Hoşgeldiniz!

Showtv Videoları

Röntgenden Canlı Bomba Sanılmak 01:28
Röntgenden Canlı Bomba Sanılmak 3.448 izlenme - 2 ay önce evet gün geçmiyorki ülkemizde tuhaf bir haber daha yaşanmasın arkadaşımız hastahaneye gitmiş ve hemşire röntgen çekmiş ve röntegendede el bombası ve silah beliriyor fakat sonradan elemanın sadece pantalonun kemerinden olduğu anlaşılıyor.
Güldür Güldür - Satılan Ev 14:09
Güldür Güldür - Satılan Ev 79.142 izlenme - 3 yıl önce sunuculuğunu ali sunal'ın yaptığı ve baş rollerini:alper kul,doğa rutkay,bilal koçyiğit,şevket mircan ve ibrahim çekiç'in paylaştığı show tv'nin vazgeçilmez eğlencesi haline gelen komedi skeç promramı güldür güldür'ün 13 kasım 2013 tarihinde yayınlanan programında;'satılan ev ' skecinde,bir evi almak isteyen biri zengin diğeri fakir iki ailenin birbirleri olan rekabetini anlatıyor.
Ünlü Sanatçıların Talihsiz Anları 10:22
Ünlü Sanatçıların Talihsiz Anları 96.619 izlenme - 3 yıl önce ünlü sanatçıların talihsiz anları. Kimisi stüdyoda, kimisi yolda, kimisi caddede. Ünlü isimlerin keşke olmasa dediği anlar.
Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu 74.Bölüm 1.Fragmanı (19. Ekim 2012) 01:02
Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu 74.Bölüm 1.Fragmanı (19. Ekim 2012) 22.775 izlenme - 4 yıl önce Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu 74.Bölüm 1.Fragmanı (19. Ekim 2012)
Sibel Can- Kış Masalı Yılbaşı Özel Programı 04:12
Sibel Can- Kış Masalı Yılbaşı Özel Programı 5.225 izlenme - 12 ay önce Kış Masalı - Galata (2014) Şarkı Sözleri (lyrics): Gözyaşım kederden miydi yarim Çektiğim kaderden miydi İçtim hep ona sarıldım yarim Tek dostum kadehler miydi Adını dağlara yazdım yarim Buğulu camlara kazdım Kışın masal dinlemek zor yarim Hem ağladım hem anlattım Gülmeyen gözler ıslaktı yarim Benim hayalim vuslattı Seni sensiz yaşamak zor yarim Beni de Allah yarattı Aşka tövbe etmek de zor yarim Bir daha böyle sevmekte Ömrümde bir kere yandı kalbim Bu canı sana vermekte Özledim gitme deseydin yarim Bırakma etme deseydin Şimdi ardıma bakmazdım yarim Elini tutabilseydim
Fear Factor 00:22
Fear Factor 40.008 izlenme - 10 yıl önce fear factor - pentagram - lions in a cage
 Sibel Can -Hangimiz Sevmedik -Yılbaşı Özel Programı - 03:34
Sibel Can -Hangimiz Sevmedik -Yılbaşı Özel Programı - 3.036 izlenme - 12 ay önce Şarkı Sözleri - Sibel Can Hangimiz Sevmedik Hangimiz düşmedik kara sevdaya Hangimiz sevmedik çılgınlar gibi Hangimiz bir kuytu köşe başında Bir vefasız için yol gözlemedik mi Herkesten bir anı saklar bu yollar Herkesin acısı sevgisi kadar Güzelmiş çirkinmiş ne farkeder ki Deli gibi sevmek ruhumuzda var Aşığın gözü kör kulağı sağır Doğruyu yanlışı ondan görmedik Yakıldı yıkıldı yinede sevgi Ah o vefasızlar kıymet bilmediler Herkesten bir anı saklar bu yollar Herkesin acısı sevgisi kadar Güzelmiş çirkinmiş ne farkeder ki Deli gibi sevmek ruhumuzda var
Yıldız Tilbe Basın Toplantısı - Or.spu Seyhan (Küfür İçerir) 03:23
Yıldız Tilbe Basın Toplantısı - Or.spu Seyhan (Küfür İçerir) 5.936 izlenme - 2 yıl önce Artık basın toplantıları böyle geçecek sanırım magazin muhabirleri ve sanatçılar arasında restleşme ,küfür ve gerginlik.Yıldız Tilbe yeni albümünün tanıtımı amacıyla önceki gün bir basın toplantısı düzenledi.Toplantıya katılan basın mensupları arasında bulunan Show Tv muhabiri Seyhan Erdağ sanatçıya ısrarla İbrahim Tatlıses ile ilgili sorular sormaya başlayınca olanlar oldu.Yıldız Tilbe tarafından bir kaç kez uyarılmasına rağmen ısrala sorularına devam eden muhabir sonunda şarkıcının gazabına uğradı.Aynı muhabire daha öncede Hülya Avşar "Dangalak" demiş ve bu haber magazin basınını uzun süre meşgul etmişti.
