Hoşgeldiniz!

sheep

Koyun Shaun 18:53
Koyun Shaun 242.773 izlenme - 4 yıl önce Koyun Shaun Macera seven 3 koyunun ilginç hikayesini anlatan çizgi filmimiz karşınızda, sevilen karakter Koyun Shaun sizlere eşsiz bir eğlence sunmaya çalışacak.
Eğlenceli Koyun Shaun 06:15
Eğlenceli Koyun Shaun 190.408 izlenme - 4 yıl önce Funny Cartoon Shaun The Sheep 2013 Ep 14 Macera seven 3 koyunun ilginç hikayesini anlatan çizgi filmimiz karşınızda, sevilen karakter Koyun Shaun sizlere eşsiz bir eğlence sunmaya çalışacak.
Kuzular Firarda / Shaun the Sheep - Türkçe Dublajlı Fragman 01:02
Kuzular Firarda / Shaun the Sheep - Türkçe Dublajlı Fragman 141.728 izlenme - 3 yıl önce Ünlü İngiliz çizgi film serisi Shaun the Sheep'in 2015 yapımı animasyon filmi Kuzular Firarda, 17 Nisan 2015'te sinemalarda! https://www.facebook.com/wearefabula https://twitter.com/wearefabula “Tavuklar Firarda”, “Wallace & Gromit”, “Fare Şehri” gibi her biri dünya çapında büyük başarıya ulaşmış animasyonları yaratan AARDMAN STUDIOS bugüne kadarki en iddialı yapımını sunar. 70’in üzerinde ülkede vizyona girecek olan 2015’in en merakla beklenilen animasyonlarından “KUZULAR FİRARDA” 17 Nisan’da gösterime giriyor. Sadece çocukların değil yetişkinlerin de mest olduğu animasyonlar yaratmayı başaran Aardman Stüdyoları yepyeni bir filmle geri dönüyor. Shaun ve diğer kuzu arkadaşları büyük şehirde dev bir maceraya yelken açıyor. Kuzular, çiftlikteki işlerden sıkılmış ve bir gün tatil yapabilmenin hayalini kurmaktadırlar. Bir gün zekice bir planla hem çiftçi sahiplerini hem de çoban köpeğini atlatıp tatil yaparlar. Fakat uyuyakalan çiftçinin karavanı birtakım aksilikler sonucu şehre kadar gidip gözden kaybolur. Kuzular, köpek dostlarıyla birlikte sahiplerini bulmak için şehre giderler ancak sahiplerini bulmak pek de kolay olmayacak, şehirde onları eğlenceli ve macera dolu bir dünya bekliyor olacaktır.
Koyun Shaun (Shaun The Sheep) Çizgi Filmi 07:00
Koyun Shaun (Shaun The Sheep) Çizgi Filmi 115.603 izlenme - 3 yıl önce Macera seven 3 koyunun ilginç hikayesini anlatan çizgi filmimiz karşınızda, sevilen karakter Koyun Shaun sizlere eşsiz bir eğlence sunmaya çalışacak.
Shaun The Sheep & Flock Dance 00:16
Shaun The Sheep & Flock Dance 82.216 izlenme - 4 yıl önce Shaun The Sheep & Flock Dance
Shaun The Sheep - Zebra Ducks Of The Serengeti 06:16
Shaun The Sheep - Zebra Ducks Of The Serengeti 94.806 izlenme - 4 yıl önce Shaun The Sheep - Zebra Ducks Of The Serengeti
Koyun Shaun - Yüzme Vakti  ( Offıcıal Vıdeo) 01:18
Koyun Shaun - Yüzme Vakti ( Offıcıal Vıdeo) 68.099 izlenme - 4 yıl önce Shaun the Sheep - Championsheeps - Swimming (OFFICIAL VIDEO) Macera seven 3 koyunun ilginç hikayesini anlatan çizgi filmimiz karşınızda, sevilen karakter Koyun Shaun sizlere eşsiz bir eğlence sunmaya çalışacak.
Koyun Shaun (Shaun the Sheep) - Büyük Takip (Çizgi Film) 11:36
Koyun Shaun (Shaun the Sheep) - Büyük Takip (Çizgi Film) 72.801 izlenme - 3 yıl önce Macera seven 3 koyunun ilginç hikayesini anlatan çizgi filmimiz karşınızda, sevilen karakter Koyun Shaun sizlere eşsiz bir eğlence sunmaya çalışacak.
shaun the sheep - of the ba! 07:02
shaun the sheep - of the ba! 79.880 izlenme - 8 yıl önce sağlam bir yapım oyun hamurlarından yapılmıştır...
Shaun The Sheep -Stick With Me 05:56
Shaun The Sheep -Stick With Me 62.678 izlenme - 4 yıl önce Shaun the sheep Full 2013 Stick with Me Macera seven 3 koyunun ilginç hikayesini anlatan çizgi filmimiz karşınızda, sevilen karakter Koyun Shaun sizlere eşsiz bir eğlence sunmaya çalışacak.
adadaki kuzu 09:05
adadaki kuzu 81.757 izlenme - 9 yıl önce güzel bir animasyon-sheep in the ısland-bunu bana en ii arkim gönderdi...
