Hoşgeldiniz!

shogun

Shogun - 1.Bölüm 01:21:31
Shogun - 1.Bölüm 6.083 izlenme - 3 yıl önce Başrollerinde Richard Chamberlain ve Toshiro Mifune'nin oynadığı 80'lerin unutulmaz dizilerindendir. Her hafta bir bölüm, isteğe göre daha da hızlandırabiliriz. Konusu: Beş gemiyle Rotterdam’dan yola çıkıp 20 aylık bir deniz yolculuğunun ardından tek gemi ve bir avuç adamıyla 1600’de Japonya’ya varmıştı. O sırada Japonya’da Avrupalı olarak sadece Portekizli Cizvitler vardı. Cizvitler yalnızca buradaki tüm ticaretin kaymağını yemekle kalmıyor, kendi Katolik dinlerini yaymaya çalışıyordu. Uzun deniz yolculuğuna çıkacak gemicilik bilgilerinin olmaması yüzünden adalarında mahsur kalan Japonlar, ticari anlamda Cizvitlere bağlıydı. Portekiz ve İspanya’nın savaş içinde olduğu diğer Protestan ülkelerse Portekizli Vasco de Gama’nın keşfettiği Ümit Burnu’nun harita bilgilerine sahip olmadığı için Japonya’ya ulaşamıyordu. Bu yüzden Adams’ın gelmesiyle çıkarlarının tehlikeye girebileceğini düşünen Cizvitler, Japonlar’a Adams ve adamlarının korsan olduğunu söyler. Başlarda çok zorluk çeken Adams, zamanla önemli Japon lordlarından Ieyasu’nun gözüne girmeyi başararak saygınlığını kazanır.
Shogun - 5.Bölüm 01:20:44
Shogun - 5.Bölüm 2.272 izlenme - 3 yıl önce 5.Bölüm Keyifli seyirler.. Başrollerinde Richard Chamberlain ve Toshiro Mifune'nin oynadığı 80'lerin unutulmaz dizilerindendir. Her hafta bir bölüm, isteğe göre daha da hızlandırabiliriz. Konusu: Beş gemiyle Rotterdam’dan yola çıkıp 20 aylık bir deniz yolculuğunun ardından tek gemi ve bir avuç adamıyla 1600’de Japonya’ya varmıştı. O sırada Japonya’da Avrupalı olarak sadece Portekizli Cizvitler vardı. Cizvitler yalnızca buradaki tüm ticaretin kaymağını yemekle kalmıyor, kendi Katolik dinlerini yaymaya çalışıyordu. Uzun deniz yolculuğuna çıkacak gemicilik bilgilerinin olmaması yüzünden adalarında mahsur kalan Japonlar, ticari anlamda Cizvitlere bağlıydı. Portekiz ve İspanya’nın savaş içinde olduğu diğer Protestan ülkelerse Portekizli Vasco de Gama’nın keşfettiği Ümit Burnu’nun harita bilgilerine sahip olmadığı için Japonya’ya ulaşamıyordu. Bu yüzden Adams’ın gelmesiyle çıkarlarının tehlikeye girebileceğini düşünen Cizvitler, Japonlar’a Adams ve adamlarının korsan olduğunu söyler. Başlarda çok zorluk çeken Adams, zamanla önemli Japon lordlarından Ieyasu’nun gözüne girmeyi başararak saygınlığını kazanır.
