Hoşgeldiniz!

shailene woodley

Kuralsız - Insurgent (2015) Türkçe Dublaj Full İzle 01:59:17
Kuralsız - Insurgent (2015) Türkçe Dublaj Full İzle 12.735 izlenme - 8 ay önce Futüristik bir distopyada geçen öyküde, beş farklı fraksiyona bölünen bir toplumun tüm yaşantısının bu hiyerarşik yapı üzerine inşa edildiğini ve belli bir yaşa gelen gençlerin kendileri için biçilen sınıflardan birine dahil edilerek eğitilmelerini izlemiştik. Bu hiyerarşik yapılanma içerisinde kendine has bir kategoriye sahip olan Tris ise, öykünün finalinde hem çevresindeki insanları hem de işleyen bu düzeni değiştirecek güce sahip olduğunu keşfetmişti. Veronica Roth'un öyküsünden beyazperdeye aktarılan serinin devam filminde ise; Tris'in kişisel tercihinin tercihinin sonucunda bir devrim hareketi başlatırken, yayılan bu isyanın hiyerarşik yapıyı yavaş yavaş çözerek, var olan düzenin değişmesine tanık olacağız! Mücadeleye kaldığı yerden devam edecek olan Tris'in yolculuğunun bu ikinci ayağını perdeye taşıyacak isim ise, yönetmen Robert Schwentke olacak. Yönetmen : Robert Schwentke Oyuncular : Shailene Woodley , Theo James , Octavia Spencer Tür : Bilimkurgu , Aksiyon Ülke : ABD "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Insurgent (2015) Teaser Fragman 01:05
Insurgent (2015) Teaser Fragman 15.091 izlenme - 2 yıl önce Divergent serisinin 2. kitabı olan Insurgent'ın filminin ilk teaser videosu. Kitap Türkçe'ye Kuralsız adıyla çevrilmişti. Tıpkı ilk film Uyumsuz'da olduğu gibi bu filmde de Shailene Woodley başrolde oynuyor.
Uyumsuz Serisi: Yandaş Yeni Fragman (2016) 01:00
Uyumsuz Serisi: Yandaş Yeni Fragman (2016) 4.665 izlenme - 8 ay önce 18 Mart 2016'da vizyona girmesi beklenen Uyumsuz Serisi: Yandaş filminin yeni fragmanı yayınlandı. Filmin başrollerinde Shailene Woodley ve Naomi Watts rol alıyor.
Snowden (2015) Teaser Fragman 01:26
Snowden (2015) Teaser Fragman 4.898 izlenme - 1 yıl önce 2015 yapımı Snowden filminin resmi teaser fragmanı yayınlandı. Filmde Edward Snowden'ı Joseph Gordon-Levitt canlanadırıyor.
Uyumsuz / Divergent Türkçe Altyazılı Fragman 02:28
Uyumsuz / Divergent Türkçe Altyazılı Fragman 11.404 izlenme - 3 yıl önce Uyumsuz / Divergent 28 Mart'ta Sinemalarda! Fütüristik bir distopya geçen hikayede toplum beş farklı fraksiyona bölünmüştür. Her bir bölüm farklı bir erdemi temsil etmektedir ve 16 yaşına giren her genç hangi bölümde yer almak istediğine kendisi karar vermektedir. Seçim bir kez yapılır ve artık ömür boyu orada kalmak zorundadırlar. Beatrice Prior ise herkesi şaşırtan bir seçim yapar. Ardından tris ve kendi bölümündeki arkadaşları yaptıkları seçimin getirisi olarak bir rekabet içerisine girerler. Çok güçlü dayanıklılık isteyen fiziksel ve psikolojik testlere tutulurlar. Bu testlerin hepsi onları bir ölçüde değiştirecektir. Ama Tris’in herkesten sakladığı ve ortaya çıktığı anda ölümcül olabilecek bir sırrı vardır. Toplumun gidişatına göre bu sır ya sevdiklerinin hayatını kurtaracak ya da onun sonu olacaktır… Filmin yönetmenliğini Neil Burger üstlenirken, başrollerde Shailene Woodley ve Theo James yer alıyor.
Shailene Woodley Rol İçin Saçından Oldu 01:18
Shailene Woodley Rol İçin Saçından Oldu 2.172 izlenme - 2 yıl önce Divergent filmi yıldızı Amerikalı genç oyuncu Shailene Woodley'nin saçlarını kestirdiği anın videosu yayınlandı. Haziran ayında vizyona girecek olan Aynı Yıldızın Altında filminde canlandırdığı Hazel karakteri için saçlarını kestirmek zorunda kalan 22 yaşındaki oyuncunun MTV tarafından yayınlanan bir buçuk dakikalık videosunda gözyaşları içinde saçlarına veda ettiği görülüyor.
 Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 1  (2016) Fragman 02:14
Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 1 (2016) Fragman 691 izlenme - 11 ay önce Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 1 filminin fragmanı yayınlandı Uyumsuz (2014) olarak bilinen ırkın geçmişine ışık tutan başlangıç hikayesinin birinci bölümünü izliyoruz.
Divergent Kamera Arkası 02:12
Divergent Kamera Arkası 1.784 izlenme - 3 yıl önce Oyunca kadrosunda Shailene Woodley, Theo James, Jai Courtney, Ray Stevenson, Zoe Kravitz, Miles Teller, Maggie Q, Tony Goldwyn, Ashley Judd, Kate Winslet gibi isimlerin yer aldığı Divergent filminin kamera arkası.
