Hoşgeldiniz!

Shaolin Videoları İzle

Yumruğa Kafada Yumuşatma 00:54
Yumruğa Kafada Yumuşatma 5.840 izlenme - 2 ay önce Shaolin keşişi olan Yi Long adlı bu çinli abinin, kickbox maçında sıfatına gelen darbeleri düz ensesinden aldığı kuvvet vede chi gücüyle harmanlaması sayesinde ortaya çıkan direnç.
Executioners From Shaolin (1977) (Pai Mei İçerir) Orijinal Fragman 03:55
Executioners From Shaolin (1977) (Pai Mei İçerir) Orijinal Fragman 1.080 izlenme - 3 hafta önce Quentin Tarntino'nun esinlenip, saçı sakalı ağarmış süper karateci Pai Mei karakterinin adını bile değiştirmeden Kill Bill'e aldığı film. Çocukken vhs kastten izlediğmi hatılıyorum ama Türkçe hangi isimle gösterildiğini hatırlamıyorum.
Shaolin Futbolu (1.bölüm) 19:30
Shaolin Futbolu (1.bölüm) 66.354 izlenme - 9 yıl önce matrix ve kung-fu larşımı bir futbol filmi.inanılmaz sahneler ve komik bir film
Hayalarına Tekme Attıran Kung-Fu Ustası 00:33
Hayalarına Tekme Attıran Kung-Fu Ustası 3.770 izlenme - 1 yıl önce Shaolin tapınağında bulunan kung--fu ustası Yanwu Shi inanılmaz bir gösteri sunuyor. Önce gırtlağına aldığı darbelere dayanıyor daha sonra kolay kolay kimsenin cesaret edemeyeceği bir şov yapıyor.
Türkiye'de Shaolin Futbolu Oynamak 00:34
Türkiye'de Shaolin Futbolu Oynamak 3.874 izlenme - 2 yıl önce Bu akşamki Beşiktaş - Bursa maçında uçan tekmeyle ne yaptığı belli olmayan Bursalı futbolcu Fernandao yaptığı insanlık dışı bu hareketi sonucu sadece ve sadece sarı kartla cezalandırıldı! Yeter Yıldırım Demirören yeter artık malum gazete.
Su Üstünde 125 Metre Yürüdü 01:02
Su Üstünde 125 Metre Yürüdü 2.127 izlenme - 12 ay önce Çin'de bulunan Shaolin manastırından bir keşiş su üzerinde 125 metre koşarak kendi rekorunu kırdı. Su üzerine yerleştirilen 200 kontraplağın üzerinden koşarak geçen Shi Liliang adlı keşiş 118 metrelik derecesini geliştirmiş oldu.
Tagou Dövüş Sanatları Okulu (Çin) 03:19
Tagou Dövüş Sanatları Okulu (Çin) 1.582 izlenme - 1 yıl önce Çin de bulunan Tagou Dövüş Sanatları Okulu tanıtım filmi geçen gün bir arkadaş ip atlayan Çinli çocukları paylaşmıştı işte o çocuklar bu okulda eğitim görüyor disiplin...
shaolin fragman 02:06
shaolin fragman 4.993 izlenme - 7 yıl önce shaolin fragman
shaolin soccer 01:17
shaolin soccer 5.162 izlenme - 6 yıl önce bir dönem futbol oynadıktan sonra yediği bir kazık sonucu futbol hayatına ara veren bir genç yıllar sonra kung fu bilen bir grup shaolin rahibeyle birlikte futbol oynamaya başlar.takım zamanla kurulur ama büyümesi çok çabuk olur. shaolin rahipleri işin içine ruhlarını katınca akıl almaz bir komedi ortaya çıkar.
Shaolin Basket Kungfu Dunk 02:40
Shaolin Basket Kungfu Dunk 3.617 izlenme - 5 yıl önce Mutlaka izleyin süper bir şey
Shaolin Soccer - Ateş Altında 02:21
Shaolin Soccer - Ateş Altında 895 izlenme - 2 yıl önce Hong Kong lu yönetmen Stephen Chow un efsanevi film Kung-Fu Sokağı'ndan önce çektiği 2001 yapımı Shaolin Soccer adlı filmi çoğumuz izlemişizdir herhalde,işte o filmin en can alıcı sahnelerinden olan ana karakterlerin yıllar sonraki ilk maç deneyimlerini anlatan sahne karşınızda,buyursunlar efendim...
