Hoşgeldiniz!

shocking

Rooney penaltı kaçırdı (Barcelona - Manchester United) 00:43
Rooney penaltı kaçırdı (Barcelona - Manchester United) 5.184 izlenme - 5 yıl önce Rooney penaltı kaçırdı (Barcelona - Manchester United)
Shocking Blue - Never Marry A Railroad Man 02:55
Shocking Blue - Never Marry A Railroad Man 78 izlenme - 2 yıl önce Tanıdığımdan beri aşık olduğum nadir şarkılardandır bu. Shocking Blue adlı Hollandalı grubun 1970 yılında çıkardığı kült single olan bu şarkı, grubun ve rock tarihinin en güzel şarkılarındandır bana göre. Yakın zamanlarda rahmetli olmuş solist ablamız Mariska Veres, asla bir tren makinisti ile evlenme diye öğütlüyor dönemin kızlarına. Müthiş müziği ve akılda kalan sözleriyle bir başyapıt olan bu şarkının klibini izliyoruz.
Trayvon Martin 911 Call Shocking Full Murder Caught On Tape  Killed By George Zimmerman  #1 04:10
Trayvon Martin 911 Call Shocking Full Murder Caught On Tape Killed By George Zimmerman #1 68 izlenme - 6 yıl önce Trayvon Martin 911 Call SHOCKiNG FULL Murder Caught on Tape Killed By George Zimmerman #1
Shocking Blue - Demon Lover (1970) 05:59
Shocking Blue - Demon Lover (1970) 31 izlenme - 2 yıl önce Sadece sesiyle değil, göğüslerinin güzelliği ile de o dönemler dillere destan olan solisti Mariska Veres, 2006'da kanserden hayatını kaybetmeden önce bir röportajında "Eskiden yalnızca boyalı bir bebektim, bu yüzden ruhuma kimse ulaşamazdı. Şimdi ise insanlara daha açığım ve sebebini bilmemekten mutluyum" demişti. (alıntı-ekşisözlük-cok sey hakkinda az sey bilen adam)
Rex Mundi - Shocking Blue Original Mix 07:02
Rex Mundi - Shocking Blue Original Mix 50 izlenme - 6 yıl önce
Shocking Blue - Send Me A Postcard 02:39
Shocking Blue - Send Me A Postcard 28 izlenme - 2 yıl önce yalnızlık kalbimi kırmadan bana bir kartpostal yolla sevgilim nasıl atlatacağım sana kadının olmak istiyorum! burda küçük bir işaret için bekliyorum zamanın sonuna dek bekliyorum bana bir kartpostal yolla sevgilim bana şimdi bir kartpostal yolla yalnız bir geceyi tadamam yanında olabileceğim birine ihtiyacım var küçük bir işaret alacağım günü bekliyorum şimdi senin kendi fikrini bilmek istiyorum şimdi lütfen beni hayal kırıklığına uğratma şehirde benim gibi bir aşık yok bana bir kartpostal yolla sevgilim şimdi bir kartpostal yolla..
Khikko - Shocking (Official Video) 03:57
Khikko - Shocking (Official Video) 41 izlenme - 3 yıl önce Khikko - Shocking (Official Video) Label:Claw Records CLW035 Distributed by:Global Net S.r.l.
Shocking Blue - Never Marry A Railroad Man 02:55
Shocking Blue - Never Marry A Railroad Man 19 izlenme - 2 yıl önce 1960 ların sonlarına doğru kurulan, Hollanda lı Rock grubunun en bilinen eserlerinden birisidir. şarkı, 1970 yılında yaynlanan Never Marry a Railroad Man & Roll Engine Roll adlı single larında yer alır. şarkı, rock tarihinin klasiklerinden birisidir.