Hoşgeldiniz!

sharks

Gta 5: Funny Moments! #5 - Christmas, Zombies, Sharks! - (Gta V Adventures) 11:22
Gta 5: Funny Moments! #5 - Christmas, Zombies, Sharks! - (Gta V Adventures) 7.211 izlenme - 4 yıl önce GTA 5: Funny Moments! #5 - Christmas, Zombies, Sharks! - (GTA V Adventures)
Raging Sharks Fragman 02:10
Raging Sharks Fragman 3.155 izlenme - 4 yıl önce Raging Sharks Fragman
Avalanche Sharks (2015) Fragman 01:24
Avalanche Sharks (2015) Fragman 1.665 izlenme - 3 yıl önce Avalanche Sharks Filminin Fragmanı Yayınlandı Avalanche Sharks Official Trailer 1 (2015) - Alexander Mendeluk Horror Sci-Fi Film HD Film Detayı: Avalanche Sharks tells the story of a bikini contest that turns into a horrifying affair when it is hit by a shark avalanche. Yönetmen: Scott Wheeler Senaryo: Keith Shaw Oyuncular: Alexander Mendeluk, Kate Nauta, Benjamin Easterday |
Avalanche Sharks Fragman 01:32
Avalanche Sharks Fragman 1.185 izlenme - 4 yıl önce Scott Wheeler In Yönettiği Amerika Yapımı Aksiyon Gerilim Filmi
Sand Sharks Trailer 01:07
Sand Sharks Trailer 1.677 izlenme - 6 yıl önce Sand Sharks Trailer
Seafight Asya Serverı Gemi Batırma 03:24
Seafight Asya Serverı Gemi Batırma 1.829 izlenme - 8 yıl önce seafight asya serverı gemi batırma
sharks 3d 1 fragmanı 01:00
sharks 3d 1 fragmanı 1.508 izlenme - 7 yıl önce sharks 3d izleyicileri köpek balıklarıyla yüz yüze getirerek denizaslanları balıklar ve diğer deniz canlılarına dokunabilecek kadar yaklaştırıyor. rnrnfilm izleyicileri büyük beyaz köpek balığı balina köpek balığı ve çekiç başlı köpek balığı dünyanın en büyük köpek balığı türleriyle yüz yüze getiriyor. izleyiciler de adeta onların doğal ortamlarında bulunarak; köpek balıklarını vahşi büyüleyici ve tamamen yok olma tehlikesiyle karşı karşıya kalmış hayvanlar olarak izleyecekler. rnrnbir yan
 Rihanna Köpekbalıklarıyla Birlikte Yüzdü 00:53
Rihanna Köpekbalıklarıyla Birlikte Yüzdü 415 izlenme - 3 yıl önce Rihanna Köpekbalıklarıyla Birlikte Yüzdü____@___xclas______Rihanna Swim with Sharks for Cover Shoot Köpekbalıklarıyla yan yana yüzdü Rihanna has always had a very daring style and now the singer is showing how fearless she is by swimming with sharks for a new photo shoot. The Barbadian beauty graces the March issue of the Harper’s Bazaar and in a behind the scenes video released on Thursday, we can get a glimpse of how famed photographer and diver Norman Jean Roy prepped Rihanna to swim next to sharks and how he took those stunning photos.
Yok böyle sevinç Tribünleri coşturdular 00:30
Yok böyle sevinç Tribünleri coşturdular 254 izlenme - 3 yıl önce Jacksonville Sharks ile Tampa Bay arasında oynanan maçta Sharks takımı oyuncuları yaptıkları sevinçle tribünleri coşturdular.
swimming with sharks 02:10
swimming with sharks 609 izlenme - 7 yıl önce 'bana lanet olası bir iyilik yap! kapa çeneni dinle ve öğren. sinema okulundan yeni mezun olan guy'ı gerçek hollywood ile tanıştıran stüdyo başkan yardımcısı ve iflah olmaz patronu buddy ackerman'ın sarf ettiği bu hoş geldin cümlesidir. ve bu daha bir başlangıçtır. 'banyomdaki paspas bile benim için senden daha değerli' gibi hakaretler ile havada uçuşan kağıt ağırlıklarının hedefi olan guy süregelenbir aşağılanmanın muhatabıdır. ancak diğer yandan 'şayet bir toplantıya sensiz başlayamıyors
Topu Tutmak için Voltran Oldular 01:23
Topu Tutmak için Voltran Oldular 224 izlenme - 6 yıl önce Süper Ragbi Ligi'nde Sharks ile Stormers arasında oynanan maçta Tendai Mtawarira topu yakalaması için 112 kiloluk arkadaşı Anton Bresler'i havaya kaldırdı. Topu yakalamayı başaran ikili sahadan daha önce görülmemiş bir görüntü ortaya çıkardı.
The Comic Strip - Jenerik 00:59
The Comic Strip - Jenerik 88 izlenme - 3 yıl önce 80'lere dair bir çok çizgi film hatırladık. Aylardır hatırlamaya çalıştığım,bir türlü bulamadığım, Comic Strips'i de sonunda buldum Street frogs(sokak kurbişleri), Karate Kats, Mini-Monsters, Tiger Sharks.Bu çizgi filmin formatı, o gün rastgele 4 çizgi filmden birini yayınlamaktı. Bu çizgi film sabahın köründe yayınlandığından, izleme fırsatım pek olmuyordu, sanırım tekrarı da yoktu. 4'ü de birbirinden güzel bu çizgi film jeneriğini sunmaktan gurur duyarım.
swimming with sharks fragmanı 1 02:10
swimming with sharks fragmanı 1 135 izlenme - 7 yıl önce 'bana lanet olası bir iyilik yap! kapa çeneni dinle ve öğren. sinema okulundan yeni mezun olan guy'ı gerçek hollywood ile tanıştıran stüdyo başkan yardımcısı ve iflah olmaz patronu buddy ackerman'ın sarf ettiği bu hoş geldin cümlesidir. ve bu daha bir başlangıçtır. 'banyomdaki paspas bile benim için senden daha değerli' gibi hakaretler ile havada uçuşan kağıt ağırlıklarının hedefi olan guy süregelenbir aşağılanmanın muhatabıdır. ancak diğer yandan 'şayet bir toplantıya sensiz başlayamıyors
Gta San Andreas: Myths & Legends - Sharks 12:25
Gta San Andreas: Myths & Legends - Sharks 70 izlenme - 4 yıl önce gta bu arkadaslar mod
Sharks 2011 - 2012 03:40
Sharks 2011 - 2012 66 izlenme - 6 yıl önce
Tiger Sharks Of Tiger Beach With Eli Martinez 01:31
Tiger Sharks Of Tiger Beach With Eli Martinez 97 izlenme - 5 yıl önce Tiger Sharks Of Tiger Beach With Eli Martinez
Dünya bu acı olayı konuşuyor! 00:33
Dünya bu acı olayı konuşuyor! 7 izlenme - 3 yıl önce Güney Afrika'da The Sharks ile Lions arasında oynanan maçta Willem Alberts'in Mark Richards'a yaptığı sert müdahale sonrasında korku dolu anlar yaşandı. Uzun süre baygın kalan Richards daha sonra ambulans ile hastaneye kaldırıldı.