küçük problemleri her zamanki gibi ön plandadır. Artık çocuklar büyümüş ve her ikisi de evden gitmiştir. Ancak Haluk ve Meltem, Emine ve Emine’nin kayınvalidesi Kükrek Kadriye sayesinde hiç yalnız kalmazlar. Kükrek Kadriye, her gün Emine’yle birlikte Haluk ve Meltem’in evine gelmekte, bu nedenle evde çok renkli durumlar ortaya çıkmaktadır. Dominant teyze Gönül ve Zero Tuna’nın gündemi TEOG’dur. Çocukları Beton Orçun ve Merve TEOG sınavına hazırlanmaktadır. Bir TEOG annesi olan Gönül, çocukları internetten uzaklaştırıp ders çalışmalarını sağlamak için elinden geleni yapar. Yapım: Mint Motion Pictures Yapımcı: Birol Güven Senarist: Birol Güven Yönetmen: Bora Tekay Görüntü Yönetmeni: Altuğ Kasapbaşoğlu Müzik: Aydın Sarman - Burcu Güven Oyuncu Kadrosu: Tamer Karadağlı (Haluk) Pınar Altuğ Atacan (Meltem) Zeyno Gönenç (Gönül) Volkan Severcan (Zero Tuna) Melek Şahin (Emine ve Emine'nin kardeşi Nefes Terapisti Oksijen Hayriye) Suzan Kardeş (Kükrek Kadriye - Hüseyin'in annesi) Alparslan Özmol (Hüseyin) Şükrü Koruyucu (Şükrü) Alp Eren Khamis (Beton Orçun) Öykü Güven (Merve) Süleyman Yağcı (Fıs Fıs İsmail) Ferdi Akamur (Müsteşar Kemal) Serkan Bülbül (Dar Gömlek Tolga) Deniz Gök (İrem) Hıçkırık Hafta İçi Her Gün Saat 14:45'te... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hıçkırık 39.Bölüm 1.Fragman (22 Şubat Perşembe) 00:44
Hıçkırık 39.Bölüm 1.Fragman (22 Şubat Perşembe) 221 izlenme - 3 hafta önce Hıçkırık 39. Bölümüyle 22 Şubat 2018 Perşembe Akşamı Saat 14:45'te... Nalan ve Kenan tekrar mı ayrılıyor? Kenan artık, yetimhaneden geldiği konağa kendisini ait hissetmiyordur. Bu yüzden Nalan ile de sıkıntı yaşamaya başlar. Azmi'nin kendisine olan davranışlarını kaldıramayan Kenan, bu durumdan aşklarını kurtaracak bir çıkış arıyordur. Nalan'ın da babasının sağlık durumundan dolayı eli kolu bağlıdır. Kenan'ın acı çektiğini görüyor ve bir şey yapamamaktan dolayı kendini suçlu hissediyordur. İlhami ise, Nalan'ı Kenan'dan uzak tutmak için her şeyi yapmaya devam eder. Vesime, Engin ve Hayat'ın birlikteliğine karşıdır. Çünkü, ikisinin kuzen oldukları gerçeği karşısında sırrının açığa çıkmasından korkuyordur. Burhan, Harun'a para karşılığında yardım etmiştir. Harun, sonunda Melek'e ulaşır. Harun, Melek'e iyi yaklaşarak aklını çelmek ister. Onu Ankara'ya döndürebilmek için çocuğunu koz olarak kullanır. Konu & Hikaye: Sert, aslında ne kadar duygusal olsa da duygularını göstermekten kaçınan, anti romantik, kıskanç Taş Fırın erkeği Haluk ile modern, kariyerinin zirvesinde olan ve romantizm beklentisinden hiç vazgeçmeyen Meltem’in evlilikleri, dostlarıyla ilişkileri, iş hayatları ve ev içi küçük problemleri her zamanki gibi ön plandadır. Artık çocuklar büyümüş ve her ikisi de evden gitmiştir. Ancak Haluk ve Meltem, Emine ve Emine’nin kayınvalidesi Kükrek Kadriye sayesinde hiç yalnız kalmazlar. Kükrek Kadriye, her gün Emine’yle birlikte Haluk ve Meltem’in evine gelmekte, bu nedenle evde çok renkli durumlar ortaya çıkmaktadır. Dominant teyze Gönül ve Zero Tuna’nın gündemi TEOG’dur. Çocukları Beton Orçun ve Merve TEOG sınavına hazırlanmaktadır. Bir TEOG annesi olan Gönül, çocukları internetten uzaklaştırıp ders çalışmalarını sağlamak için elinden geleni yapar. Yapım: Mint Motion Pictures Yapımcı: Birol Güven Senarist: Birol Güven Yönetmen: Bora Tekay Görüntü Yönetmeni: Altuğ Kasapbaşoğlu Müzik: Aydın Sarman - Burcu Güven Oyuncu Kadrosu: Tamer Karadağlı (Haluk) Pınar Altuğ Atacan (Meltem) Zeyno Gönenç (Gönül) Volkan Severcan (Zero Tuna) Melek Şahin (Emine ve Emine'nin kardeşi Nefes Terapisti Oksijen Hayriye) Suzan Kardeş (Kükrek Kadriye - Hüseyin'in annesi) Alparslan Özmol (Hüseyin) Şükrü Koruyucu (Şükrü) Alp Eren Khamis (Beton Orçun) Öykü Güven (Merve) Süleyman Yağcı (Fıs Fıs İsmail) Ferdi Akamur (Müsteşar Kemal) Serkan Bülbül (Dar Gömlek Tolga) Deniz Gök (İrem) Hıçkırık Hafta İçi Her Gün Saat 14:45'te... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hıçkırık 28.Bölüm 1.Fragman (7 Şubat Çarşamba) 00:27
Hıçkırık 28.Bölüm 1.Fragman (7 Şubat Çarşamba) 319 izlenme - 1 ay önce Hıçkırık 28. Bölümüyle 07 Şubat 2018 Çarşamba Akşamı Saat 14:45'te... Kenan, mahkemeye çıkıyor! Nalan'ın, Kenan'a "Seda'yı sen öldürmüş olabilir misin?" sorusu aşıkların arasını açıyor. İçerde geçirdiği her gün Nalan'ı düşünen Kenan bu soru karşısında büyük kırgıblık yaşıyor. Nalan'ın kendisine böyle bir soruyu nasıl sorabileceğini kara kara düşünüyor. Nalan gerçekten Kenan'dan şüphelendi mi? Aslı ise, Nalan'ı sıkıntıya sokabilecek sırrı bildiğini söyler. Nalan'a, Kenan ile ilgili gizledikleri aşkı bildiğini söyler. Nalan yakın arkadaşından gelen bu tehditvari açıklamadan ürkmüştür. Aslı'nın bu bilgiyi kendi isteği dışında kullanmasından dolayı tedirgindir. Babasının kulağına gitmesi tekrar kalp krizi geçirmesine, hatta ölmesine neden olabilir. Bu yüzden bu sırrın devam etmesi şarttır. İki adam Hayat'ı kaçırmaya yeltenir. Hayat onlara direnir. Hayatı kim kaçırmak istiyor? Konu & Hikaye: Sert, aslında ne kadar duygusal olsa da duygularını göstermekten kaçınan, anti romantik, kıskanç Taş Fırın erkeği Haluk ile modern, kariyerinin zirvesinde olan ve romantizm beklentisinden hiç vazgeçmeyen Meltem’in evlilikleri, dostlarıyla ilişkileri, iş hayatları ve ev içi küçük problemleri her zamanki gibi ön plandadır. Artık çocuklar büyümüş ve her ikisi de evden gitmiştir. Ancak Haluk ve Meltem, Emine ve Emine’nin kayınvalidesi Kükrek Kadriye sayesinde hiç yalnız kalmazlar. Kükrek Kadriye, her gün Emine’yle birlikte Haluk ve Meltem’in evine gelmekte, bu nedenle evde çok renkli durumlar ortaya çıkmaktadır. Dominant teyze Gönül ve Zero Tuna’nın gündemi TEOG’dur. Çocukları Beton Orçun ve Merve TEOG sınavına hazırlanmaktadır. Bir TEOG annesi olan Gönül, çocukları internetten uzaklaştırıp ders çalışmalarını sağlamak için elinden geleni yapar. Yapım: Mint Motion Pictures Yapımcı: Birol Güven Senarist: Birol Güven Yönetmen: Bora Tekay Görüntü Yönetmeni: Altuğ Kasapbaşoğlu Müzik: Aydın Sarman - Burcu Güven Oyuncu Kadrosu: Tamer Karadağlı (Haluk) Pınar Altuğ Atacan (Meltem) Zeyno Gönenç (Gönül) Volkan Severcan (Zero Tuna) Melek Şahin (Emine ve Emine'nin kardeşi Nefes Terapisti Oksijen Hayriye) Suzan Kardeş (Kükrek Kadriye - Hüseyin'in annesi) Alparslan Özmol (Hüseyin) Şükrü Koruyucu (Şükrü) Alp Eren Khamis (Beton Orçun) Öykü Güven (Merve) Süleyman Yağcı (Fıs Fıs İsmail) Ferdi Akamur (Müsteşar Kemal) Serkan Bülbül (Dar Gömlek Tolga) Deniz Gök (İrem) Hıçkırık Hafta İçi Her Gün Saat 14:45'te... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hıçkırık 48.Bölüm 1.Fragman (7 Mart Çarşamba) 00:45
