Hoşgeldiniz!

shaula

Knight Online Antares Boss 07:57
Knight Online Antares Boss 12.020 izlenme - 9 yıl önce lüferson castle de cıkan kolay bi boss düşük levelli arkadaşlarda kesebilir... ben spor olsun diye kesiyorum :)
Knight Online Attila Boss 03:14
Knight Online Attila Boss 7.438 izlenme - 9 yıl önce ko knihgt online boss antares atilla attila trol king harpy quen hyde shaula barkkk bakirra vs pk cz
Türkçe Rap En İyi Diss (2014) 02:54
Türkçe Rap En İyi Diss (2014) 1.645 izlenme - 3 yıl önce Ceza, Sago ayrıldığında kardeşlikmi kaldı? PARÇANIN ADI (SHAULA-HEVES DEĞİL)
Knight Online Shaula Boss 01:26
Knight Online Shaula Boss 6.423 izlenme - 9 yıl önce knight online shaula boss
Attila Knight Boss 01:07
Attila Knight Boss 2.295 izlenme - 9 yıl önce knight online boss attila
Shaula - Türkiye - Süper Animasyon Klip 02:43
Shaula - Türkiye - Süper Animasyon Klip 81 izlenme - 4 yıl önce Despot - Türkiye (Rap/Hiphop) [ İce Cube - Why we thugs ] Süper animasyon. en iyi klip. Rap/Hiphop Turkısh dream movies new.
Shaula - Sana Sorsam (duygusal süper klip) 03:30
Shaula - Sana Sorsam (duygusal süper klip) 61 izlenme - 5 yıl önce Despot - Sana sorsam (HD) Sözler: 4 yıl önce başlamıştı hayat buldu gözlerim bana güneş kadar sıcaktın titrerdi ellerim şimdi aynı yerdeyim oturuyorum öylece bana yakın olan herşey uzak oldu sen gidince tek nefesin ardından uçup gitti gölgeler keşke benide alsaydı uçsam gitsem öylece böylece durup düşünüp yazan sen olurdun delice şimdi kafesteyim duvarlarda resimlerin koruyo beni öylece sıcaklığını aratmıyo sen gibi bakmasalarda sen gibi yaşatır oldular son geceyimi yaşadık dün bugun değilmi? değilse peki bugun dünden ibaret değilmi serçe? dün gece sanki ağlar oldu melekler gözünden bir damla yaş aksa ölürdü o an serçeler. bir an düşünmedim sensizliği başkasında bulmayı teselliyi bırakın paylaşamam yanlızlığı. "gözlerinde görür gibiydim yarınlardaki ışıkları sana sorsam herşey boş sırf o ışıkları görmek için uyanırdım her sabah (anne beni uyandır) sana sorsam herşey boş tabi zamanla sana alıştı bu beden herkezden uzak sana sorsam herşey boş gidişinden sonra alışamadım kimseye çünkü yoktun gözlerde SEN" rüyalarıma geldiğinde lütfen beni uyandır seni gördükçe unutamam gözlerimi arındır ruhun bir bıçak gibi kalbime saplanır kurtulmak için her çırpınış beni dahada batırır yaz yağmuruydun şimdiyse bataklık neden diye soruyorum cevabı bile bataklık başkışın bile yabancı 2008 11'inci ayın 5'i kadar yalansın. şimdilerde adı yok hiç bir sevgilinin sana sorsam herşey boş bir okadarda dolu benim için sensizliği tadıyorum sensizliğe acıkıyorumda bi bilseydin belkide gitmezdin be kadın içime çektiğim dumanlar dışarıya çıkmamakta ısrarlı yaşadığım her şehir artık zifiri karanlık attığım her adım bir öncekine öncüdür ve hemen ardından bi sigara daha yaktım.
Shaula - Sana Sorsam (hd) 03:30
Shaula - Sana Sorsam (hd) 104 izlenme - 5 yıl önce Despot - Sana sorsam (HD) Sözler: 4 yıl önce başlamıştı hayat buldu gözlerim bana güneş kadar sıcaktın titrerdi ellerim şimdi aynı yerdeyim oturuyorum öylece bana yakın olan herşey uzak oldu sen gidince tek nefesin ardından uçup gitti gölgeler keşke benide alsaydı uçsam gitsem öylece böylece durup düşünüp yazan sen olurdun delice şimdi kafesteyim duvarlarda resimlerin koruyo beni öylece sıcaklığını aratmıyo sen gibi bakmasalarda sen gibi yaşatır oldular son geceyimi yaşadık dün bugun değilmi? değilse peki bugun dünden ibaret değilmi serçe? dün gece sanki ağlar oldu melekler gözünden bir damla yaş aksa ölürdü o an serçeler. bir an düşünmedim sensizliği başkasında bulmayı teselliyi bırakın paylaşamam yanlızlığı. "gözlerinde görür gibiydim yarınlardaki ışıkları sana sorsam herşey boş sırf o ışıkları görmek için uyanırdım her sabah (anne beni uyandır) sana sorsam herşey boş tabi zamanla sana alıştı bu beden herkezden uzak sana sorsam herşey boş gidişinden sonra alışamadım kimseye çünkü yoktun gözlerde SEN" rüyalarıma geldiğinde lütfen beni uyandır seni gördükçe unutamam gözlerimi arındır ruhun bir bıçak gibi kalbime saplanır kurtulmak için her çırpınış beni dahada batırır yaz yağmuruydun şimdiyse bataklık neden diye soruyorum cevabı bile bataklık başkışın bile yabancı 2008 11'inci ayın 5'i kadar yalansın. şimdilerde adı yok hiç bir sevgilinin sana sorsam herşey boş bir okadarda dolu benim için sensizliği tadıyorum sensizliğe acıkıyorumda bi bilseydin belkide gitmezdin be kadın içime çektiğim dumanlar dışarıya çıkmamakta ısrarlı yaşadığım her şehir artık zifiri karanlık attığım her adım bir öncekine öncüdür ve hemen ardından bi sigara daha yaktım.