Shogun - 3. Bölüm 01:19:20
Shogun - 3. Bölüm 2.820 izlenme - 3 yıl önce 3.Bölüm Keyifli seyirler.. Başrollerinde Richard Chamberlain ve Toshiro Mifune'nin oynadığı 80'lerin unutulmaz dizilerindendir. Her hafta bir bölüm, isteğe göre daha da hızlandırabiliriz. Konusu: Beş gemiyle Rotterdam’dan yola çıkıp 20 aylık bir deniz yolculuğunun ardından tek gemi ve bir avuç adamıyla 1600’de Japonya’ya varmıştı. O sırada Japonya’da Avrupalı olarak sadece Portekizli Cizvitler vardı. Cizvitler yalnızca buradaki tüm ticaretin kaymağını yemekle kalmıyor, kendi Katolik dinlerini yaymaya çalışıyordu. Uzun deniz yolculuğuna çıkacak gemicilik bilgilerinin olmaması yüzünden adalarında mahsur kalan Japonlar, ticari anlamda Cizvitlere bağlıydı. Portekiz ve İspanya’nın savaş içinde olduğu diğer Protestan ülkelerse Portekizli Vasco de Gama’nın keşfettiği Ümit Burnu’nun harita bilgilerine sahip olmadığı için Japonya’ya ulaşamıyordu. Bu yüzden Adams’ın gelmesiyle çıkarlarının tehlikeye girebileceğini düşünen Cizvitler, Japonlar’a Adams ve adamlarının korsan olduğunu söyler. Başlarda çok zorluk çeken Adams, zamanla önemli Japon lordlarından Ieyasu’nun gözüne girmeyi başararak saygınlığını kazanır.
Shogun - 4. Bölüm 53:29
Shogun - 4. Bölüm 2.489 izlenme - 3 yıl önce 4.Bölüm Keyifli seyirler.. Başrollerinde Richard Chamberlain ve Toshiro Mifune'nin oynadığı 80'lerin unutulmaz dizilerindendir. Her hafta bir bölüm, isteğe göre daha da hızlandırabiliriz. Konusu: Beş gemiyle Rotterdam’dan yola çıkıp 20 aylık bir deniz yolculuğunun ardından tek gemi ve bir avuç adamıyla 1600’de Japonya’ya varmıştı. O sırada Japonya’da Avrupalı olarak sadece Portekizli Cizvitler vardı. Cizvitler yalnızca buradaki tüm ticaretin kaymağını yemekle kalmıyor, kendi Katolik dinlerini yaymaya çalışıyordu. Uzun deniz yolculuğuna çıkacak gemicilik bilgilerinin olmaması yüzünden adalarında mahsur kalan Japonlar, ticari anlamda Cizvitlere bağlıydı. Portekiz ve İspanya’nın savaş içinde olduğu diğer Protestan ülkelerse Portekizli Vasco de Gama’nın keşfettiği Ümit Burnu’nun harita bilgilerine sahip olmadığı için Japonya’ya ulaşamıyordu. Bu yüzden Adams’ın gelmesiyle çıkarlarının tehlikeye girebileceğini düşünen Cizvitler, Japonlar’a Adams ve adamlarının korsan olduğunu söyler. Başlarda çok zorluk çeken Adams, zamanla önemli Japon lordlarından Ieyasu’nun gözüne girmeyi başararak saygınlığını kazanır.
Shogun - 2. Bölüm 01:02:00
Shogun - 2. Bölüm 3.126 izlenme - 3 yıl önce 2.Bölüm Keyifli seyirler.. Başrollerinde Richard Chamberlain ve Toshiro Mifune'nin oynadığı 80'lerin unutulmaz dizilerindendir. Her hafta bir bölüm, isteğe göre daha da hızlandırabiliriz. Konusu: Beş gemiyle Rotterdam’dan yola çıkıp 20 aylık bir deniz yolculuğunun ardından tek gemi ve bir avuç adamıyla 1600’de Japonya’ya varmıştı. O sırada Japonya’da Avrupalı olarak sadece Portekizli Cizvitler vardı. Cizvitler yalnızca buradaki tüm ticaretin kaymağını yemekle kalmıyor, kendi Katolik dinlerini yaymaya çalışıyordu. Uzun deniz yolculuğuna çıkacak gemicilik bilgilerinin olmaması yüzünden adalarında mahsur kalan Japonlar, ticari anlamda Cizvitlere bağlıydı. Portekiz ve İspanya’nın savaş içinde olduğu diğer Protestan ülkelerse Portekizli Vasco de Gama’nın keşfettiği Ümit Burnu’nun harita bilgilerine sahip olmadığı için Japonya’ya ulaşamıyordu. Bu yüzden Adams’ın gelmesiyle çıkarlarının tehlikeye girebileceğini düşünen Cizvitler, Japonlar’a Adams ve adamlarının korsan olduğunu söyler. Başlarda çok zorluk çeken Adams, zamanla önemli Japon lordlarından Ieyasu’nun gözüne girmeyi başararak saygınlığını kazanır.