Hıçkırık 48.Bölüm 1.Fragman (7 Mart Çarşamba) 120 izlenme - 2 hafta önce Hıçkırık 48. Bölümüyle 07 Mart 2018 Çarşamba Akşamı Saat 14:45'te... Kenan, Nalan ve İlhami'nin evlendiğini öğreniyor! Nalan ve İlhami, Kenan ile karşı karşıya geliyor. İkisini yan yana gören Kenan acı çekiyor. İlhami'nin nispet yapar gibi söylediği "Biz Nalan'la evlendik" cümlesi ise, Kenan'ın yüreğini dağlıyor. Sessiz kalan Nalan'a bakıp kaderine lanet ediyor. Nalan ise gözü yaşlı, eli kolu bağlı evliliğin nedenini aşkına anlatamıyor! Kutsi, Kenan'dan bir de Nalan'ı dinlemesini istiyor. Tüm soruların cevabının onda olduğunu söyleyen Kutsi'ye, Kenan sert çıkıyor. Nikah masasında bırakan kişi olarak gördüğü Nalan ile konuşmama kararı alıyor. Kutsi, Azmi'ye geçmişin hatasının suçlamaları ile yükleniyor! Aşıkların düştüğü duruma üzülen Kutsi, Azmi'den beklediği yanıtları alamıyor. Azmi, ailesini korumak amaçla işlediği suç için Nalan karşısında vicdanını sorgularken, Kutsi'ye karşı yaptığının doğruluğunu savunuyor. Konu & Hikaye: Sert, aslında ne kadar duygusal olsa da duygularını göstermekten kaçınan, anti romantik, kıskanç Taş Fırın erkeği Haluk ile modern, kariyerinin zirvesinde olan ve romantizm beklentisinden hiç vazgeçmeyen Meltem’in evlilikleri, dostlarıyla ilişkileri, iş hayatları ve ev içi küçük problemleri her zamanki gibi ön plandadır. Artık çocuklar büyümüş ve her ikisi de evden gitmiştir. Ancak Haluk ve Meltem, Emine ve Emine’nin kayınvalidesi Kükrek Kadriye sayesinde hiç yalnız kalmazlar. Kükrek Kadriye, her gün Emine’yle birlikte Haluk ve Meltem’in evine gelmekte, bu nedenle evde çok renkli durumlar ortaya çıkmaktadır. Dominant teyze Gönül ve Zero Tuna’nın gündemi TEOG’dur. Çocukları Beton Orçun ve Merve TEOG sınavına hazırlanmaktadır. Bir TEOG annesi olan Gönül, çocukları internetten uzaklaştırıp ders çalışmalarını sağlamak için elinden geleni yapar. Yapım: Mint Motion Pictures Yapımcı: Birol Güven Senarist: Birol Güven Yönetmen: Bora Tekay Görüntü Yönetmeni: Altuğ Kasapbaşoğlu Müzik: Aydın Sarman - Burcu Güven Oyuncu Kadrosu: Tamer Karadağlı (Haluk) Pınar Altuğ Atacan (Meltem) Zeyno Gönenç (Gönül) Volkan Severcan (Zero Tuna) Melek Şahin (Emine ve Emine'nin kardeşi Nefes Terapisti Oksijen Hayriye) Suzan Kardeş (Kükrek Kadriye - Hüseyin'in annesi) Alparslan Özmol (Hüseyin) Şükrü Koruyucu (Şükrü) Alp Eren Khamis (Beton Orçun) Öykü Güven (Merve) Süleyman Yağcı (Fıs Fıs İsmail) Ferdi Akamur (Müsteşar Kemal) Serkan Bülbül (Dar Gömlek Tolga) Deniz Gök (İrem) Hıçkırık Hafta İçi Her Gün Saat 14:45'te... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hıçkırık 41.Bölüm 1.Fragman (26 Şubat Pazartesi) 00:44
Hıçkırık 41.Bölüm 1.Fragman (26 Şubat Pazartesi) 176 izlenme - 3 hafta önce Hıçkırık 41. Bölümüyle 26 Şubat 2018 Pazartesi Akşamı Saat 14:45'te... Nalan ve Kenan, konaktan ayrılıp yeni yaşamlarını seçiyorlar! Hıçkırık dizisinin yeni bölümleri hafta içi her gün saat 14.45'te Kanal D'de! Nalan'ın itirafı Kenan üzerinde etkisini gösterir. Kenan artık kendisini daha güçlü hisseder. Nalan ile beraber yaşamak için annesine ait eve yerleşirler. Aşıklar bu durumdan dolayı çok mutludurlar. Nalan zengin yaşamdan yoksul yaşama geçmekten hiç gocunmuyordur. Kenan ile yaşayacakları evi güzelleştirmek için kollarını sıvar. Konakta ise şaşkınlık devam etmektedir. Azmi, kendisini hiçe sayan kızı Nalan'ın konaktan ayrılmasını içine sindiremiyordur. Yemekten kesilir. Kızını özlemeye başlamıştır. Vesime ne yaparsa yapsın Azmi'nin mutsuzluğunu engelleyemiyordur. Perihan ise, fırsatı kendi lehine çevirmek için harekete geçer. Engin'i işin başına göndererek Kenan'dan boşalan yere yerleşmesini istemektedir. Konu & Hikaye: Sert, aslında ne kadar duygusal olsa da duygularını göstermekten kaçınan, anti romantik, kıskanç Taş Fırın erkeği Haluk ile modern, kariyerinin zirvesinde olan ve romantizm beklentisinden hiç vazgeçmeyen Meltem’in evlilikleri, dostlarıyla ilişkileri, iş hayatları ve ev içi küçük problemleri her zamanki gibi ön plandadır. Artık çocuklar büyümüş ve her ikisi de evden gitmiştir. Ancak Haluk ve Meltem, Emine ve Emine’nin kayınvalidesi Kükrek Kadriye sayesinde hiç yalnız kalmazlar. Kükrek Kadriye, her gün Emine’yle birlikte Haluk ve Meltem’in evine gelmekte, bu nedenle evde çok renkli durumlar ortaya çıkmaktadır. Dominant teyze Gönül ve Zero Tuna’nın gündemi TEOG’dur. Çocukları Beton Orçun ve Merve TEOG sınavına hazırlanmaktadır. Bir TEOG annesi olan Gönül, çocukları internetten uzaklaştırıp ders çalışmalarını sağlamak için elinden geleni yapar. Yapım: Mint Motion Pictures Yapımcı: Birol Güven Senarist: Birol Güven Yönetmen: Bora Tekay Görüntü Yönetmeni: Altuğ Kasapbaşoğlu Müzik: Aydın Sarman - Burcu Güven Oyuncu Kadrosu: Tamer Karadağlı (Haluk) Pınar Altuğ Atacan (Meltem) Zeyno Gönenç (Gönül) Volkan Severcan (Zero Tuna) Melek Şahin (Emine ve Emine'nin kardeşi Nefes Terapisti Oksijen Hayriye) Suzan Kardeş (Kükrek Kadriye - Hüseyin'in annesi) Alparslan Özmol (Hüseyin) Şükrü Koruyucu (Şükrü) Alp Eren Khamis (Beton Orçun) Öykü Güven (Merve) Süleyman Yağcı (Fıs Fıs İsmail) Ferdi Akamur (Müsteşar Kemal) Serkan Bülbül (Dar Gömlek Tolga) Deniz Gök (İrem) Hıçkırık Hafta İçi Her Gün Saat 14:45'te... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hıçkırık 42.Bölüm 1.Fragman (27 Şubat Salı) 00:32
Hıçkırık 42.Bölüm 1.Fragman (27 Şubat Salı) 147 izlenme - 3 hafta önce Hıçkırık 42. Bölümüyle 27 Şubat 2018 Salı Akşamı Saat 14:45'te... Nalan ve Kenan, tüm engellere karşı mutlu mesut hayatlarına devam ediyorlar! Hıçkırık dizisinin yeni bölümleri hafta içi her gün saat 14.45'te Kanal D'de! Nalan ve Kenan konaktan ayrıldıktan sonra tüm zorlukları beraber sırtlanıyorlar. Aşklarının karşısında hiç bir şeyin duramayacağını biliyorladır. Mutlulukları gözlerinden okunmaktadır; fakat, İlhami'nin sinir bozucu ısrarı bu güzel tabloyu bozmaya yetmektedir. Hala Nalan'ın peşinde dolaşmaktadır. Kaldıkları eve kadar gelip yaşamları ile dalga geçecek kadar fütursuzlaşmıştır. Nalan ise, onun karşısında dimdik durup aşkını ve Kenan'ı savunmaya devam eder. Perihan oğlu Engin'e başka, Hayat'a başka konuşmaya devam etmektedir. Onları ayrımak için elinden ne geliyorsa yapar. Engin ise, annesine karşı ilk kez bu kadar sert çıkar. Aşkı için gerekirse annesini hayatından sileceğini altını çize çize Perihan'a hissettirir. Gonca ise, kısa yoldan para kazanmanın derdi ile