Shaula - Sahte Kalp 02:47
Shaula - Sahte Kalp 107 izlenme - 5 yıl önce Despot - Sahte kalp Sözler: bırak şimdi gözlerindeki klonlanmış melekleri birde sol yanındaki atan sahte kalbin dimi? şimdi bakıyorumda o ellerin başkasında mutlu olmak buysa eğer ellerimide keserdim yokluğunda tanıştım ben sensizlikle barıştım savaşlarımda vardı elbet varlığına aşığım yok oluşun bile farklıydı sanki hala elimdesin seninle güzeldi bu şehir söyle ona gitmesin ruhum senle bırakmaz asla durmam yerimde durmam asla yazarım her gece bendeki seni senden beni çıkartana kadar yok olmuyo napsamda anlamazsın o kalın kafan anlamazki hiç bişeyin değeri yok gök yüzünde bir pırıltı anlatır oldu herşeyi yazdığım bu sözlerin anlamıdır herşeyim kanatlarımı bağla kaçmıyım bu şehirden ellerimi bağla yazmıyım derinden nakarat * yok bende yok sende kalmadı herşey bitti sonu yok herşeyin başlangıcı bu sadece gittin şimdi seni ben gibi söyle başkası kollarmı ben değilimde merak ediyorum ilacın başka kollarmı .....................kafama göre sensizlik var kafamda nereye gittiğimi bilmiyorum sana çıkan yol varmı sustum ve düşündüm bu güzel dünya bizim içinmi hiç bişeyin değeri yoksa aşk nasıl buldu bizi gördüğüm hiç bişeyde saf lığın temeli yok en büyük dostluk bile yarınlarda paradır. zaman ilaç olsaydı çürümezdi bu beden saçım sakalım karışmazdı benbeyaz bu döngüde beklemek zaman kaybı anladınmı zavallı aşka kör gitdikçe kalırsın birgün gölgede yokluğunda hissediyorum ulan seni kalbimde henüz kurtulamadım bıraktığın aşk ellerde cephanem oldun içi yakan sen oldunda istemiyosan gittiğin gibi lütfen çık kalbimden artık bende sen gibiyim istemiyorum hiç bişeyi istesemde olmuyucak çünkü istediğim hiç bişeydi...
Ece Kılıçkaplan & Shaula - Sevdim Körü Körüne 03:12
Ece Kılıçkaplan & Shaula - Sevdim Körü Körüne 90 izlenme - 4 yıl önce Ece Kılıçkaplan Feat. Shaula - Sevdim Körü Körüne hiphop/rap/r&b
S.p.m ''cenabet-İ Muhabbet'' 02:21
S.p.m ''cenabet-İ Muhabbet'' 79 izlenme - 6 yıl önce
Shaula Ft. Zensur - Gerilim Ritmi - Sancaktepe 02:23
Shaula Ft. Zensur - Gerilim Ritmi - Sancaktepe 61 izlenme - 4 yıl önce Shaula Ft. Zensur - Gerilim Ritmi - Sancaktepe
scootch p.m ft shaula ''la bamba'' 02:56
scootch p.m ft shaula ''la bamba'' 49 izlenme - 6 yıl önce
Shaula | Yılmaz Öztürk - Eskiler Tanır Sancaktepe 03:08
Shaula | Yılmaz Öztürk - Eskiler Tanır Sancaktepe 40 izlenme - 4 yıl önce Despot | Yılmaz Öztürk - Eskiler Tanır Sancaktepe
Yılmaz Öztürk & Shaula - Buna Veda Mı Denir? 04:04
Yılmaz Öztürk & Shaula - Buna Veda Mı Denir? 29 izlenme - 4 yıl önce Yılmazöztürk & Shaula - Buna Veda Mı Denir? Yeni Duygusal Şarkı.
Shaula Fan Page Atk Production 00:07
Shaula Fan Page Atk Production 18 izlenme - 4 yıl önce Shaula Fan Page Atk Production