Hoşgeldiniz!

Shyvana Videoları İzle

Shyvana Keşmekeşi! 00:22
Shyvana Keşmekeşi! 18.125 izlenme - 3 yıl önce Ayna Modunun Çıkması Üzerinden Uzun Bir Zaman Geçti Ama Etkisi Hala Sürmeye Devam Ediyor. Shyvana İle Oynanan Bir Maçta İse Tüm Oyuncuların Aynı Anda Birbirine Saldırması, Görsel Bir Şölen Yaratıyor. İyi Seyirler.
Fedakar Shyvana 00:24
Fedakar Shyvana 13.357 izlenme - 3 yıl önce Takım arkadaşınızı korumak uğruna, neleri göze alabilirdiniz?
Ejderhayla Nasıl Dalga Geçilir? 00:39
Ejderhayla Nasıl Dalga Geçilir? 9.100 izlenme - 2 yıl önce Lee Sin'in Shyvana nam-ı diğer Ejderha Karı ile dalga geçmesi. Hızlı ve güvenilir RP Satın almak için: kodmarketi.com Türkiye'nin En Büyük League Of Legends Platformu : sihirdarvadisi.com
Sihirdar Gösterileri 4 : İçindeki Canavar 05:45
Sihirdar Gösterileri 4 : İçindeki Canavar 5.694 izlenme - 2 yıl önce Shyvanaya uzanan eller kırılır.Zalım udyr. countergank, builds, videos, counters, mmrs, guides sihirdarvadisi.com. Bu video ve animasyon dojo tarafından yapılmıştır.
Şampiyonlar Şampiyonu Shyvana Kostüm Tanıtımı 01:59
Şampiyonlar Şampiyonu Shyvana Kostüm Tanıtımı 711 izlenme - 2 yıl önce Şampiyonlar Şampiyonu Shyvana Kostüm Tanıtımı Videoda Shyvananin yetenekleri, üsse geri dönüsü ve Shyvananin konusmalari mevcuttur. Shyvana ölüm efekti de videoda mevcuttur.
Shyvana - 2015 Update - All Affected Skins 02:12
Shyvana - 2015 Update - All Affected Skins 82 izlenme - 2 yıl önce Ejderhayla insanın birlikteliğinden doğma bir melez olan Shyvana, hayatı boyunca aidiyet hissinin peşinden koştu.
Shyvana Visual Ability Upgrade 01:56
Shyvana Visual Ability Upgrade 71 izlenme - 2 yıl önce *********************************************************************************** -Umarım Paylaştığım Videodan Zevk Almışsındır. Daha Fazla Video Gelmesini İstiyorsan AboneOl ve Beğenmeyi Unutma, Teşekkürler. Abone Ol : http://bit.ly/TurkayAltintas *********************************************************************************** -Yorumlarınıza daha hızlı cevap verebilmem için çevrelerinize ekle : Çevrelerine Ekle : http://bit.ly/1KVvYFl *********************************************************************************** -Bana Ulaşa Bileceğiniz Adresler ; FaceBook :http://on.fb.me/1FSRBWU Twitter : http://bit.ly/1nuYB2W *********************************************************************************** -Canlı Yayın Adresime Göz Atmak İster Misin? Yayınlarımda Senide İstiyorum! Canlı Yayın : http://bit.ly/lethalitytv *********************************************************************************** -Web Sitelerime Göz Atmak İster Misin? Forum : http://bitly.com/csgoplaybet Blog Sitemiz : http://bit.ly/SteamAVMBlog Satış Sitemiz: http://bit.ly/SteamAVM *********************************************************************************** ** Video önerileri ** CS:GO 1vs5 de_inferno : http://bit.ly/1KVw8fT CS:GO Lucky Ace de_inferno : http://bit.ly/1KVwh38 CS:GO de_dust2 Haritasında AWP Ace : http://bit.ly/1KVwrYh *********************************************************************************** ** Video Listeleri ** League Of Legends : http://bit.ly/1KVwrrg CS : Global Offensive : http://bit.ly/1KVwzqz
HWA Gaming Şampiyon Rehberi - Shyvana Orman Rolünde - League Of Legends 28:45
HWA Gaming Şampiyon Rehberi - Shyvana Orman Rolünde - League Of Legends 62 izlenme - 2 yıl önce Rünler http://bit.ly/1hHsisf Kabiliyetler http://bit.ly/1crUxeQ Eşyalar Merkür Çizmeleri, Büyük Kertenkele'nin Ruhu, Günateşi Pelerini, Mahvolmuş Kralın Kılıcı, Koruyucu Melek, Randuin'in Alameti Brave Oyunda http://bit.ly/1g8qOTA
ÇARP-IŞINLAN ÜST KORİDOR SHYVANA - COMEBACK (dereceli) 40:53
ÇARP-IŞINLAN ÜST KORİDOR SHYVANA - COMEBACK (dereceli) 5 izlenme - 1 yıl önce Abone olmak için tıklayın! http://goo.gl/qC8p8K Facebook Grubumuz https://goo.gl/lavYKk Facebook Sayfaları https://goo.gl/mnBkgZ https://goo.gl/ag5J7O Bağış yapmak için https://goo.gl/YQYwic (Bağış yaparsınız bu paranın kaliteyi arttırmak için kullanılacağına emin olabilirsiniz, webcam, smurf hesap kasmak için rp vb.) Destekleriniz için çok teşekkürler!