sıkıntı yaşayacağı bir şeye bulaşır. Modelliğe adım atarak bilmediği sularda yüzmeye başlar. İlk çekimde nasıl bir tehlike ile baş başa kalacağını görür. Konu & Hikaye: Sert, aslında ne kadar duygusal olsa da duygularını göstermekten kaçınan, anti romantik, kıskanç Taş Fırın erkeği Haluk ile modern, kariyerinin zirvesinde olan ve romantizm beklentisinden hiç vazgeçmeyen Meltem’in evlilikleri, dostlarıyla ilişkileri, iş hayatları ve ev içi küçük problemleri her zamanki gibi ön plandadır. Artık çocuklar büyümüş ve her ikisi de evden gitmiştir. Ancak Haluk ve Meltem, Emine ve Emine’nin kayınvalidesi Kükrek Kadriye sayesinde hiç yalnız kalmazlar. Kükrek Kadriye, her gün Emine’yle birlikte Haluk ve Meltem’in evine gelmekte, bu nedenle evde çok renkli durumlar ortaya çıkmaktadır. Dominant teyze Gönül ve Zero Tuna’nın gündemi TEOG’dur. Çocukları Beton Orçun ve Merve TEOG sınavına hazırlanmaktadır. Bir TEOG annesi olan Gönül, çocukları internetten uzaklaştırıp ders çalışmalarını sağlamak için elinden geleni yapar. Yapım: Mint Motion Pictures Yapımcı: Birol Güven Senarist: Birol Güven Yönetmen: Bora Tekay Görüntü Yönetmeni: Altuğ Kasapbaşoğlu Müzik: Aydın Sarman - Burcu Güven Oyuncu Kadrosu: Tamer Karadağlı (Haluk) Pınar Altuğ Atacan (Meltem) Zeyno Gönenç (Gönül) Volkan Severcan (Zero Tuna) Melek Şahin (Emine ve Emine'nin kardeşi Nefes Terapisti Oksijen Hayriye) Suzan Kardeş (Kükrek Kadriye - Hüseyin'in annesi) Alparslan Özmol (Hüseyin) Şükrü Koruyucu (Şükrü) Alp Eren Khamis (Beton Orçun) Öykü Güven (Merve) Süleyman Yağcı (Fıs Fıs İsmail) Ferdi Akamur (Müsteşar Kemal) Serkan Bülbül (Dar Gömlek Tolga) Deniz Gök (İrem) Hıçkırık Hafta İçi Her Gün Saat 14:45'te... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Nalan, Nikahı Neden Terk Etti? | Hıçkırık 45.Bölüm (2 Mart Cuma) 04:36
Nalan, Nikahı Neden Terk Etti? | Hıçkırık 45.Bölüm (2 Mart Cuma) 126 izlenme - 2 hafta önce 02 Mart 2018 Cuma – Hıçkırık 45. Bölüm | Nalan, nikah salonundan İlhami ile çıkıp Kenan'ı arkada bırakıyor! Nalan ve Kenan evlenecekleri için çok mutludurlar. Aradaki tüm sorunlar giderilmiş ve sıra hayatlarını birleştirecek olan imzayı atmaya gelmiştir. Fakat ters giden bir şey vardır: Nalan nikah masasına gelmemiştir. Kenan, geciken Nalan'ı almak için gelin odasına gittiğinde şok eden bir not ile karşılaşır. Notta "Beni affet Kenan!" yazmaktadır. Kenan odadan çıkar ve Nalan'ı bulmak için salonun çıkışına gelir. Kendisini öfkelendiren başka bir görüntü ile karşılaşır. Nalan ve İlhami salonu beraber terk ediyorlardır. Peki Nalan, nikahı neden terk etmek zorunda kalıyor? Konu & Hikaye: Sert, aslında ne kadar duygusal olsa da duygularını göstermekten kaçınan, anti romantik, kıskanç Taş Fırın erkeği Haluk ile modern, kariyerinin zirvesinde olan ve romantizm beklentisinden hiç vazgeçmeyen Meltem’in evlilikleri, dostlarıyla ilişkileri, iş hayatları ve ev içi küçük problemleri her zamanki gibi ön plandadır. Artık çocuklar büyümüş ve her ikisi de evden gitmiştir. Ancak Haluk ve Meltem, Emine ve Emine’nin kayınvalidesi Kükrek Kadriye sayesinde hiç yalnız kalmazlar. Kükrek Kadriye, her gün Emine’yle birlikte Haluk ve Meltem’in evine gelmekte, bu nedenle evde çok renkli durumlar ortaya çıkmaktadır. Dominant teyze Gönül ve Zero Tuna’nın gündemi TEOG’dur. Çocukları Beton Orçun ve Merve TEOG sınavına hazırlanmaktadır. Bir TEOG annesi olan Gönül, çocukları internetten uzaklaştırıp ders çalışmalarını sağlamak için elinden geleni yapar. Yapım: Mint Motion Pictures Yapımcı: Birol Güven Senarist: Birol Güven Yönetmen: Bora Tekay Görüntü Yönetmeni: Altuğ Kasapbaşoğlu Müzik: Aydın Sarman - Burcu Güven Oyuncu Kadrosu: Tamer Karadağlı (Haluk) Pınar Altuğ Atacan (Meltem) Zeyno Gönenç (Gönül) Volkan Severcan (Zero Tuna) Melek Şahin (Emine ve Emine'nin kardeşi Nefes Terapisti Oksijen Hayriye) Suzan Kardeş (Kükrek Kadriye - Hüseyin'in annesi) Alparslan Özmol (Hüseyin) Şükrü Koruyucu (Şükrü) Alp Eren Khamis (Beton Orçun) Öykü Güven (Merve) Süleyman Yağcı (Fıs Fıs İsmail) Ferdi Akamur (Müsteşar Kemal) Serkan Bülbül (Dar Gömlek Tolga) Deniz Gök (İrem) Hıçkırık Hafta İçi Her Gün Saat 14:45'te... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Nalan Ve İlhami Evlendi! | Hıçkırık 46.Bölüm (5 Mart Pazartesi) 05:21
Nalan Ve İlhami Evlendi! | Hıçkırık 46.Bölüm (5 Mart Pazartesi) 101 izlenme - 2 hafta önce 05 Mart 2018 Pazartesi – Hıçkırık 46. Bölüm | Nalan, kendisine şantaj yapan İlhami ile evlenmek zorunda kalıyor! İlhami, eline büyük bir bilgi ve koz geçirir. Azmi'nin, Kenan'ın babasını öldürdüğünü öğrenir. Kenan'ın babasının gömülmesine yardımcı olan bir adamdan bu bilgilere ulaşır. Elindeki bu kozu iyi değerlendirir. İlhami, nikah öncesi gelin odasında bu bilgi ile Nalan'a şantaj yapar. Nalan, babasının karıştığı bu cinayete şok olur. Nalan'ın yapacağı bir şey kalmaz ve Kenan'dan ayrılmak zorunda kalır. İlhami her şeyi planlamıştır. Evde nikah hazırlıkları tamamdır. Artık Nalan'ı ikna etmesine bile gerek yoktur. Elindeki koz yeterlidir. Nalan istemeye istemeye nikah masasına oturur. Nalan ve İlhami artık evlidir. Konu & Hikaye: Sert, aslında ne kadar duygusal olsa da duygularını göstermekten kaçınan, anti romantik, kıskanç Taş Fırın erkeği Haluk ile modern, kariyerinin zirvesinde olan ve romantizm beklentisinden hiç vazgeçmeyen Meltem’in evlilikleri, dostlarıyla ilişkileri, iş hayatları ve ev içi küçük problemleri her zamanki gibi ön plandadır. Artık çocuklar büyümüş ve her ikisi de evden gitmiştir. Ancak Haluk ve Meltem, Emine ve Emine’nin kayınvalidesi Kükrek Kadriye sayesinde hiç yalnız kalmazlar. Kükrek Kadriye, her gün Emine’yle birlikte Haluk ve Meltem’in evine gelmekte, bu nedenle evde çok renkli durumlar ortaya çıkmaktadır. Dominant teyze Gönül ve Zero Tuna’nın gündemi TEOG’dur. Çocukları Beton Orçun ve Merve TEOG sınavına hazırlanmaktadır. Bir TEOG annesi olan Gönül, çocukları internetten uzaklaştırıp ders çalışmalarını sağlamak için elinden geleni yapar. Yapım: Mint Motion Pictures Yapımcı: Birol Güven Senarist: Birol Güven Yönetmen: Bora Tekay Görüntü Yönetmeni: Altuğ Kasapbaşoğlu Müzik: Aydın Sarman - Burcu Güven Oyuncu Kadrosu: Tamer Karadağlı (Haluk) Pınar Altuğ Atacan (Meltem) Zeyno Gönenç (Gönül) Volkan Severcan (Zero Tuna) Melek Şahin (Emine ve Emine'nin kardeşi Nefes Terapisti Oksijen Hayriye) Suzan Kardeş (Kükrek Kadriye - Hüseyin'in annesi) Alparslan Özmol (Hüseyin) Şükrü Koruyucu (Şükrü) Alp Eren Khamis (Beton Orçun) Öykü Güven (Merve) Süleyman Yağcı (Fıs Fıs İsmail) Ferdi Akamur (Müsteşar Kemal) Serkan Bülbül (Dar Gömlek Tolga) Deniz Gök (İrem) Hıçkırık Hafta İçi Her Gün Saat 14:45'te... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hıçkırık 36.Bölüm 1.Fragman (19 Şubat Pazartesi) 00:45
