Hoşgeldiniz!

shortfilm

Little Freak - Animasyon 03:33
Little Freak - Animasyon 753 izlenme - 2 yıl önce Edwin Schaap tarafından yazılıp yönetilen Little Freak, çok başarılı bir kısa animasyon film. Deforme olmuş (ya da doğmuş) küçük bir çocuğun doğum gününde babasının getirdiği bir dilim pastanın üzerindeki mumu üfleyeceği sırada bir takım gerçeklerden şikayet etmesi üzerine oldukça dokunaklı ve duygusal bir yapım. İngilizce olan filmin altyazısı ne yazık ki yok fakat basit bir İngilizce ile de gayet anlaşılabilir.
The Pawnshop  (Charlie Chaplin) (1916) 20:22
The Pawnshop (Charlie Chaplin) (1916) 575 izlenme - 3 yıl önce The Pawnshop was Charlie Chaplin's sixth film for Mutual Film Corporation. Released on October 2, 1916, it stars Chaplin in the role of assistant to the pawnshop owner, played by Henry Bergman. Edna Purviance plays the owner's daughter, while Albert Austin appears as an alarm clock owner who watches Chaplin in dismay as he dismantles the clock; the massive Eric Campbell's character attempts to rob the shop.
Paperman 06:33
Paperman 685 izlenme - 5 yıl önce Walt Disney Animation Studios
Ölü Bir Adamı Aya Gönderemezsiniz 18:08
Ölü Bir Adamı Aya Gönderemezsiniz 1.024 izlenme - 9 yıl önce tüfekle balonlara attırarak hayatını kazandıran bir adamın hikayesi müşterilerinin hikayesiyle birlikte anlatılır. gösterildiği festivaller: ankara film festivali bradford film festival
Wonder Hospital 11:34
Wonder Hospital 67 izlenme - 5 yıl önce A film by Beomsik Shimbe Shim www.shimbe.com
Life İs To Short-Eda Tanses 00:24
Life İs To Short-Eda Tanses 76 izlenme - 6 yıl önce hayat cok kisa!