Hoşgeldiniz!

sheraton

Kış Düğünü İçin Mekan Seçimi | Düğün.com 02:31
Kış Düğünü İçin Mekan Seçimi | Düğün.com 2.545 izlenme - 3 yıl önce Kış düğünü planlıyorsan mekan seçerken neler önemli, izle ve öğren! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/kis-dugunu-icin-mekan-secimi-139 Kışın düğün yapmanın bir çok avantajı var! Yaz sezonunda daha fazla düğün yapılması yani mekanı uygun tarihlerde boş bulamama gibi bir sorun doğrudan ortadan kalkıyor. Hava muhalefetinden ise etkilenmiyorsunuz çünkü zaten kapalı kış düğünü mekanları kabusları engelliyor. Neden kış düğünü diye soruyorsan profesyonelleri izlemeye başla! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Kına Organizasyonları Fiyat Ortalamaları | Düğün.com 01:06
Kına Organizasyonları Fiyat Ortalamaları | Düğün.com 1.536 izlenme - 3 yıl önce Mekan ve organizasyon fiyatları sezona ve detaylara göre değişiyor ama ortalama ne kadar bütçe ayırmalı hemen izle ve öğren! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/kina-organizasyonlari-fiyat-ortalamalari-143 Yapacağın kına gecesi veya bekarlığa veda organizasyonlarının fiyatını etkileyen öncelikle menü içerikleri. Ama standart paketlerde mevcut. Promosyon ve kampanya dönemlerinde ise bütçenin daha uygun olduğu gerçeğini unutmamalı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Çiftler Düğün Mekanı Seçerken Nelere Dikkat Etmelidir? | Düğün.com 02:41
Çiftler Düğün Mekanı Seçerken Nelere Dikkat Etmelidir? | Düğün.com 1.159 izlenme - 3 yıl önce Düğün Mekanını seçerken nelerin önemli olduğunu izle ve öğren! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/ciftler-dugun-mekani-secerken-nelere-dikkat-etmelidir-138 Düğün mekanı seçerken özellikle mekanda daha önce yapılan düğünler, evlenen çiftlerin yorumları mutlaka çok önemli. Bilgi sahibi olmadan mekanı tercih etmemelisin. Tüm ayrıntılarıyla mekana dair merak ettiğin her şeyi sormalısın. Özellikle fiyata dahil hizmetler ve dahil olmayanlar konusunda emn olursan düğün sonunda bir sürprizle karşılaşmazsın! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Bekarlığa Veda mı Kına Gecesi mi?  | Düğün.com 02:14
Bekarlığa Veda mı Kına Gecesi mi? | Düğün.com 935 izlenme - 3 yıl önce Çiftler en çok bekarlığa veda gecesi mi istiyor yoksa kına gecesi mi, izle ve cevabı öğren! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/bekarliga-veda-mi-kina-gecesi-mi-141 Çiftlerden çok gelinler demek daha doğru galiba! Erdem İpekçi; gelen organizasyon taleplerinde gelin adaylarının etkili olduğunu ve genel olarak organizasyonları gelinlerin yaptığını söylüyor. Tabii bütçe meselesi daha çok damatları etkiliyor ama gelinlerimizin istekleri sonucu ortalama kına fiyatları nasıl değişiyor izle ve öğren bakalım! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Kına Gecesi İçin Tema Önerileri | Düğün.com 02:43
Kına Gecesi İçin Tema Önerileri | Düğün.com 934 izlenme - 3 yıl önce Kına gecelerinde ne tarz bir tema uygulanabilir, izle ve öğren! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/kina-gecesi-icin-tema-onerileri-144 Kına gecelerinde en çok hangi temalar tercih ediliyor, gelinler en çok neyi seviyor? Kına ekiplerinin çok tercih edilme sebepleri neler ve anneler neler istiyor? Kına gecesi temalarına dair merak ettiğin tüm soruların cevabını öğrenmek için izlemeye başla! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Bekarlığa Veda Geceleri İçin Yaratıcı Fikirler | Düğün.com 02:20
Bekarlığa Veda Geceleri İçin Yaratıcı Fikirler | Düğün.com 634 izlenme - 3 yıl önce Bekarlığa veda geceleri için en eğlenceli önerileri izle ve öğren! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/bekarliga-veda-geceleri-icin-yaratici-fikirler-145 Bekarlığa veda partilerinde gelinlerin tercihleri en eğlenceli aksesuarlardan oluyor. Sen de partiyi nasıl daha keyifli hale getireceğin konusunda önerilere ihtiyaç duyuyorsan hemen röportajımızı izlemeye başla! Çılgın parti hastaglerinden gelin tişörtlerine neler kullanılıyor öğren! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Yılın Düğün Trendleri Neler? | Düğün.com 02:30
Yılın Düğün Trendleri Neler? | Düğün.com 518 izlenme - 3 yıl önce Düğünlerde yılın trendi ne olacak merak içindeysen hemen izle ve öğren! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/yilin-dugun-trendleri-neler-140 Düğünlerde bu sene neler moda olacak, nasıl düğünler göreceğiz biz merak içindeyiz. Qubbe'nin sahini Erdem İpekçi en çok kokteyl tarzı düğünlerin talep edildiğini söylüyor. Ayrıca kokteyl düğünlerde oturma düzeni olmayacağını düşünüyorsan yanılıyorsun; hem kokteyl hem de oturma düzeni var! Haydi röportajımızı izlemeye başla ve düğünün içintrendlerden haberdar ol! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Kına Organizasyon Maliyetlerini Ne Belirliyor? | Düğün.com 02:10