Hıçkırık 36.Bölüm 1.Fragman (19 Şubat Pazartesi) 181 izlenme - 4 hafta önce Hıçkırık 36. Bölümüyle 19 Şubat 2018 Pazartesi Akşamı Saat 14:45'te... Kenan, Nalan'ın yalanını ortaya çıkarmaya çalışıyor! Nalan ve İlhami'nin söz olayının ortaya çıkması Kenan'ı deli eder. Ortada bir yalan döndüğünden şüphelenen Kenan, ilk ağızdan bir itiraf beklemektedir. Nalan'ı bu yüzden köşeye sıkıştırmaya çalışır. Nalan mecbur kalmasa İlhami gibi birisi ile asla evlenmeyeceğini bilir. Gonca, elinden kaçırdığını düşündüğü Engin'i ablası Hayat'tan ayırabilmek için çabalamaya devam eder. Sosyal medyada Engin ve eski sevgilisi Irmak'ın videolarını bulup Hayat'a izlettirmeye çalışır. Melek'in kendisini bıçaklamasından sonra daha da öfkelenen Harun bela olmaya devam eder. Konu & Hikaye: Sert, aslında ne kadar duygusal olsa da duygularını göstermekten kaçınan, anti romantik, kıskanç Taş Fırın erkeği Haluk ile modern, kariyerinin zirvesinde olan ve romantizm beklentisinden hiç vazgeçmeyen Meltem’in evlilikleri, dostlarıyla ilişkileri, iş hayatları ve ev içi küçük problemleri her zamanki gibi ön plandadır. Artık çocuklar büyümüş ve her ikisi de evden gitmiştir. Ancak Haluk ve Meltem, Emine ve Emine’nin kayınvalidesi Kükrek Kadriye sayesinde hiç yalnız kalmazlar. Kükrek Kadriye, her gün Emine’yle birlikte Haluk ve Meltem’in evine gelmekte, bu nedenle evde çok renkli durumlar ortaya çıkmaktadır. Dominant teyze Gönül ve Zero Tuna’nın gündemi TEOG’dur. Çocukları Beton Orçun ve Merve TEOG sınavına hazırlanmaktadır. Bir TEOG annesi olan Gönül, çocukları internetten uzaklaştırıp ders çalışmalarını sağlamak için elinden geleni yapar. Yapım: Mint Motion Pictures Yapımcı: Birol Güven Senarist: Birol Güven Yönetmen: Bora Tekay Görüntü Yönetmeni: Altuğ Kasapbaşoğlu Müzik: Aydın Sarman - Burcu Güven Oyuncu Kadrosu: Tamer Karadağlı (Haluk) Pınar Altuğ Atacan (Meltem) Zeyno Gönenç (Gönül) Volkan Severcan (Zero Tuna) Melek Şahin (Emine ve Emine'nin kardeşi Nefes Terapisti Oksijen Hayriye) Suzan Kardeş (Kükrek Kadriye - Hüseyin'in annesi) Alparslan Özmol (Hüseyin) Şükrü Koruyucu (Şükrü) Alp Eren Khamis (Beton Orçun) Öykü Güven (Merve) Süleyman Yağcı (Fıs Fıs İsmail) Ferdi Akamur (Müsteşar Kemal) Serkan Bülbül (Dar Gömlek Tolga) Deniz Gök (İrem) Hıçkırık Hafta İçi Her Gün Saat 14:45'te... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hıçkırık 44.Bölüm 1.Fragman (1 Mart Perşembe) 00:46
Hıçkırık 44.Bölüm 1.Fragman (1 Mart Perşembe) 112 izlenme - 2 hafta önce Hıçkırık 44. Bölümüyle 01 Mart 2018 Perşembe Akşamı Saat 14:45'te... Nalan ve Kenan'ın kınası yakılıyor! Nalan ve Kenan evliliğe giden ilk adımı atıyorlar. Kına gecesi. Bu törende onlara Vesime, Hayat ve Gonca da eşlik ediyor. İki aşığımız çok mutlu. Kenan bu büyük adım karşısında çok heyecanlı. Nalan ise, mutluluk gözyaşlarına hakim olamıyor. Vesime sevdiği iki insanın mutluluğa attıkları ilk adımdan dolayı büyük sevinç duyuyor. Konu & Hikaye: Sert, aslında ne kadar duygusal olsa da duygularını göstermekten kaçınan, anti romantik, kıskanç Taş Fırın erkeği Haluk ile modern, kariyerinin zirvesinde olan ve romantizm beklentisinden hiç vazgeçmeyen Meltem’in evlilikleri, dostlarıyla ilişkileri, iş hayatları ve ev içi küçük problemleri her zamanki gibi ön plandadır. Artık çocuklar büyümüş ve her ikisi de evden gitmiştir. Ancak Haluk ve Meltem, Emine ve Emine’nin kayınvalidesi Kükrek Kadriye sayesinde hiç yalnız kalmazlar. Kükrek Kadriye, her gün Emine’yle birlikte Haluk ve Meltem’in evine gelmekte, bu nedenle evde çok renkli durumlar ortaya çıkmaktadır. Dominant teyze Gönül ve Zero Tuna’nın gündemi TEOG’dur. Çocukları Beton Orçun ve Merve TEOG sınavına hazırlanmaktadır. Bir TEOG annesi olan Gönül, çocukları internetten uzaklaştırıp ders çalışmalarını sağlamak için elinden geleni yapar. Yapım: Mint Motion Pictures Yapımcı: Birol Güven Senarist: Birol Güven Yönetmen: Bora Tekay Görüntü Yönetmeni: Altuğ Kasapbaşoğlu Müzik: Aydın Sarman - Burcu Güven Oyuncu Kadrosu: Tamer Karadağlı (Haluk) Pınar Altuğ Atacan (Meltem) Zeyno Gönenç (Gönül) Volkan Severcan (Zero Tuna) Melek Şahin (Emine ve Emine'nin kardeşi Nefes Terapisti Oksijen Hayriye) Suzan Kardeş (Kükrek Kadriye - Hüseyin'in annesi) Alparslan Özmol (Hüseyin) Şükrü Koruyucu (Şükrü) Alp Eren Khamis (Beton Orçun) Öykü Güven (Merve) Süleyman Yağcı (Fıs Fıs İsmail) Ferdi Akamur (Müsteşar Kemal) Serkan Bülbül (Dar Gömlek Tolga) Deniz Gök (İrem) Hıçkırık Hafta İçi Her Gün Saat 14:45'te... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hıçkırık 13.Bölüm 1.Fragman (17 Ocak Çarşamba) 00:38
Hıçkırık 13.Bölüm 1.Fragman (17 Ocak Çarşamba) 338 izlenme - 2 ay önce Hıçkırık 13. Bölümüyle 17 Ocak 2018 Çarşamba Akşamı Saat 14:45'te... Kenan, Nalan'ın İsviçre'ye gitmesini engelleyebilecek mi? Hıçkırık dizisinin yeni bölümleri hafta içi her gün saat 14.45'te Kanal'de! Nalan, hastalığının tedavisi için İlhami ile İsviçre'ye gitmeye karar verir. Bu durumu ise ailesinden gizleyerek tatil amaçlı bir gidiş olduğunu söyler. Kenan, Nalan'ın tatile İlhami ile gitmesinden dolayı çok üzgündür. Gerçek nedenini bilmediği için de Nalan'ı İsviçre'ye gitmemesi için elinden gelen her şeyi yapar. Nalan kararlıdır. Kenan, Nalan'ın gidişini engelleyebilecek mi? Nalan gerçek nedenini Kenan'a söyleyecek mi? İlhami, senetleri kendisinden gizil olarak alan Aslı'ya öfkelidir. Perihan, senetleri alamamanın verdiği telaşın içindedir. Engin hala durumun farkında değildir ve İlhami'ye arkadaşı olarak güven duymaktadır. Konu & Hikaye: Sert, aslında ne kadar duygusal olsa da duygularını göstermekten kaçınan, anti romantik, kıskanç Taş Fırın erkeği Haluk ile modern, kariyerinin zirvesinde olan ve romantizm beklentisinden hiç vazgeçmeyen Meltem’in evlilikleri, dostlarıyla ilişkileri, iş hayatları ve ev içi küçük problemleri her zamanki gibi ön plandadır. Artık çocuklar büyümüş ve her ikisi de evden gitmiştir. Ancak Haluk ve Meltem, Emine ve Emine’nin kayınvalidesi Kükrek Kadriye sayesinde hiç yalnız kalmazlar. Kükrek Kadriye, her gün Emine’yle birlikte Haluk ve Meltem’in evine gelmekte, bu nedenle evde çok renkli durumlar ortaya çıkmaktadır. Dominant teyze Gönül ve Zero Tuna’nın gündemi TEOG’dur. Çocukları Beton Orçun ve Merve TEOG sınavına hazırlanmaktadır. Bir TEOG annesi olan Gönül, çocukları internetten uzaklaştırıp ders çalışmalarını sağlamak için elinden geleni yapar. Yapım: Mint Motion Pictures Yapımcı: Birol Güven Senarist: Birol Güven Yönetmen: Bora Tekay Görüntü Yönetmeni: Altuğ Kasapbaşoğlu Müzik: Aydın Sarman - Burcu Güven Oyuncu Kadrosu: Tamer Karadağlı (Haluk) Pınar Altuğ Atacan (Meltem) Zeyno Gönenç (Gönül) Volkan Severcan (Zero Tuna) Melek Şahin (Emine ve Emine'nin kardeşi Nefes Terapisti Oksijen Hayriye) Suzan Kardeş (Kükrek Kadriye - Hüseyin'in annesi) Alparslan Özmol (Hüseyin) Şükrü Koruyucu (Şükrü) Alp Eren Khamis (Beton Orçun) Öykü Güven (Merve) Süleyman Yağcı (Fıs Fıs İsmail) Ferdi Akamur (Müsteşar Kemal) Serkan Bülbül (Dar Gömlek Tolga) Deniz Gök (İrem) Hıçkırık Hafta İçi Her Gün Saat 14:45'te... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gitemeye Karar Veren Kenan'a Kötü Haber! | Hıçkırık 48.Bölüm (7 Mart Çarşamba) 03:44
