Hoşgeldiniz!

shocking

Rooney penaltı kaçırdı (Barcelona - Manchester United) 00:43
Rooney penaltı kaçırdı (Barcelona - Manchester United) 5.187 izlenme - 6 yıl önce Rooney penaltı kaçırdı (Barcelona - Manchester United)
Still Life - Kısa Ama Etkili Korku Filmi 08:48
Still Life - Kısa Ama Etkili Korku Filmi 2.060 izlenme - 2 yıl önce Kısa korku filmi Still Life, harika atmosferiyle ve inanılmaz sonuyla pek çok yüksek bütçeli filmi ezip geçen bir film. Yönetmen Jon Knautz Twitter Jon_Knautz
Saldırıya Uğrayan Gencin İntikamı 01:23
Saldırıya Uğrayan Gencin İntikamı 312 izlenme - 2 yıl önce Endonezya'da gerçekleşen olayda okul çıkışı bir grup genç tarafından gasp edilmeye çalışılan genç, saldırganları yaptıklarına pişman etti.
Shocking Blue Fragman 02:00
Shocking Blue Fragman 399 izlenme - 4 yıl önce Hollanda lâle tarlalarında, çocukluk arkadaşlıkları etrafında geçiyor. İşin içinde bir kadın iki erkek varsa, her zaman bir felâket olur. Genç Tomasın Manouya karşı platonik aşkı ve bir türlü açılamaması sanki olaylara kucak açıyor gibi. Sonuçta onlar birer genç, hayat onlara trajedisi yavaş yavaş gösteriyor. Yönetmen, Tomasa bunun bir evcilik oyunu olmadığını değişik açılardan göstermiş..
The Shocking Blue - Send Me A Postcard 02:41
The Shocking Blue - Send Me A Postcard 346 izlenme - 6 yıl önce The Shocking Blue - Send me a Postcard
Shocking Blue -  Venus 03:01
Shocking Blue - Venus 83 izlenme - 3 yıl önce Vokalist Mariska Veres anısına... Yıllar öncenin parlayan yıldızlardı ki yaşım gereği göremedim bu insanları tvlerde falan.Uzun zamandır dinlediğim ve hayran kaldığım şarkılarından.
Mülteci Krizini Anlatan Duygusal Reklam Filmi 01:56
Mülteci Krizini Anlatan Duygusal Reklam Filmi 60 izlenme - 2 yıl önce Save the Children'dan yine yürek burkan bir video. 2014 yılında yayınladıkları "Most Shocking Second a Day" isimli video ile bir çok ödül toplayan yardım kuruluşu, yeni videolarıyla da büyük ses getirecek gibi görünüyor.
theme park bungee ball breaks 02:23
theme park bungee ball breaks 117 izlenme - 7 yıl önce a video of a bungee ball breaking girl nearly slips out of harness. shocking fun fair accident. taken at alton towers
Shocking Blue - Never Marry A Railroad Man 02:55
Shocking Blue - Never Marry A Railroad Man 80 izlenme - 3 yıl önce Tanıdığımdan beri aşık olduğum nadir şarkılardandır bu. Shocking Blue adlı Hollandalı grubun 1970 yılında çıkardığı kült single olan bu şarkı, grubun ve rock tarihinin en güzel şarkılarındandır bana göre. Yakın zamanlarda rahmetli olmuş solist ablamız Mariska Veres, asla bir tren makinisti ile evlenme diye öğütlüyor dönemin kızlarına. Müthiş müziği ve akılda kalan sözleriyle bir başyapıt olan bu şarkının klibini izliyoruz.
Trayvon Martin 911 Call Shocking Full Murder Caught On Tape  Killed By George Zimmerman  #1 04:10
Trayvon Martin 911 Call Shocking Full Murder Caught On Tape Killed By George Zimmerman #1 68 izlenme - 6 yıl önce Trayvon Martin 911 Call SHOCKiNG FULL Murder Caught on Tape Killed By George Zimmerman #1
Rex Mundi - Shocking Blue Original Mix 07:02
Rex Mundi - Shocking Blue Original Mix 50 izlenme - 6 yıl önce
Shocking Blue - Demon Lover (1970) 05:59
Shocking Blue - Demon Lover (1970) 35 izlenme - 3 yıl önce Sadece sesiyle değil, göğüslerinin güzelliği ile de o dönemler dillere destan olan solisti Mariska Veres, 2006'da kanserden hayatını kaybetmeden önce bir röportajında "Eskiden yalnızca boyalı bir bebektim, bu yüzden ruhuma kimse ulaşamazdı. Şimdi ise insanlara daha açığım ve sebebini bilmemekten mutluyum" demişti. (alıntı-ekşisözlük-cok sey hakkinda az sey bilen adam)
Benny Benassi Shocking Silence 08:31
Benny Benassi Shocking Silence 67 izlenme - 6 yıl önce benny benassi shocking silence
Shocking Blue - Send Me A Postcard 02:39
Shocking Blue - Send Me A Postcard 29 izlenme - 3 yıl önce yalnızlık kalbimi kırmadan bana bir kartpostal yolla sevgilim nasıl atlatacağım sana kadının olmak istiyorum! burda küçük bir işaret için bekliyorum zamanın sonuna dek bekliyorum bana bir kartpostal yolla sevgilim bana şimdi bir kartpostal yolla yalnız bir geceyi tadamam yanında olabileceğim birine ihtiyacım var küçük bir işaret alacağım günü bekliyorum şimdi senin kendi fikrini bilmek istiyorum şimdi lütfen beni hayal kırıklığına uğratma şehirde benim gibi bir aşık yok bana bir kartpostal yolla sevgilim şimdi bir kartpostal yolla..
Khikko - Shocking (Official Video) 03:57
Khikko - Shocking (Official Video) 41 izlenme - 4 yıl önce Khikko - Shocking (Official Video) Label:Claw Records CLW035 Distributed by:Global Net S.r.l.
Shocking Blue - Never Marry A Railroad Man 02:55
Shocking Blue - Never Marry A Railroad Man 19 izlenme - 3 yıl önce 1960 ların sonlarına doğru kurulan, Hollanda lı Rock grubunun en bilinen eserlerinden birisidir. şarkı, 1970 yılında yaynlanan Never Marry a Railroad Man & Roll Engine Roll adlı single larında yer alır. şarkı, rock tarihinin klasiklerinden birisidir.