Hoşgeldiniz!

Sherman

Bay Peabody ve Meraklı Sherman: Zamanda Yolculuk  Türkçe Fragman 02:30
Bay Peabody ve Meraklı Sherman: Zamanda Yolculuk Türkçe Fragman 9.689 izlenme - 4 yıl önce Bay Peabody, büyük bir işadamı, kaşif, bilim adamı, gurme, Olimpiyat Madalyası sahibi bir atlet ve bir dahi olmasının yanında, dünyanın en zeki ve en başarılı köpeğidir. Bir numaralı icadı WABAC makinesi sayesinde o ve evlatlık aldığı "insan" oğlu Sherman zamanda geri giderek dünyamızı değiştiren olaylara tanıklık ederler. Ancak Sherman zaman yolculuğunun kurallarını çiğnediğinde, iki kahramanımız geçmişi düzeltmek ve geleceği kurtarmak üzere bir maceraya atılacaktır.
Bay Peabody Ve Meraklı Sherman - Zamanda Yolculuk 02:30
Bay Peabody Ve Meraklı Sherman - Zamanda Yolculuk 4.110 izlenme - 4 yıl önce Bay Peabody Ve Meraklı Sherman - Zamanda Yolculuk Bay Peabody, hem bir kaşif hem bilim adamı, hem gurme hem Olimpiyat Madalyası kazanmış bir atlet ve de dünyanın en başarılı köpeğidir! En dahice icadı olan Wabac isimli zaman makinasını kullanan Mr. Peabody ve onun evlatlık oğlu Sherman, zamanda yolculuk yaparak dünyayı değiştiren tarihi olayları ilk elden izlerler.Fakat Sherman okulda kendisine bulaşan şımarık Paddy'ye kendisini ispatlamaya çalışırken, hiç yapmaması gereken bir şeye bulaşır ve zaman yolculuğunun kurallarını çiğner! Bay Peabody ve Sherman şimdi geçmişi düzelterek, geleceği kurtarmak zorundadır! Ama uzay-zaman boşluğunu “tamir etmek" sandıkları kadar kolay olacak mıdır? Yönetmen: Rob Minkoff Senaryo: Ted Key, Craig Wright Oyuncular: Ty Burrell, Max Charles, Ariel Winter Tür: Animasyon, Macera, Aile
Battle Of Cologne - Panther ve Pershing Tanklarının Çarpışması 08:22
Battle Of Cologne - Panther ve Pershing Tanklarının Çarpışması 1.511 izlenme - 2 yıl önce 6 Mart 1945'te Almanya'nın Köln şehrinde yaşanan çatışmalar sırasında kayda alınan Amerikan M26 Pershing ve Alman Panther tanklarının çarpışması. Panther öncesinde bir Sherman tankını yok ediyor ve sonra Pershing tarafından yok ediliyor.
Mr. Peabody & Sherman Fragmanı 02:30
Mr. Peabody & Sherman Fragmanı 2.989 izlenme - 4 yıl önce Bay Peabody, büyük bir işadamı, kaşif, bilim adamı, gurme, Olimpiyat Madalyası sahibi bir atlet ve bir dahi olmasının yanında, dünyanın en zeki ve en başarılı köpeğidir. Bir numaralı icadı WABAC makinesi sayesinde o ve evlatlık aldığı "insan" oğlu Sherman zamanda geri giderek dünyamızı değiştiren olaylara tanıklık ederler. Ancak Sherman zaman yolculuğunun kurallarını çiğnediğinde, iki kahramanımız geçmişi düzeltmek ve geleceği kurtarmak üzere bir maceraya atılacaktır.
Brad Pitt Fury Tiger vs Sherman Sahnesi 04:02
Brad Pitt Fury Tiger vs Sherman Sahnesi 931 izlenme - 3 yıl önce Evet tipik bir amerikan filmiyle karşı karşıyayız...bu sahnede kahraman gözü pek amerikan çavuş'u brad pitt'in sherman tankı ve arkadaşlarıyla tiger 1'i nasıl alt ettiğini görüyoruz..brad pitt'in filmlerinde gerçeği ciddi manada çarpıttığı dikkatini çekmeye başladı, bundan önceki zombi filmini hatırlayanlar, israil'in araplara kapılarını açtığı, onlara sahip çıktıgı, araplarla beraber şarkı söyledikleri fln görülüyordu filmde, ki bu hayatta olmamış bir şey..yine bu filmde kurskda tek başına 22 t-34'ü, bocage muharebesinde ise 27 zırhlı aracı imha edebilen, 2. dünya savaşı tanklarının babası Panzerkampfwagen VI Tiger'i ve Alman tankçıları mal gibi göstermişler...he siz öle tiger'ın etrafından dolaşıcanız Almanlarda ölece bakıcak sanki, tiger hantal bir tankdı ama bu şekilde gösterilmeside saçma geldi bana..
Fury Filmi: Tiger vs Sherman 04:02
Fury Filmi: Tiger vs Sherman 336 izlenme - 2 yıl önce Fury filminden, Nazi Almanyası'nın ünlü tankı tiger ve amerikan tankı shermanın mücadelesini izliyoruz. 1 Tiger vs 3 Sherman.
the boys: the sherman brothers' story fragman 01:53
the boys: the sherman brothers' story fragman 306 izlenme - 9 yıl önce the boys: the sherman brothers' story belgeselinin fragmani...
oliver sherman fragman 01:46
oliver sherman fragman 142 izlenme - 7 yıl önce oliver sherman filminin resmi fragmanı...
Sherman Movie Part 2 05:00
Sherman Movie Part 2 150 izlenme - 10 yıl önce sherman movİe part 2
Sherman Smith Ft. Raicho - Verlegen Zijn 03:38
Sherman Smith Ft. Raicho - Verlegen Zijn 10 izlenme - 3 yıl önce Sherman Smith Ft. Raicho - Verlegen Zijn (Official Video) 2015