Gitemeye Karar Veren Kenan'a Kötü Haber! | Hıçkırık 48.Bölüm (7 Mart Çarşamba) 80 izlenme - 1 hafta önce 07 Mart 2018 Çarşamba – Hıçkırık 48. Bölüm | Şehirden ayrılmaya karar veren Kenan, İlhami'nin suratına tokat gibi çarpan açıklaması ile kahroluyor! Nalan babasından öğrendiği geçmiş yüzünden Kenan'a karşı bir vicdan azabı çeker. Babasının ölümü üzerine hayatının çalındığını düşünmektedir. Azmi'den tek isteği vardır; o da, Kenan'ı tekrar konağa dönmeye ikna etmesidir. Azmi, Kenan ile konuşur. Kenan ise, aldığı kararı Azmi'ye söyler. Uzun yol kaptanlık için başvurusunu yapan Kenan onların hayatlarından temelli çıkacağını söyler. Kenan'ın gideceğini duyan Nalan ise, onu son bir kez görmek için deniz kıyısındaki balıkçı barınağına gelir. Kenan, karşısında Nalan'ı görünce şaşırır. Nalan'ı takip edip yanlarına gelen İlhami'yi görünce de hem şaşkınlığı, hem de öfkesi ikiye katlanır. Son olarak İlhami'nin söyledikleri üzerine Kenan'ın gözleri dolmaya başlar. Gitmeye karar verdiği gün aldığı bu kara haber onu yıkmıştır! Konu & Hikaye: Sert, aslında ne kadar duygusal olsa da duygularını göstermekten kaçınan, anti romantik, kıskanç Taş Fırın erkeği Haluk ile modern, kariyerinin zirvesinde olan ve romantizm beklentisinden hiç vazgeçmeyen Meltem’in evlilikleri, dostlarıyla ilişkileri, iş hayatları ve ev içi küçük problemleri her zamanki gibi ön plandadır. Artık çocuklar büyümüş ve her ikisi de evden gitmiştir. Ancak Haluk ve Meltem, Emine ve Emine’nin kayınvalidesi Kükrek Kadriye sayesinde hiç yalnız kalmazlar. Kükrek Kadriye, her gün Emine’yle birlikte Haluk ve Meltem’in evine gelmekte, bu nedenle evde çok renkli durumlar ortaya çıkmaktadır. Dominant teyze Gönül ve Zero Tuna’nın gündemi TEOG’dur. Çocukları Beton Orçun ve Merve TEOG sınavına hazırlanmaktadır. Bir TEOG annesi olan Gönül, çocukları internetten uzaklaştırıp ders çalışmalarını sağlamak için elinden geleni yapar. Yapım: Mint Motion Pictures Yapımcı: Birol Güven Senarist: Birol Güven Yönetmen: Bora Tekay Görüntü Yönetmeni: Altuğ Kasapbaşoğlu Müzik: Aydın Sarman - Burcu Güven Oyuncu Kadrosu: Tamer Karadağlı (Haluk) Pınar Altuğ Atacan (Meltem) Zeyno Gönenç (Gönül) Volkan Severcan (Zero Tuna) Melek Şahin (Emine ve Emine'nin kardeşi Nefes Terapisti Oksijen Hayriye) Suzan Kardeş (Kükrek Kadriye - Hüseyin'in annesi) Alparslan Özmol (Hüseyin) Şükrü Koruyucu (Şükrü) Alp Eren Khamis (Beton Orçun) Öykü Güven (Merve) Süleyman Yağcı (Fıs Fıs İsmail) Ferdi Akamur (Müsteşar Kemal) Serkan Bülbül (Dar Gömlek Tolga) Deniz Gök (İrem) Hıçkırık Hafta İçi Her Gün Saat 14:45'te... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hıçkırık 43.Bölüm 1.Fragman (28 Şubat Çarşamba) 00:35
Hıçkırık 43.Bölüm 1.Fragman (28 Şubat Çarşamba) 106 izlenme - 3 hafta önce Hıçkırık 43. Bölümüyle 28 Şubat 2018 Çarşamba Akşamı Saat 14:45'te... Kenan, eve gelen Azmi'ye karşı dik duruyor! Hıçkırık dizisinin yeni bölümleri hafta içi her gün saat 14.45'te Kanal D'de! Azmi, Nalan ve Kenan'ın durumunu görmek için onların yaşadığı eve gelir. Gördüğü manzara hoşuna gitmez. Kızı Nalan'ı o yaşantıya yakıştıramıyordur. Zengin hayatı bırakıp, yoksul bir hayatı seçen kızını da anlamıyordur. Azmi, Nalan'ı konağa geri götürmek ister; fakat, Kenan buna izin vermez. Sevdiği kadın ile manevi babası arasında kendini siper eder. Gonca, gittiği ajansta zor bir durumda bulur kendini. Ajans sahibi Gonca'yı kendi emelleri uğrunda kullanmak ister. Tam bu sırada Engin içeri girer. Perihan, Nalan ile arasının anne-kız ilişkisi olduğundan dolayı Vesime'ye ayar çeker. Azmi'nin önünde onu tersler ve konumunu hatırlatır. Konu & Hikaye: Sert, aslında ne kadar duygusal olsa da duygularını göstermekten kaçınan, anti romantik, kıskanç Taş Fırın erkeği Haluk ile modern, kariyerinin zirvesinde olan ve romantizm beklentisinden hiç vazgeçmeyen Meltem’in evlilikleri, dostlarıyla ilişkileri, iş hayatları ve ev içi küçük problemleri her zamanki gibi ön plandadır. Artık çocuklar büyümüş ve her ikisi de evden gitmiştir. Ancak Haluk ve Meltem, Emine ve Emine’nin kayınvalidesi Kükrek Kadriye sayesinde hiç yalnız kalmazlar. Kükrek Kadriye, her gün Emine’yle birlikte Haluk ve Meltem’in evine gelmekte, bu nedenle evde çok renkli durumlar ortaya çıkmaktadır. Dominant teyze Gönül ve Zero Tuna’nın gündemi TEOG’dur. Çocukları Beton Orçun ve Merve TEOG sınavına hazırlanmaktadır. Bir TEOG annesi olan Gönül, çocukları internetten uzaklaştırıp ders çalışmalarını sağlamak için elinden geleni yapar. Yapım: Mint Motion Pictures Yapımcı: Birol Güven Senarist: Birol Güven Yönetmen: Bora Tekay Görüntü Yönetmeni: Altuğ Kasapbaşoğlu Müzik: Aydın Sarman - Burcu Güven Oyuncu Kadrosu: Tamer Karadağlı (Haluk) Pınar Altuğ Atacan (Meltem) Zeyno Gönenç (Gönül) Volkan Severcan (Zero Tuna) Melek Şahin (Emine ve Emine'nin kardeşi Nefes Terapisti Oksijen Hayriye) Suzan Kardeş (Kükrek Kadriye - Hüseyin'in annesi) Alparslan Özmol (Hüseyin) Şükrü Koruyucu (Şükrü) Alp Eren Khamis (Beton Orçun) Öykü Güven (Merve) Süleyman Yağcı (Fıs Fıs İsmail) Ferdi Akamur (Müsteşar Kemal) Serkan Bülbül (Dar Gömlek Tolga) Deniz Gök (İrem) Hıçkırık Hafta İçi Her Gün Saat 14:45'te... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hıçkırık 47.Bölüm 1.Fragman (6 Mart Salı) 00:35
