Hoşgeldiniz!

shannon

Kanada'lı Güzel Shannon Dalonzo Akılları Aldı 00:48
Kanada'lı Güzel Shannon Dalonzo Akılları Aldı 2.551 izlenme - 1 yıl önce Sosyal medya fenomeni olma yolunda hızla ilerleyen Dalonzo kusursuz fiziği ile fark yaratıyor. Kameraya yansıyan görüntüleri izliyoruz.
The Gods (2016) Fragman 01:35
The Gods (2016) Fragman 2.315 izlenme - 2 yıl önce Tür: Aksiyon/Dram Süre: 101 dk Yönetmen: Mykel Shannon Jenkins Senarist: Mykel Shannon Jenkins Oyuncular: Mykel Shannon Jenkins, Stefania Spampinato, Kevin Interdonato, Talbot Perry Simons, Ernest L. Thomas, Leif Holt , Casey Ford Alexander ve Nicoye Banks
Salt and Fire (2016) Fragman 01:35
Salt and Fire (2016) Fragman 1.675 izlenme - 1 yıl önce 2016 yapımı Salt and Fire filminin fragmanı. Başrolde Michael Shannon, Gael García Bernal ve Anita Briem oynuyor, yönetmen Werner Herzog.
Frank & Lola (2016) Fragman 02:02
Frank & Lola (2016) Fragman 1.533 izlenme - 2 yıl önce 2016 yapımı Frank & Lola filminin fragmanı. Filmde Michael Shannon ve Imogen Poots başrolde. Yönetmen Matthew M. Ross.
karissa shannon  sam jones iii 03:50
karissa shannon sam jones iii 1.441 izlenme - 6 yıl önce
Kratt Kardeşler - Jenerik 00:57
Kratt Kardeşler - Jenerik 703 izlenme - 3 yıl önce Tabiat bilgisi uzmanı ve belgesel film yapımcıları Tabiat bilgisi uzmanı ve belgesel film yapımcıları Chris ve Martin kardeşler biyolojiyi, fizyolojiyi ve doğal davranışları dünyayı dolaşarak keşfediyor ve hayvan olmanın ne olduğunu araştırmaya çalışıyor. Kratt Kardeşler kimi zaman deniz planörü, kimi zaman jip, kimi zamansa yaya olarak hayvanları görebilecek mesafede kalıp hayvanların doğal hayattaki davranışlarına bire bir şahit oluyorlar. Kratt Kardeşler hayvan davranışlarını ortaya koymanın tek yolunun onlarla birlikte yaşamaktan geçeceği düşüncesi ile hayvanlarla birlikte doğada yaşıyorlar. Hayatta kalabilecekleri kadar malzeme ve kameraları ile yola çıkan Chris ve Martin kardeşler doğal yaşamda hayvanların nasıl yaşadığını tecrübe ediyor, vahşi hayatın derinliklerine hayvanların yaptığı gibi dünyayı tanımak için yolculuğa çıkıyorlar.Kratt Kardeşler kimi zaman deniz planörü, kimi zaman jip, kimi zamansa yaya olarak hayvanları görebilecek mesafede kalıp hayvanların doğal hayattaki davranışlarına bire bir şahit oluyorlar. Kratt Kardeşler hayvan davranışlarını ortaya koymanın tek yolunun onlarla birlikte yaşamaktan geçeceği düşüncesi ile hayvanlarla birlikte doğada yaşıyorlar. Hayatta kalabilecekleri kadar malzeme ve kameraları ile yola çıkan Chris ve Martin kardeşler doğal yaşamda hayvanların nasıl yaşadığını tecrübe ediyor, vahşi hayatın derinliklerine hayvanların yaptığı gibi dünyayı tanımak için yolculuğa çıkıyorlar. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113960/zaboo-mafoo-jenerik Zaboo Mafoo'dan önce Kratt Kardeşler Olarak Yayınlanıyordu.Allison(Shannon duff)ise Bilgisayardan Hayvan Türlerini Araştırıp Kratt Kardeşlere Yardım Ediyordu.Hatırladığım Kadarı ile Animasyon Olan Timsaha Benzer(İsmini Unuttum)Değişerek Hayvan Olup Çocuklara Hayvanları Öğretiyordu.Kratt Kardeşler Aslında Böyle Başlamıştı Televizyona,Çok Tutunca Zaboo Mafoo Proğramını Yaptılar.Şu An Çizgifilmleri Varmış Galiba Minika da..
