Hoşgeldiniz!

shaolin

kungfu ile futbol birleşirse xd 03:02
kungfu ile futbol birleşirse xd 96.319 izlenme - 5 yıl önce kungfu ile futbol birleşirse xd Futbol oynarken asla karşınızdaki takımı puan durumuna veya görünüşlerine değerlendirip küçük görmemelisiniz, yoksa... izleyelim devamını :)
Hayalarına Tekme Attıran Kung-Fu Ustası 00:33
Hayalarına Tekme Attıran Kung-Fu Ustası 3.630 izlenme - 5 ay önce Shaolin tapınağında bulunan kung--fu ustası Yanwu Shi inanılmaz bir gösteri sunuyor. Önce gırtlağına aldığı darbelere dayanıyor daha sonra kolay kolay kimsenin cesaret edemeyeceği bir şov yapıyor.
shaolın futbolu 01:16
shaolın futbolu 28.690 izlenme - 9 yıl önce arkadaşlar ''shaolın futbolu''adlı filmden küçük bir bölüm.izlemenizi tavsiye ederim.
Su Üstünde 125 Metre Yürüdü 01:02
Su Üstünde 125 Metre Yürüdü 1.204 izlenme - 4 ay önce Çin'de bulunan Shaolin manastırından bir keşiş su üzerinde 125 metre koşarak kendi rekorunu kırdı. Su üzerine yerleştirilen 200 kontraplağın üzerinden koşarak geçen Shi Liliang adlı keşiş 118 metrelik derecesini geliştirmiş oldu.
Türkiye'de Shaolin Futbolu Oynamak 00:34
Türkiye'de Shaolin Futbolu Oynamak 3.829 izlenme - 1 yıl önce Bu akşamki Beşiktaş - Bursa maçında uçan tekmeyle ne yaptığı belli olmayan Bursalı futbolcu Fernandao yaptığı insanlık dışı bu hareketi sonucu sadece ve sadece sarı kartla cezalandırıldı! Yeter Yıldırım Demirören yeter artık malum gazete.
Tagou Dövüş Sanatları Okulu (Çin) 03:19
Tagou Dövüş Sanatları Okulu (Çin) 1.404 izlenme - 7 ay önce Çin de bulunan Tagou Dövüş Sanatları Okulu tanıtım filmi geçen gün bir arkadaş ip atlayan Çinli çocukları paylaşmıştı işte o çocuklar bu okulda eğitim görüyor disiplin...
shaolin fragman 02:06
shaolin fragman 4.461 izlenme - 6 yıl önce shaolin fragman
shaolin soccer 01:17
shaolin soccer 4.454 izlenme - 6 yıl önce bir dönem futbol oynadıktan sonra yediği bir kazık sonucu futbol hayatına ara veren bir genç yıllar sonra kung fu bilen bir grup shaolin rahibeyle birlikte futbol oynamaya başlar.takım zamanla kurulur ama büyümesi çok çabuk olur. shaolin rahipleri işin içine ruhlarını katınca akıl almaz bir komedi ortaya çıkar.
Shaolin Basket Kungfu Dunk 02:40
Shaolin Basket Kungfu Dunk 3.573 izlenme - 5 yıl önce Mutlaka izleyin süper bir şey
Shaolin Soccer - Ateş Altında 02:21
Shaolin Soccer - Ateş Altında 657 izlenme - 1 yıl önce Hong Kong lu yönetmen Stephen Chow un efsanevi film Kung-Fu Sokağı'ndan önce çektiği 2001 yapımı Shaolin Soccer adlı filmi çoğumuz izlemişizdir herhalde,işte o filmin en can alıcı sahnelerinden olan ana karakterlerin yıllar sonraki ilk maç deneyimlerini anlatan sahne karşınızda,buyursunlar efendim...