Hıçkırık 47.Bölüm 1.Fragman (6 Mart Salı) 93 izlenme - 2 hafta önce Hıçkırık 47. Bölümüyle 06 Mart 2018 Salı Akşamı Saat 14:45'te... Nalan, babasına Kenan'ın babası ile ilgili gerçeği bildiğini söylüyor! Hıçkırık dizisinin yeni bölümleri hafta içi her gün saat 14.45'te Kanal D'de! Nalan, Azmi ile Kenan için kavga ediyor. Azmi'nin yıllardır sakladığı sırrı öğrenen Nalan babasına yükleniyor. Kenanile olan ayrılıklarına sebep olarak onu suçluyor. İlhami ise, yalan dolu evliliğin içinde zafer edasıyla caka satıyor. Kenan'ın kız kardeşine araba çarpıyor ve olay yerine ilk Kenan geliyor. Konu & Hikaye: Sert, aslında ne kadar duygusal olsa da duygularını göstermekten kaçınan, anti romantik, kıskanç Taş Fırın erkeği Haluk ile modern, kariyerinin zirvesinde olan ve romantizm beklentisinden hiç vazgeçmeyen Meltem’in evlilikleri, dostlarıyla ilişkileri, iş hayatları ve ev içi küçük problemleri her zamanki gibi ön plandadır. Artık çocuklar büyümüş ve her ikisi de evden gitmiştir. Ancak Haluk ve Meltem, Emine ve Emine’nin kayınvalidesi Kükrek Kadriye sayesinde hiç yalnız kalmazlar. Kükrek Kadriye, her gün Emine’yle birlikte Haluk ve Meltem’in evine gelmekte, bu nedenle evde çok renkli durumlar ortaya çıkmaktadır. Dominant teyze Gönül ve Zero Tuna’nın gündemi TEOG’dur. Çocukları Beton Orçun ve Merve TEOG sınavına hazırlanmaktadır. Bir TEOG annesi olan Gönül, çocukları internetten uzaklaştırıp ders çalışmalarını sağlamak için elinden geleni yapar. Yapım: Mint Motion Pictures Yapımcı: Birol Güven Senarist: Birol Güven Yönetmen: Bora Tekay Görüntü Yönetmeni: Altuğ Kasapbaşoğlu Müzik: Aydın Sarman - Burcu Güven Oyuncu Kadrosu: Tamer Karadağlı (Haluk) Pınar Altuğ Atacan (Meltem) Zeyno Gönenç (Gönül) Volkan Severcan (Zero Tuna) Melek Şahin (Emine ve Emine'nin kardeşi Nefes Terapisti Oksijen Hayriye) Suzan Kardeş (Kükrek Kadriye - Hüseyin'in annesi) Alparslan Özmol (Hüseyin) Şükrü Koruyucu (Şükrü) Alp Eren Khamis (Beton Orçun) Öykü Güven (Merve) Süleyman Yağcı (Fıs Fıs İsmail) Ferdi Akamur (Müsteşar Kemal) Serkan Bülbül (Dar Gömlek Tolga) Deniz Gök (İrem) Hıçkırık Hafta İçi Her Gün Saat 14:45'te... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Otel Odasında Tatsız Durum! | Hıçkırık 16.Bölüm (22 Ocak Pazartesi) 04:30
Otel Odasında Tatsız Durum! | Hıçkırık 16.Bölüm (22 Ocak Pazartesi) 267 izlenme - 2 ay önce 22 Ocak 2018 Pazartesi – Hıçkırık 16. Bölüm | Kenan ve Aslı'yı odada gören Nalan şok oluyor! Perihan, Aslı'yı planlarında kullanmaya devam ediyor. Perihan, Kenan ve Engin'in iş görüşmesi yapacağı otelde Aslı'ya oda ayarlar. Aslı oraya şirketi temsil eden avukat olarak gidecektir. Durumu ise, Engin ayarlar. Kenan karşısında Aslı'yı görünce öfkelenir. Çok önemli bir toplantıdır ve daha tecrübeli avukatlar duruken onun gelmesine anlam veremez. Engin o kararı verdiğini söyleyince de yapacağı bir şey kalmaz. İş anlaşması tam bozulacakken Nalan devreye girer ve olayı çözer. Anlaşma tamamlanır. Bu müjdeyi Kenan'a vermek isteyen Nalan, Engin ile odaya giderler. Bu sırada Kenan'ın odasına bahane ile giren Aslı onu ayartma çalışmalarına başlar. Her hamlesine Kenan kayıtsız kalır. Aslı'nın son bir numarası daha vardır. Elindeki içeceği üzerine döker. Kirlenen bluzunu temizlemek bahanesi ile üzerinden çıkartır. Kapı açlınır. Kenan kapıyı açar ve Nalan'ı karşısında görünce çok şaşırır. Asıl şaşkınlığı Aslı'yı, Kenan'ın odasında atletiyle gören Nalan yaşar... Konu & Hikaye: Sert, aslında ne kadar duygusal olsa da duygularını göstermekten kaçınan, anti romantik, kıskanç Taş Fırın erkeği Haluk ile modern, kariyerinin zirvesinde olan ve romantizm beklentisinden hiç vazgeçmeyen Meltem’in evlilikleri, dostlarıyla ilişkileri, iş hayatları ve ev içi küçük problemleri her zamanki gibi ön plandadır. Artık çocuklar büyümüş ve her ikisi de evden gitmiştir. Ancak Haluk ve Meltem, Emine ve Emine’nin kayınvalidesi Kükrek Kadriye sayesinde hiç yalnız kalmazlar. Kükrek Kadriye, her gün Emine’yle birlikte Haluk ve Meltem’in evine gelmekte, bu nedenle evde çok renkli durumlar ortaya çıkmaktadır. Dominant teyze Gönül ve Zero Tuna’nın gündemi TEOG’dur. Çocukları Beton Orçun ve Merve TEOG sınavına hazırlanmaktadır. Bir TEOG annesi olan Gönül, çocukları internetten uzaklaştırıp ders çalışmalarını sağlamak için elinden geleni yapar. Yapım: Mint Motion Pictures Yapımcı: Birol Güven Senarist: Birol Güven Yönetmen: Bora Tekay Görüntü Yönetmeni: Altuğ Kasapbaşoğlu Müzik: Aydın Sarman - Burcu Güven Oyuncu Kadrosu: Tamer Karadağlı (Haluk) Pınar Altuğ Atacan (Meltem) Zeyno Gönenç (Gönül) Volkan Severcan (Zero Tuna) Melek Şahin (Emine ve Emine'nin kardeşi Nefes Terapisti Oksijen Hayriye) Suzan Kardeş (Kükrek Kadriye - Hüseyin'in annesi) Alparslan Özmol (Hüseyin) Şükrü Koruyucu (Şükrü) Alp Eren Khamis (Beton Orçun) Öykü Güven (Merve) Süleyman Yağcı (Fıs Fıs İsmail) Ferdi Akamur (Müsteşar Kemal) Serkan Bülbül (Dar Gömlek Tolga) Deniz Gök (İrem) Hıçkırık Hafta İçi Her Gün Saat 14:45'te... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hıçkırık 31.Bölüm 1.Fragman (12 Şubat Pazartesi) 00:43
Hıçkırık 31.Bölüm 1.Fragman (12 Şubat Pazartesi) 185 izlenme - 1 ay önce Hıçkırık 31. Bölümüyle 12 Şubat 2018 Pazartesi Akşamı Saat 14:45'te... İlhami, Nalan'a aşk oyunu oynamayı teklif ediyor! Hıçkırık dizisinin yeni bölümleri hafta içi her gün saat 14.45'te Kanal D'de! Nalan ne yaparsa yapsın, nasıl davranırsa davransın Kenan'ı kendisinden uzaklaştıramıyor. Öleceğini düşündüğünden ve bu duruma Kenan'ın çok üzülmememesi için aşklarından uzak durduğunu her fırsatta ona hissettirir. Kenan ise, Nalan'ın bu uzak duran ve aşklarını öenmsemez tavrından dolayı çok kızgındır. Nalan, Kenan'ı bir türlü kendisinden uzak tutamaz. Bu arada devreye İlhami giriyor. İlhami aşıkları birbirinden ayıran planına bir yenisini ekliyor. Kenan'ı kesin olarakuzak tutacağını düşündüğü bir plan. Nalan'a aşk oyunu teklif ediyor. Vesime konakta son yaşananlardan sonra Azmi'ye istifasını sunuyor. Engin ve Hayat, Burhan'ın gazabına uğruyor. Gonca, Hayat'ın Engin ile olmasını sindiremiyor ve kıskançlık krizine giriyor. Konu & Hikaye: Sert, aslında ne kadar duygusal olsa da duygularını göstermekten kaçınan, anti romantik, kıskanç Taş Fırın erkeği Haluk ile modern, kariyerinin zirvesinde olan ve romantizm beklentisinden hiç vazgeçmeyen Meltem’in evlilikleri, dostlarıyla ilişkileri, iş hayatları ve ev içi küçük problemleri her zamanki gibi ön plandadır. Artık çocuklar büyümüş ve her ikisi de evden gitmiştir. Ancak Haluk ve Meltem, Emine ve Emine’nin kayınvalidesi Kükrek Kadriye sayesinde hiç yalnız kalmazlar. Kükrek Kadriye, her gün Emine’yle birlikte Haluk ve Meltem’in evine gelmekte, bu nedenle evde çok renkli durumlar ortaya çıkmaktadır. Dominant teyze Gönül ve Zero Tuna’nın gündemi TEOG’dur. Çocukları Beton Orçun ve Merve TEOG sınavına hazırlanmaktadır. Bir TEOG annesi olan Gönül, çocukları internetten uzaklaştırıp ders çalışmalarını sağlamak için elinden geleni yapar. Yapım: Mint Motion Pictures Yapımcı: Birol Güven Senarist: Birol Güven Yönetmen: Bora Tekay Görüntü Yönetmeni: Altuğ Kasapbaşoğlu Müzik: Aydın Sarman - Burcu Güven Oyuncu Kadrosu: Tamer Karadağlı (Haluk) Pınar Altuğ Atacan (Meltem) Zeyno Gönenç (Gönül) Volkan Severcan (Zero Tuna) Melek Şahin (Emine ve Emine'nin kardeşi Nefes Terapisti Oksijen Hayriye) Suzan Kardeş (Kükrek Kadriye - Hüseyin'in annesi) Alparslan Özmol (Hüseyin) Şükrü Koruyucu (Şükrü) Alp Eren Khamis (Beton Orçun) Öykü Güven (Merve) Süleyman Yağcı (Fıs Fıs İsmail) Ferdi Akamur (Müsteşar Kemal) Serkan Bülbül (Dar Gömlek Tolga) Deniz Gök (İrem) Hıçkırık Hafta İçi Her Gün Saat 14:45'te... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Aşıklara Büyük Sürpriz! | Hıçkırık 45.Bölüm (2 Mart Cuma) 05:07