Divergent (Fragman) 02:30
Divergent (Fragman) 1.464 izlenme - 3 yıl önce Divergent (Fragman) 'Divergent' Trailer Director: Neil Burger Starring: Shailene Woodley, Kate Winslet, Miles Teller In a future world people are divided into factions based on personality, a teenager is warned she is Divergent and will never fit into any one group. When she discovers a conspiracy to destroy all Divergents, her life is threatened.
Divergent Tanıtım Fragmanı 00:12
Divergent Tanıtım Fragmanı 1.175 izlenme - 3 yıl önce Başrollerinde Shailene Woodley, Kate Winslet, Miles Teller gibi isimlerin yer aldığı Divergent'ın tanıtım fragmanı.
Kuralsız / Insurgent Türkçe Altyazılı Fragman 01:30
Kuralsız / Insurgent Türkçe Altyazılı Fragman 499 izlenme - 2 yıl önce Kuralsız / Insurgent 20 Mart'ta Sinemalarda Futüristik bir distopyada geçen öyküde, beş farklı fraksiyona bölünen bir toplumun tüm yaşantısını bu hiyerarşik yap üzerine inşa ettiğini izlemiştik. Bu hiyerarşik yapılanmaya karşı çıkan Tris, hem çevresindeki insanları hem de işleyen bu düzeni değiştirecek güce sahip olduğunu keşfetmişti. Devam filminde Tris'in tercihinin sonuçlarının yanı sıra, çözülmeye başlayan düzenin dünyayı ne hale getirdiğine tanık olacağız! Mücadeleye kaldığı yerden devam edecek olan Tris'in yolculuğunun bu ikinci ayağını perdeye taşıyacak isim ise, Robert Schwentke olacak.
Shailene Woodley: Ailem Sevişme Sahnelerimi Sevdi 00:38
Shailene Woodley: Ailem Sevişme Sahnelerimi Sevdi 367 izlenme - 2 yıl önce Hollywood'un son dönemdeki yükselen yıldızlarından Shailene Woodley, 'White Bird In A Blizzard' adlı filmin sevişme sahnelerini ailesinin çok beğendiğini söyledi.
Insurgent (2015) Fragman 01:02
Insurgent (2015) Fragman 402 izlenme - 2 yıl önce Futüristik bir distopyada geçen öyküde, beş farklı fraksiyona bölünen bir toplumun tüm yaşantısını bu hiyerarşik yap üzerine inşa ettiğini izlemiştik. Bu hiyerarşik yapılanmaya karşı çıkan Tris, hem çevresindeki insanları hem de işleyen bu düzeni değiştirecek güce sahip olduğunu keşfetmişti. Devam filminde Tris'in tercihinin sonuçlarının yanı sıra, çzülmeye başlayan düzenin dünbyayı ne hale getirdiğine tanık olacağız! Mücadeleye kaldığı yerden devam edecek olan Tris'in yolculuğunun bu ikinci ayağını perdeye taşıyacak isim ise, Robert Schwentke olacak.
The Fault In Our Stars Official Extended Trailer (2014) Shailene Woodley HD 03:10
The Fault In Our Stars Official Extended Trailer (2014) Shailene Woodley HD 576 izlenme - 2 yıl önce Hazel ve Gus tam ergenlik dönemini yaşayan zeki ama huysuz, uyumsuz, geleneksele burun kıvrıan gençlerdir. Kanserli hastalar için oluşturulan bir destek grubunda tanışan gençlerin aşkına eşlik edenlerse Hazel'ın oksijen tüpü ve Gus’ın protez bacağıdır… Josh Boone’un yönetmenliğini üstlendiği film, John Green’in romanından Scott Neustadter ve Michael H. Weber tarafından uyarlanmış. Filmin kadrosunda ise Shailene Woodley, Ansel Elgort ve Willem Dafoe yer alıyor.
Canlı Yayında Tutuklanan Hollywood Yıldızı 00:58
Canlı Yayında Tutuklanan Hollywood Yıldızı 5 izlenme - 1 hafta önce Amerikalı aktris Shailene Woodley, Kuzey Dakota’da inşası planlanan petrol boru hattına karşı yapılan protesto sırasında canlı yayında gözaltına alındı. 24 yaşındaki ünlü yıldızın gözaltına alınma anını annesi Facebook’dan canlı olarak yayınladı. Görüntülerde Woodley polis memurlarına yüzlerce kişi ile birlikte yürürken neden kendisinin gözaltına alındığını soruyor. Karşısındaki yetkili ise tanınan birisisiniz cevabını veriyor. ABD’nin Kanada sınırı yakınlarında bulunan petrol boru hattını yerli Amerikalıların büyük tepkisini çekerken, Standing Rock Sioux Kabilesi, 1770 kilometrelik 3.7 milyar dolarlık projenin topraklarını kirleteceğini ve tarihi yapıya zarar vereceğini savunuyor. Federal Mahkeme Pazar günü kabilenin inşaatın durdurulması talebini reddetmişti. Ancak kararın nihai olmadığına son kararın hükümet onayına ihtiyaç duyduğuna da vurgu yapmıştı.
The Fault in Our Stars - Official Extended Trailer (2014) HD Shailene Woodley 03:01
The Fault in Our Stars - Official Extended Trailer (2014) HD Shailene Woodley 369 izlenme - 2 yıl önce The Fault in Our Stars - Official Extended Trailer (2014) HD Shailene Woodley
The Fault In Our Stars Official Annotated Footnote Trailer (2014) - Shailene Woodley Drama Hd 02:26
The Fault In Our Stars Official Annotated Footnote Trailer (2014) - Shailene Woodley Drama Hd 18 izlenme - 2 yıl önce The Fault In Our Stars Official Annotated Footnote Trailer (2014) - Shailene Woodley Drama Hd