Mortal Combat Shaolin Monks Un Açılış Videosu 03:46
Mortal Combat Shaolin Monks Un Açılış Videosu 3.721 izlenme - 7 yıl önce bu oynu üzerime oynayan kimse yoktur herhalde bütün herşeyi biliyorum 3 ay boyunca bunun gizli yerlerini hep aradım ve bi çok yer buldum
Su üstünde 125 metre yürüdü 01:02
Su üstünde 125 metre yürüdü 572 izlenme - 11 ay önce Çin'de bulunan Shaolin manastırından bir keşiş su üzerinde 125 metre koşarak kendi rekorunu kırdı. Su üzerine yerleştirilen 200 kontraplağın üzerinden koşarak geçen Shi Liliang adlı keşiş 118 metrelik derecesini geliştirmiş oldu.
Kung_foot 00:30
Kung_foot 3.824 izlenme - 10 yıl önce Shaolin Futbolu
Kung Fu Sokağı - Sen Vur !! 02:38
Kung Fu Sokağı - Sen Vur !! 707 izlenme - 2 yıl önce Shaolin Soccer'dan sonra çektiği bu filmle gişe rekoru kıran Stephen Chow un işte o leziz filminin en can alıcı sahnelerinden olduğunu düşündüğüm ve sizler için seçtiğim bir sahne,eğer bu filmi izlemeyeniniz varsa sakın bunu topluluk içinde söylemeyin ve daha fazla rezil olmadan hemen izleyin bizden demesi,izleyelim
Shaolin Soccer 00:47
Shaolin Soccer 2.166 izlenme - 10 yıl önce izlemeye deger bi spor
The Shaolin Temple (1982) Fragman 02:53
The Shaolin Temple (1982) Fragman 1.115 izlenme - 3 yıl önce Shaolin Tapınağı (1982) fragman
shaolin soccer fragmanı 2 01:47
shaolin soccer fragmanı 2 1.222 izlenme - 5 yıl önce bir dönem futbol oynadıktan sonra yediği bir kazık sonucu futbol hayatına ara veren bir genç yıllar sonra kung fu bilen bir grup shaolin rahibeyle birlikte futbol oynamaya başlar.takım zamanla kurulur ama büyümesi çok çabuk olur. shaolin rahipleri işin içine ruhlarını katınca akıl almaz bir komedi ortaya çıkar.
Shaolin Futbolu'nun Gerçek Olması 02:06
Shaolin Futbolu'nun Gerçek Olması 355 izlenme - 2 yıl önce Yorum felan yapmıyorum, nasıl bir esneklik nasıl bir dengedir, yaygınlaşması lazım bu sporun
Shaolin Yumrukları / Fist From Shaolin Türkçe Dublaj 01:29:00
Shaolin Yumrukları / Fist From Shaolin Türkçe Dublaj 88 izlenme - 5 ay önce EN KRAL KUNGFU KARATE NİNJA FİLMLERİ BURDAKİ LİNKTE TÜRKÇE DUBLAJ İZLEMEK İÇİN DAHA NE BEKLİYORSUNUZ HER FİLM YOUTUBE Shaolin Yumrukları / Fist From Shaolin Türkçe DublajShaolin Yumrukları / Fist From Shaolin Türkçe DublajShaolin Yumrukları / Fist From Shaolin Türkçe DublajShaolin Yumrukları / Fist From Shaolin Türkçe DublajShaolin Yumrukları / Fist From Shaolin Türkçe DublajShaolin Yumrukları / Fist From Shaolin Türkçe DublajShaolin Yumrukları / Fist From Shaolin Türkçe DublajShaolin Yumrukları / Fist From Shaolin Türkçe DublajShaolin Yumrukları / Fist From Shaolin Türkçe DublajDEĞİL https://www.facebook.com/pages/Kungfu...
Snake And Crane Arts Of Shaolin 01:55
Snake And Crane Arts Of Shaolin 804 izlenme - 3 yıl önce Her biri kendine has kung fu sitili Shaolinin 8 buyuk ustasindan 7 si oldurulur biri kurtulur oda tabiki jackie chan i egitir ve bu arada bu 8 ustanin geride biraktigi dovus stilleri ilgili kitap dilden dile yayilir bu kitabin jackie de oldugunu dusunen klanlar jackie nin pesine duser ve jackie icinde intikam dolu zamanlar baslar.