Dışarda - Bölüm 1 (İçerde Dizisi Parodi) 06:01
Dışarda - Bölüm 1 (İçerde Dizisi Parodi) 165 izlenme - 1 ay önce Merhabalar AnormalTV Kanalının İlk Videosudur. Sizler Beğendikce Devamı Gelicektir SERİDİR. İstediğiniz Dizi,program,yarışma Varsa Edit Yapabileceğim Yorum Bırakmanız Yeterlidir
İrfan Kangı - Çetin Alp / Opera Canlandırması - Benzemez Kimse Sana 03:07
İrfan Kangı - Çetin Alp / Opera Canlandırması - Benzemez Kimse Sana 12.038 izlenme - 4 yıl önce İrfan Kangı - Çetin Alp / Opera Canlandırması - Benzemez Kimse Sana
Gülben Ergen Dans Şov - Showtv 03:02
Gülben Ergen Dans Şov - Showtv 7.910 izlenme - 3 yıl önce gülben ergen'in show tv'de yayınlanan 'gülben' isimli programına 10 parmağında 10 marifet tuğba özay, taklitleriyle usta komedyen ercan akışık ve tasavvuf müziğin yeni sesi umut zen konuk oldu. bu videoda gülben ergen, dansın prensi muammer taştan ile süper bir dans şova imza atıyor, izliyoruz (21 şubat 2014).
adını feriha koydum 59. bölüm - emir babalık testi sonucu - showtv izle 02:01
adını feriha koydum 59. bölüm - emir babalık testi sonucu - showtv izle 11.986 izlenme - 5 yıl önce rüya'nın emir'den hamile kalmadığı yapılan test sonucunda ortaya çıkar.
Ebru Cündübeyoğlu - Öyle Yeşil Gözleri Vardı (Saba Tümer İle Bugün) 03:39
Ebru Cündübeyoğlu - Öyle Yeşil Gözleri Vardı (Saba Tümer İle Bugün) 8.573 izlenme - 4 yıl önce Ebru Cündübeyoğlu - Öyle Yeşil Gözleri Vardı (Saba Tümer ile Bugün)
burak aydın - mezdeke 01:56
burak aydın - mezdeke 6.793 izlenme - 6 yıl önce mezdekenin gerçek yüzü
Ercan Akışık Başbakan Erdoğan Taklidi - Gülben 01:17
Ercan Akışık Başbakan Erdoğan Taklidi - Gülben 5.227 izlenme - 3 yıl önce gülben ergen'in programına konuk olan komedyen ercan akışık başbakan recep tayyip erdoğan'ın taklidini yapıyor.
SHOW TV - SPOR JENERİĞİ VE MAÇ ÖZETLERİ 1996 03:09
SHOW TV - SPOR JENERİĞİ VE MAÇ ÖZETLERİ 1996 1.184 izlenme - 1 yıl önce Show tv'nin 1996 yılında ki spor jeneriği ve 96 yılına ait maç özetlerinden bir kesit. Youtube'de VHS VİDEO ARŞİVİ olarak paylaşım yapan nostalji sever bir arkadaşın sayfasından alıntı yaparak siz değerli dostlara güzel bir nostalji hatırlatmak istedim. Keyifli nostaljiler...
showtv dizi3 00:38
showtv dizi3 3.657 izlenme - 6 yıl önce
Fatih Harbiye 16.Bölüm Fragmanı 01:28
Fatih Harbiye 16.Bölüm Fragmanı 3.894 izlenme - 3 yıl önce Fatih Harbiye 16.Bölüm Fragmanı (21 Aralık 2013) Show tv
Ercan Akışık Ferdi Tayfur Taklidi - Gülben 01:41
Ercan Akışık Ferdi Tayfur Taklidi - Gülben 3.501 izlenme - 3 yıl önce gülben ergen'in programına konuk olan komedyen ercan akışık ferdi tayfur''un taklidini yapıyor.
