Hoşgeldiniz!

Sezgin Tanrıkulu Videoları İzle

CHP'li Sezgin Tanrıkulu PKK Televizyonunda 13:14
CHP'li Sezgin Tanrıkulu PKK Televizyonunda 4.729 izlenme - 1 yıl önce CHP'li Sezgin Tanrıkulu, terör örgütü PKK'nın propagandasını yapan kanalın canlı yayın konuğu oldu. Ankara Kızılay'da düzenlenen terör saldırısında açıklanan son rakamlara göre, 37 kişi şehit oldu, 71 kişi de yaralandı. Hain saldırıya art arda tepkiler gelirken; bombalı terör saldırısının düzenlendiği anlarda, CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu'nun terör örgütü PKK'nın kanalı olarak bilinen Med Nuçe'nin canlı yayınında olduğu ortaya çıktı.
Meclis Açılışında Sezgin Tanrıkulu - Saygı Duruşu Önerisi 01:24
Meclis Açılışında Sezgin Tanrıkulu - Saygı Duruşu Önerisi 3.286 izlenme - 1 yıl önce Chp milletvekili Sezgin Tanrıkulu Paris'te yaşanan olaylar için meclisin yemin töreninden önce saygı duruşunda bulunmasını istedi. Meclis başkanı Deniz Baykal gerekli açıklamayı yaparak bu öneriyi reddetti.Umarım bu hassasiyet ülkemizde ve Avrupa dışında yaşanan terör olayları içinde gösterilir.
İşte Acun Ilıcalı Kamu Spotu Reklamı! 01:01
İşte Acun Ilıcalı Kamu Spotu Reklamı! 626 izlenme - 4 yıl önce Chp Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, Başbakan’a Acun Ilıcalı'nın Oynadığı Kamu Spotu Programının Devlete Maliyetini Sordu.
Gece Görüşü - 26 Mayıs 2016 Perşembe 01:11:16
Gece Görüşü - 26 Mayıs 2016 Perşembe 145 izlenme - 10 ay önce Türkiye’nin sıcak gündemi, hayatın tüm renkleri Didem Arslan Yılmaz'la Gece Görüşü’nde olacak. Türkiye'nin nabzı CNN TÜRK’ün gece haber kuşağı Gece Görüşü’nde atacak.
Tarafsız Bölge - 13 Ekim 2014 Pazartesi 02:10:01
Tarafsız Bölge - 13 Ekim 2014 Pazartesi 220 izlenme - 2 yıl önce Ilımlı muhaliflerin Türkiye'de eğitilmesi, Salih Müslim'ün Şam'da rejimle savaşmayacağız sözleri ve Kobani'deki son durum Tarafsız Bölge'de konuşuldu. Ahmet Hakan sordu; Galip Ensarioğlu, Meral Danış Beştaş, Sezgin Tanrıkulu ve Şah İsmail Bedirhanoğlu yanıtladı."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Ümit Zileli: Sezgin Tanrıkulu'nun Yeri HDP'dir (Dinamit 1 Nisan Cuma) 01:27
Ümit Zileli: Sezgin Tanrıkulu'nun Yeri HDP'dir (Dinamit 1 Nisan Cuma) 69 izlenme - 12 ay önce Moderatörlüğünü Latif Şimşek'in yaptığı Beyaz Tv ekranlarında izleyiciyle buluşan Dinamit programında CHP'li Sezgin Tanrıkulu'nun CHP'deki yeri tartışıldı. Tanrıkulu'nun CHP'de yeri olmadığını söyleyen Ümit Zileli, 'Tanrıkulu'nun CHP ile uzaktan yakından bir ilgisi yoktur. Parlametoda bile olmaması lazım.' dedi. 'TANRI KULU PARLAMENTODA BİLE YER ALMAMALI' HDP ile olan çizgisini anlatan Zileli 'Sezgin Tanrıkulu benim gözümde CHP'li değil. Çünkü Sezgin Tanrıkulu CHP'lilerin söylediğine eşit bir şey söylememiştir. Tanrıkulu'nun yeri bana kalırsa HDP'dir. HDP'lilerle Ermeni soykırımında olan bir adamın CHP ile uzaktan yakından bir ilgisi yoktur. Parlametoda bile olmaması lazım. Bu politikalarla sen CHP'de genel başkan yardımcısı olamasın.' ifadelerini kullandı.
PKK Sevici Akademisyenlere CHP Sahip Çıktı 01:24
PKK Sevici Akademisyenlere CHP Sahip Çıktı 48 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın vatan hainliğiyle suçladığı akademisyenlere CHP'den destek geldi. Parlamentoda düzenlediği basın toplantısında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bir bildiriye imza atan akademisyenlere yönelik sözlerini eleştiren CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, akademisyenlerin yaptığı çağrının yanında olduklarını açıkladı.
Sezgin Tanrıkulu'ndan Polise Tehdit! 00:51
Sezgin Tanrıkulu'ndan Polise Tehdit! 107 izlenme - 4 yıl önce Sezgin Tanrıkulu'ndan Polise Tehdit!