Türk Japon Ortak Yapımı Tsubasa 00:38
Türk Japon Ortak Yapımı Tsubasa 372 izlenme - 2 yıl önce Tsubasa, Hyuga, Misugi ve arkadaşları kadar etkileyici olmasa da oldukça başarılı.. Bu çalışma bir seriye dönüşür mü bilinmez fakat fena çalışma olmasa gerek
shaolin soccer fragmanı 1 01:17
shaolin soccer fragmanı 1 780 izlenme - 5 yıl önce bir dönem futbol oynadıktan sonra yediği bir kazık sonucu futbol hayatına ara veren bir genç yıllar sonra kung fu bilen bir grup shaolin rahibeyle birlikte futbol oynamaya başlar.takım zamanla kurulur ama büyümesi çok çabuk olur. shaolin rahipleri işin içine ruhlarını katınca akıl almaz bir komedi ortaya çıkar.
Shaolin - Müzik 02:40
Shaolin - Müzik 665 izlenme - 5 yıl önce
Japon İşi Futbol 01:30
Japon İşi Futbol 154 izlenme - 1 yıl önce Japonya'da bir yarışmada Shaolin Futbolu'ndaki(vb.) hareketlerin nasıl yapıldığını gösteren komik görüntüler.(Japon mudur, Çin midir, o kadarını bilemiyorum)
Shaolin Soccer Film Müziği 01:34
Shaolin Soccer Film Müziği 206 izlenme - 1 yıl önce İnsanın ilk izlediği zaman '' nasıl yapmışlar olum'', '' çok taş.ak film lan '' tarzı geyiklerle baş başa bıraktığı nadir ve türündeki ilk örneklerinden biri olan filmdir Shaolin Soccer. Gerek efektleri ile gerekse absürtlüğü ile gönlümüzü çoktan fethetmişti. O güzelim ve bir o kadar saçma sahneyi tekrar hatırlayalım efendim. Anlayana çok t.şşak bir sahne.
Siz Berbatsınız, Kedi Boğazlar Gibi 00:23
Siz Berbatsınız, Kedi Boğazlar Gibi 93 izlenme - 11 ay önce Sagopa Kajmer'in Şampiyonu sıkar yarış şarkısının girişinde Shaolin Futbolu filminden alıp kullandığı replik.
shaolin fragmanı 2 02:14
shaolin fragmanı 2 444 izlenme - 5 yıl önce acımasız subay andy lau başa geçmek için karısının kardeşi dahil önüne geleni ezer çiğner ta ki kardeşinin ihanetiyle yüzleşip tek çocuğu da hırsının yarattığı dalgaya kurban olana kadar..ndağda dövüş sanatları becerilerini mükemmelleştirmiş ama savunma dışı bunları asla kullanmayan shaolin tağınağındaki rahiplere sığınır önünde farklı bir hayat vardır ama geçmişi onu bırakmayacaktır.
Shaolin Disciples Comeback — Shaolin Soccer 02:47
Shaolin Disciples Comeback — Shaolin Soccer 168 izlenme - 2 yıl önce Shaolin Disciples Comeback — Shaolin Soccer
Rekor! Su üstünde 125 metre 01:02
Rekor! Su üstünde 125 metre 139 izlenme - 1 yıl önce Çin'de bulunan Shaolin manastırından bir keşiş su üzerinde 125 metre koşarak kendi rekorunu kırdı.
Boynunda Sopa Kırdıran Shaolin'ci 00:41
Boynunda Sopa Kırdıran Shaolin'ci 69 izlenme - 11 ay önce Çin'in Fujian eyaletinde düzenlenen dövüş sanatları festivalinde bir Shaolin keşişinin boğazında kalın bir sopayı kırdırdığı o müthiş sahneye şahit oluyoruz.