Hoşgeldiniz!

shaolin soccer

shaolin soccer 01:17
shaolin soccer 6.150 izlenme - 7 yıl önce bir dönem futbol oynadıktan sonra yediği bir kazık sonucu futbol hayatına ara veren bir genç yıllar sonra kung fu bilen bir grup shaolin rahibeyle birlikte futbol oynamaya başlar.takım zamanla kurulur ama büyümesi çok çabuk olur. shaolin rahipleri işin içine ruhlarını katınca akıl almaz bir komedi ortaya çıkar.
Shaolin Soccer - Ateş Altında 02:21
Shaolin Soccer - Ateş Altında 1.107 izlenme - 3 yıl önce Hong Kong lu yönetmen Stephen Chow un efsanevi film Kung-Fu Sokağı'ndan önce çektiği 2001 yapımı Shaolin Soccer adlı filmi çoğumuz izlemişizdir herhalde,işte o filmin en can alıcı sahnelerinden olan ana karakterlerin yıllar sonraki ilk maç deneyimlerini anlatan sahne karşınızda,buyursunlar efendim...
Shaolin Soccer 00:47
Shaolin Soccer 2.169 izlenme - 11 yıl önce izlemeye deger bi spor
Türk Japon Ortak Yapımı Tsubasa 00:38
Türk Japon Ortak Yapımı Tsubasa 1.017 izlenme - 3 yıl önce Tsubasa, Hyuga, Misugi ve arkadaşları kadar etkileyici olmasa da oldukça başarılı.. Bu çalışma bir seriye dönüşür mü bilinmez fakat fena çalışma olmasa gerek
shaolin soccer fragmanı 2 01:47
shaolin soccer fragmanı 2 1.532 izlenme - 7 yıl önce bir dönem futbol oynadıktan sonra yediği bir kazık sonucu futbol hayatına ara veren bir genç yıllar sonra kung fu bilen bir grup shaolin rahibeyle birlikte futbol oynamaya başlar.takım zamanla kurulur ama büyümesi çok çabuk olur. shaolin rahipleri işin içine ruhlarını katınca akıl almaz bir komedi ortaya çıkar.
shaolin soccer fragmanı 1 01:17
shaolin soccer fragmanı 1 1.142 izlenme - 7 yıl önce bir dönem futbol oynadıktan sonra yediği bir kazık sonucu futbol hayatına ara veren bir genç yıllar sonra kung fu bilen bir grup shaolin rahibeyle birlikte futbol oynamaya başlar.takım zamanla kurulur ama büyümesi çok çabuk olur. shaolin rahipleri işin içine ruhlarını katınca akıl almaz bir komedi ortaya çıkar.
Shaolin Soccer Film Müziği 01:34
Shaolin Soccer Film Müziği 353 izlenme - 3 yıl önce İnsanın ilk izlediği zaman '' nasıl yapmışlar olum'', '' çok taş.ak film lan '' tarzı geyiklerle baş başa bıraktığı nadir ve türündeki ilk örneklerinden biri olan filmdir Shaolin Soccer. Gerek efektleri ile gerekse absürtlüğü ile gönlümüzü çoktan fethetmişti. O güzelim ve bir o kadar saçma sahneyi tekrar hatırlayalım efendim. Anlayana çok t.şşak bir sahne.
Shaolin Futbolu'nun Gerçek Olması 02:06
Shaolin Futbolu'nun Gerçek Olması 417 izlenme - 3 yıl önce Yorum felan yapmıyorum, nasıl bir esneklik nasıl bir dengedir, yaygınlaşması lazım bu sporun
Shaolin Disciples Comeback — Shaolin Soccer 02:47
Shaolin Disciples Comeback — Shaolin Soccer 252 izlenme - 4 yıl önce Shaolin Disciples Comeback — Shaolin Soccer
shaolin soccer with vanilla ice and eminem 08:14
shaolin soccer with vanilla ice and eminem 320 izlenme - 6 yıl önce
Japon işi 3 boyutlu futbol 01:31
Japon işi 3 boyutlu futbol 171 izlenme - 6 yıl önce
Shaolin Soccer - Soundtrack 09:52
Shaolin Soccer - Soundtrack 113 izlenme - 3 yıl önce Fazla söze gerek duymuyorum, fakat fazla müziğe gerek duyuyorum. Muhteşem komik ve güzel filmin , muhteşem harika film müziğiyle sizi yalnız bırakıyorum..