Hoşgeldiniz!

shadow

scooby doo 13 hayalet 3.bölüm 22:39
scooby doo 13 hayalet 3.bölüm 708.968 izlenme - 6 yıl önce 1985'te yayınlanan Scooby Doo 13 Ghosts serisinin 3. bölümü, Me and My Shadow Demon. Bu bölümde kahramanlarımız korkunç yaratık Shadow Demon ile yüzleşirler. Scooby'nin 13 Hayaleti bölümlerini Türkçe izleyin.
Ben Seni Yasaklarda Sevdim 05:35
Ben Seni Yasaklarda Sevdim 336.882 izlenme - 9 yıl önce ben seni uzaklarda ben seni tuzaklarda ben seni yasaklarda sevdim ben senİ yasaklarda ..!!!
Killzone Shadow Fall - Başlıyoruz - Bölüm 1 31:16
Killzone Shadow Fall - Başlıyoruz - Bölüm 1 82.776 izlenme - 2 yıl önce Kendi dünyalarının yıkımından kaçtıktan üç asır sonra Helghast sığınmacıları, Vekta gezegenindeki insan kuzenleriyle bir arada yaşamaktaydılar. Toplumları büyük bir duvar bölmüş, akla gelmez bir başarı mümkün olmuştu, yine de savaşların üzerinden asırlar geçse de bıraktıkları yaralar öyle kolay kolay unutulmayacaktı... Shadow Marshal Lucas Kellan olarak, insan kardeşlerinizi savunmaya and içtiniz lakin gizemli ve ölümcül dişi Helghast askeri Echo ile yüz yüze geldiğinizde bu kadim çekişmenin ve de kendinizin yeni yüzünü keşfedeceksiniz.
Killzone Shadow Fall - Robotum Benim - Bölüm 2 34:29
Killzone Shadow Fall - Robotum Benim - Bölüm 2 32.888 izlenme - 2 yıl önce Kendi dünyalarının yıkımından kaçtıktan üç asır sonra Helghast sığınmacıları, Vekta gezegenindeki insan kuzenleriyle bir arada yaşamaktaydılar. Toplumları büyük bir duvar bölmüş, akla gelmez bir başarı mümkün olmuştu, yine de savaşların üzerinden asırlar geçse de bıraktıkları yaralar öyle kolay kolay unutulmayacaktı... Shadow Marshal Lucas Kellan olarak, insan kardeşlerinizi savunmaya and içtiniz lakin gizemli ve ölümcül dişi Helghast askeri Echo ile yüz yüze geldiğinizde bu kadim çekişmenin ve de kendinizin yeni yüzünü keşfedeceksiniz.
Lady Gaga Feat. Dj White Shadow - Cake (Yeni 2012) 03:02
Lady Gaga Feat. Dj White Shadow - Cake (Yeni 2012) 65.456 izlenme - 5 yıl önce Lady Gaga feat. DJ White Shadow - Cake / Lyrics Lady Gaga: Standing all day, swag on 100 million Private plane like Lady Gaga Sip champagne like Lady Gaga sold-out show like Lady Gaga Big bank-roll like Lady Gaga Iced-our wrist, iced-out chain I’m deep up in the f*cking game, Everybody knows my name, A diamond ring like Lady Gaga A diamond ring in your face, f*ck your face, trade bitch F*ck your life, trade bitch I’m shake up and I’ll f*ck your wife F*ck your life you bitch ass trade Kendrick Lamar: I’m hosted in a trap, strapped with an AK Aiming at your fitted cap, cake like Lady Gaga Cake like Lady Gaga Cake like Lady Gaga Cake like Lady Gaga Cake like Lady Gaga I’m hosted in a trap, strapped with an AK Aiming at your fitted cap, cake like Lady Gaga Cake like Lady Gaga Cake like Lady Gaga Cake like Lady Gaga Cake like Lady Gaga Lady Gaga: I roll all the good shit, You rollin’ on that regiebush I roll like Lady Gaga, Lady Gaga in this bitch I roll all f*cking day, Donatella on your hoes Donatella got them clothes, Donatella bounce for show Chop her in the chopper, on a way to a sold-out show Lady Gaga bitch ass trade, I put that on my Papa Joe, I mock you all across the floor Snatch a f*cking rebound bitch In front of paparazzi, singing paparazzi in this bitch Kendrick Lamar: I’m hosted in a trap, strapped with an AK Aiming at your fitted cap, cake like Lady Gaga Cake like Lady Gaga Cake like Lady Gaga Cake like Lady Gaga Cake like Lady Gaga I’m hosted in a trap, strapped with an AK Aiming at your fitted cap, cake like Lady Gaga Cake like Lady Gaga Cake like Lady Gaga Cake like Lady Gaga Cake like Lady Gaga Lady Gaga: F*ck the world like Lady Gaga Run the world like Lady Gaga Phantom pearl like Lady Gaga Work the swag like Lady Gaga Twitter on 30 million, under 30 hundred million 30 million fans straight, fanning like my children, chilin’ Act my man, every act, eve about EMI, ask anybody I’m rich, hommie I got