Shogun - 6.Bölüm 53:24
Shogun - 6.Bölüm 2.117 izlenme - 3 yıl önce 6.Bölüm Keyifli seyirler.. Başrollerinde Richard Chamberlain ve Toshiro Mifune'nin oynadığı 80'lerin unutulmaz dizilerindendir. Her hafta bir bölüm, isteğe göre daha da hızlandırabiliriz. Konusu: Beş gemiyle Rotterdam’dan yola çıkıp 20 aylık bir deniz yolculuğunun ardından tek gemi ve bir avuç adamıyla 1600’de Japonya’ya varmıştı. O sırada Japonya’da Avrupalı olarak sadece Portekizli Cizvitler vardı. Cizvitler yalnızca buradaki tüm ticaretin kaymağını yemekle kalmıyor, kendi Katolik dinlerini yaymaya çalışıyordu. Uzun deniz yolculuğuna çıkacak gemicilik bilgilerinin olmaması yüzünden adalarında mahsur kalan Japonlar, ticari anlamda Cizvitlere bağlıydı. Portekiz ve İspanya’nın savaş içinde olduğu diğer Protestan ülkelerse Portekizli Vasco de Gama’nın keşfettiği Ümit Burnu’nun harita bilgilerine sahip olmadığı için Japonya’ya ulaşamıyordu. Bu yüzden Adams’ın gelmesiyle çıkarlarının tehlikeye girebileceğini düşünen Cizvitler, Japonlar’a Adams ve adamlarının korsan olduğunu söyler. Başlarda çok zorluk çeken Adams, zamanla önemli Japon lordlarından Ieyasu’nun gözüne girmeyi başararak saygınlığını kazanır.
Shogun - 7.Bölüm 01:16:04
Shogun - 7.Bölüm 1.985 izlenme - 3 yıl önce 7.Bölüm keyifli seyirler. Başrollerinde Richard Chamberlain ve Toshiro Mifune'nin oynadığı 80'lerin unutulmaz dizilerindendir. Beş gemiyle Rotterdam’dan yola çıkıp 20 aylık bir deniz yolculuğunun ardından tek gemi ve bir avuç adamıyla 1600’de Japonya’ya varmıştı. O sırada Japonya’da Avrupalı olarak sadece Portekizli Cizvitler vardı. Cizvitler yalnızca buradaki tüm ticaretin kaymağını yemekle kalmıyor, kendi Katolik dinlerini yaymaya çalışıyordu. Uzun deniz yolculuğuna çıkacak gemicilik bilgilerinin olmaması yüzünden adalarında mahsur kalan Japonlar, ticari anlamda Cizvitlere bağlıydı. Portekiz ve İspanya’nın savaş içinde olduğu diğer Protestan ülkelerse Portekizli Vasco de Gama’nın keşfettiği Ümit Burnu’nun harita bilgilerine sahip olmadığı için Japonya’ya ulaşamıyordu. Bu yüzden Adams’ın gelmesiyle çıkarlarının tehlikeye girebileceğini düşünen Cizvitler, Japonlar’a Adams ve adamlarının korsan olduğunu söyler. Başlarda çok zorluk çeken Adams, zamanla önemli Japon lordlarından Ieyasu’nun gözüne girmeyi başararak saygınlığını kazanır. Shogun, 1.Bölüm, trt dizisi, 80'ler
Shogun - 8.Bölüm (Final) 01:02:09
Shogun - 8.Bölüm (Final) 1.760 izlenme - 3 yıl önce Final bölümüyle veda ediyoruz. Keyifli seyirler. Başrollerinde Richard Chamberlain ve Toshiro Mifune'nin oynadığı 80'lerin unutulmaz dizilerindendir. Beş gemiyle Rotterdam’dan yola çıkıp 20 aylık bir deniz yolculuğunun ardından tek gemi ve bir avuç adamıyla 1600’de Japonya’ya varmıştı. O sırada Japonya’da Avrupalı olarak sadece Portekizli Cizvitler vardı. Cizvitler yalnızca buradaki tüm ticaretin kaymağını yemekle kalmıyor, kendi