Hoşgeldiniz!

Sfenks Videoları

Uyuyan Kahin Edgar Cayce Hayatı ve Kehanetleri 07:03
Uyuyan Kahin Edgar Cayce Hayatı ve Kehanetleri 172 izlenme - 4 ay önce Uyuyan Kahin Edgar Cayce yaptığı translar sırasında, çaresiz hastalara hiç bilinmeyen reçeteler yazabiliyor ve geçmişte yaşamış insanlarla da iletişime geçebiliyordu. Kahinler hakkında ne düşünüyorsunuz? Baya baya kehanetlerde ulunmuş olanlar var ve hepsi de zaman içinde çıkmış. Çok ilginç değil mi sizce de? Bu nasıl oluyor? Geçenlerde fark ettiğim ve hayat hikayesini araştırdığım bir kahinden bahsedeceğim bugün size. Edgar Cayce, Nostradamus'tan sonraki en büyük kahin olarak biliniyor. Gelmiş geçmiş tüm kahinler arasında Edgar Cayce'nin çok büyük bir farkı var. Bu kahin, sadece gelecekle ilgili kehanetlerde bulunmakla kalmıyor, aynı zamanda geçmişten de bilgi alabiliyordu. Kehanetlerini uyku halindeyken yapıyordu ve uyandığında hiçbir şey hatırlamıyordu. Bu yüzden söylediklerini kaydeden yardımcıları vardı. Ve lakabı da bu yüzden Uyuyan Kahin'di. Hiç kimsenin çare bulamadığı hastalıklara reçeteler yazabiliyor ve insanları yeniden sağlığına kavuşturabiliyordu. Bunu, diğer insanların beyinleriyle iletişime geçerek başarıyordu. Ve böylece sonsuz bilgi toplayıp, hastalıklara çare bulabiliyordu.
Sfenks & Qbilay - Kuşkum Var ’prosound’ 03:48
Sfenks & Qbilay - Kuşkum Var ’prosound’ 584 izlenme - 8 yıl önce muhalefet albümü dowload http://www.uploaded.to/file/7qtzcq kıvrak medya download http://www.uploaded.to/file/8yjjwi www.myspace.com/oceanqbilay www.myspace.com/sfenks4ve2 konya studio prosound a teşekkürler . . . !
Sfenks & Qbilay - Yorgunum ’prosound’ 03:24
Sfenks & Qbilay - Yorgunum ’prosound’ 299 izlenme - 8 yıl önce muhalefet albümü dowload http://www.uploaded.to/file/7qtzcq kıvrak medya download http://www.uploaded.to/file/8yjjwi www.myspace.com/oceanqbilay www.myspace.com/sfenks4ve2 konya studio prosound a teşekkürler . . . !
sfenks & qbilay sosyete 'ProSound' 03:15
sfenks & qbilay sosyete 'ProSound' 372 izlenme - 8 yıl önce muhalefet albümü dowload http://www.uploaded.to/file/7qtzcq kıvrak medya download http://www.uploaded.to/file/8yjjwi www.myspace.com/oceanqbilay www.myspace.com/sfenks4ve2 konya studio prosound a teşekkürler . . . !
Yatağı Düzeltmeye Çalışan Kadına İzin Vermek İstemeyen Sfenks Kedileri 00:34
Yatağı Düzeltmeye Çalışan Kadına İzin Vermek İstemeyen Sfenks Kedileri 80 izlenme - 2 yıl önce Tüysüz bir kedi türü olması nedeniyle kedi alerjisi olan insanların dahi beslemek konusunda olumlu baktığı Sfenks Kedilerinin şımarıklığı üzerlerinde. Kedi sahibiyseniz yatak düzeltme sırasında kesinlikle odaya almayın.
Sfenks & Qbilay - Club ’prosound’ 03:12
Sfenks & Qbilay - Club ’prosound’ 292 izlenme - 8 yıl önce muhalefet albümü dowload http://www.uploaded.to/file/7qtzcq kıvrak medya download http://www.uploaded.to/file/8yjjwi www.myspace.com/oceanqbilay www.myspace.com/sfenks4ve2 konya studio prosound a teşekkürler . . . !
Sfenks & Qbilay - Muhalefet ’prosound’ 03:24
Sfenks & Qbilay - Muhalefet ’prosound’ 264 izlenme - 8 yıl önce muhalefet albümü dowload http://www.uploaded.to/file/7qtzcq kıvrak medya download http://www.uploaded.to/file/8yjjwi www.myspace.com/oceanqbilay www.myspace.com/sfenks4ve2 konya studio prosound a teşekkürler . . . !
egypt (mısır) 03:20
egypt (mısır) 397 izlenme - 9 yıl önce photographer nijat ayvaz www.modernkasif.com www.nijatayvaz.com
Deve Turu & Sfenks, Mısır 06:41
Deve Turu & Sfenks, Mısır 14 izlenme - 2 yıl önce http://www.tourvideos.com While at the pyramid you have a chance to ride on a camel for a short trip in the desert, but make sure you set a firm price first (about $10). The nearby Great Sphinx was carved from a single piece of bedrock and still presents many mysteries.