spider man web of shadow tanıtım 06:03
spider man web of shadow tanıtım 56.293 izlenme - 8 yıl önce spider man web of shadow oyunun tanıtımı
Killzone: Shadow Fall  - Bölüm 1 00:18
Killzone: Shadow Fall - Bölüm 1 18.962 izlenme - 2 yıl önce Kendi dünyalarının yıkımından kaçtıktan üç asır sonra Helghast sığınmacıları, Vekta gezegenindeki insan kuzenleriyle bir arada yaşamaktaydılar. Toplumları büyük bir duvar bölmüş, akla gelmez bir başarı mümkün olmuştu, yine de savaşların üzerinden asırlar geçse de bıraktıkları yaralar öyle kolay kolay unutulmayacaktı... Shadow Marshal Lucas Kellan olarak, insan kardeşlerinizi savunmaya and içtiniz lakin gizemli ve ölümcül dişi Helghast askeri Echo ile yüz yüze geldiğinizde bu kadim çekişmenin ve de kendinizin yeni yüzünü keşfedeceksiniz.
Dj Shadow -Tokyo Drift -Six Days 03:53
Dj Shadow -Tokyo Drift -Six Days 47.022 izlenme - 9 yıl önce dj shadow dan süper parca
Killzone Shadow Fall - Bölüm 2 - Mobile Özel 00:42
Killzone Shadow Fall - Bölüm 2 - Mobile Özel 11.232 izlenme - 2 yıl önce Android https://play.google.com/store/apps/details?id=com.izlesene.partner.burakoyunda&referrer=utm_source=web_channel_sidebar&utm_medium=izlesene&utm_campaign=izlesene_share_burakoyunda IOS https://itunes.apple.com/tr/app/id999393345?mt=8
Zaten O Şarkıyı Ben Sana Yazmadım 04:34
Zaten O Şarkıyı Ben Sana Yazmadım 23.016 izlenme - 9 yıl önce
Jack Ryan: Gölge Ajan Türkçe Altyazılı Fragman 02:10
Jack Ryan: Gölge Ajan Türkçe Altyazılı Fragman 18.218 izlenme - 4 yıl önce Jack Ryan: Gölge Ajan, bizleri çok satan roman yazarı Tom Clancy’nin popüler karakteri Jack Ryan’ın Wall Street’te finansal analiz olarak çalışırken CIA öncesi günlerine götürüyor. Ryan (Chris Pine) global finansal terörizmi araştırmak çin CIA (Kevin Costner) tarafından işe alınır. Amerikan ekonomisini batıracak bir komplo açığa çıkınca Jack, bilgisayar monitörünün başından kalkıp, kompolonun ardındaki Rus işadamının (Kenneth Branagh )karşısına çıkmak için Moskova’ya gitmek zorunda kalır.
Ayna-Doğum Günü 04:54
Ayna-Doğum Günü 27.014 izlenme - 9 yıl önce bugün özel bugün güzel birgün... doĞum günün kutlu olsun !!!
Unutulmaz Efsane Beyaz Gölge - Jenerik 01:00
Unutulmaz Efsane Beyaz Gölge - Jenerik 5.179 izlenme - 3 yıl önce 1980 yıllarda Türkiye'de yayınlanan ve ülkemizde basketbol sporunun sevilmesinde büyük katkısı olan unutulmaz dizi Beyaz Gölge'nin hatıralarımızı kımıl kımıl yapan unutulmaz jeneriği! (22 kelimelik tek cümlenin kusuruna bakmayın.)
Dj Shadow - Sixdays 03:32
Dj Shadow - Sixdays 19.634 izlenme - 11 yıl önce
aşk tesadüfleri sever...eylül akşamı 05:52
aşk tesadüfleri sever...eylül akşamı 15.683 izlenme - 7 yıl önce sen nerdeydin şimdiye kadar ???
ara gaz show 01:12
ara gaz show 14.451 izlenme - 9 yıl önce hakiki konya egzozu
sana söz verdim aŞkım 05:22
sana söz verdim aŞkım 18.353 izlenme - 9 yıl önce eğer sana söz vermeseydim neler olurdu neler ama sana söz verdim ....gözünden yaş akıtmayacağıma,seni üzmeyeceğime dair sana söz verdimmmmmm :( işte bak şu durumda bile seni üzmüyorum ve SÖZÜMDE DURUYORUM !!!