Katolik dinlerini yaymaya çalışıyordu. Uzun deniz yolculuğuna çıkacak gemicilik bilgilerinin olmaması yüzünden adalarında mahsur kalan Japonlar, ticari anlamda Cizvitlere bağlıydı. Portekiz ve İspanya’nın savaş içinde olduğu diğer Protestan ülkelerse Portekizli Vasco de Gama’nın keşfettiği Ümit Burnu’nun harita bilgilerine sahip olmadığı için Japonya’ya ulaşamıyordu. Bu yüzden Adams’ın gelmesiyle çıkarlarının tehlikeye girebileceğini düşünen Cizvitler, Japonlar’a Adams ve adamlarının korsan olduğunu söyler. Başlarda çok zorluk çeken Adams, zamanla önemli Japon lordlarından Ieyasu’nun gözüne girmeyi başararak saygınlığını kazanır.
Shogun Total War-Klan Savaşları 02:37
Shogun Total War-Klan Savaşları 1.411 izlenme - 7 yıl önce shogun 2 total war oyununun fotoğraflarını kullanarak hazırladığım bir animasyon.
Total War Shogun 2 - Durmaplay 01:38
Total War Shogun 2 - Durmaplay 451 izlenme - 4 yıl önce Daha fazlası için : http://www.durmaplay.com/Product/total-war-shogun-2-bilgisayar-icin-yeni
Mighty Morphin Power Rangers Megazordları (3 Sezon İçerir) 05:08
Mighty Morphin Power Rangers Megazordları (3 Sezon İçerir) 623 izlenme - 3 yıl önce Sezon 1 - Megazord&Dragonzord Sezon 2 - Thunder Megazord & Tigerzord Sezon 3 - Ninja Megazord/Shogun Megazord&Falconzord
Kemal Sunal - Hızlandırılmış Çince Kursu 00:31
Kemal Sunal - Hızlandırılmış Çince Kursu 387 izlenme - 3 yıl önce 1983 yapımı Tokatçı filminden unutulmayan kesit. Osman ve Şevket'in Kara(Karbonat)Erol'a düzenledikleri üç kağıt ve yaran diyaloglarını izlemek isterseniz, şu an izleyebilirsiniz.
Dash Berlin With Shotgun - Callisto 02:47
Dash Berlin With Shotgun - Callisto 312 izlenme - 6 yıl önce dash berlin with shogun - callisto official music video
Mighty Morphin Power Rangers 3.Sezon Zordları 05:22
Mighty Morphin Power Rangers 3.Sezon Zordları 249 izlenme - 3 yıl önce Ninjazord Shogunzord Shogun Falcon Megazord Thunderzord UltraNinjazord UltraShogunzord Mighty Morphin Power Rangers 3.Sezonunda Tüm Zordların Dönüşümlerini ve Nasıl Ortaya Çıktığını İzliyoruz.Görüntü Kalitesi Düşük ama idare edin nasıl olsa nostaljik bir video
Total War Tarihi 03:07
Total War Tarihi 147 izlenme - 3 yıl önce total war kendi tarihsel süreci için bir video hazırlamış tam 15 yıl önce başladıkları bu serüveni çok güzel bir kolajla bizlere sunmuş. en son görüntünün attila ile bitmesi ayrıca hoş olmuş. zaten piyasada total war benzeri oyun oldukça azaldı. hele strateji oyunlarında iyice kısır bir döneme girmişken bir başına bu yolda ilerleyen total wara teşekkürü borç bilirim. sayende roma tarihi öğrendim daha ne olsun
Total War Shogun 2 Fall Of The Samurai - Durmaplay 01:38
Total War Shogun 2 Fall Of The Samurai - Durmaplay 269 izlenme - 4 yıl önce Daha fazlası için : http://www.durmaplay.com/Product/total-war-shogun-2-fall-of-the-samurai-bilgisayar-icin-yeni
Shogun - Skyfire Alex Morph Remix 03:12