Kuzular Firarda - Animasyon 1 00:10
Kuzular Firarda - Animasyon 1 32.520 izlenme - 3 yıl önce KUZULAR FİRARDA sinemalarda! www.facebook.com/wearefabula twitter.com/wearefabula “Tavuklar Firarda”, “Wallace & Gromit”, “Fare Şehri” gibi her biri dünya çapında büyük başarıya ulaşmış animasyonları yaratan AARDMAN STUDIOS yepyeni bir filmle geri dönüyor. Shaun ve diğer kuzu arkadaşları büyük şehirde dev bir maceraya yelken açıyor. Kuzular, çiftlikteki işlerden sıkılmış ve bir gün tatil yapabilmenin hayalini kurmaktadırlar. Bir gün zekice bir planla hem çiftçi sahiplerini hem de çoban köpeğini atlatıp tatil yaparlar. Fakat uyuyakalan çiftçinin karavanı birtakım aksilikler sonucu şehre kadar gidip gözden kaybolur. Kuzular, köpek dostlarıyla birlikte sahiplerini bulmak için şehre giderler ancak sahiplerini bulmak pek de kolay olmayacak, şehirde onları eğlenceli ve macera dolu bir dünya bekliyor olacaktır.
Shaun The Sheep - The Kite 07:00
Shaun The Sheep - The Kite 64.952 izlenme - 8 yıl önce başarılı bir oyun hamuru çalışması...
Shaun the Sheep the Movie (2015) Fragman 01:00
Shaun the Sheep the Movie (2015) Fragman 30.085 izlenme - 4 yıl önce
Koyunların İsyan Edip Çobana Saldırması 00:42
Koyunların İsyan Edip Çobana Saldırması 9.021 izlenme - 1 yıl önce Krizi fırsata çevirip özgürlüklerine kavuşan koyunları izliyoruz efenim.
Shaun The Sheep The Four - The Magpie 11:36
Shaun The Sheep The Four - The Magpie 27.455 izlenme - 4 yıl önce Shaun The Sheep The Four Shaun The Sheep The Four - The Magpie
Shaun The Sheep - The Big Chase 2011 - Phn 1/4 11:22
Shaun The Sheep - The Big Chase 2011 - Phn 1/4 16.217 izlenme - 4 yıl önce Shaun The Sheep - The Big Chase 2011 - Phn 1/4..
Modern Köle Olmanin Dayanilmaz Hafifligi 13:24
Modern Köle Olmanin Dayanilmaz Hafifligi 4.010 izlenme - 9 ay önce Günde sekiz saat boyunca yemek yiyemezsiniz. Sekiz saat boyunca hiç durmadan bir şeyler içemezsiniz. sekiz saat boyunca seks yapamazsınız. ama sekiz saat boyunca hiç durmadan çalışabilirsiniz. işte insanlığın mutsuzluğuna neden olan en büyük şey budur… '' William Faulkner'' http://p1304.hizliresim.com/18/t/mfmkm.jpg
Shaun The Sheep - Big Top Timmy 07:02
Shaun The Sheep - Big Top Timmy 25.473 izlenme - 8 yıl önce başarılı bir oyun hamuru çalışması...
shaun the sheep - washday 07:00
shaun the sheep - washday 19.010 izlenme - 8 yıl önce güzel bir oyun hamuru çalışması...
Shaun The Sheep - Tidy Up 07:00
Shaun The Sheep - Tidy Up 16.387 izlenme - 8 yıl önce başarılı bir oyun hamuru çalışması...
Film başlıyor! Cep telefonlarınızı kapatınız 00:29
Film başlıyor! Cep telefonlarınızı kapatınız 6.640 izlenme - 3 yıl önce 17 Nisan'da Sinemalarda! https://www.facebook.com/wearefabula https://twitter.com/wearefabula “Tavuklar Firarda”, “Wallace & Gromit”, “Fare Şehri” gibi her biri dünya çapında büyük başarıya ulaşmış animasyonları yaratan AARDMAN STUDIOS bugüne kadarki en iddialı yapımını sunar. 70’in üzerinde ülkede vizyona girecek olan 2015’in en merakla beklenilen animasyonlarından “KUZULAR FİRARDA” 17 Nisan’da gösterime giriyor. Sadece çocukların değil yetişkinlerin de mest olduğu animasyonlar yaratmayı başaran Aardman Stüdyoları yepyeni bir filmle geri dönüyor. Shaun ve diğer kuzu arkadaşları büyük şehirde dev bir maceraya yelken açıyor. Kuzular, çiftlikteki işlerden sıkılmış ve bir gün tatil yapabilmenin hayalini kurmaktadırlar. Bir gün zekice bir planla hem çiftçi sahiplerini hem de çoban köpeğini atlatıp tatil yaparlar. Fakat uyuyakalan çiftçinin karavanı birtakım aksilikler sonucu şehre kadar gidip gözden kaybolur. Kuzular, köpek dostlarıyla birlikte sahiplerini bulmak için şehre giderler ancak sahiplerini bulmak pek de kolay olmayacak, şehirde onları eğlenceli ve macera dolu bir dünya bekliyor olacaktır.