Seksi DJ Colleen Shannon 02:36
Seksi DJ Colleen Shannon 683 izlenme - 6 yıl önce Playboy güzeli Dj Colleen Shannon
Boksörler Restoranda Kapışınca 01:03
Boksörler Restoranda Kapışınca 358 izlenme - 3 yıl önce Dünya Ağır Siklet Boks şampiyonu Wladimir Klitschko ile ezeli rakiplerinden Shannon Briggs restoranda birbirlerine girdi. Briggs'in Rus boksörün yemeğini yemesi ve küfürlü konuşması sonrası ortam gerildi. Klitschko'nun içeceğini ABD'li boksörün başından aşağı dökmesi ile işler çığrından çıktı. ...daha fazlası için http://www.sporxtv.com
Briggs Klitschko'nun peşini bırakmıyor 02:20
Briggs Klitschko'nun peşini bırakmıyor 334 izlenme - 3 yıl önce Dünya ağırsiklet boks şampiyonu Wladimir Klitschko'nun başı eski rakiplerinden Shannon Briggs ile belada. Her fırsatta Klitscko'nun karşısına çıkan ve kendisi ile bir maç isteyen Briggs bu kez rakibini spor salonunda yakaladı.
The Outsider (2014) Fragman 01:52
The Outsider (2014) Fragman 548 izlenme - 4 yıl önce James Caan'ın oynadığı The Outsider filminin fragmanı
Man of Steel Kamera Arkası 03:30
Man of Steel Kamera Arkası 703 izlenme - 5 yıl önce Man of Steel filminin kamera arkası görüntülerinden oluşan çok özel video.
shannon leto in my so-called life 04:30
shannon leto in my so-called life 457 izlenme - 7 yıl önce here you got some clips of shannon leto as "shane" in ms-cl... i hope you enjoy it!! this is my very first video...!! so please... don't be mean para vos natita in song creep acoustic by radiohead.
Man of Steel - Nokia Fragman 02:09
Man of Steel - Nokia Fragman 571 izlenme - 5 yıl önce Man of Steel filminin Nokia isimli fragmanı.
Night of the Demons Fragmanı 01:36
Night of the Demons Fragmanı 491 izlenme - 5 yıl önce 2009 ABD yapımı korku filmi Night of the Demons 'ın fragmanı. Çıldırmışlığın ve sapkınlığın sınırlarını zorlayan bir grup genç, Cadılar Bayramı akşamını birlikte bir evde geçirmeye karar verirler. Fakat içinde 100 yıllık bir lanet barındıran evin gizli geçidini yanlışlıkla harekete geçiren gençler için güzel başlayan gece, beklenmeyen misafirlerin sürprizleriyle şölene! dönüşecektir..
Grinch Film Fragmanı (2000) 00:55
Grinch Film Fragmanı (2000) 307 izlenme - 3 yıl önce Noel coşkusu, Whoville kasabasının her sokağında müthiş bir şekilde yaşanmaktadır. Noel heyecanı artık çok yakındır. Kasaba halkının tek derdi, diğer insanlara çok güzel hediyler almaktır. Bu kasabaya Crumpit Dağı'nın tepesinden bakan Grinch ise Noel'den nefret etmektedir ve bu zavallı insanların neden bu kadar aptal göründüğünü sorgulamaktadır. Tek isteği, onları Noel'i beklediklerine pişman etmektir. Grinch planını gerçekleştirebilmek adında elinde ne varsa yoksa ortaya koyacaktır.
Yann Tiersen & Shannon Wrightode To A 03:47
Yann Tiersen & Shannon Wrightode To A 322 izlenme - 7 yıl önce
Man of Steel TV Fragman 3 00:32
Man of Steel TV Fragman 3 605 izlenme - 5 yıl önce Henry Cavill'in başrolünde yer aldığı ve Amy Adams, Diane Lane, Kevin Costner, Michael Shannon, Russell Crowe, Antje Traue, Ayelet Zurer, Henry Lennix, Christopher Meloni, Laurence Fishburne gibi isimlerin yer aldığı Man of Steel filminin televizyonlarda yayınlanan resmi fragmanı.