Mortal Combat Shaolin Monks Un Açılış Videosu 03:46
Mortal Combat Shaolin Monks Un Açılış Videosu 3.730 izlenme - 7 yıl önce bu oynu üzerime oynayan kimse yoktur herhalde bütün herşeyi biliyorum 3 ay boyunca bunun gizli yerlerini hep aradım ve bi çok yer buldum
Kung_foot 00:30
Kung_foot 3.832 izlenme - 11 yıl önce Shaolin Futbolu
Shaolin Soccer 00:47
Shaolin Soccer 2.167 izlenme - 10 yıl önce izlemeye deger bi spor
Kung Fu Sokağı - Sen Vur !! 02:38
Kung Fu Sokağı - Sen Vur !! 827 izlenme - 2 yıl önce Shaolin Soccer'dan sonra çektiği bu filmle gişe rekoru kıran Stephen Chow un işte o leziz filminin en can alıcı sahnelerinden olduğunu düşündüğüm ve sizler için seçtiğim bir sahne,eğer bu filmi izlemeyeniniz varsa sakın bunu topluluk içinde söylemeyin ve daha fazla rezil olmadan hemen izleyin bizden demesi,izleyelim
The Shaolin Temple (1982) Fragman 02:53
The Shaolin Temple (1982) Fragman 1.231 izlenme - 4 yıl önce Shaolin Tapınağı (1982) fragman
Shaolin Yumrukları / Fist From Shaolin Türkçe Dublaj 01:29:00
Shaolin Yumrukları / Fist From Shaolin Türkçe Dublaj 288 izlenme - 1 yıl önce EN KRAL KUNGFU KARATE NİNJA FİLMLERİ BURDAKİ LİNKTE TÜRKÇE DUBLAJ İZLEMEK İÇİN DAHA NE BEKLİYORSUNUZ HER FİLM YOUTUBE Shaolin Yumrukları / Fist From Shaolin Türkçe DublajShaolin Yumrukları / Fist From Shaolin Türkçe DublajShaolin Yumrukları / Fist From Shaolin Türkçe DublajShaolin Yumrukları / Fist From Shaolin Türkçe DublajShaolin Yumrukları / Fist From Shaolin Türkçe DublajShaolin Yumrukları / Fist From Shaolin Türkçe DublajShaolin Yumrukları / Fist From Shaolin Türkçe DublajShaolin Yumrukları / Fist From Shaolin Türkçe DublajShaolin Yumrukları / Fist From Shaolin Türkçe DublajDEĞİL https://www.facebook.com/pages/Kungfu...
Su üstünde 125 metre yürüdü 01:02
Su üstünde 125 metre yürüdü 573 izlenme - 2 yıl önce Çin'de bulunan Shaolin manastırından bir keşiş su üzerinde 125 metre koşarak kendi rekorunu kırdı. Su üzerine yerleştirilen 200 kontraplağın üzerinden koşarak geçen Shi Liliang adlı keşiş 118 metrelik derecesini geliştirmiş oldu.
shaolin soccer fragmanı 2 01:47
shaolin soccer fragmanı 2 1.301 izlenme - 6 yıl önce bir dönem futbol oynadıktan sonra yediği bir kazık sonucu futbol hayatına ara veren bir genç yıllar sonra kung fu bilen bir grup shaolin rahibeyle birlikte futbol oynamaya başlar.takım zamanla kurulur ama büyümesi çok çabuk olur. shaolin rahipleri işin içine ruhlarını katınca akıl almaz bir komedi ortaya çıkar.