Shaun The Sheep - Hiccups 07:00
Shaun The Sheep - Hiccups 12.495 izlenme - 8 yıl önce başarılı bir oyun hamuru çalışması
Play Doh Oyun Hamuru İle Koyun Shaun Yapımı (Shaun The Sheep) - Oyuncaktv 11:55
Play Doh Oyun Hamuru İle Koyun Shaun Yapımı (Shaun The Sheep) - Oyuncaktv 3.178 izlenme - 2 yıl önce Merhaba arkadaşlar, oyun hamuru videolarımıza Kuzular (Shaun The Sheep) çizgi film karakterlerinden Shaun yapımı ile devam ediyoruz! Yapmamızı istediğiniz diğer oyun hamuru şekillerini yorum olarak yazabilirsiniz, İyi seyirler! ;) - Kanalımıza abone olmak için tıklayın: http://goo.gl/ot13mN Oyuncak TV kanalımızda çeşitli oyun hamuru şekillerinden oluşan oyun hamuru videoları, birbirinden güzel sürpriz yumurtalar ve çeşitli oyuncak videoları izleyebilirsiniz! Kanalımızda her hafta yeni videolar yayınlanmaktadır. Kanalımıza abone olmayı unutmayın! ;) - Facebook sayfamızı beğenin: https://www.facebook.com/oyuncaktv - Instagram'da takip edin: http://www.instagram.com/oyuncaktv - Twitter'da takip edin: http://www.twitter.com/oyuncak_tv - Oyuncak TV Blog: http://oyuncaktvblog.blogspot.com İlginizi çekebilecek diğer oyun hamuru videolarımız; - Oyun Hamuru ile Karpuz Dilimi Yapımı https://youtu.be/Z9V_dSRQAjI - Oyun Hamuru ile Fil Yapımı: https://youtu.be/mj6IJ8gCTZc - Oyun Hamuru ile Hamburger Yapımı: https://youtu.be/_ql_OYpmnxQ - Oyun Hamurundan Sürpriz Yumurtalar https://youtu.be/3pRp3SZEKGU - Oyun Hamuru ile Meyve Yapımı https://youtu.be/kx3vLqIG6l4 - Play Doh Oyun Hamuru ile Makaron Yapımı https://youtu.be/kkTsqGA36y0 *************
shaun the sheep - whos the mummy 07:00
shaun the sheep - whos the mummy 5.150 izlenme - 8 yıl önce başarılı bir oyun hamuru çalışması...
shaun the sheep  - shape up 07:00
shaun the sheep - shape up 6.499 izlenme - 8 yıl önce başarılı bir oyun hamuru çalışması...
Kutsalgörev - Minecraft - Minigames - Bölüm 1 - Sheep Quest 05:46
Kutsalgörev - Minecraft - Minigames - Bölüm 1 - Sheep Quest 2.676 izlenme - 4 yıl önce Beğendiyseniz Kanalımı Ve Videomu Paylaşabilirsiniz. Yorumlarınızı Da Bekliyorum
shaun the sheep - sheepwalking 06:59
shaun the sheep - sheepwalking 4.066 izlenme - 8 yıl önce güzel bir oyun hamuru çalışması...
Shaun The Sheep - Koyun Shaun - Full 50:09
Shaun The Sheep - Koyun Shaun - Full 294 izlenme - 6 ay önce
Shaun the Sheep (2015) Fragman 02:28
Shaun the Sheep (2015) Fragman 1.700 izlenme - 3 yıl önce Çiftlikteki işlerden bunalan koyun Shaun ve kuzu arkadaşlarının hayallerini bir gün tatile çıkma ihtimalleri süsler. Nihayet o gün geldiğinde planları devreye girer ve hem çiftlik sahibini hem de çiftliğin köpeğini atlatarak firar ederler. Çiftçi uyuyakalınca karavanı kendiliğinden şehre gidip ortadan kaybolur. Kuzular sahipsizkalmıştır ve köpek dostlarıyla işbirliği yapıp sahiplerini bulmak için şehre giderler. Sırf biraz eğlenmek için atıldıkları bu macera beklediklerinden çok daha maceralı bir deneyime dönüşecektir. Animasyon aleminin sağlam kalemlerinden biri olan Mark Burton ve arenanın taze şövalyeleri arasına adını yazdıran Richard Starzack ikilisinin ilk yönetmenlik denemesi olan film, kent hayatına adapte olmaya çalışan pısırık ve utangaç koyun Shaun'un absürt maceralarını perdeye taşıyor.