Kına Organizasyon Maliyetlerini Ne Belirliyor? | Düğün.com 406 izlenme - 3 yıl önce Kına veya bekarlığa veda organizasyonlarında maliyeti etkileyen faktörleri tek tek öğrenmek için hemen izlemeye başla! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/kina-organizasyon-maliyetlerini-ne-belirliyor-142 İster kına gecesi planla istersen bekarlığa veda partisi… Organizasyonun maliyetini neler etkiliyor; hangi detaylar fiyatlar üzerinde etkili hangi detaylar dahil değil izlemeye başla ve öğren! Standart kına organizasyon paketlerini tercih edebilirsin ama istediğin her ekstra detay maliyetin arttıracağını unutma! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
İslami Düğün Organizasyonu 04:12
İslami Düğün Organizasyonu 369 izlenme - 4 yıl önce Bursa'da islami düğün organizasyonu programına katılan sinan topçu, sahne aldığı bursa hanif düğün salonunda izleyenlerden ve gelen davetlilerden büyük beğeni topladı.Bursa büyük şehir belediye başkanı recep altepenin vekili olan muhsin özlükurt'un genç çifti tebrik etmesi ve hediye vermesi ile başlayan program da sayın muhsin özlükurt sinan topçu nun okuduğu ilahileri de eşlik etti. islami düğün organizasyonu sheraton otel düğün salonu tamamen davetlilerden tarafından dolarken, topçu 2 saat süresince bursa ilahi grubu" olarak türk tasavvuf musikisinin en güzel örneklerine yer verdi. "Bursa tasavvuf grubu sinan topçu ve bursa ilahi ekibine sahnedeyken bursa semazen grubu da gösterileri ile eşlik etti, 25 dakika süren bursa semazen grubu gösterisi sırasında topçu tasavvuf musikisinin en güzel eserlerini okudu, daha sonra semazen grubu bursa sahneden ayrıldı ve izleyicilerden büyük alkış aldı. Topçu evlenen çifte mutluluklar diledikten sonra islami düğün programının sonuna geldi ve sahneden ayrılarak, sevenleri için son albümünü imzaladı. Bursa da islami düğün organizasyonunda sinan topçu islami düğünler olarak ilk sırada yer alan topçu ya düğün programının başında mevlidi şerif ve kuran tilaveti için hocalar eşlik etti. Dini düğün programına kuran-ı kerim ile başlandı ve yaklaşık 20 dakikalık bir sohbet ile devam edildi. Bursa sheraton otel düğün salonu fiyatları için. sinan topçu bursa ilahi grubu sheraton otel düğün salonu islami düğün organizasyonu semazen grubu bursa.bursa'da islam düğün organizasyonu katılan sinan topçu okuduğu ilahiler ile gelen davetlilerden büyük beğeni aldı.
Sheraton Maslak 08:39
Sheraton Maslak 141 izlenme - 3 yıl önce Sheraton Otel Dugun Grup Vızyonorkestrası
Çubuklu Club 29 Düğün Videoları 02:28
Çubuklu Club 29 Düğün Videoları 176 izlenme - 3 yıl önce Cubuklu Club 29 Hayal Kahvesi Dugun Videolari Grup Vızyon Orkestrası Şarkı Sözleri: (Lyrics): Cubuklu Club 29 Hayal Kahvesi Dugun Videolari Grup Vızyon Orkestrası Cubuklu Club 29 Hayal Kahvesi Dugun Videolari Grup Vızyon Orkestrası Cubuklu Club 29 Hayal Kahvesi Dugun Videolari Grup Vızyon Orkestrası Cubuklu Club 29 Hayal Kahvesi Dugun Videolari Grup Vızyon Orkestrası
Ipanema Close And Personal 02:20
Ipanema Close And Personal 150 izlenme - 4 yıl önce Ipanema-Close and Personal girls of Ipanema country club
orkestra mavi - resim 04:30
orkestra mavi - resim 334 izlenme - 7 yıl önce seçkin davet & organizasyonların orkestrası barış geneloymenajerlik 0533 5702853www.maviproduction.com
İzmir Adnan Menderes Havalimanı Çeşme Transferi 00:28
İzmir Adnan Menderes Havalimanı Çeşme Transferi 129 izlenme - 4 yıl önce izmir adnan menderes havalimanı çeşme transferi 05418975440 araçlarımız mercedes vito vip tir. fiyatı 150 tl dir. 2014 turizm sezonunun bereketli geçmesi dileği ile …… 2014 Sezonunda işletmemiz binek araçlar ve Mercedes vito vip araçlarla İzmir Adnan menderes havalimanına geliş ve dönüş transferlerinde hizmetinizdeyiz. İzmir çeşme Mercedes vito vip 1-6 kişi 150 tl dir. 05418975440 05358975440 Günlük şöförlü vito tahsis gündüz 250 tl + yakıt Günlük şöförlü vito 24 saat gece gündüz 350 tl + yakıt Fiyatlarımıza kdv dahil dir. Yıllık uzun süreli binek araç aylık ödemeli liraya verilir…. Ayrıca tüm diğer transfer isteklerinizi bildirin fiyat verelim… İnternette ‘’ İZMİR VİTO VİP TRANSFER yazarak araç videolarımızı görebilirsiniz.
The Beetles Con Paul Mccartney 02:26
The Beetles Con Paul Mccartney 39 izlenme - 7 yıl önce
Bakan Fikri Işık: Sergen'in Atı Beşiktaş'ı Etkiliyordu 01:40
Bakan Fikri Işık: Sergen'in Atı Beşiktaş'ı Etkiliyordu 15 izlenme - 3 yıl önce Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık, Frankfurt’ta katıldığı zirvede örgütlü toplumun önemini, Beşiktaş’ın sistemini Sergen’in üzerine kurması ile açıkladı.