Six Days - Tokyo Drift 04:15
Six Days - Tokyo Drift 3.085 izlenme - 2 yıl önce Filmden kesitlerle birlikte, Fast and Furious serisinin 3. filmi olan namı diğer Tokyo Drift'in efsane soundtrack parçası.
Middle Earth: Shadow Of Mordor 08:22
Middle Earth: Shadow Of Mordor 4.948 izlenme - 4 yıl önce Bu oyunda devrimsel bir teknoloji kullanılıyor: Yüzüklerin Efendisi kitaplarını okuyanların ilgisini çekecek, Shadow of Mordor adında yeni bir oyun yapılıyor. Bu oyunun en büyük özelliği ise Nemesis yani intikam sistemi. Nemesis sistemi en basit anlatımıyla oyundaki yapay zekânın oyuncu ile gelişmesi, değişmesi, öğrenmesi ve bunun sonucu oyundaki her karakterin farklı olması. Örneğin savaş alanında kılıç ile yaraladığımız bir düşman elimizden kaçarsa bir sonraki karşılaşmanızda bu düşman sizi hatırlıyor olacak. Hatta bu eski karşılaşmanız yüzünden edindiği yara onu değiştirecek. Düşmanınız daha saldırganlaşacak yada sizden korkacak. Shadow of Mordor ,Hobbit ile Yüzüklerin Efendisi arasındaki bir dönemde geçmekte. Açık dünya Rol Yapma Oyunu olan oyunda Talion adına bir Gondor Ranger'ını kontrol edeceğiz. Sauron un birlikleri tarafından bütün ailesi ile birlikte öldürülen Talion bir şekilde ölümden geri döner ve intikam almak için yola çıkar. Fakat artık hayalet dünyasına ( Frodo yüzüğü taktığında geçtiği dünya ) geçebilmekte ve insanüstü güçleri kontrol edebilmektedir. MonolithProductions oyunun Yüzüklerin Efendisi hikâyesi ile uyumlu olması için Peter Jackson ve Middle-Earth Enterprises ile birlikte çalışmakta.
Shadow Fight 2 Türkçe | 2.Bölüm | Halkın Kahramanı 19:18
Shadow Fight 2 Türkçe | 2.Bölüm | Halkın Kahramanı 1.491 izlenme - 2 yıl önce Shadow Fight 2 Türkçe Serimizin 2.Bölümün de Halkın Kahramanı Gölge :) Dövüş yolunda yoluna rakiplerini ezerek devam ediyor tabiki sizlerin destekleriyle hadi Bakalım :)
Gölgede Dans -Shadow Dancer fragmanı 01:46
Gölgede Dans -Shadow Dancer fragmanı 4.715 izlenme - 6 yıl önce Gölgede Dans -Shadow Dancer fragmanı
By Shadow-Kandıra Çiftetellisi 05:48
By Shadow-Kandıra Çiftetellisi 7.606 izlenme - 8 yıl önce by shadow kandıra çiftetellisi
Shadow Fight 02:10
Shadow Fight 2.454 izlenme - 4 yıl önce Shadow Fight
Taekwondo 00:03
Taekwondo 2.437 izlenme - 3 yıl önce Shadow Taekwondo Erzurum
afyon drag kİng 00:10
afyon drag kİng 8.673 izlenme - 9 yıl önce konya yolunda gazda 150 km hız
Taekwondo 00:11
Taekwondo 1.555 izlenme - 3 yıl önce Shadow Taekwondo Erzurum "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/taekbekir25 kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
2005 Honda Shadow 01:08
2005 Honda Shadow 620 izlenme - 2 yıl önce 2005 model 56000 km de Honda VT 750 C Shadow
Devlerin Sonu ve Kızın Kaderi | Shadow Of The Colossus [final] 01:20:32
Devlerin Sonu ve Kızın Kaderi | Shadow Of The Colossus [final] 29 izlenme - 6 gün önce Bir efsane yenilenmiş olarak tekrar karşımızda. Devleri avlayıp, adrenalin dolacağımız bir dünyaya hoş geldiniz. Beğeni ve yorumlarınız çok önemli, teşekkürler arkadaşlar :) Canlı yayınlar https://www.twitch.tv/pintipanda Facebook https://www.facebook.com/pintipanda Twitter https://twitter.com/pintipanda Kendinize iyi bakın, esen kalın.
Yu-Gi-Oh Enter The Shadow Realm Opening 01:01
Yu-Gi-Oh Enter The Shadow Realm Opening 3.830 izlenme - 11 yıl önce
Austin Mahone - Shadow (Canlı Performans) 03:38
Austin Mahone - Shadow (Canlı Performans) 2.134 izlenme - 4 yıl önce Austin Mahone - Shadow (Canlı Performans)