Türk Japon Ortak Yapımı Tsubasa 00:38
Türk Japon Ortak Yapımı Tsubasa 596 izlenme - 2 yıl önce Tsubasa, Hyuga, Misugi ve arkadaşları kadar etkileyici olmasa da oldukça başarılı.. Bu çalışma bir seriye dönüşür mü bilinmez fakat fena çalışma olmasa gerek
Snake And Crane Arts Of Shaolin 01:55
Snake And Crane Arts Of Shaolin 926 izlenme - 4 yıl önce Her biri kendine has kung fu sitili Shaolinin 8 buyuk ustasindan 7 si oldurulur biri kurtulur oda tabiki jackie chan i egitir ve bu arada bu 8 ustanin geride biraktigi dovus stilleri ilgili kitap dilden dile yayilir bu kitabin jackie de oldugunu dusunen klanlar jackie nin pesine duser ve jackie icinde intikam dolu zamanlar baslar.
Shaolin Futbolu'nun Gerçek Olması 02:06
Shaolin Futbolu'nun Gerçek Olması 384 izlenme - 2 yıl önce Yorum felan yapmıyorum, nasıl bir esneklik nasıl bir dengedir, yaygınlaşması lazım bu sporun
shaolin soccer fragmanı 1 01:17
shaolin soccer fragmanı 1 909 izlenme - 6 yıl önce bir dönem futbol oynadıktan sonra yediği bir kazık sonucu futbol hayatına ara veren bir genç yıllar sonra kung fu bilen bir grup shaolin rahibeyle birlikte futbol oynamaya başlar.takım zamanla kurulur ama büyümesi çok çabuk olur. shaolin rahipleri işin içine ruhlarını katınca akıl almaz bir komedi ortaya çıkar.
Taşşaklarıyla Demir Çeken Kung Fu Ustası 01:48
Taşşaklarıyla Demir Çeken Kung Fu Ustası 302 izlenme - 2 yıl önce Shaolin Monk Usta olarak da bilinen üstadımızın, diş ile araba çekenlere, götuyle tren ittirenlere, kafada mermer tuğla vb. şeyler kırdıranlara,üzerinden traktör geçirenlere kadar tüm rakiplerine karşı meydan okuduğu videosu. Can yakan sporlarda dengeleri alt üst eden bu videoda, bir mesaj da pis burun vurulmayan bir top ters bir yerine geldiğinde halı sahada oyundan çıkıp eve gidenlere yollamıştır.
Shaolin - Müzik 02:40
Shaolin - Müzik 665 izlenme - 5 yıl önce
Japon İşi Futbol 01:30
Japon İşi Futbol 248 izlenme - 2 yıl önce Japonya'da bir yarışmada Shaolin Futbolu'ndaki(vb.) hareketlerin nasıl yapıldığını gösteren komik görüntüler.(Japon mudur, Çin midir, o kadarını bilemiyorum)
Shaolin Soccer Film Müziği 01:34
Shaolin Soccer Film Müziği 278 izlenme - 2 yıl önce İnsanın ilk izlediği zaman '' nasıl yapmışlar olum'', '' çok taş.ak film lan '' tarzı geyiklerle baş başa bıraktığı nadir ve türündeki ilk örneklerinden biri olan filmdir Shaolin Soccer. Gerek efektleri ile gerekse absürtlüğü ile gönlümüzü çoktan fethetmişti. O güzelim ve bir o kadar saçma sahneyi tekrar hatırlayalım efendim. Anlayana çok t.şşak bir sahne.
shaolin fragmanı 2 02:14
shaolin fragmanı 2 493 izlenme - 6 yıl önce acımasız subay andy lau başa geçmek için karısının kardeşi dahil önüne geleni ezer çiğner ta ki kardeşinin ihanetiyle yüzleşip tek çocuğu da hırsının yarattığı dalgaya kurban olana kadar..ndağda dövüş sanatları becerilerini mükemmelleştirmiş ama savunma dışı bunları asla kullanmayan shaolin tağınağındaki rahiplere sığınır önünde farklı bir hayat vardır ama geçmişi onu bırakmayacaktır.
Shaolin Disciples Comeback — Shaolin Soccer 02:47
Shaolin Disciples Comeback — Shaolin Soccer 209 izlenme - 3 yıl önce Shaolin Disciples Comeback — Shaolin Soccer
Siz Berbatsınız, Kedi Boğazlar Gibi 00:23
Siz Berbatsınız, Kedi Boğazlar Gibi 124 izlenme - 2 yıl önce Sagopa Kajmer'in Şampiyonu sıkar yarış şarkısının girişinde Shaolin Futbolu filminden alıp kullandığı replik.