Aşıklara Büyük Sürpriz! | Hıçkırık 45.Bölüm (2 Mart Cuma) 88 izlenme - 2 hafta önce 02 Mart 2018 Cuma – Hıçkırık 45. Bölüm | Nalan ve Kenan, nikah öncesi büyük bir sürpriz ile karşılaşıyorlar! Nalan ve Kenan'ın uzun süredir bekledikleri gün gelir. Çocukluktan itibaren birbirlerine aşık olan ikili nikah ile hayatlarını birleştirmek üzeredirler. Hazırlıklar bittikten sonra evden çıkmaya hazırlanırlar. Bu sırada kapı çalınır. Gelen Nalan'ın babası Azmi'dir. Herkes şok olur. Nalan tedirgindir. Kenan, Azmi'nin ne yapacağını bilmediğinden tetiktedir. Azmi kimsenin beklemediği bir harekette bulunur! Konu & Hikaye: Sert, aslında ne kadar duygusal olsa da duygularını göstermekten kaçınan, anti romantik, kıskanç Taş Fırın erkeği Haluk ile modern, kariyerinin zirvesinde olan ve romantizm beklentisinden hiç vazgeçmeyen Meltem’in evlilikleri, dostlarıyla ilişkileri, iş hayatları ve ev içi küçük problemleri her zamanki gibi ön plandadır. Artık çocuklar büyümüş ve her ikisi de evden gitmiştir. Ancak Haluk ve Meltem, Emine ve Emine’nin kayınvalidesi Kükrek Kadriye sayesinde hiç yalnız kalmazlar. Kükrek Kadriye, her gün Emine’yle birlikte Haluk ve Meltem’in evine gelmekte, bu nedenle evde çok renkli durumlar ortaya çıkmaktadır. Dominant teyze Gönül ve Zero Tuna’nın gündemi TEOG’dur. Çocukları Beton Orçun ve Merve TEOG sınavına hazırlanmaktadır. Bir TEOG annesi olan Gönül, çocukları internetten uzaklaştırıp ders çalışmalarını sağlamak için elinden geleni yapar. Yapım: Mint Motion Pictures Yapımcı: Birol Güven Senarist: Birol Güven Yönetmen: Bora Tekay Görüntü Yönetmeni: Altuğ Kasapbaşoğlu Müzik: Aydın Sarman - Burcu Güven Oyuncu Kadrosu: Tamer Karadağlı (Haluk) Pınar Altuğ Atacan (Meltem) Zeyno Gönenç (Gönül) Volkan Severcan (Zero Tuna) Melek Şahin (Emine ve Emine'nin kardeşi Nefes Terapisti Oksijen Hayriye) Suzan Kardeş (Kükrek Kadriye - Hüseyin'in annesi) Alparslan Özmol (Hüseyin) Şükrü Koruyucu (Şükrü) Alp Eren Khamis (Beton Orçun) Öykü Güven (Merve) Süleyman Yağcı (Fıs Fıs İsmail) Ferdi Akamur (Müsteşar Kemal) Serkan Bülbül (Dar Gömlek Tolga) Deniz Gök (İrem) Hıçkırık Hafta İçi Her Gün Saat 14:45'te... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Nalan'dan Şok Eden İtiraf! | Hıçkırık 40.Bölüm (23 Şubat Cuma) 04:14
Nalan'dan Şok Eden İtiraf! | Hıçkırık 40.Bölüm (23 Şubat Cuma) 96 izlenme - 3 hafta önce 23 Şubat 2018 Cuma – Hıçkırık 40. Bölüm | Nalan, herkesin bulunduğu yemekte Kenan'ı sevdiğini haykırdı! Azmi karar vermiştir. Nalan ve Kenan'ı ayırmak için İlhami'yi kullanacaktır. Onu arar ve yemeğe davet ederek evlilik için gerekli adımı atacağını ona müjdeler. İlhami ani gelişen bu olaya çok sevinir. Yemek zamanı herkes masadadır. Azmi konuşmaya başlar. Önceden Nalan'a bıraktığı seçimi yok sayarak İlhami ile evliliklerine giden ilk adımın atılacağını söyler. Kenan çok öfkelenir. Nalan, babasının bu kararına hemen itiraz eder. İlhami ile ayrıldıklarını bu işin olamayacağını söyler. Azmi kararında kesin olduğunu söyleyince de Nalan söze girer ve Kenan'ı sevdiğini haykırır. Masadaki herkes şok olur. Kenan, sevdiği kadının bu çıkışından dolayı çok mutlu olur. Nalan ise, içinde taşıdığı bu yükü üzerinden attığı için rahatlamıştır. Konu & Hikaye: Sert, aslında ne kadar duygusal olsa da duygularını göstermekten kaçınan, anti romantik, kıskanç Taş Fırın erkeği Haluk ile modern, kariyerinin zirvesinde olan ve romantizm beklentisinden hiç vazgeçmeyen Meltem’in evlilikleri, dostlarıyla ilişkileri, iş hayatları ve ev içi küçük problemleri her zamanki gibi ön plandadır. Artık çocuklar büyümüş ve her ikisi de evden gitmiştir. Ancak Haluk ve Meltem, Emine ve Emine’nin kayınvalidesi Kükrek Kadriye sayesinde hiç yalnız kalmazlar. Kükrek Kadriye, her gün Emine’yle birlikte Haluk ve Meltem’in evine gelmekte, bu nedenle evde çok renkli durumlar ortaya çıkmaktadır. Dominant teyze Gönül ve Zero Tuna’nın gündemi TEOG’dur. Çocukları Beton Orçun ve Merve TEOG sınavına hazırlanmaktadır. Bir TEOG annesi olan Gönül, çocukları internetten uzaklaştırıp ders çalışmalarını sağlamak için elinden geleni yapar. Yapım: Mint Motion Pictures Yapımcı: Birol Güven Senarist: Birol Güven Yönetmen: Bora Tekay Görüntü Yönetmeni: Altuğ Kasapbaşoğlu Müzik: Aydın Sarman - Burcu Güven Oyuncu Kadrosu: Tamer Karadağlı (Haluk) Pınar Altuğ Atacan (Meltem) Zeyno Gönenç (Gönül) Volkan Severcan (Zero Tuna) Melek Şahin (Emine ve Emine'nin kardeşi Nefes Terapisti Oksijen Hayriye) Suzan Kardeş (Kükrek Kadriye - Hüseyin'in annesi) Alparslan Özmol (Hüseyin) Şükrü Koruyucu (Şükrü) Alp Eren Khamis (Beton Orçun) Öykü Güven (Merve) Süleyman Yağcı (Fıs Fıs İsmail) Ferdi Akamur (Müsteşar Kemal) Serkan Bülbül (Dar Gömlek Tolga) Deniz Gök (İrem) Hıçkırık Hafta İçi Her Gün Saat 14:45'te... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hıçkırık 32.Bölüm 1.Fragman (13 Şubat Salı) 00:33