Lost 09:17
Lost 667 izlenme - 9 yıl önce muhteŞem lost dİzİsİnİn oyunculari ve unutulmaz sahneler
30 Seconds To Mars - Hurricane Live İn New York Hq  Lyrics 04:09
30 Seconds To Mars - Hurricane Live İn New York Hq Lyrics 492 izlenme - 7 yıl önce 30 seconds to mars - hurricane live in new york hq lyrics orıgınal lyrıcs no matter how many times that you told me you wanted leave no matter how many breaths that you took you still couldn't breathe no matter how many nights that you'd lie wide awake to the sound of the poison rain where did you go where did you go where did you go as days go by the night's on fire tell me would you kill to save a life tell me would you kill to prove you're right crash crash burn let it all burn this hurr
shannon leto on the hills season 1 00:34
shannon leto on the hills season 1 218 izlenme - 7 yıl önce shannon on the hills season 1 -losted scene
Shannon Briggsin Restaurant ta  Wladimir Klitschko ya atar yapması 01:02
Shannon Briggsin Restaurant ta Wladimir Klitschko ya atar yapması 132 izlenme - 3 yıl önce Ağırsiklet Boksu katleden Klitschko kardeşlerden küçüğünün nun dandik bir yerde yemek yerken Shannon Briggsin gelip Korkusuz Korkaktaki gibi ortalığı mahvetmesini izliyoruz.Olay şöyle Shannon Witali içe maç yapıyor ve eziliyor birkaç yıl sonra Ağır siklet şampiyonu olan küçük ardeş Wladamire meydan okuyor ama wladamir dövüşmeyi reddediyor Shannonun da Wladamirin dövüşmesini sağlamak için onu gaza getirmesini sinirlendirmesini izliyoruz.Daha önceden bir kez basın toplantısını basıp yüzüne t shirt atmış yerde manyak gibi şınav çekmişti dah asonra ise Wladamirin çalıştığı Spor salonununu basmıştı.İzliyoruz Efem
Shannon - Let The Music Play 03:47
Shannon - Let The Music Play 70 izlenme - 3 yıl önce Amerikalı şarkıcının 1983 tarihli ilk singılı ve en önemli hiti. Elektro- disco tarzın ünlü ismi olan Sahannon'un bu parçası zaman zaman remikslenerek yeniden önümüze sunulmakla. Şimdiki zamanda yer alan bazı parçaların buna ne kadar benzediği de ortada. 2000 yılından bu yana albüm kaydına girmeyen sanatçı artık aramıza dönmeli.
Man of Steel TV Fragman 00:40
Man of Steel TV Fragman 148 izlenme - 5 yıl önce Man Of Steel filminin televizyonlarda yayınlanan Man Of Steel fragmanı.
Man of Steel - Umut TV Fragman 00:33
Man of Steel - Umut TV Fragman 199 izlenme - 5 yıl önce Man of Steel filminin televizyonlarda yayınlanan Umut isimli resmi fragmanı.
Man of Steel - General Zod TV Fragman 00:31
Man of Steel - General Zod TV Fragman 141 izlenme - 5 yıl önce Man of Steel filminin televizyonlarda yayınlanan General Zod isimli resmi fragmanı.
Jaredtomoshannon  Alena Behind The Scenes 00:48
Jaredtomoshannon Alena Behind The Scenes 87 izlenme - 7 yıl önce 30 seconds to mars alena gerber justin and so on behind the scenes in brooklyn
Laughing With 30 Seconds To Mars! 03:05
Laughing With 30 Seconds To Mars! 85 izlenme - 7 yıl önce edıt ı've made a version only for shannon's laugh tooi'm sure it makes you laugh xd www.youtube.com they laugh alot especially shannon p please comment and rate the 3th part is on now __
Man of Steel TV Fragman 00:32
Man of Steel TV Fragman 162 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Henry Cavill, Michael Shannon, Amy Adams yer alan Man of Steel filminin televizyonlarda yayınlanan fragmanı.
30 seconds to mars on rtl exkluziv croatia 04:11
30 seconds to mars on rtl exkluziv croatia 135 izlenme - 7 yıl önce
shannon brown best block ever 00:42
shannon brown best block ever 73 izlenme - 6 yıl önce