CHP'li Sezgin Tanrıkulu'nun PKK Kanalında Dokunulmazlık Açıklaması 09:38
CHP'li Sezgin Tanrıkulu'nun PKK Kanalında Dokunulmazlık Açıklaması 25 izlenme - 1 yıl önce CHP'li Sezgin Tanrıkulu, terör örgütü PKK'nın propagandasını yapan kanalın canlı yayın konuğu oldu. Ankara Kızılay'da düzenlenen terör saldırısında açıklanan son rakamlara göre, 37 kişi şehit oldu, 71 kişi de yaralandı. Hain saldırıya art arda tepkiler gelirken; bombalı terör saldırısının düzenlendiği anlarda, CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu'nun terör örgütü PKK'nın kanalı olarak bilinen Med Nuçe'nin canlı yayınında olduğu ortaya çıktı.
BBP Genel Başkanı Destici 01:03
BBP Genel Başkanı Destici 14 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Basın toplantısında detaylar Destici'nin açıklamaları BBP Genel Başkanı Destici: "Kılıçdaroğlu, önce Sezgin Tanrıkulu'na sahip çıksın, ondan sonra açıklama yapsın, bana göre. Anamuhalefet partisinin terörle mücadele duruşu net değil, net bir duruş ortaya koyması lazım" Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, anamuhalefet partisinin terörle mücadelede duruşunun net olmadığını belirterek, "Kılıçdaroğlu önce Sezgin Tanrıkulu'na sahip çıksın ondan sonra açıklama yapsın.
02:21
"Kan Davası Haline Getirilmesin" 30 izlenme - 3 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, CNN TÜRK'te yayınlanan Ankara Günlüğü programında yaptığı açıklamada "Sarıgül ve Baykal arasında bir tartışma varsa bile bu kan davası haline getirilmesin" dedi.
Dokunulmazlıkların Kaldırılmasına Chp'den İlk İtiraz! Sezgin Tanrıkulu Aym'ye Başvurdu 01:40
Dokunulmazlıkların Kaldırılmasına Chp'den İlk İtiraz! Sezgin Tanrıkulu Aym'ye Başvurdu 6 izlenme - 10 ay önce Dokunulmazlıkların Kaldırılmasına CHP'den İlk İtiraz! Tanrıkulu AYM'ye Başvurdu.
Tanrıkulu: 17 Aralık'ın HSYK Seçimlerinden Sonra Kapatılması Tesadüf Değil 00:53
Tanrıkulu: 17 Aralık'ın HSYK Seçimlerinden Sonra Kapatılması Tesadüf Değil 17 izlenme - 2 yıl önce Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, 17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet soruşturmasının, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından HSYK seçimlerinden hemen sonra kapatılmasının tesadüfi olmadığını savundu.
Sezgin Tanrıkulu: Tepkim Kılıçdaroğlu'na Değil 01:13
Sezgin Tanrıkulu: Tepkim Kılıçdaroğlu'na Değil 5 izlenme - 11 ay önce CHP milletvekili Sezgin Tanrıkulu ise Twitter'dan Davutoğlu'na "arkanda sana hakkını helal etmeyecek yüzlerce insan bıraktın" ifadeleriyle tepki gösterdi. Bu aynı zamanda Kılıçdaroğlu'na bir mesaj olarak yorumlandı ancak Tanrıkulu sözlerine CNN TÜRK ekranlarından açıklık getirdi.
CHP Heyetinden yezidilere ziyaret - 02:36
CHP Heyetinden yezidilere ziyaret - 29 izlenme - 3 yıl önce CHP Parti Meclis (PM) üyesi Gökçe Pişkin başkanlığındaki bir heyet Şırnak'ın Silopi ilçesine bağlı Başverimli beldesine geldi.
CHP'li Tanrıkulu: Türkiye'de Bin Kadar IŞİD Hücre Evi mi Var 00:47
CHP'li Tanrıkulu: Türkiye'de Bin Kadar IŞİD Hücre Evi mi Var 28 izlenme - 3 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, İçişleri Bakanı Efkan Ala'ya, " Türkiye'de bin kadar IŞİD Hücre evi mi var?" diye sordu.
Diyarbakır - CHP'li Tanrıkulu: Başbakan'ın Algı Operasyonu, Alet Olmayın 09:03
Diyarbakır - CHP'li Tanrıkulu: Başbakan'ın Algı Operasyonu, Alet Olmayın 2 izlenme - 1 yıl önce CHP'li Tanrıkulu: Başbakan'ın algı operasyonu, alet olmayın Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun önümüzdeki haftadan itibaren yeni bir algı operasyonu kapsamında, bölgedeki STK temsilcileri ve kanaat önderleriyle bir araya geleceğini belirterek, "Diyarbakır'dan, bölgeden iş camiasını, sivil toplum örgütlerini ve kanaat önderlerini Ankara'ya çağırıp, onlara yeni bir algı operasyonuyla, derin devletin yeni sahibi olarak propaganda yapmaya devam edecek.
Sezgin Tanrıkulu'dan Dündar Ve Gül İddianamesine 'hormonlu İddianame' Benzetmesi -1 09:32
Sezgin Tanrıkulu'dan Dündar Ve Gül İddianamesine 'hormonlu İddianame' Benzetmesi -1 2 izlenme - 1 yıl önce Sezgin Tanrıkulu'dan Dündar ve Gül iddianamesine 'hormonlu iddianame' benzetmesi CHP Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, Can Dündar ve Erdem Gül hakkında hazırlanan 473 sayfalık iddianameyi hazırlayan savcıyı eleştirerek "Bu iddianameye arkadaşımız hormonlu iddianame olarak kendi görüşlerini yazdı" dedi.