Hıçkırık 32.Bölüm 1.Fragman (13 Şubat Salı) 134 izlenme - 1 ay önce Hıçkırık 32. Bölümüyle 13 Şubat 2018 Salı Akşamı Saat 14:45'te... Kenan, Nalan'ı kaçırıyor! Nalan ve İlhami evlenme kararlarını açıkladıktan sonra Kenan çıldırıyor. Acil alınan kararın nedenini öğrenebilmek için Nalan'ı kaçırıyor. Nalan kendisini kaçıran Kenan'a ateş püskürüyor. Aralarında sert bir tartışma geçer. Kenan hala, Nalan'ın kendisinden uzak kalmasının nedenini bilmiyordur. Nalan, Kenan'ın kendisini tuttuğu dağ evinden kaçar. Kenan onu ormanlık alanda bulmaya çalışır. Perihan kendisini telefonla arayan kişiyi görmek için cezaevine gider. Fakat, bilmediği bir şey vardır. Kızı Selin onu takip etmiştir. Hayat, Engin'e bir şeyler hissetmeye başladığını anladığında Engin onu fazla üzmemek için terk etmişti. Hayat, Engin'in sevdasını sorgulamaya başlayarak kendi duygularını hissetmesini sağlamaya çalışır. Konu & Hikaye: Sert, aslında ne kadar duygusal olsa da duygularını göstermekten kaçınan, anti romantik, kıskanç Taş Fırın erkeği Haluk ile modern, kariyerinin zirvesinde olan ve romantizm beklentisinden hiç vazgeçmeyen Meltem’in evlilikleri, dostlarıyla ilişkileri, iş hayatları ve ev içi küçük problemleri her zamanki gibi ön plandadır. Artık çocuklar büyümüş ve her ikisi de evden gitmiştir. Ancak Haluk ve Meltem, Emine ve Emine’nin kayınvalidesi Kükrek Kadriye sayesinde hiç yalnız kalmazlar. Kükrek Kadriye, her gün Emine’yle birlikte Haluk ve Meltem’in evine gelmekte, bu nedenle evde çok renkli durumlar ortaya çıkmaktadır. Dominant teyze Gönül ve Zero Tuna’nın gündemi TEOG’dur. Çocukları Beton Orçun ve Merve TEOG sınavına hazırlanmaktadır. Bir TEOG annesi olan Gönül, çocukları internetten uzaklaştırıp ders çalışmalarını sağlamak için elinden geleni yapar. Yapım: Mint Motion Pictures Yapımcı: Birol Güven Senarist: Birol Güven Yönetmen: Bora Tekay Görüntü Yönetmeni: Altuğ Kasapbaşoğlu Müzik: Aydın Sarman - Burcu Güven Oyuncu Kadrosu: Tamer Karadağlı (Haluk) Pınar Altuğ Atacan (Meltem) Zeyno Gönenç (Gönül) Volkan Severcan (Zero Tuna) Melek Şahin (Emine ve Emine'nin kardeşi Nefes Terapisti Oksijen Hayriye) Suzan Kardeş (Kükrek Kadriye - Hüseyin'in annesi) Alparslan Özmol (Hüseyin) Şükrü Koruyucu (Şükrü) Alp Eren Khamis (Beton Orçun) Öykü Güven (Merve) Süleyman Yağcı (Fıs Fıs İsmail) Ferdi Akamur (Müsteşar Kemal) Serkan Bülbül (Dar Gömlek Tolga) Deniz Gök (İrem) Hıçkırık Hafta İçi Her Gün Saat 14:45'te... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hıçkırık 34.Bölüm 1.Fragman (15 Şubat Perşembe) 00:43
Hıçkırık 34.Bölüm 1.Fragman (15 Şubat Perşembe) 124 izlenme - 1 ay önce Hıçkırık 34. Bölümüyle 15 Şubat 2018 Perşembe Akşamı Saat 14:45'te... Planı tıkır tıkır işleyen İlhami, Nalan ile olmanın verdiği ayrıcalığı Kenan'ı kıskandırmak için kullanıyor! Kenan, İlhami'nin fütursuzca Nalan'ın etrafında olmasından dolayı kızgınlıktan ne yapacağını bilemez. İlhami ise, Nalan'ı kıskandırma kozu olarak kullanmaktan dolayı zafer sevinci içindedir. Hatice, Kenan'ın odasında bulduğu fotoğrafta abisini görünce şok olur. Bu sırada konağa gelen Melek'in kocası ile Kenan kavga ederler. Kenan kolundan bıçak yarası alır. Nalan çok endişelenir. Konu & Hikaye: Sert, aslında ne kadar duygusal olsa da duygularını göstermekten kaçınan, anti romantik, kıskanç Taş Fırın erkeği Haluk ile modern, kariyerinin zirvesinde olan ve romantizm beklentisinden hiç vazgeçmeyen Meltem’in evlilikleri, dostlarıyla ilişkileri, iş hayatları ve ev içi küçük problemleri her zamanki gibi ön plandadır. Artık çocuklar büyümüş ve her ikisi de evden gitmiştir. Ancak Haluk ve Meltem, Emine ve Emine’nin kayınvalidesi Kükrek Kadriye sayesinde hiç yalnız kalmazlar. Kükrek Kadriye, her gün Emine’yle birlikte Haluk ve Meltem’in evine gelmekte, bu nedenle evde çok renkli durumlar ortaya çıkmaktadır. Dominant teyze Gönül ve Zero Tuna’nın gündemi TEOG’dur. Çocukları Beton Orçun ve Merve TEOG sınavına hazırlanmaktadır. Bir TEOG annesi olan Gönül, çocukları internetten uzaklaştırıp ders çalışmalarını sağlamak için elinden geleni yapar. Yapım: Mint Motion Pictures Yapımcı: Birol Güven Senarist: Birol Güven Yönetmen: Bora Tekay Görüntü Yönetmeni: Altuğ Kasapbaşoğlu Müzik: Aydın Sarman - Burcu Güven Oyuncu Kadrosu: Tamer Karadağlı (Haluk) Pınar Altuğ Atacan (Meltem) Zeyno Gönenç (Gönül) Volkan Severcan (Zero Tuna) Melek Şahin (Emine ve Emine'nin kardeşi Nefes Terapisti Oksijen Hayriye) Suzan Kardeş (Kükrek Kadriye - Hüseyin'in annesi) Alparslan Özmol (Hüseyin) Şükrü Koruyucu (Şükrü) Alp Eren Khamis (Beton Orçun) Öykü Güven (Merve) Süleyman Yağcı (Fıs Fıs İsmail) Ferdi Akamur (Müsteşar Kemal) Serkan Bülbül (Dar Gömlek Tolga) Deniz Gök (İrem) Hıçkırık Hafta İçi Her Gün Saat 14:45'te... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Nalan Ve Kenan'ın Kına Gecesi! | Hıçkırık 44.Bölüm (1 Mart Perşembe) 05:56
Nalan Ve Kenan'ın Kına Gecesi! | Hıçkırık 44.Bölüm (1 Mart Perşembe) 71 izlenme - 2 hafta önce 01 Mart 2018 Perşembe – Hıçkırık 44. Bölüm | Nalan ve Kenan, sevdikleri ile birlikte evliliğe mutlu bir adım attılar! Nalan, Kenan'ı çok mutlu eden bir istekte bulunur. Nalan, kına gecesi olmadan evlenmek istemez. Kenan aşkının bu isteğini kırmaz ve Vesime'den yardım ister. Vesime yeğenleri ile birlikte güzel bir kına gecesi töreni düzenler. Kınalar yakılır. Göbekler atılır. Son olarak mutluluğa atılacak adım olan nikah kalır. Kenan, mutluluktan uçar; Nalan ise, sevinç gözyaşları döker. Vesime çocukları olarak gördüğü Nalan ve Kenan'ın bu mutlu günü gördüğünden dolayı kıvanç duyar. Hayat ve Gonca ise, sıranın bir gün kendilerine gelmesi niyetiyle kınalarını ellerine yakarlar. Konu & Hikaye: Sert, aslında ne kadar duygusal olsa da duygularını göstermekten kaçınan, anti romantik, kıskanç Taş Fırın erkeği Haluk ile modern, kariyerinin zirvesinde olan ve romantizm beklentisinden hiç vazgeçmeyen Meltem’in evlilikleri, dostlarıyla ilişkileri, iş hayatları ve ev içi küçük problemleri her zamanki gibi ön plandadır. Artık çocuklar büyümüş ve her ikisi de evden gitmiştir. Ancak Haluk ve Meltem, Emine ve Emine’nin kayınvalidesi Kükrek Kadriye sayesinde hiç yalnız kalmazlar. Kükrek Kadriye, her gün Emine’yle birlikte Haluk ve Meltem’in evine gelmekte, bu nedenle evde çok renkli durumlar ortaya çıkmaktadır. Dominant teyze Gönül ve Zero Tuna’nın gündemi TEOG’dur. Çocukları Beton Orçun ve Merve TEOG sınavına hazırlanmaktadır. Bir TEOG annesi olan Gönül, çocukları internetten uzaklaştırıp ders çalışmalarını sağlamak için elinden geleni yapar. Yapım: Mint Motion Pictures Yapımcı: Birol Güven Senarist: Birol Güven Yönetmen: Bora Tekay Görüntü Yönetmeni: Altuğ Kasapbaşoğlu Müzik: Aydın Sarman - Burcu Güven Oyuncu Kadrosu: Tamer Karadağlı (Haluk) Pınar Altuğ Atacan (Meltem) Zeyno Gönenç (Gönül) Volkan Severcan (Zero Tuna) Melek Şahin (Emine ve Emine'nin kardeşi Nefes Terapisti Oksijen Hayriye) Suzan Kardeş (Kükrek Kadriye - Hüseyin'in annesi) Alparslan Özmol (Hüseyin) Şükrü Koruyucu (Şükrü) Alp Eren Khamis (Beton Orçun) Öykü Güven (Merve) Süleyman Yağcı (Fıs Fıs İsmail) Ferdi Akamur (Müsteşar Kemal) Serkan Bülbül (Dar Gömlek Tolga) Deniz Gök (İrem) Hıçkırık Hafta İçi Her Gün Saat 14:45'te... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."