Hoşgeldiniz!

shan

beynini aldıran adam :d:d 04:20
beynini aldıran adam :d:d 6.824 izlenme - 9 yıl önce bir şahan videosu spr :d
Shan-Rantez Fatih Korkmaz 04:17
Shan-Rantez Fatih Korkmaz 6.321 izlenme - 7 yıl önce ben bişey demiyorum yorum sizinn
Tang Shan Da Xiong (Patron Benim) Fragmanı 02:43
Tang Shan Da Xiong (Patron Benim) Fragmanı 1.011 izlenme - 4 yıl önce Cheng (Bruce Lee), Bangkok´ta yeni bir hayat kurmak için kuzenleriyle beraber bir buz fabrikasında çalışmaya başlar. Amcasına bir daha asla dövüşmeyeceğine dair annesi üzerine yemin etmiştir. Kuzenlerinin bir kısmı, fabrika müdürü ile yaptıkları görüşmelerden sonra, gizemli bir şekilde ortadan kaybolunca, nedenlerini araştırmak Cheng Chuan'a düşer. Fakat karşı karşıya kaldığı gerçekler onu yeminini bozmaya iter. Büyük Patron'dan kuzenlerinin intikamını almak için onu ölümcül bir yol beklemektedir.
Hua Shan Dağı (Çin) Korkmalı Gezinti 12:19
Hua Shan Dağı (Çin) Korkmalı Gezinti 329 izlenme - 2 yıl önce Çin'in Hua Shan dağına insanlar yürüyüş yapmaya gidiyor. Dünya'nın en zorlu yürüyüş alanlarından olan bu dağda yürümek döt istiyor açıkçası. İzlerken bile insanın ordan kaçası geliyor.Aslında dağın diğer yamacında daha düzgün yollar da varmış. Ama adrenalin yüklemek isteyenler bu yolu tercih ediyor. Allah akıl fikir versin diyorum.
Ayna Shan 05:33
Ayna Shan 101 izlenme - 7 yıl önce jan sana bolsun yadıgarlık menden
Aynashka 03:31
Aynashka 145 izlenme - 7 yıl önce s_han
4 Dakikalık Çin Gezisi 03:49
4 Dakikalık Çin Gezisi 82 izlenme - 2 yıl önce Tatilde köye giden insanlar olarak biz, tatillerinde çatır çutur gezen ve bi güzelde onları kayda alan adamların videolarını izliyoruz. İşte o videolardan biri daha. Vakti zamanında Türkiye'yede gelmiş olan bu Polonyalı çift bu sefer Çin'deler. Abinin belirtiğine göre bu ikinci Çin seyahatıymış ve Çin'in çok gelişmiş olduğunu belirtiyor yeni gelen hökümetin çok çalıştığını yolların genişmi geniş, ders kitapların devlet tarafından verildiğini söylemiş felan. Ha bide görüntülerdeki yerler Shanghai, Huang Shan, Yangshuo, Lijiang. Türkiyelisi için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/103262/kapadokyaya-gidiyoruz-turkiye-manzaralari
Shan Vincent De Paul - Some Girls (Official Video) 03:16
Shan Vincent De Paul - Some Girls (Official Video) 65 izlenme - 3 yıl önce Shan Vincent de Paul - Some Girls (Lyric Video 2014) Lyrics Şarkı Sözleri: Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com/keremvideo'da!
Shan Vincent de Paul - Some Girls 03:16
Shan Vincent de Paul - Some Girls 64 izlenme - 3 yıl önce Shan Vincent de Paul - Some Girls (Lyric Video 2014) Lyrics Şarkı Sözleri: Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da!
Günel Şen - Gücüm Yetmez (Klarnet Enstrumental) 05:21
Günel Şen - Gücüm Yetmez (Klarnet Enstrumental) 32 izlenme - 2 yıl önce Gunel Shan ~ Gücüm yetmez.. Müzik: Ersay Üner (Nalân / Gücüm yetmez)
warriors from the magic mountain / xin shu shan jian ke 01:26
warriors from the magic mountain / xin shu shan jian ke 127 izlenme - 6 yıl önce
Qin Shan - I must live 03:33
Qin Shan - I must live 3 izlenme - 4 ay önce