Başak Akbay - Hadise / Düm Tek Canlandırması - Benzemez Kimse Sana 03:28
Başak Akbay - Hadise / Düm Tek Canlandırması - Benzemez Kimse Sana 6.323 izlenme - 4 yıl önce Başak Akbay - Hadise / Düm Tek Canlandırması - Benzemez Kimse Sana Şarkı Sözleri (lyrics): Baby you're perfect for me You are my gift from heaven This is the greastest story of all times We met like in a movie So meant to last forever And what you're doing to me Feel so fine Angel, I wake up and live my dreams Endlessly Crazy for you! Can you feel the rhythm in my heart The beat's going Düm Tek Tek Always out it like theres no limit, Feels like there's no way back Can you feel the rhythm in my heart The beat's going Düm Tek Tek Always out it like there is no limit Feels like there's no way back Baby I read all answers In your exotic movements You are the greatest dancer of all times You make me feel so special No one can kiss like you do As if it's your profession Feel so fine... Angel I wake up and live my dreams Endlessly Crazy for you! Can you feel the rhythm in my heart The beat's going Düm Tek Tek Always louder like there's no limit Feels like there is no way back Can you feel the rhythm in my heart The beat's going Düm Tek Tek Always louder like there's no limit Feels like there is no way back Can you feel the rhythm in my heart... Can you feel the rhythm in my heart The beat's going Düm Tek Tek Always louder like there's no limit Feels like there's no way back Can you feel the rhythm in my heart The beat's going Düm Tek Tek Always louder like there's no limit Feels like there's no way back Always louder like there is no lmit Feels like there's no way back Always louder like there is no limit Feels like Düm Tek Tek....
Nur Yerlitaş Sigara İçerken Yakalandı 00:12
Nur Yerlitaş Sigara İçerken Yakalandı 2.548 izlenme - 2 yıl önce Bu Tarz Benim yarışmasının cumartesi akşamı yayımlanan eleme gecesinde dikkat çeken anlar. Mimikleri ve capsleriyle fenomen olan jüri üyesi Nur Yerlitaş, yayında sigara içerken yakalandı
video klip 01:41
video klip 10.119 izlenme - 10 yıl önce acı hayat dizi ekibi
Sıcağı Sıcağına - Babasını Öldürüp 10 Parçaya Ayıran Kadın 12:43
Sıcağı Sıcağına - Babasını Öldürüp 10 Parçaya Ayıran Kadın 1.068 izlenme - 1 yıl önce 90'ların aşmmış reality show'u sıcağı sıcağına'dan kısa bir bölüm. "kocasının kafa derisini yüzüp çocuklarına lahmacun yapan kadın" gibi fantastik olayları da incelediği olmuştur. Rtük'ün olmadığı yıllarda insanları bolca parçalanmış ceset görüntüsüne maruz bırakmıştır. Bu bölümde ise babasını öldürüp 10 parçaya ayırarak, istanbul'dan samsuna götüren bir kadın'ın hikayesini izleyeceğiz. köy imamının maktul için köfte gibi tabirini kullanması son derece ironiktir.
Pis Yedili - Paşa Ve Trafo Tartışması 02:25
Pis Yedili - Paşa Ve Trafo Tartışması 6.509 izlenme - 4 yıl önce paşa ve trafo, gülcan yüzünden tartışıyor.
Ercan Akışık Orhan Gencebay Taklidi - Gülben 04:01
Ercan Akışık Orhan Gencebay Taklidi - Gülben 2.686 izlenme - 3 yıl önce gülben ergen'in programına konuk olan komedyen ercan akışık orhan gencebay'ın taklidini yapıyor.
canlı yayında küfür 00:18
canlı yayında küfür 5.615 izlenme - 9 yıl önce kardeşin beni s.... demedi mi
Kürtçe Opera 03:58
Kürtçe Opera 8.071 izlenme - 7 yıl önce '' kürt açilimina cevaptir '' paylaŞin destekleyİn bu yenİ akimi yaratan İlkler sİz olun söz müzik aranje by kesko türkiyede barış diliyle tarihe gerçeklere dayalı sorgulayan tarzı rest müziği ve yorumuyla gündeme dair bir köşe yazısının müzikli sunumudur by kesko nun tarzı. çok kısa bir zamanda sadece mynette 180.000 d...inleyiciye ulaşan her gün çoğalan yeni bir akım oluşturan by kesko nun şarkılarını arkadaşlarınızla paylaşın onu yaratan siz olun by kesko için f
Ercan Akışık İbrahim Tatlıses Taklidi - Gülben 01:51
Ercan Akışık İbrahim Tatlıses Taklidi - Gülben 2.393 izlenme - 3 yıl önce gülben ergen'in programına konuk olan komedyen ercan akışık türkücü ibrahim tatlıses'in taklidini yapıyor. 17 ekim 2013
Suskunlar 24.bölüm Fragmanı (25.Ekim 2012) 00:59
Suskunlar 24.bölüm Fragmanı (25.Ekim 2012) 2.723 izlenme - 4 yıl önce Suskunlar 24.bölüm Fragmanı (25.Ekim 2012)
Elçin Ve Günçiçek Tartışması 02:48
Elçin Ve Günçiçek Tartışması 4.130 izlenme - 4 yıl önce elçin'i paşa'nın evinde gören günçiçek, elçinle tartışıyor.