Hoşgeldiniz!

sharing

Thanks For Sharing Fragman 2 02:23
Thanks For Sharing Fragman 2 8.964 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Gwyneth Paltrow, Mark Ruffalo, Tim Robbins gibi isimlerin yer aldığı Thanks For Sharing filminin resmi fragmanı.
Thanks For Sharing Fragman 02:30
Thanks For Sharing Fragman 1.999 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Gwyneth Paltrow, Mark Ruffalo, Tim Robbins gibi isimlerin yer aldığı Thanks For Sharing filminin resmi fragmanı.
Thanks For Sharing Telefon Sahnesi 00:48
Thanks For Sharing Telefon Sahnesi 1.014 izlenme - 4 yıl önce Başrolünde Gwyneth Paltrow yer aldığı Thanks For Sharing filminin telefon sahnesi.
Seda Tripkolic & Fundyy - Nasıl Bir Şeytanmışsın (2013) 04:25
Seda Tripkolic & Fundyy - Nasıl Bir Şeytanmışsın (2013) 516 izlenme - 5 yıl önce Seda Tripkolic & Fundyy - Nasıl Bir Şeytanmışsın (2013)
Gwyneth Paltrow, Kamera Karşısına Geçti! 02:30
Gwyneth Paltrow, Kamera Karşısına Geçti! 291 izlenme - 4 yıl önce Hollywood'un zerafet elçisi Gwyneth Paltrow, yeni filmi 'Thanks For Sharing (Paylaşım için Teşekkürler)' için kamera karşısına geçti ve iddialı sahneleriyle olay yarattı
Japonya'nın hologram pop starının performansı 03:43
Japonya'nın hologram pop starının performansı 117 izlenme - 3 yıl önce Geçtiğimiz gece ABD'li komedyen ve gece yarısı talk show'cusu David Letterman'ın konuğu Japonya'nın hologram pop starı oldu. Miku isimli sanal şarkıcı konuk olduğu programda Sharing the World." şarkısını seslendirdi. Miku'nun performansı karşısında izleyenler şaşkınlıklarını gizleyemedi. Sizi Miku'nun performansıyla baş başa bırakmadan önce Miku'nun bir insan olmadığını bir kez daha hatırlatalım.
Carteaz1 2 Youtube Sharing 01:00
Carteaz1 2 Youtube Sharing 126 izlenme - 6 yıl önce
tank - 2012-  behind the calendar 01:28
tank - 2012- behind the calendar 118 izlenme - 6 yıl önce
İş'te Cepten İnternetle Kazananlar Anlatıyor! - Zeki Bey 00:50
İş'te Cepten İnternetle Kazananlar Anlatıyor! - Zeki Bey 106 izlenme - 4 yıl önce Zeki Bey; "vakit nakittir" diyerek en kısa zamanda tüm işini cebinden kolayca hallediyor. Siz de işinizi mobil internetle halletmek istiyorsanız; http://www.turkcell.com.tr/kurumsal/i... 'e bekleriz.
htc chacha - a closer look 03:32
htc chacha - a closer look 109 izlenme - 7 yıl önce
İşini Mobil İnternetle Cebinde Taşıyanlar Anlatıyor! - Aydemir Bey 00:57
İşini Mobil İnternetle Cebinde Taşıyanlar Anlatıyor! - Aydemir Bey 77 izlenme - 4 yıl önce Aydemir Bey; "telefonum matbaa makinemdir" diyor ve mobil internet hızıyla müşterilerini şaşırtıyor. Siz de işinizi mobil internetle ilerletmek istiyorsanız; http://www.turkcell.com.tr/kurumsal/i... 'e bekleriz.
The T-Mobile Welcome Back 03:05
The T-Mobile Welcome Back 140 izlenme - 7 yıl önce yer : heathrow terminal - 5 / tarih : 27 ekim 2010 / ajans : saatchi&saatchi / reklam veren ve marka : t-mobile / kampanya adı : life’s for sharing / ülke : united kingdom / http//www.facebook.com/lifesforsharing
Psychology Sharing Experiment 06:10
Psychology Sharing Experiment 21 izlenme - 3 yıl önce Experiment for my Learning and Memory Psychology class at UALR
İşini Tamamlamak İçin Zamanla Yarışanlar Anlatıyor! - Aydın Bey 01:09
İşini Tamamlamak İçin Zamanla Yarışanlar Anlatıyor! - Aydın Bey 30 izlenme - 4 yıl önce Aydın Bey; "mobil internet sayesinde müşterimle her zaman dialog halindeyim" diyor ve her zaman, her yerde işini kolayca yapıyor. Siz de en hızlı şekilde işinizi halletmek istiyorsanız; http://turkcell.com.tr/kurumsal 'a bekleriz.
İşini Mobil İnternetle En Hızlı Şekilde Gerçekleştirenler Anlatıyor! - Yavuz Bey 01:11
İşini Mobil İnternetle En Hızlı Şekilde Gerçekleştirenler Anlatıyor! - Yavuz Bey 24 izlenme - 4 yıl önce Yavuz Bey; "tesislerin kontrolünü mobil olarak, online şekilde yapıyoruz" diyor ve tüm işini cebinde taşıyor. Siz de işinizi daha kolayca yönetmek istiyorsanız; http://turkcell.com.tr/kurumsal 'a bekleriz.
Müşterilerine Mobil İnternetle Ulaşanlar Anlatıyor! - Fatih Bey 01:06
Müşterilerine Mobil İnternetle Ulaşanlar Anlatıyor! - Fatih Bey 21 izlenme - 4 yıl önce Fatih Bey; "yeni iş, yeni müşteri almak artık çok kolay" diyor ve müşterilerine mobil internet ile ulaşıyor. Siz de işinizi mobil internetle geliştirmek istiyorsanız; http://www.turkcell.com.tr/kurumsal/i... 'e bekleriz.
TrafficHeap Advertising Rotator and Revenue Sharing 01:19
TrafficHeap Advertising Rotator and Revenue Sharing 2 izlenme - 7 ay önce Make money with TrafficHeap's Revenue Sharing by Advertising Your Websites in our low cost PTC Rotator. We also have a referral program! https://www.trafficheap.com
TrafficHeap Advertising Rotator and Revenue Sharing 01:19
TrafficHeap Advertising Rotator and Revenue Sharing 1 izlenme - 7 ay önce Make money with TrafficHeap's Revenue Sharing by Advertising Your Websites in our low cost PTC Rotator. We also have a referral program! https://www.trafficheap.com