Shogun - Skyfire Alex Morph Remix 240 izlenme - 7 yıl önce
Power Rangers - 3.Sezon Shogun Megazord Dönüşümü 02:12
Power Rangers - 3.Sezon Shogun Megazord Dönüşümü 125 izlenme - 3 yıl önce Power Rangerslar Yine Rita ve Lord Zedd ile Savaşıyorlar. Onların nasıl olsa canavar yaratıyorlar kafalarına göre bu sefer her yeri göz olan bir canavar yaratmışlar(gel de İlluminati deme) ve Shogun Megazordun dönüşümü ve dövüşünü izleyelim şimdi de. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/182298/rita-repulsa-ve-lord-zedd-ile-canavar-yaratma-sanati-mmpr
Ufc 113 Koscheck  Daley Feature 01:45
Ufc 113 Koscheck Daley Feature 193 izlenme - 7 yıl önce both fighters are confident in themselves and critical of their opponents. a knockout could be on the horizon as both fighters claim to want to stand and trade. watch koscheck vs daley and the rest of the ufc 113machida vs shogun 2 card this saturday may 8th live on pay-per-view at 7pm pt/ 10pm et.
ufc 139 weigh-in highlight  shogun vs henderson 00:47
ufc 139 weigh-in highlight shogun vs henderson 184 izlenme - 6 yıl önce
Total War Shogun Gold Edition - Durmaplay 01:13
Total War Shogun Gold Edition - Durmaplay 135 izlenme - 4 yıl önce Daha fazlası için : http://www.durmaplay.com/Product/total-war-shogun-gold-edition-bilgisayar-icin
Shogun - Skyfire Original Mix 03:12
Shogun - Skyfire Original Mix 146 izlenme - 7 yıl önce
Shogun Totalwar - Trailer 04:46
Shogun Totalwar - Trailer 77 izlenme - 3 yıl önce İlk çıktığı sene tüm dünyada age of empires rüzgarı estiği için hak ettiği değeri göremeyen totalwar serisin ilk oyunu. Bu türden sonra totalwar üstüne koymaya devam etti ve en büyük patlamayı rome totalwar ile yaptı bugün her hangi bir foruma bana oyun önerin dediğiniz zaman gelen önerilerden en az biri totalwar olmakta. Çünkü bu seride siz sadece general değil aynı zamanda kral bütçeyi dengelemeye çalışan bir uzman diplomasiden anlayan bir diplomatsınız da. bu aralar shogun totalwar 2'ye çok fena sardım ondan duygusal olmuş olabilir yazım. Not: Shogun olma yolumda karşıma çıkan herkes katanamın soğuk çeliğini his edecektir.
ufc rıo shogun vs griffin weigh ın highlight 00:39
ufc rıo shogun vs griffin weigh ın highlight 125 izlenme - 7 yıl önce
ufc 139 the main event 01:52
ufc 139 the main event 110 izlenme - 6 yıl önce
Shogun Feat. Tania Zygar - Find Me 04:24
Shogun Feat. Tania Zygar - Find Me 111 izlenme - 5 yıl önce Shogun feat. Tania Zygar - Find Me (Yeni Klip 2013)
watch shogun vs henderson agaın! 00:51
watch shogun vs henderson agaın! 96 izlenme - 6 yıl önce
Shogun - 550 Original Mix 09:22
Shogun - 550 Original Mix 58 izlenme - 6 yıl önce
ufc 139 ppv extended preview 09:36
ufc 139 ppv extended preview 71 izlenme - 6 yıl önce
Shogun Feat Emma Lock - Save Me Chris Schweizer Remix 08:52
Shogun Feat Emma Lock - Save Me Chris Schweizer Remix 61 izlenme - 6 yıl önce